Jump to content

וזה ברשת

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by וזה ברשת

1. לפעמים נראה לי שבמכבי מנסים בכוונה לעשות עונה אחת חולצה יפה, עונה אחריה חולצה לא משהו, ועונה שאחריה שוב חולצה יפה וכן הלאה. אולי זה קטע מסחרי/שיווקי מסוים... במקום להרגיל את האוהדים כל עונה לחולצה מדהימה, ואז שההתלהבות תרד, לגרום להם להתלהב לא כל עונה ולקנות כמויות אדירות מתי שכן יש חולצה יפה. תחשבו על זה - עונה של אוסקר חולצה אדירה, עונה של סוזה חולצה מזעזעת, העונה שוב חולצה יפה מאוד, עונה הבאה חולצה לא משהו.
  2. מקווה שתהיה, וע"פ הסכום שהיא משלמת כל שנה היא אמורה להיות. מה שכן, לפי העיצוב החדש קשה לראות איך הלוגו יהיה ממוקם כשיש הבדל כל כך גדול בגוונים.
  3. מישהו יכול להעלות פה את הקטע של עופר רונן במגרש פתוח?
  4. מסכים איתך לגמרי. אני טוען את זה כמה הרבה זמן. יש לו ראיית משחק וטאץ' מצוין לפעמים, אבל הוא לא מסוגל לקחת כדור ולצאת איתו קדימה כמו שעושה ראדי נניח. מילא היה קשר אחורי טהור שחי על מאבקים פיזיים ועושה הרבה הגנה, אבל זה לא המצב. אז נניח היה ישראלי, מילא. על משבצת של זר אני מעדיף להביא מגן שמאלי במקומו, ואם בכל זאת מתעקשים על קשר זר, צריך משהו טוב יותר.
  5. הם אמנם אומרים שהם לא מקבלים כלום ממכבי וזה, אבל מתי לעזאזל הם אמרו שהם ממציאים כתבות?
  6. די. תפסיקו להתייחס אליו כאל בלם. הילד לא בלם. הוא קשר אחורי. במקרה הרע שישחק בלם כשטיבי,קרלוס,טב"ח ובן הרוש לא כשירים.
  7. זה ליאור טימור... ומה התפקיד שלו כשעופר רונן לא בחופשה?
  8. באמת די. אל תאמינו לאופירה, שחקן כזה לא יגיע לארץ כרגע. וג'ורדי הבהיר יותר מפעם אחת שהוא לא הולך להשתגע בשביל זרים. הכתבה הייתה נטו בשביל כניסות לאתר ולכתבה, אין בה אמת. מישהו זוכר עדיין את התרגיל שעשו לה במכבי עם מאנה ושהיא חשבה שמגיע מגן ברזילאי?
  9. לפרטיזן אין גב כלכלי כמו לחיפה או לקבוצות צמרת בישראל. היום הם פחות חזקים מפעם והגדולות של אירופה גונבות להם את השחקנים הצעירים המוכשרים באמת לפני שהם קורעים זוג נעליים.
  10. ממה שזכור לי, כשסוזה עבר ל3 בלמים, אז הוא שיחק גם עם 3 בקישור האחורי. ואז הווינגרים היו התקפיים למדי. מניח שאם מגיע ההוא שהיה עוזר שלו, במידה וישחק עם 3 בלמים, יעשה אותו הדבר. אז אל תצפו ל3 בלמים ועוד 2 קשרים אחוריים וכל השאר התקפה.
  11. יש להם באמת חומר שחקנים שקרוב מאוד לשלנו.. לא מובן לי איך התקציב שלהם נמוך בעשרות מיליונים משל חיפה.
  12. אולי חשבת על זה שהוא אשם בזה? שהוא לא הביא רכש טוב? שהוא לא פיתח ושידרג מספיק שחקנים? שוב, היו לו הצלחות בודדות ברכש שאפשר לספור על יד אחת. אבל הוא היה שם 6 שנים. והשקיע ברכש בערך אותו דבר כמו שיונייטד השקיעו ובטח שיותר מארסנל. ואנחנו מדברים על תקופה שבה מנצ'סטר סיטי לא היו בתמונה להזכירך.
