Jump to content

Macc Abi

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Macc Abi

1. בגדול שוינפלד וצ'יקו מיותרים. שוינפלד כי עם כל האהבה וההערכה הוא לא מספיק לרמה, וצ'יקו כי הוא לא מספיק תורם כשחקן זר בליגה שבה יש לך הגבלה על זרים לחצי הרכב. את שניהם הייתי משחרר בהנתן האופציה , במקום צ'יקו הייתי מביא זר איכותי לעמדת הבלם, ואת הדקות של שוינפלד הייתי נותן לאלמוג/יוני.
  2. זה מתוך האתר של אופא 13:30 CEST, 5 August, Nyon Champions path Teams 10 winners from the UEFA Europa League third qualifying round champions path 6 teams eliminated from the UEFA Champions League third qualifying round champions path Draw procedure The six teams eliminated from the UEFA Champions League third qualifying round champions path will be seeded, along with the two teams emerging from the ties in the third qualifying round of this competition's champions path that involved the seeds with the highest coefficients. Any other restrictions will be announced ahead of the draw. אין לי בעייה להודות אם טעיתי במה שכתוב אבל אשמח שתסביר איפה.
  3. טוב אז אחרי בדיקה באתר של אוופא יש שינוי. פלייאוף האירופית מורכב מ6 קבוצות שנשרו מסיבוב 3 של הצ'מפיונס ועוד 10 שהגיעו ממסלול האלופות בסיבוב 3 של האירופית. 6 הנושרות מהצ'מפיונס מדורגות,נשארו עוד 2 קבוצות שמצטרפות למדורגות לפי הניקוד שלהן. כרגע אסטנה ולודוגורץ מעלינו, כלומר אם אחת מהן תעוף בסיבוב הזה מאירופה אנחנו נכנסים למדורגות במקומה. הסיכוי קלוש כי לודוגורץ בבית מול קבוצה איסלנדית אחרי 1-1 בחוץ, ואסטנה בבית אחרי 0-0 מול סנטה קולומה אבל בכדורגל יש הפתעות.
  4. לשנות תנושא לליגה האירופית. סודובה יריבה לא פחות טובה מקלוז'. נדפקנו גם בפלייאוף אירופית בלי דירוג. מקווה שלפחות ייני וסבוריט יחזרו לשחק.
  5. מה בקשר לפציעות של ייני וסבוריט ? על איזה פציעות מדובר ? יש סיכוי לראות אותם בגומלין ?
  6. סאמק . הם פשוט ידעו מראש מה לעשות והם עשו את זה. גם אם נודח , מקווה שבבית ננצח ויהי מה.
  7. בואו נהיה פרקטיים, כדי לעבור שלבים במוקדמות, בטח כשעוד כל כך מוקדם והקבוצה לא מתואמת/מאומנת/בכושר מספיק, הדבר היחיד שחשוב וגם נספר זה לעבור לשלב הבא ולכן צריך לשחק מגעיל. צריך לעשות יוקאנוביץ' או יורדי, לסגור באופן קפדני ,לחכות לרגע שלך שיגיע והוא יגיע ולנצל אותו. יורדי עשה את זה מעולה בקמפיין האירופית בזמנו מול אלטאך והיוונים, יוקא עשה את זה בצורה בלתי נתפסת מול פלזן ובאזל. מישהו זוכר את המשחק האנמי והמבוקר ללא התקפות או יצירת מצבים ? את בזבוזי הזמן והמריחות ? לא, זוכרים את מה שחשוב וזה שמכבי הגיעו לאן שהגיעו. ככה צריך לבוא בגישה מול קלוז' ובכלל לכל אורך הקמפיין.
  8. מה עם גוטליב ? כבר שבוע ברוסיה עדיין לא ראיתי שחתם.
