Jump to content

Macc Abi

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Macc Abi

1. וואלה עזיבה של שחקן כזה או אחר עוד אפשר להתגבר אבל מאמן ? ועוד איביץ ? זאת מכה. למרות שאני מאמין שלמנספורד יש תכנית למקרה כזה אבל עדיין.. מכה. נקווה שיישאר איתנו.
  2. לדעתי ניק בלקמן ישלים את כל מה שחסר לנו בחוד. בעיטות מרחוק,מהירות,משחק עם הגב/שמירה על הכדור, ומשחק ראש/גובה. בדיוק מה שלשכטר אין כל כך לבלקמן יש, והלוואי שיש סיכוי שהוא חוזר אלינו..
  3. זה לא יהיה קל אבל לא מאוד מאוד קשה. קופנהאגן אפואל באטה מאריבור ולודוגורץ בהחלט עבירות. צריך רק לקוות שלא ניפול על סלטיק או זאגרב..
  4. כמו שציינו פה החבר'ה , עדיף לנסות לעבור קבוצה מדורגת בסיבוב שני,ולגנוב את הניקוד שלה לסיבוב השלישי, מאשר בוודאות לא להיות מדורג בסיבוב השלישי. כמובן שהכל זה תיאוריות, אבל לרוב, קל יותר להפתיע קבוצה חזקה ממך ככל שהסיבוב מוקדם יותר והיא עדיין לא מוכנה/בכושר, ככה אני חושב. בכל מקרה כמו שאנחנו עדים, לא רואה את לודוגורץ מאבדת אליפות בבולגריה..
  5. לא יקרה נו, גם עדיף לא להיות מדורגים ..
  6. בסדר מכיר את הנושא ועדיין זה לא מופרך. הוא גם היה מועמד לחיפה לפני שנתיים, זה לא שהצייצן הזה עכשיו גילה אותו . יש מצב שבמכבי באמת עוקבים אחריו ובקשר איתו עוד מתקופת יורדי ועכשיו העסקה בשלה יותר לצאת לפועל,במיוחד כשדסה עוזב, לא סותר. גם בלקמן אמר בזמנו שיורדי רצה אותו תקופה ארוכה והיה בודק איתו בכל חלון העברות ,עד שבסוף זה גם התחבר וקרה..
  7. זה לא נכון לומר על סף ירידת ליגה. הם כרגע במקום שנשאר בליגה, כשגם מקום אחד מתחת זו לא ירידה ודאית אלא פלייאוף מול קבוצה מליגה 2.
  8. תרשמו - טוטנהאם לוקחת תצ'מפיונס, קל.
  9. ממש לא מדהים. פה שולטים העסקנים, שמעדיפים שתהיה רמה פח זבל של ליגה למקומות עבודה, עם תקרת שכר והגבלות ובלי זרים , ולא שקבוצה חס וחלילה תצליח באירופה ותפתח פער על השאר אלוהים ישמור. תרבות של הביצים שלי יש פה..
  10. יש מצב שראייקו סגור כבר באיזו קבוצה ולכן הוא לא משותף יותר במשחקים ?
  11. יש מצוקת בלמים ישראלים . מאמין שאיתן ישתכנע להשאר בשכר מופחת, כי בינינו הוא לא יקבל כל כך הרבה יותר מבש/חיפה/ביתר ועדיף לו להשאר במכבי. אלא אם כן יש לו נפש של שחקן..
  12. אין אף שחקן כמו דן ביטון , ומישהו אמר שכדי לשחק ולזכות באליפות צריך שיהיה לך שחקן כזה ? צריך לנהל את הסגל בתבניות מסויימות בהתאם לשחקנים שיש לך. אני לא רואה שום סיבה להשקיע שקל על שחקן ישראלי מחוץ למכבי אלא אם כן מדובר בשוס שאסור לפספס. בזמנו שועה היה נראה ככזה ובסוף גם הוא לא כזה שוס כמו שחשבו. אגב, אילון אלמוג לא סוג של שחקן כזה ?
  13. לא יקרה. אני לא באמת מאמין שחיפה וב"ש הסכימו לזה. דווקא להיפך, מכבי עוד יכולה להסתמך על שחקני הבית המעולים שלה שייתנו לה פור מעל שאר הקבוצות גם אם השכר יהיה מוגבל, אבל ב"ש שאין לה בכלל שחקני בית ? חיפה שלא יודעת בכלל להתנהל עם הנוער בבוגרים שלה ועל כל עוואד אחד יש 20 שון וייסמן ? אין סיכוי, סתם עוד כותרות של לוזון לעשות רעש..
  14. לפי גוגל קרבאח במקום שני. אמנם עם שוויון נקודות אבל עדיין. בטוח שהם מקום ראשון ?
  15. כן. ההגרלה נערכת לפני שהגומלין משוחק, כך שהניקוד של הקבוצה המדורגת הוא זה שיקבע מי תהיה היריבה.
  16. לא יודע אם זה ריאלי. כלומר אני מת שהוא יחזור כי הוא תוספת כוח משמעותית בליגה שלנו,אבל לדעתי השכר שלו יהווה טריגר. זה שחקן שרגיל לשכר גבוה, ובמכבי של היום אני לא יודע כמה יהיו מוכנים לשלם לו. כשחקן חופשי הרי,אני מאמין שהוא יוכל למצוא קבוצה בצ'מפיונשיפ שכבר כיכב בה ושם מקבלים סכומים די גבוהים..
  17. בכל מקרה זה נראה שלמונאקו הוא לא כבר יגיע. אולי סוזה ייקח אותו לבורדו..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.