  13. בשנות ה80, לפני 30 שנה, ליברפול הייתה אימפריה ועד 1990 הצליחה מאוד. עזוב את הסיבות שהיא לא הצליחה מאז, אבל זה שאתה יכול לומר שעם רפא היא הצליחה יותר מאשר עם השאר, אומר הרבה דברים רעים על ליברפול, ולא דברים טובים על רפא. מניח שהתכוונת שהוא זכה עם ולנסיה פעמיים באליפות. אכן עם ולנסיה הצליח מאוד. איפשהו מ2007 (מתי שפאקו עזב אותו) הוא נכשל בליגה בכל מועדון שהוא היה בו ובכל עונה (פרט ל2008-2009). עם ליברפול כשל, עם צ'לסי בליגה כשל (ליגה אירופית לא נחשבת הצלחה גדולה מדי בשביל מועדון בקליבר הזה), באינטר לא צריך לדבר בכלל וגם בנאפולי לא הצליח. מסכים איתך שהוא לא מתאים לריאל מדריד אבל לא רע בסך הכל בנוק אאוט. אבל בלי קשר לדעתי הוא לא מאמן מספיק טוב לרמות האלה, לא לריאל ולא לליברפול. לריאל מגיע טוב יותר ממנו.
  14. לגבי החולצה כן. לגבי המאמן אני זוכר שגם לגבי אוסקר ופאולו סוזה היו פרסומים שהם מועמדים עוד לפני שהם סיכמו, לא תמיד הכל תלוי במכבי. רק כשפאקו הגיע זה היה בבום.
  15. הצלחה בליברפול? חוץ מזכיה בצ'מפיונס לא עשה שם יותר מדי, בעיקר לא בליגה. רק ב2008-2009 נאבק באמת על האליפות. בשאר העונות איכזב מאוד. חוץ מזה שכשל בליגה,הוא כשל ברוב שחקני הרכש שהביא (יאמר לזכותו שדווקא הצליח עם אלונסו ומסצ'רנו) , ולא טיפח צעירים. וגם בנאפולי מדברים עליו עם הרבה רעש וצלצולים אבל הוא נכשל שם. בעיקר בעונה האחרונה.
  16. כשרואים את התלבושת המלאה זה פחות נורא, ואפילו לא רע. אבל עדיין, מוכרח לציין, ציפיתי למשהו יפה יותר.
  17. רועי קהת לא מגיע... רייכרט כנראה יעבור להפועל... אלטמן עובר להפועל... ניקו וחואן פאבלו אולי נשארים... מציעים לטב"ח חוזה חדש במקום למכור אותו... #גםאניפסימי
  18. יודע שאני לא יודע באמת מה קורה מאחורי הקלעים, אבל הייתי רוצה שיזרקו עצם, שיודיעו שגם קרויף נפגש איתו. מאוד רוצה שהוא יגיע אלינו. אגב לפי הכתבה, כמו שאמרו כאן פעם, הוא באמת אהד את חיפה בתור ילד.
  19. אני פשוט לא יכול לראות את הכפיות טובה של האוהדים האלה כלפי האיש שהפך אותם למה שהם. הוא היה ספונסר שלהם החל מהאליפות הראשונה ואז בעלים. בלעדיו הם כלום. כלום. מי הם שיידרשו ממנו לעזוב? הם צריכים לנשק לו את הרגליים. בלעדיו הפועל חיפה הייתה הקבוצה הבכירה של העיר כמו שהיה עד שהוא הגיע אליהם.
  20. מעניין כמה בערך מכניסה החנות שהם כבר רצו לפתוח עוד אחת.
  21. אי אפשר לתת לטיבי איזו זריקת קסם כמו שעושה הדוקטור ההוא בנבחרת? זה קריטי שהוא יהיה כשיר וישחק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.