Jump to content

וזה ברשת

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by וזה ברשת

1. מבינים את פרימו? ג׳ורדי מצטער שרייכרט לא הגיע להפועל מלכתחילה וכך היה נחסך לו כאב ראש. איך נותנים לאיש הזה במה?
  2. גם משה פרימו מפרסם עכשיו טור באתר ערוץ הספורט. אני באייפון ולא יכול לשים קישור. פרימו פשוט בנאדם דוחה, שונא מכבי.
  3. לא יודע תורג׳י. מצד אחד אני מניח שהקהל כן ישמח לראות כמה הפועל בוכה ששחקן משחק אצלנו ולא אצלה. מצד שני יש אנשים בקהל שלא יכולים לראות שחקנים במכבי שכותבים עליהם בתקשורת ״רוצה לשחק בהפועל״.
  4. הפועל מאשימה את ג׳ורדי שהוא מדבר עם הסוכן של השחקן הרומני, אבל כשהם משגעים לרייכרט את השכל באופן ישיר או בתקשורת אז זה בסדר גמור. אל תשאלו כמה רייכרט לא רוצה להיות במכבי. על פי הסיפורים, החתימו אותו בזמנו מרמת השרון באיומי אקדח.
  5. תגידו, מה עם יואב זיו? האריך חוזה? גם שלו נגמר אני חושב.
  6. אז זהו, שאני באמת חושב שרייכרט ודור פרץ עדיפים על מיטרו, איינבינדר וראדי מבחינה מקצועית.
  7. עם כמה שאתה מדבר בהיגיון, זה נורא קשה לראות את הקשרים הצעירים שלנו מקבלים הרבה דקות בקבוצה שיש בה אלברמן, נוסא, ראדי, מיטרו, איינבינדר. באופן אישי אגב אני חושב שהוא ודור פרץ צריכים לשחק לפני שלושת הראדים. אם דסה יגיע ושני ראדים יעזבו בטרייד עליו, זה ישמח אותי מאוד.
  8. העמדה של פירמינו היא קשר התקפי/חלוץ שני (Second Striker) נכון?
  9. בהמשך הכתבה עליו גם מתברר שהוא כבר שנים אוהד מכבי סל.
  10. טב"ח מקצוען. בחודש שמסיום העונה שלו לתחילת האימונים של הנבחרת אני מאמין שהוא התאמן אימונים אישיים ועבד קשה. לא חושב שהייתה לו ממש פגרה.
  11. אתה קצת מגזים לא? חברה גרמנית... זה לא שבמכוניות שלה הסיעו יהודים לתאי הגזים.
  12. או שכרגיל אלה עיתונאים מביכים שלא בודקים מה הם רושמים לפני פרסום ולא קולטים שהם סותרים את עצמם. הוא היה בנבחרת, שיחק מול בוסניה, למה שהוא לא יגיע למועד שבו שחקני הנבחרת מצטרפים?
  13. ההצעה של ה650 אלף יורו היא גם יחד עם עוד שני שחקנים (מישהו אמר איינבינדר?) אבל טביב לא מסכים לה ורוצה בערך כפול.
  14. אבל ליברפול לדוגמא לוקחת את הקטע הזה רחוק מדי. בשנים האחרונות, הם מחתימים המון שחקנים אנגליים. לא חושב שיש עוד קבוצה שיש לה כל כך הרבה שחקנים אנגליים בסגל, לפחות מבין הקבוצות הגדולות.
  15. יש סיבה אחת שהאימון סגור לקהל. רייכרט.
  16. אני לא רואה מצב שמגיע מאמן שעובדתית שיחק לא מעט עם מערך של 3 בלמים, מגיע לקבוצה שיש בה 3 בלמים בכירים, ולא משחק לפחות לפעמים עם 3 בלמים. מה שכן, אני משוכנע שזה לא יהיה מערך קבוע.
  17. יודע שההרכב שארשום כאן עכשיו לא ריאלי, לא בשיטה ולא בעמדות השחקנים. אבל מאוד מעניין אותי לדעת מה יקרה כשההרכב הזה יהיה על המגרש כי יש כאן כישרון שלא היה באף הרכב אי פעם : ח"פ טב"ח קרלוס טיבי מיכה נוסא זר אכזר ורמוט זהבי דאבור זר חייזר מותר לפנטז לא?
  18. לצערי זה נראה שאני היחיד בפורום שחושב שהעמדה שהכי צריך לחזק בזר היא מגן שמאלי.
  19. בהמשך הכתבה מynet על בדש כתוב שמכבי החליטה לא להאריך לו את החוזה.
  20. שיחק גם באינטר לא? לדעתי הכי מתאים להם והם לו.
  21. אבל שליימה אמר שהוא מאמן לא מפסיק טוב עם רוטציות לא מובנות...
  22. הם יכולים. זו לא מכבי תל אביב ב' כמו של קבוצות הבת בספרד. אם היא תעלה, אני מניח שהקשר יפחת או ייגמר מיידית.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.