Jump to content

Macc Abi

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Macc Abi

1. שמעו, תכלס לא כזה מעניין אותי רכש, לא ברמת ההתרגשות הרגילה ומד הלחץ הגבוה של עונת המלפפונים והפושים. אני מאוד פסימי הרי שנמצא שחקנים בדמותם וברמתם של אמאדור וגראלדש. לא בתקציב של העונה, לא במגבלות הפייר פליי, ובטח שלא במצב הבריאות העולמי הקיים. יש כל כך הרבה משתנים לרעתנו , אוטוטו מתחילים עונה, אין עדיין מאמן, כל העננה עם אצילי ומיכה, שאני בטוח שיושבת לכל השחקנים בראש על החברים שלהם ועל היחס שהם מקבלים מהמועדון (בצדק או שלא זה לא רלוונטי) , הסחבת עם החוזים של השחקנים הקיימים, הרצון של שחקנים חשובים כמו סאבוריט גלזר פרץ ויוני למצוא קבוצות בחו"ל, כל זה לא זורע יותר מדי אופטימיות. כלומר, אני משוכנע שנהיה בצמרת לכל אורך הדרך וכנראה גם נקבע את הטון, אבל בטח שלא בפער המקצועי והמנטלי שליווה אותנו בשנתיים האחרונות..
  2. תשחררו, הם לא יישארו זה די ברור. מועדון אחר, או מכבי בתקופה אחרת וזה בכלל לא היה על הפרק. הם היו מתאמנים ומשחקים כבר עכשיו עם הקבוצה כרגיל. אנחנו בעידן מכבי של גולדהאר, שאותו מעניין קודם כל ערכים ומוסר הרבה לפני שמעניין אותו כדורגל ולכן , ברגע שקרה מה שקרה הוא ככל הנראה כבר קיבל את ההחלטה שלו, ואנחנו אכלנו אותה בנושא הזה. כאוהד כדורגל זה די מעציב כי וואלה אלו כדורגלנים בחסד, בטופ הישראלי , והם לא אנסו או רצחו אלא עשו משהו שבואו נודה , כדורגלנים בכל העולם עושים עשו וגם יעשו. כאוהד מכבי זה פשוט מתסכל ומעציב, אבל כל עוד זה עידן מיטש ואני מקווה שזה יישאר כך עוד שנים רבות, איט איז וואט איט איז..
  3. שמעו , אני רואה עכשיו תתקציר של דורטמונד מאתמול, לא מבין איך אנשים,כלומר כל אוהבי הספורט בארץ לא קמים נגד התופעה הזו שנקראת עמיחי שפיגלר. עזבו רגע אובייקטיביות וכל השיט הזה בצד, הוא פשוט כל מה ששדר לא. יש לו צבע קול מרגיז,הוא מונוטוני, הוא חוזר על משפטים, הוא חוזר על מילים,הווליום שלו לא קשור בכלל למה שמתרחש, פשוט זוועה. מוציא תחשק לראות תתקציר..
  4. משדרג ? ממש לא. צ'יקו שחקן מאוד חביב וגם אחלה בנאדם, אבל לטס פייס איט, ברמה המקצועית הוא מתאים יותר לנתניה מאשר למכבי. לוקה בלא מעט אספקטים של המשחק. טכניקה, משחק ראש, סיומת,קריאת משחק,התמקמות ברחבה,דריבל,בעיטה מרחוק. כל אלו דברים שכדי להתקדם כקבוצה וכמועדון,מכבי חייבת שיהיו לחלוץ הבכיר שלה, אם לא כולם (כנראה שלא) אז לפחות חלקם. בואו לא נשקר לעצמינו, שחקן שעושה רוטציות עם איתי שכטר בן ה33 (עם כל הכבוד לשכטר) הוא לא שחקן שמשדרג אותנו. אולי התרגלנו לסיטואציה הזו בגלל הפייר פליי שכבר שכחנו מה זה חלוץ טוב אבל הגיע הזמן שניזכר. בקיץ צריך וגם אפשר להפרד יפה ולהביא חלוץ זר איכותי יותר..
  5. טוב לא יודע איך בדיוק נעשה את זה אבל חייבים למצוא דרך להוריד את טננבאום לספסל. חלאס, כולנו רואים שזה לא זה. כל כדור גובה לכיוון הרחבה והלב שלי עוצר . צריך להכניס את היווני לכושר דחוף.
  6. באמת שלא מובנת לי הפריבילגיה הזו לייבש שחקנים כמו בלקמן חוזז ואלמוג על הספסל/יציע. ההתקפה שלנו זועקת לעוד תוספת כוח. חייבים כמה שיותר שחקני התקפה בעניינים. אין לדעת ממי יכולה לבוא הישועה..
