Jump to content

Macc Abi

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Macc Abi

1. נוסף להם עוד אחד לרשימה - דוניו. הבלם נראה שיחוק האמת. לא סתם בכר התאבד עליו.
  2. היא לא מנהל מקצועי עם כל הכבוד. היא לא יודעת לעשות את העבודה של קרויף או מנספורד וביין. בשביל זה צריך אנשי כדורגל.
  3. נו באמת, איך אפשר להמשיך לשקר לעצמינו ? מנספורד לא השאיר שום פנקס, אין לנו שום דבר מסודר , וההתנהלות בכל הנושא של הרכש והסקאוטינג שלנו היא פשוט בזיונית. כואב לומר אבל מה לעשות זו המציאות, לא צריך אף אחד שיגלה לנו את זה, זה ברור כשמש . אין דמות מכוונת ברת סמכא במקום מנספורד והתוצאות לפנינו - אוטוטו אוקטובר , מכבי בשלב הפלייאוף של ליגת האלופות, ואנחנו עם זר אחד כשיר (גם הוא על 80%) מתוך 6 פוטנציאלים. אחד משש כשידוע שמי שבאמת עושים את ההבדל זה הזרים. כל הקלישאות של "שחקנים טובים לא רוצים להגיע בשלב מוקדם" או "אם נעבור שלב X יגיע שחקן Y" לא מחזיקים מים. שום תירוץ כבר לא עובד . עם התנהלות נכונה אתה יכול להביא שחקנים איכותיים כבר ביוני ! מכבי גודלת בהמון אספקטים אבל בתחום הזה אנחנו בלתי מספיק כרגע.
  4. חחחחחחח אני די בטוח שלא נעבור אותם אבל נושא מבורך
  5. אפשר ללחוץ על השלט ולהריץ קדימה לעונת 21/22 ? תודה.
  6. צריכים בלם עם רגל שמאל ,ומניע כדור טוב ליד טיבי. כנראה ברירת מחדל. בראהינו הנפצה אחושרמוטה. אולי אם נתגלגל בדרך נס לצמפיונס הוא יפזול לפה, לא יקרה.
  7. לא יודע מה קורה בבלארוס, אבל ממה שראיתי מול אסטנה (ולא משנה ממתי הם לא שיחקו משחק רשמי) הם משחקים מהר מאוד, הם מצטרפים המון להתקפה, ועם ההגנה שלנו כרגע אני לא שקט בכלל.
  8. גדל בגרמניה, עבר במחלקת של לברקוזן, שיחק בנבחרות הצעירות של גרמניה, כבר פלוס אדיר ברמת המשחק על פני הבלמים בארץ. תוסיף לזה שהוא שמאלי וישראלי, מביא אותו אתמול.
  9. מישהו הכין איזה ניתוח מקצועי על ברסט ? מהתקציר נגד אסטנה (6-3 לבלארוסים) זה היה נראה לא כוחות, שזה קצת מוזר כי אנחנו מכירים טוב לצערנו את הקזחים. הם משחקים מהר, רגל לרגל, תוקפים הרבה ודרך האגפים, פשוט פירקו אותם. נראה שלעבור אותם לא יהיה כזה פשוט כמו שמציירים פה..
  10. סלביה שיחקו באלופות השנה. עשו 0-0 עם בארסה בקאמפ נואו ו1-1 בסן סירו מול אינטר של קונטה. באופן כללי הם שיחקו טוב בסך הכל בבית מוות שכלל גם את דורטמונד. להגיד שעוברים אותם זה להיות תלוש. על הנייר אנחנו לא נותנים פייט לאף קבוצה שם כרגע.
  11. גם בסודובה וסארפסבורג זלזלו . הם הגיעו לסיבוב 3 והעיפו את אסטנה מה שאומר שהם לא פרייארים. צריך להגיע מוכנים מנטלית וטקטית ולתת את הכל כדי להבטיח שלב בתים אירופי.
  12. פשש איזה טירוף המשחקים שהיו אתמול. לא דמיינתי שיעופו 3 מדורגות . חייבים לעשות הכל כדי להעפיל שלב אחד נוסף ולהבטיח עונה אירופית. אם פרנצווארוש נצחה את סלטיק אז לנו אין שום תירוצים, צריכים לעבור כל קבוצה בסיבוב הבא. מקווה שעד אז גולסה ויוני ייכנסו לקצב ..
  13. גם גולסה גם יוני, איזה יום מנחוס יא אללה. יהיה לנו קשוח .
  14. קודם כל יאנג בויז של השנים האחרונות קבוצה מפחידה. נצחו את יובנטוס באלופות. באזל אמנם לא הבאזל של סאלח ואלנני אבל היא עדיין הרבה מעלינו..
  15. העביר את אימון הערב. עדי ראייה. ממש מוזר שעדיין לא עשו וולקאם.
  16. גם זה נוקאאוט, גם אין לך עדיין מאמן, לא עשית מחנה אימון כמו שצריך, כל הזרים שלך עזבו למעט אולי אחד שגם הוא בינתיים לא משחק, מיכה ואצילי אאוט, גולסה במשחק חוזים,יוני אייה הוא ? פיבן מושבת. מגיעים מול קבוצה שכבר רצה , פערי האיכות שיש יורדים משמעותית מי כמונו יודעים, ברור שמלחיץ. אם לא נעבור זה לא כזה מופרך. מצד שני זה אנחנו ואני מאמין בחבר'ה שלנו. מקווה שדוניס כבר יחתום ויסדר את הקבוצה בשבוע שנשאר..
  17. אצילי סופר מוכשר אבל עוד יש לנו תחליפים בסגנון פלוס מינוס דוגמת יוני או אלמוג. מיכה ? לא נראה לי שנמצא בזמן הקרוב אם בכלל שחקן כמוהו. אבידה מקצועית גדולה.
  18. מקצועית אני לא מחזיק ממנו בכלל. זוכר ממנו רק כסאח וחורים בהגנה. אומרים המגן הימני הכי טוב בארץ מי ישמע איזו ארטילריית מגנים יש לנו. סך הכל דוידזאדה לצד ימין.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.