Jump to content

וזה ברשת

משתמשים רשומים
  • Content Count

6
  • Last visited

• Days Won

2

Everything posted by וזה ברשת

1. אם הם הגיעו לפלייאוף ליגה אירופית כמו שמישהו כאן אמר זה מדבר בעד עצמו ואומר שהם מהווים איום והם לא דייגים או כל תיאור דומה אחר. אנחנו פייבוריטים אבל חייבים להיות בכושר טוב ועם חיזוק התקפי.
  2. ברור שכל אחד מהם שונה. אין ספק. ועדיין בהרכב הם על אותה משבצת, ויש לנו מספיק קשרים (שוב, במידה ולא יהיו עזיבות מפתיעות) ולכן אין לאף אחד מהם מקום בסגל במצב הנוכחי. בעיקר אם דוניס על פי הדיווחים משחק לרוב עם קשר קדמי ושניים אחוריים יותר מה שעוד יותר ייצור עומס ותחרות על העמדות. בזמנים רגילים גם אני לא, אבל כשעומדים בתור כאלה שחקנים כדי לרשת אותו באמת שאני לא חושב שזו תהיה מכה משמעותית מדי. מה גם שאם אני צריך לוותר על אחד מבין גלזר, גולסה ופרץ, זה על האחרון. וגלזר זה מבחינתי הלב של הקבוצה ואם הוא יעזוב אז זו באמת תהיה מכה.
  3. אני לא חושב שהוא בא לפה ככוכב או שובר שוויון. בא כשחקן שנלחם על מקומו וצריך להעריך אותו שהוא נלחם על מקומו בלי פרצופים או תלונות. שחקן סגל שעובד על המגרש.
  4. אני אגיד משהו שיישמע קצת מוזר - "חבל" שכמעט כל הצעירים המושאלים/חוזרים מהשאלה שלנו שבאמת הם פוטנציאל נבחרת רציני, הם באותה עמדה. קארצב, עידו שחר והייתי אומר שגם תומר אלטמן, שלושה קשרי 50:50 נהדרים וסופר מבטיחים. הנקודה שלי היא שאני לא יודע איך שלושתם יקבלו אצלנו במה. כבר כיום, במידה וגולסה חותם ופרץ לא נמכר, אין מקום לאף אחד כי יהיה עומק בקישור. אלא אם ברסקי יעזוב. מאוד מקווה שלא נפספס אף אחד מהם (בעיקר את קארצב ושחר) וזו הסיבה העיקרית שאני מקווה שפרץ יימכר הקיץ.
  5. בלקמן נתן משחק נהדר (לא רק צמד, גם ייצר אינספור מצבים לאחרים) ומגיע לו לקבל פרגונים, ולא רק כשהוא פחות טוב.
  6. יש נגיף, בעיות כלכליות, פייר פליי, אי וודאות ופרשת כדורגלנים בחוץ. וזה מקשה על מכבי להתנהל כמו שצריך. ועדיין, מכבי מתנהלת באופן מאוד לא אופטימלי, ונראה שפשוט ישנו שם בחודשים האחרונים. לזמן הזה צריך להגיע עם חוזים כבר מחודשים ומאמן.
  7. אתה עקבת אחריו שם קבוע או שמבחינתך אם ק"ש נתנה חרא עונה זה אומר שהוא נתן חרא עונה?
  8. אוסקר עצמו אמר על עטר שהוא היה מתאמן אולי יומיים בשבוע. מקצוען גדול הוא לא, למרות האהבה הגדולה. לא בושה להודות בכך. שועה מסתמן כבעייתי גדול פי כמה ממנו זה כן.
  9. כל עוד הרביעייה אצילי, כהן, אלמוג וחוזז נשארים, לא רואה סיבה שטב"ח יגיע. אם כהן יימכר, אז דווקא לגיטימי לגמרי.
  10. איך לא כתבת "מקורבים לזהבי מוסרים לynet ספורט: "ערן נחוש להוכיח שיש לו מקום בהרכב של חיפה 94"?
  11. שחקן נחמד מאוד. לא חושב שלרמה של מכבי. מאוד אהבתי שבקיץ מכבי הצליחה למכור אותו ואת אור דסה בסכומים האלה. הם שחקנים שאני לא חושב שטובים לנו מספיק אבל כן טובים לליגה וראוי לעשות עליהם כמה פרוטות. יואב, אני מסכים שלפחות כרגע נראה שיכולת הפיתוח של מכבי בשיאה (אם כי ראוי להפריד, בעיניי השנתון של גלזר, יוני כהן, פיבן, חוזז ואולי אפילו אלמוג, הם שחקנים שפותחו בעיקר לפני ואן ליוון) אבל השאלה היא האם לדעתך עושה רושם שזה הופך למצב קבוע, שיש לנו המון שחקנים מושאלים שעושים רושם מאוד טוב אפילו בשביל מכבי ולא רק לליגה (וכרגע הרשימה מאוד ארוכה ומרשימה) או שפשוט יש שנה-שנתיים שכאלה ואז זה יעבור. אם האפשרות הראשונה, הקרדיט כולו של ואן ליוון (וכמובן של מיץ').