  7. האמת אני חושב שבלקמן סתם מתפספס לנו. נכון הוא לא איזה שוס, אבל יש לו מה למכור וכבר הוא הראה לנו את זה עם עונה דו ספרתית. כישראלי לדעתי הוא בסדר גמור, חבל שלא מנסים להוציא ממנו יותר..
  8. יאניוטיס יותר טוב מטננבאום מקצועית הואו לא נשקר לעצמינו. ועדיין ולמרות הכל, אני מעדיף לשחרר את היווני רק כי הוא זר. אני אף פעם לא דגלתי בהבאת שוער זר, מעדיף לבזבז את המשבצת על עמדה אחרת כמו בלם . לראיה - העונה הזו ,למרות שיש שוער כמו טננבאום בשער שהוא לא שוס הגנתי לכל בר דעת ועדיין הוא שבר שיא הסטורי ועולמי באי ספיגת שערים . כל זה כי מלפניו עמדה הגנת ברזל שלא נתנה ליריב את האופציה בכלל לאיים על השער. מסקנה - עדיף שקבוצה ישראלית תהיה עם שוער ישראלי ו2 בלמים זרים איכותיים מאשר שוער זר ובלם ישראלי. אני את שלי סיימתי..
  9. לא מאמין. המאמן פשוט לא בונה עליו בכלל. הכי הרבה שיוכל להגיע בסביליה זה חלוץ מחליף שעולה לכמה דקות בסוף משחק. לדעתי עדיף לו לעבור לקבוצה אחרת בספרד או איטליה, גרמניה גם ממש מתאימה לו. נראה לי שזה גם מה שיקרה.
  10. אלמוג שחקן התקפה, צ'יקו שחקן התקפה. עכשיו, נכון הם לא על אותה עמדה אבל בעצם מה בדיוק העמדה של צ'יקו ? הוא לא ממש חלוץ רחבה (סיומת לקויה) וגם לא ממש שחקן כנף (העדר דריבל,אחד על אחד), לכן אני מגדיר אותו כשחקן התקפה בכלליות, ופה נכנסת המשוואה שאלמוג כן יכול להיות מושפע מהדקות שלו. בכללי מעדיף שיביאו 9 זר, וששאר שחקני ההתקפה יהיו ישראלים דוגמת אצילי יוני חוזז ואלמוג.
  11. קל, את המקום שלו יקבל אלמוג. יש לו מספרים לא מספיק טובים לחלוץ זר. צריך לדעת לנתק את הרגש, ווואלה עם כל האהבה לרוח הלחימה שלו, זה לא שחקן של 400k יורו לעונה.
  12. אנשים שמחשבים סכומים,נקודות או כמה קבוצות יזרקו זיין, תנוחו. אנחנו אוהדים, מבחינתי אם זה אומר לקבל עוד זמן איכות עם מכבי זה מבורך, לא משנה איזה מפעל. אני אתרגש גם מגביע הטוטו של אירופה..
  13. פףף כואב על הילד. רק בחמישי האחרון ראיתי אותו בבילוי. בריאות זה מה שחשוב .
  14. גם מנזוקיץ לא היה עוזר לנו פה. חלוץ צריך להיות ניזון מאחרים, הבעייה שיש לנו רק דור מיכה אחד. גם עונה שעברה לא היה לנו חלוץ סקורר, אבל חיפו על זה הקישור והכנפיים. אצילי עטר ופרץ היו המובילים בכיבושים. העונה פרץ לא בשיאו,עטר גם, ואצילי פצוע. בלקמן ? שכטר ? צ'יקו ? מבחינתי אין ממש הבדל ביניהם. פלוס מינוס הם יסיימו עם אותם המספרים. הייתי מנסה להיות אופטימי עם חזרה של אצילי,גולסה שישחרר את פרץ קדימה, וניקוליץ', אבל עוד חזון למועד.
  15. בלם עם רגל שמאל זה מצרך מבוקש. אם הוא יהודי מביא בלי לחשוב פעמיים.
  16. כנראה יוסיף משהו שאין לנו נניח סוג של מיטרוביץ', אבל לא הייתי מפתח יותר מדי ציפיות. בכל זאת הוא הגיע אלינו מדינמו מינסק,לא דינמו זאגרב..
  17. 40,000 איש בקבלת פנים של פלקאו בגלאטסריי. הטורקים מטורפים !
  18. תנוחו. אין מצב שאיביץ יעזוב לקבוצה בסדר גודל כזה אחרי שלקח אליפות. מילא הייתם אומרים לי פאוק או אולימפיאקוס ניחא, אפילו אאק עוד הייתי מקבל, אבל אריס ? לא יקרה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.