Jump to content

Macc Abi

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Macc Abi

1. לדעתי זה יותר דוידזאדה והחורים שהוא עושה בהגנה,בצד שמאל . אמאדור ? סך הכל זה אותו השחקן שהפסיד את המקום שלו בהרכב לאורך רוב העונה, לילד בן 23,שבאמתחתו חצי עונת בוגרים בליגה בלחץ,אין פלא. הפלא הוא שמכבי לא ניצלה את ההזדמנות של כל ההצעות מספרד,כדי לשחרר אותו ולנסות להביא בלם קצת יותר מתאים..
  2. אולי מתכוונים להביא בלם זר שיודע לשחק גם מגן ?
  3. לפי רז אמיר, עטר וגלזר החלימו וערכו אימון מלא, סבוריט עם רגל עץ ולא ברור אם יהיה כשיר בזמן לסיבוב השני.
  4. לא חושב שזה נכון,לדעתי עדיף להשאיל אותו העונה. הוא צריך לשחק כדי להשתפר ואני לא רואה אותו מקבל יותר מדי דקות משחק בעמדה הזו. מזכיר לי את מקרה דור פרץ שסתם התבזבז חצי עונה עד,שיצא בהשאלה להפועל חיפה וחזר כמו גדול.
  5. יצאו למחנה אימון בלי חלוץ. איביץ לא מבסוט.. לא מבסוט בכלל…
  6. אז משחקי ההכנה ישודרו בספורט 1 ..
  7. נו באמת.. האחד כבש 9 שערים בליגה השבדית, השני כבש 19 שערים בליגה ההולנדית. מי הדרדלה ?
  8. בדיוק * הצהובים רכשו את קשר נערים א' של מכבי פתח תקווה רונן חנציס. לשחקן היה סעיף שחרור בגובה של 300 אלף שקל, אותו הפעילה מכבי תל אביב. חנציס יוקפץ לקבוצת הנוער של המועדון.
  9. לפי טוכמן הפעלנו את סעיף השחרור שלו ורכשנו אותו.
  10. כנראה שלא. בכלל אני לא חושב שהכיוון שלך נכון, מנספורד אמר כמה וכמה פעמים שהוא לא יביא שחקן בלי פוטנציאל מכירה עתידי. שחקנים מעל גיל 30 לא מדבר אליו..
  11. הם לא, זוכר את הייבוש של טיבי כל העונה על הספסל ? שוב, הוא בלם טוב אבל מה לעשות לפעמים צריך דם חדש..
  12. טיבי מיצה את עצמו במכבי ומכבי מיצתה אותו. הפרידה טובה ל2 הצדדים למרות שהוא עדיין אחד הבלמים היותר טובים שיש בארץ הדלה שלנו. גוטליב תמיד החזקתי ממנו פוטנציאל לבלם מצויין , היה צריך להגיע לכאן מעכו כבר לפני 3-4 שנים. לגבי הסכום זה פיצוחים בימינו נו, אם איביץ ומנספורד רוצים אותו ? וולקאם..
  13. לא חושב שזה דיבור רציני למרות שאישית לא הייתי מתנגד..
  14. מבדיקה בגוגל מופיע שיש לנו משחקים מול אלקמאר וגנק. פורסמו הקבוצות שנשחק מולן במחנה ? כי לא ראיתי באתרים או משהו אבל אולי פספסתי..
  15. ניקוליץ וגולסה טסו למחנה אימון ? מה הלוז איתם מבחינת צפי חזרה ?
  16. לא מובן לי איך לא קופצים עליו. כישראלי, הוא לוקסוס בליגה לכל קבוצה..
  17. התקווה היא לקבל יריבה שגם מדורגת בסיבוב השלישי, כך שבמידה ונצליח להעפיל נקבל יריבה נוחה על הנייר. מבין המדורגות האלו רצוי ומומלץ לנו להמנע מסלטיק וזאגרב , שנחשבות להכי חזקות, ולעבור אחת מהן יהיה בגדר נס באזל. נשארו קופנהאגן אסטנה ובאטה שהן סבירות לגמרי. אישית - מעדיף את קופנהאגן. באטה תגיע בכושר שיא כי היא באמצע העונה בבלארוס, ומאסטנה יש לי יותר מדי טראומות סינטטיות..
  18. לא הייתי שש לקבל את באטה, הם באמצע הליגה שלהם עכשיו, ויגיעו עם כושר משחק הכי טוב מבין כל המדורגות..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.