  9. סלטיק זו קבוצה ב3 דרגות מעלינו. הם משחקים בבליצים, נותנים 2-3 חתיכות והולכים לישון כי ככה הם רגילים לשחק בליגה . זה רק נראה שהם קלים אבל הם לא באמת. יש שם שחקנים ברמת פרמיירליג. לכן, נצטרך נס ברמת הזהבי כדי לעבור אותם. מקווה שנעבור את הרומנים וכך לפחות נבטיח שלב פלייאוף אירופית כמדורגים .
  10. לדעתי בש תגיע לפלייאוף האירופית, חיפה לא עוברת את הצרפתים .
  11. בתכלס אנחנו אפילו עם רק 2 בלמים בסגל. שרן ייני לא באמת בלם טבעי למרות שכבר הספקנו לשכוח.
  12. זו העונה שלנו לעבור מדורגת גבוהה מאיתנו ואני בכלל לא מדבר על קלוז'. אם רוצים להמשיך את המסורת חייבים לעשות את זה..
  13. שידור גדול של שדרן גדול ? ?‍♂️
  14. רגע רגע רגע אני רוצה להבין , אתם לא מאמינים לפשכצקיא ?? סך הכל זה הרי הגיוני מאוד ששחקן שספורטינג רכשה ב500k יורו ב2014 , ומאז לא הפסיקה להשאיל לכל מיני קבוצות ,תמכור אותו אחרי 6 שנים ב800k. זה גם לא פחות הגיוני,שמכבי שמחשבת כל שקל מאז הפיירפליי ולא מוכנה לזוז מהסכומים שהציעה, גם אם מדובר בחלוץ שכבש 20 שערים בהולנד,או במגן הישראלי הכי טוב שקיים בשוק, אותה מכבי תשלם לשחקן לא ממש נוצץ או מבוקש בלשון המעטה,בתפקיד הגנתי,400k יורו שכר לעונה, סכום שנדירים שחקני ההתקפה שלה שמקבלים אם בכלל, וכל זאת עוד במתווה של השאלה לא פחות. לא יודע איך אפשר לא להאמין לזה..
  15. סטטיסטית הוא צודק בהחלט. מעטות ההתקפות העונה שהגיעו לבלמים שלנו ולא נגדעו כבר בחלק המגרש של היריב, או גג אצל תחנה אחרונה דן "המרטש" גלזר. צמד הבלמים שרן את פיבן הציגו רמה טובה ומספקת בהחלט לליגה, אבל לשניהם יש לקויות כשזה מגיע לרמות גבוהות יותר וקבוצות איכותיות יותר. אם זה שרן במהירות ובפיזיות, או פיבן בסגירות ובעצם בחוסר הנסיון. אז נכון שלליגה הם מתאימים והותר, אבל למה לא להביא בלם זר איכותי שיתן את הטון גם באירופה ? לא מובן לי כל הדיווחים האלו על מגן ימני זר, לא מצליח למצוא היגיון במהלך כזה. זה לא שיש בלם ישראלי טוב על המדף או בכלל, וסטיב בירנבאום מיודענו זו ספינה שכבר מזמן הפליגה..
  16. כולן אבל אני לא מאמין שסלטיק יעופו לנומה קאליו או זאגרב לניו סיינטס. אולי באטה רוזנבורג זה יהיה צמוד אבל כל השאר עוברות קל.. סורי כולן חוץ מאייאקס אבל בוא חחח
  17. להתפלל לבאטה או ניקוסיה, מה שנקרא הרע במיעוטו..
  18. לא אין סיכוי. ההגרלות הכי "קלות" בסיבוב שלישי בשבילנו אלו פאוק וניקוסיה שנכנסו למדורגות בעקבות ההדחות של אסטנה ובאטה. כל הלקרדה ..
  19. לא רואה שום אינטרס שלנו שהרומנים יעלו. לדעתך הם קבוצה פחות טובה משמעותית מאסטנה ? כי על סמך המשחק ביניהם ממש לא, וזה עוד כשהם שיחקו על דשא סינטטי ובלי השחקן הכי טוב שלהם. עדיף לנו לקבל את אסטנה , כך שלפחות במידה ונעבור אותם נקבל קבוצה לא מדורגת בסיבוב השלישי.
  20. על מה אתה מדבר מי ירד עליו ? כולם פה עשו אותו המאליק החדש
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.