Jump to content

וזה ברשת

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by וזה ברשת

1. אני די תופס מבן סהר כקיצוני. הבעיה היא שאם הוא מגיע יש לנו בערך 100 שחקנים על 2 עמדות.
  2. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4666891,00.html הם שוברים שיאים.
  3. גורש כבר כמה שנים אחד השוערים הטובים והיציבים בליגה. זו החתמה לא רעה בכלל וכל הכבוד להם שהלכו על צעד קצת פחות פופולרי אבל חכם.
  4. עומר, גם רועי קהת היה בגיל של אלטמן כיום כשהוא עזב אותנו ליבנה. גם עליו יכולת להגיד שלא עשה כלום אחרי שקיבל מספיק הזדמנויות ולא הטביע חותם, ועבר השאלה כושלת בב"ש (לעומת אלטמן אגב שכן נתן עונה טובה בקבוצה שירדה ליגה). אבל עכשיו אתה רואה שהוא משחק, ובעמדה טובה בשבילו וסומכים עליו. והוא מראה למה הוא היה כוכב בנוער. אני באופן אישי מאמין שאלטמן ומרגוליס זה אותו דבר. צריכים עוד ביטחון, נסיון ודקות משחק. כל עוד כל הפיוזים במקום, לא יהיה מקרה כמו של ראובן עובד כל כך בקלות. לא סתם שניהם נחשבו לכשרונות הכי גדולים של ישראל בשנתון 94.
  5. עומר, אלטמן הוא ילד שעזב את מכבי בגיל 20 אחרי ששיחק בה שנה אחת. כמה דברים אתה רוצה שהוא כבר יעשה? דור מיכה בגילו שיחק הרבה יותר. אני חושב שמגיעות לו דקות יותר מאשר לשחקנים כמו איינבינדר או בדש לדוגמא.
  6. שמע הוא כבר איזה 15 שנה משחק בעכו. הוא בן 35. לקראת סוף הקריירה לא נראה לך ידגדג לו לקפוץ על ההזדמנות החד פעמית של להגיע לאלופה ולמועדון גדול עם שדרוג בכל התחומים כולל השכר?
  7. אני חושב שמיטרוביץ' לא מספיק טוב, בטח לאירופה. זה שחקן שהשיטה של מכבי העונה התאימה לו בול... מסירות קצרות, שליטה בקצב, והוא משחק מספיק קרוב לרחבה כדי לתת הרבה צ'יפים והרמות כמו שהוא אוהב אני חושב שקשר 50-50 צריך לתת יותר באלמנטים אחרים. עזבו רגע את ההגנה שלו, לא ראיתי את ניקולה מצטרף להתקפות או נותן דריבל וכו'. הוא שחקן לא שלם מספיק. מצוין במספר זעום של אלמנטים וגרוע מאוד בכל השאר.
  8. תכלס אם שניהם חותמים בהפועל, עסקת ורמוט תהיה העסקה הכי גרועה של ג'ורדי במכבי.
  9. אם בסוף החלון הזה אלטמן ובן רייכרט לא שייכים לנו, ומקסימום מושאלים לאנשהו, אני יוצא מאוד מאוכזב. במיוחד אם אחד מהם או שניהם יהיה בהפועל.
  10. הוא באמת משחק בכנף ימין, ולפעמים נכנס לאמצע. אפילו בנבחרת זה ככה...
  11. לא צריך מיטרוביץ'. לא צריך קשר זר. בעיקר אם שלומי אזולאי מגיע יש לנו מספיק אופציות בקישור (ועוד ראדים בספסל). חייבים מגן שמאלי זר. פשוט אסור שבן הרוש יהיה האופציה הראשונה שלנו שם.
  12. אני באופן אישי לא יכול לסבול מגנים שלא יודעים להגן. תמיד אעדיף בלוק הגנתי מוגבל התקפית כמו שרן על פני שחקן התקפה שמוצב כמגן. טוואטחה הוא הרבה דברים, אבל שחקן הגנה הוא לא. מעדיף את דסה כי עוד אפשר לתת לו את התואר "מגן" למרות שגם לו יש מה להשתפר בתחום.
  13. מה??? קבוצת נוער ניגרית ניצחה אותנו?!