  12. עידו שחר פיטנציאל אדיר. ועוד נחשב כזה משהיה במחלקת הנוער. מצטרף לקארצב וכן גם לתומר אלטמן. מכבי בשנים האחרונות מייצרת שחקני קישור נפלאים. חבל שפחות מצליחה בעמדות כמו בלמים, מגנים וחלוצים.
  13. תומר אלטמן יושאל להפועל חיפה. מיותר להשאיל להם כל כך הרבה שחקנים בעמדה הזאת לאותו מועדון.
  14. זה כבר טמטום בפני עצמו. אבל הכי קל זה לזרוק את המשפט הקליל והנינוח הזה בלי להיכנס לעובדות. מכבי אמנם לא קבוצת על שמפרקת עם רביעיות ומשחקת כדורגל שלא מהעולם הזה, אבל לגמרי קבוצה מצויינת ומרשימה ומאומנת. מהקבוצות הטובות בהיסטוריה של ליגת העל.
  15. תראו כמה תומר לוי טיפש. שני ציטוטים מאותה כתבה על איביץ': "מכבי של איביץ' אמנם לא הבריקה במהלך השנתיים האחרונות, בטח בהתחשב בתנאים הכלכליים האידיאליים אותם קיבל". פסקה אחר כך: "במקביל, איביץ', שקיבל בירושה את חוקי הפייר-פליי הפיננסי, הצליח ליצור שילוב בריא בין שחקנים ותיקים וצעירים" כמה אפשר לטעון שמכבי הכי עשירה וכל זה אבל לא להפנים שמכבי כבר שנתיים בלי רכש, בקושי מוציאה כספים? כל הזמן שופטים אותו ביחס לתקציב של מיץ' כשבפועל מכבי לא מסוגלת לשלם על שחקנים.
  16. לא הרבה זוכרים, אבל בעונה של סוזה בוטל גביע הטוטו. המון משחקים מיותרים בוטלו וכך יכל לשלב יותר בקלות את הליגה ואת גביע הטוטו. דבר נוסף - הקבוצה שהוגרלנו נגדה בפליאוף ליגה אירופית נענשה ועלינו אוטומטית. אני לא יודע מי טוב יותר, איביץ' או סוזה. אבל למדוד אך ורק לפי אירופה זה פשוט לא נכון. לכל קבוצה ולכל מאמן קרו תקלות. ועוד לאיביץ' יש נסיבות מקלות (טעויות שיפוט בעונה הראשונה, שחקני מפתח נעדרים בעונה השניה (אצילי, גולסה ולדעתי גם סבוריט. וגם דסה וטיבי לא היו חלק מהקבוצה בגלל ענייני החוזה). זה לא תירוץ אבל אלה תנאים שונים ממה שהיה לסוזה ולאחרים. קרתה לאיביץ' תקלה, אבל לשפוט אותו לפיה זה עוול.
  17. מכבי משחקת אחלה כדורגל. כדורגל התקפי ודומיננטי. נכון שזה לא כדורגל מדהים ו-וירטואוזי עם רביעיות וחמישיות והתקפות עם צירופים כל הזמן, אבל באמת שמכבי משחקת אחלה כדורגל. מפה ועד לעשות מה שעושה התקשורת, שמציגה אותנו כקבוצה מאומנת עם הגנת ברזל שמוציאה ליריבות את החשק וזהו, המרחק גדול.
  18. אז סתם כשדיברו עליו בתוכנית ספורט של 103 קופמן אמר על צנציפר שהוא אדום בוודאות? אוהד הפועל? היו שמועות שהוא אוהד בית"ר אבל חשבתי שהן הופרכו סופית אחרי שאמרו במפורש שהוא אוהד הפועל.
  19. האמת שבשיאו הוא היה חלוץ נהדר. מדהים מה נהיה ממנו.
  20. יודע שיהרגו אותי פה אבל אני לא סובל את הצווארון. נראה מגוחך לדעתי ומזכיר את קרמיט:
  21. מכירים את זה בפייר פליי האירופי שבמכירת שחקן הסכום כולו נרשם על הכנסה לאותה עונה, אבל בקניית שחקן הסכום נחשב כאילו הוא משולם לאורך החוזה? אז זה מה שחוגג ואלונה יעשו ביניהם. תתכוננו להרבה כסף שיעבור בין הצדדים.
  22. האמת שעלית פה על משהו באמת בעייתי... זה צריך להיות אישור שגם תלוי בהסכמת הקבוצה השניה כשזה לא בתקופת חלון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.