Jump to content

וזה ברשת

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

2 Followers

About וזה ברשת

• Birthday 16/06/1992

Recent Profile Visitors

751 profile views
  1. לא יודע כמה זה פוגע. מי שחי את היריבות ואת הכדורגל ועוקב באדיקות, יודע שזה בדיחה והזיה. אבל הקהל הרחב של אוהדי הכדורגל בישראל, שרואה הכל במאקרו, קורא כותרת כזאת ולחלקו זה באמת גורם לחשוב שאלה דברים נכונים. אפילו בתת מודע. וזה מה שהם מנסים להשיג. שהתפיסה אצל אוהדי הכדורגל בישראל תהיה שחיפה המועדון מספר 1 בארץ, והם מכבי, והיא שולטת בכדורגל והכי טובה והכי דורסנית וכו'. לא מעניין אותם אם זה נכון או לא אלא העיקר להנדס תודעה. וזה קורה לאט לאט ובמשך שנים, באמצעות כתבי החצר בתקשורת הארצית. על מה שקורה בתקשורת החיפאית עצמה והצפון קוריאה שהולך שם, כבר עדיף לא לדבר.
  2. זה פשוט לא אמיתי. אני כבר חושב שהם מבינים את זה ופשוט מנסים להנדס תודעה. אין הסבר אחר.
  3. זה סותר כי מבחינתם הם מפסידים לנו כי הם נקודתית במשחקים נגדנו יורדים ברמה. מבחינתם הם טובים בהרבה מאיתנו ורק מולנו הם לא מצליחים להביא את זה לידי ביטוי. הם חושבים שהרצף השלילי משתק אותם. לא הקבוצה שממול. כלומר שים עכשיו את שחקני ריאל מדריד במדים של מכבי ושיפרקו את חיפה 5-0, מבחינתם הם הפסידו כי למכבי יש רצף מולם אז הם משותקים. יש להם שיגעון גדלות שהתקשורת החיפאית יצרה, וברגע שבאה מכבי ומנפצת להם את זה, הם חושבים שההסבר זה דברים כאלה ולא פערים מקצועיים על הדשא.
  4. נמאס לי כבר לשמוע בכל מקום שהם מפסידים לנו כי הם מפחדים או רועדים או עושים במכנסיים. הם מפסידים לנו כי אנחנו קבוצה טובה יותר ומועדון ווינר יותר בדי.אנ.איי, וכי התקשורת החיפאית תמיד מנפחת את חיפה ועושה ממנה דורסנית כמו מנצ'סטר סיטי למרות שהם ברמתנו ופחות מזה.
  5. עכשיו אתם מבינים למה מכבי מחכה לסוף החלון בשביל מציאות? זה לא שמכבי אדישה או ישנה כמו שאתם חושבים.
  6. מכניס את פיבן לקישור, שם את שרן בקישור, מכניס את ריקן, מביא את שמיר בהשאלה, גולסה פצוע, קארצב עזב. העיקר - לא לתת דקות לעידו שחר. אגב דברים דומים אני יכול לכתוב על חנציס כנראה.
  7. פרץ נתן עונה אדירה כמעט כמו הנוכחית באליפות הראשונה של איביץ' ואני די משוכנע שהפציעה שלו הייתה בעונה שאחרי. ובעונה השנייה של איביץ' הוא חזר בפברואר או מרץ והיה כשיר כל הפלייאוף ושיחק בהרכב אז קבוצות שבאמת עקבו אחריו יכלו ללכת עליו (זה בערך מה שקרה ליונתן כהן העונה). אני מסכים שצריכים תחרות אבל לא יודע אם זה נכון שהיא תהיה מילד בן 18 שכבר זומן לנבחרת ישראל הבוגרת וצריך דקות משחק. שוב, אם הוא יכול לשחק גם 8 ולא רק 6, זה פותר הכל, אבל אני באמת לא יודע. גלזר בן 25 ובסוף העונה כשייפתח החלון יהיה בן 26. קבוצות לא ישימו סכומים גבוהים על קשר גרזן אפור מהליגה הישראלית, בעיקר אם הוא לא צעיר. ואני מאוד אוהב את גלזר ומאוד מחזיק ממנו. פשוט זאת המציאות.