  14. אני לא מצליח לחשוב על חלוץ שריאל יכולה להביא להרכב הפותח חוץ מאגוארו. היחיד שגם טוב מספיק וגם אפשרי להוציא אותו מהקבוצה שלו. בכלל, אני הייתי כל כך מאוכזב שריאל לא הביאה את סוארז. הוא שחקן פשוט מדהים. לדעתי ריאל חייבת להביא את אגוארו ושוער חדש, נניח דה חאה שכנראה בא.
  15. בן סהר הוא לא ממש חלוץ חוד קלאסי, הוא משחק יותר בכנפיים או חלוץ שני. פחות אפקטיבי כחלוץ חוד בודד. ואם יש משהו שאנחנו לא צריכים כרגע (בהנחה שטב"ח נשאר) זה עוד שחקני כנף.
  16. אני באמת לא מבין למה אתם חושבים ששמות כמו גרשון, נאתכו, דמארי, רפאלוב, ביטון או דאבור יגיעו אלינו העונה. תשכחו מזה, אין סיכוי. אלה שחקנים שנמצאים בתקופה הכי טובה שלהם באירופה ואין סיכוי שהם יסתכלו לפה. אם יש שחקנים שאולי, רק אולי, עוד יסכימו לשמוע מה יש לג'ורדי לומר, אלה בן סהר או תמוז.
  17. אנחנו כבר מכירים את סגנון הרכש של ג'ורדי. בואו ננסה להסיק מסקנות על פי העבר. בקשר לשחקנים זרים - שמות מפוצצים עם דמי העברה גבוהים (אם בכלל) לא יגיעו לכאן. אז לכל מי שחולם על שחקן כמו סטיבן דפור אני מציע להתעורר ולא להאמין לשטויות של אופירה. לכל מי שכוסס ציפורניים לקראת החתמת מאמן, שיזכור שג'ורדי תמיד מינה מאמן (לפחות באופן רשמי, הודעה באתר), לפני תאריך פתיחת האימונים, גם אם בדקה ה90. כלומר צפו להתפתחויות בשבועיים הקרובים. חלוץ חדש יגיע בוודאות, כי פריצה עוזב ונראה שגם בדש, וברור שג'ורדי לא ישאיר את העמדה הזאת בידי בן בסט בלבד. בגלל שדמארי וחמד כבר לא יבואו וכנראה שגם תמוז סגור במקום אחר, זה די ברור שיגיע חלוץ זר ולא ישראלי. הסימן שאלה הוא לגבי הזר החמישי, גם אם לניקולה יש חוזה כבר ראינו שג'ורדי לא מהסס לתת לו להתאמן בנפרד ולחפש זר אחר. לדעתי השאלה היא אם יגיע קשר אחורי זר או מגן שמאלי זר, כי דסה כנראה יגיע וקיצוניים לא צריך יותר בהנחה שטב"ח ויצחקי נשארים. אם אתם שואלים אותי, ג'ורדי רוצה לסגור את הקנייה של דסה ואזולאי לפני שהוא סוגר את כל מכסת הזרים, כי אם הם יבואו אז הוא יידע איפה הוא רוצה זר. אז אולי חלוץ זר יגיע מוקדם, אבל הזר החמישי, כמו בכל חלונות הקיץ של ג'ורדי, יכול להיגרר עד היום האחרון של חלון ההעברות.
  18. שמע הוא קיבל הזדמנויות אצל סוזה, וכל שחקן בן 19 שפותח בכל כך הרבה משחקים של הבוגרים צריך להיות מאושר עד הגג. אני כן מסכים שמה שהוא הראה (גם בגלל שהיה מוגבל מבחינה טקטית לעלות למעלה יותר מדי) לא היה מה שהוא מסוגל. הבחור שחקן ואם ישחק קבוע הוא יוכיח את זה. וכמובן שזה ביזיון אם יש איזה סעיף שבאמת מאפשר לו לעבור להפועל באופן קבוע ולא בהשאלה. ההסגר זה נושא אחר לגמרי שגם הוא בעייתי מאוד. לא מבין בחוקים האלה יותר מדי, אבל נראה לי הזוי שכל שחקן יכול להשתחרר בגיל 16 מקבוצה שגידלה אותו במשך שנים כדי לעבור לקבוצה אחרת.
  19. אני היחיד שלא תופס מאחמד עאבד ולא מבין מה ההתלהבות הגדולה ממנו?
  20. לדעתי הכי חשוב מגן שמאלי. יש בשוק הישראלי קשר או חלוץ ישראלים שאפשר להביא, מגן שמאלי ישראלי ראוי אין.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.