Jump to content

וזה ברשת

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

2 Followers

About וזה ברשת

• Birthday 16/06/1992

Recent Profile Visitors

842 profile views
  1. https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=405699 תקשיבו טוב לראיון הזה. רז זהבי הבן אדם הכי חסר בושה שקיים. מנסה לרדת על הסוכן שעשו עסקה לא טובה ולהכניס לו מילים לפה. אני נגעל. גם לצנציפר לא חסר כן? אבל רז זהבי שובר פה שיאים של עצמו.
  2. ימים יגידו, אולי הוא שחקן טוב. אני לא אומר שלא. הודיתי שמעולם לא ראיתי אותו אלא מתייחס לנתונים יבשים, תיאורים בכתבות ורזומה. אני מדבר על סמך זה בלבד. ולפי זה אם אנחנו לא מחתימים שחקן שהוא בהגדרה תוספת משמעותית, אלא מישהו שמתואר שהוא פחות טוב מגולסה ובעיקר ורסטילי ונייד, אז אני לא משוכנע שיש בו צורך כי הוא בעיקר מוסיף עומק ולא איכות. ובשביל עומק יש את שחר ונידם. זו הטענה שלי, ומכאן הכל מתנקז ליכולת שלו. אם הוא שחקן ברמה של הרכב ויככב כאן, זה משהו אחר לגמרי. אני פשוט טוען שזה ממש לא בטוח שזה המצב.
  3. לי זכור אחרת ואני אפילו חושב שאני זוכר קטע מראיון שלו שהוא אמר את זה. ושלמה שרף בטח לא משכנע אותי יותר מדי. בכל מקרה, זאת לא הנקודה...
  4. רק עם פוטנציאלים? איך הגעת למסקנה הזאת? יש לנו בעמדות האלה את גלזר, גולסה וגבי ורק אחרי זה אני מתייחס לשחר ונידם. ושוב, זה בהנחה שהעונה נשחק בעיקר עם שני קשרים אחוריים (מה לעשות שיש גם את ביטון, גלוך וגויאגון, והמון עומס בחלק הקדמי). לגבי שאר מה שכתבת- שוב, הם צריכים להיות בקשרים הרביעי והחמישי בהיררכיה ולא שחקני הרכב. ולגבי הרמה שלו אמרתי שאני לא בטוח. מדבר על סמך הרזומה ומה שקראתי עליו, שהוא שחקן סבבה אבל לא משהו מעבר ושברוב הדברים גולסה עולה עליו. אני זוכר היטב לגבי פרץ ודווקא זכור לי שהוא לא נחשב איזה עילוי גדול בנוער אלא שחקן הרכב אבל מבטיח ורגיל ולא מסומן באופן מיוחד. פאקו שילב אותו ומאז הוא נסק. בוא נגיד שהוא הגיע ליותר ממה שציפו ממנו.
  5. לפעמים מועדון כדורגל צריך לחשוב גם אסטרטגית. לפני 3 חודשים אף אחד גם לא חשב שאיזה גלוך אחד מהנוער יכול לשחק בבוגרים. לפי הגישה הזאת אסור למכבי שיהיו לה צעירים בסגל. אז לא, מכבי צריכה גם לחשוב על העתיד שלה. ויש לה יהלומים, אז כן, זה בסדר ללטש אותם.
  6. התכוונתי מבחינת פוטנציאל כמובן. לא כרגע. בדיוק כמו שגם בלי להכיר אותו, אני יכול לומר בביטחון שדור פרץ או גולסה טובים ממנו. מי יודע, ייתכן ושחר ונידם הם גלזר/פרץ/גולסה הבאים. הם נחשבים להבטחות ענק.
  7. למה הרענון לא יכול להיות שחר ונידם? אולי הם טובים יותר? מודה שמעולם לא ראיתי אותו משחק אבל אני לא נופל משחקן מקומי בליגה ההולנדית שהוא שחקן רוטציה בקבוצת מרכז טבלה. אם עקבו אחריו ויודעים שהוא שחקן טוב אז זה משהו אחר, אבל לפחות על הנייר זה מרגיש לי החתמה של שחקן שיהיה "שומן" עודף ולא עם ערך מוסף אמיתי. שוב אני אומר, בהנחה שעונה הבאה נשחק לרוב עם שני קשרים, יש כבר את גלזר, גולסה, גבי ואפשר גם את שחר ו/או נידם. עומק יש. אני באמת חושב שבעיקר שחר, אבל גם נידם, יכולים להצליח פה בענק.
  8. דעה לא פופולארית: ההחתמה של ואן אובריים מאוד מיותרת. כשיש לנו בקישור את גבי וגולסה וכששחר ונידם כאן ואפילו בר לין בנוער הוא פרוספקט, אני פשוט לא מבין למה ההחתמה שלו נחוצה. במיוחד כשייתכן שהשנה נראה יותר הרכבים של שני קשרים ולא שלושה.
  9. אמרו שזה כולל שכר. ולכו תדעו אם מכלילים את כל שנות החוזה. בקיצור אל תסיקו מסקנות עדיין.
  10. קצת קשה מול סוכן שנראה שרק מנסה להוציא אותו ממכבי. זה נראה ככה עוד מאז שסיפרו שהוא ניסה לשכנע את גלוך ואבא שלו לעבור לחיפה כשהיה בן 15.
  11. האמת, צרות של עשירים יש לנו. כל אוהד חולם שהמועדון שלו יגדל מהנוער שחקן צעיר בסדר גודל שכזה. לפחות כרגע נראה שגדל כאן אחד השחקנים הכי מבטיחים שאי פעם יצאו מהמחלקה של מכבי בפרט ובישראל בכלל. בין אם יישאר או יימכר במיליונים, הרווחנו.
  12. אתה קצת מקצין ומשנה את המילים שלו. מי שקורא את זה יכול לקבל רושם קצת שונה לעומת מה שהוא באמת אמר. חבל שאתה סתם מתסיס.
  13. ירגש מאוד אם יחזור. אבל באמת שמקצועית אנחנו לא צריכים אותו.
  14. כמה שאתה טועה. מה שאתה כותב זה ווישפול ט'ינקינג. ביום שגולדהאר עוזב מכבי מתרסקת. בטח שביחס למה שאנחנו רגילים.
  15. לא קדוש והביקורת מוצדקת. פשוט לפעמים זה נראה כאילו המבקרים לא מבינים שללא מיץ' אנחנו לא במשחק בכלל. אז אני מעדיף להיות עם מיץ' ועם הפאקים שלו מאשר במצב של הפועל או בית"ר או נתניה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.