Jump to content

וזה ברשת

משתמשים רשומים
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

2 Followers

About וזה ברשת

 • Birthday 16/06/1992

Recent Profile Visitors

653 profile views
 1. עירד צפריר ואלון עידן, שני אוהדי הפועל מעיתון הארץ. עירד צפריר עוד מנסה להתבטא בהארץ בנייטרליות וממלכתיות מסויימות, אלון עידן רמז לא פעם על השנאה למכבי. כאן שניהם פולטים את מלוא הרפש שלהם. לא יוע איך הם הגיעו לעיתון חיפאי בכלל.
 2. גם מציגים בתקשורת כאילו בכר בלבד רצה אותו וידע דברים שאחרים לא כשחיפה עצמה לא צד בעניין, במקום לומר את האמת, ראו אותו במכבי והבינו שהוא שחקן. נולד ירוק אה? במכבי הוא לא שיחק כדורגל, רק במכבי חיפה התחיל לעשות את זה. הכותרת צריכה להיות "איזה כיף שיש לנו את הכוכב של מכבי תל אביב"
 3. גם לי. בעיקר כי זה לא הימור קריטי וכן נוכל להסתדר גם אם לא ייכנס לעניינים. גם לי מרגיש שאנחנו צריכים עוד איכות בכנפיים אבל לפחות מבחינת זרים, אם פארפה יהיה וגררו ימשיך, אין מקום לעוד חיזוק זר.
 4. לא חושב שאנחנו צריכים את קניקובסקי. מניח שזו דעה לא פופולרית. מעדיף לפתח את פארפה גויאגון.
 5. בשביל משחקים מול הגדולות, שיגיעו אוהדים בהמוניהם וג'קי יעשה קופה.
 6. אם יוכלו לעלות לליגה הלאומית אז לקחתי בכיף... שנה אחת תהיה מעבר ואז כנראה יעלו ליגה ולמכבי תהיה קבוצת בת אמיתית בליגה הלאומית שזה האידיאל. ליגת פיתוח/מילואים רעיון גרוע כי גם ככה אז מספיק שחקנים טובים בארץ והרמה שם תהיה מאוד נמוכה ולא בהכרח שדרוג לשחקני הנוער המבטיחים באמת.
 7. בגלל זה אמרתי, אין איך לתמודד עם הטמטום שלהם. הם ימצאו תשובות הזויות על כל דבר, בדגש על זה שאליפויות לפני שמכבי חיפה התחילה לקחת אליפויות הם נגד המשטרה הבריטית או נגד אף אחד או נגד ליגה לא מקצוענית וכו'. הפיתרון היחיד הוא להמשיך לזלול תארים עד שלא יישאר שום טיעון פוטנציאלי שהם יוכלו להגיד.
 8. לא מבין את הטענות לגבי רפאלוב. למה לזמן שחקן בן 35 לעמדה עמוסה בכשרונות צעירים יותר, ועוד אחד שלא משחק כבר שנים בנבחרת ואין לו תיאום עם השחקנים האחרים והשיטה של המאמן, ולא לומר תודה ולהמשיך הלאה? זה לא רק עניין של יכולת... גם ככה הוא לא יהיה רלוונטי לטורניר כי הוא אפילו יהיה יותר מבוגר. נאתכו אותו סיפור אגב, יש אלטרנטיבות מצויינות לעמדה שלו. המבוגרים היחידים שאין להם תחליף למרות הגיל הם ערן וטיבי.
 9. בשורות אדירות. נקווה שזה בלי סעיף שחרור. מניח שנגלה בימים הקרובים.
 10. זה הכל מתחיל ונגמר בזה שהאוהדים שלהם בטוחים שחיפה יותר גדוחה ממכבי ויותר מצליחה והיום הליגה חלשה וכו' וכו'. כבר מזמן הבנתי שאי אפשר לדבר אעתם בהיגיון והפיתרון היחידי הוא להמשיך לקחת אליפויות ולהצליח באירופה עד שכבר לא יישארו להם טיעונים. למשל, חלק מהם עדיין יגידו לך שהם לקחו בעשרים שנה האחרונות יותר אליפויות מאיתנו. אז נכון שאנחנו מנסים לדבר איתם בהיגיון ולומר להם שבעשור הזה לקחנו פי 5 מהם, או שיש לנו פי 2 יותר אליפויות מהם בסהכ. אבל ידוע שהם לא אנשים הגיוניים. אז פשוט להמשיך לקחת אליפויות ולנסות להצליח באירופה עד שכבר לא יישאר מה לומר בכלל.
 11. אפשר הסבר למה באמת פסלו את הגול? אמרו בשידור שהוא מסתיר לשוער אבל הוא עמד לידו...
 12. -מכבי משחקת טוב, מהר, יפה ולוחץ. -החולשה של מכבי או אחת החולשות הבודדות - הגנה במצבים נייחים. לא רק היום אגב. -דבר שחוזר על עצמו זה אי פרגון בהתקפה. פשוט תמסרו רוחב ושחקן יגלגל פנימה, למה זה כל כך קשה? גם לגולסה הייתה אפשרות לעשות את זה היום. זה מוציא אותי מהכלים. -מרגע שדור פרץ יצא, מכבי הפסיקה לשחק. זה מובן באיזה שהוא מקום. -מעדיף את בלטקסה על דוידזאדה.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.