  8. זה לא משנה. אנחנו ליגה קטנה וקבוצות לא יציעו הרבה כסף על גרזן בן 26-27 מהליגה הישראלית. ומכבי לא תקבל הצעות שכן יתקבלו כמו עד 2 מיליון יורו אני מניח. אם על דור פרץ, שחקן הרבה יותר אירופאי ומרשים התקפית מגלזר, לא קיבלנו הצעות רציניות, ועוד בשנים שהוא היה צעיר ממה שגלזר יהיה בחוזה הנוכחי, לא רואה את מכבי מקבלת הצעות טובות יותר על גלזר. שים לב שהשחקנים שמכבי מוכרת לאירופה למעט ראינו הם שחקני התקפה. על שחקנים בעמדות אחרות קבוצות לא יציעו הרבה בליגה שלנו.
  9. אני כבר לא בטוח שגלזר יימכר. אני אפילו חושב שסיכוי גבוה שהוא לא יימכר, וברגע שחתם על החוזה החדש זה די סגר את הסיפור. יסיים את החוזה בגיל 28 בתפקיד שלא יתנפלו עליו. ועד אז לא רואה את מכבי מקבלת עליו הצעות גבוהות מדי. השאלה היא האם זרגרי, בהנחה שאכן גלזר כנראה לא יעזוב, יכול לשחק לצידו. מודה שלא ראיתי אותו אז אני לא יודע. אם זרגרי הוא רק 6, אני חושב שאין טעם להחתים אותו. אם הוא יודע לשחק גם ליד 6, זה כבר סיפור אחר לגמרי.
  10. אני דווקא חושב שמחינת כישרון וחומר שחקנים יש עכשיו קבוצה טובה. זה שזה לא בא לידי ביטוי על הדשא ואין לנו קבוצה טובה למרות השחקנים, זה משהו אחר. ולזה קשור גם צוות האימון.
  11. יש עכשיו איכות בקבוצה. לפחות על הנייר. מבחינתי מרכז ההגנה הוא עדיין סימן שאלה, כמו גם העומק בקישור (גלזר וגולסה עדיין הטובים בליגה אם כשירים, אבל המחליפים שלהם עדיין טעוני הוכחה). בהתקפה יש לנו בלאגן רציני עם ביטון וקניקובסקי. לא כל כך הבנתי מה ניסו לעשות שם. לא חושב שקניקובסקי שחקן כנף. אם היה אפשרי להביא את צ'יבוטה במקום ביטון זה היה פיתרון מעולה.
  12. אז בעצם החתמנו אותו כשחקן כנף פרופר? לא יודע נשמע לי מוזר ומעט הזוי.
  13. לגבי קארצב. מאוד מבאס שהוא לא אצלנו ולא חתם, ולא יכולים לפתח אותו. האמנתי בו מאוד. הוא פוטנציאל פסיכי, יותר גבוה משל דור פרץ. אני תוהה אם בהעברה שלו לנתניה מכבי הכניסה סעיפים כמו זכות ראשונים, אחוזים ממכירה עתידית, הייתי מפנטז על ביי בק אבל זה כבר לצפות ממכבי ליותר מדי.
  14. שמח על ההחתמה סך הכל, אבל בואו נודה שזה מייתר את ההחתמה של דן ביטון. תארו לכם במקום דן ביטון היינו מחתימים משם את צ'יבוטה, ואז הכל היה מסתדר. ונניח גויאגון נותן עונה נהדרת בנתניה, הוא יחזור ואיפה ישחק? יהיו כבר שני כוכבים על העמדה שלו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.