Jump to content

Macc Abi

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Macc Abi

1. היה זכור לי שהוא אמר שהוא עשה שטות והוא מצטער על הדברים שאמר מה לא ? אז מה הוא אמר ?
  2. הילד ביקש סליחה אמר שהוא עשה שטות אני סלחתי לו..אתה רוצה להתנהג כמו בוגר ולסלוח לו גם או להמשיך להתנהג בעצמך כמו ילד בן 16 ? סתם חבל כי הוא באמת שחקן גדול..
  3. לדעתי סתם מיותר כל הרעש שעכשנו יהיה נכון אני מבאוס שעדן לא שיחק אבל יש משחק עוד 3 ימים ואני בטוח שהוא יעלה בהרכב או לפחות מחצית אז חבל לעורר פרובוקציות..
  4. נוסא היה מעולה היום ולפני שמישהו סוקל אותי תנו לי לומר עם כל הכבוד לערן ששם צמד אבל הוא הרס לנו הרבה התקפות היום ..לדעתי לא משחק טוב שלו שוב את שלו הוא עשה אבל לא היה טוב כמו גם טל בן חיים..ולא מבין אגב בדש שם גול המשחק כבר גמור תן לעדן להכנס מה הקטע להכניס סתם את גולדברג..
  5. איזה הזוי אבל אני מבסוט שחמוריניו לא ניצח ! ככה הפריימרליג ימשיך להיות הכי מותח !
  6. גם פלקאו פצוע..נפצע באימון המסכם משו
  7. הלוואי צ'לסי תפסיד ! לא רוצה שתברח יותר מדי שלא יהיה משעמם..
  8. תראו חיפה מזכירים לי את התקופה שלנו בתחילת מיטש..היה נשפך מלא כסף אבל לא היה מאורגן כלום..אני מאמין שהם בדרך הנכונה ואולי השנה הם לא פאקטור אבל בהחלט יהיו בעתיד הקרוב ..
  9. ומה תעשה עם כל החלוצים שיש לך ? מצטער עם כל הכבוד לאלירן כרגע אנחנו צריכים להתחזק יותר הגנתית אם זה מגנים קישור אחורי ושוער או בלם מחליף..חלוצים זה לא הבעייה..
  10. ק"ש במשחק לא משו בכלל אבל השיגו נקודות..מזכירים את אתלטיקו של שנה שעברה..זה מסוכן..
  11. רונאלדו היום היה פח ! הרס לפחות עוד 3 התקפות קורצות עם העקבים והשטויות שלו..מזל שמסי בכלל לא היה היום ועוד יותר מזל לבארסה שבייל לא שיחק כי הוא היה מזיין תהגנה האיטית להחריד שלהם..העיקר שניצחנו רונאלדו שם עוד גול ..אללה מדריד !!
  12. בשביל זה יש לנו סגל רחב אפשר לשים את בן בסט במקום טבח ונוסא במקום מיטרו למרות שקראתי שהוא ננזף היום ( נהיה כבר שגרתי ) באימון אבל אולי זה מה שיעורר אותו..אם לא יש את ראדי או פרץ קיצר לא חסר
  13. כותרת בספורט 5 לקראת חיפה- רעננה..ציטוט של רעננה - " חיפה הקבוצה הכי טובה בארץ..חוץ ממכבי" זה כמו להגיד "רונאלדו השחקן הכי טוב בעולם..חוץ ממסי " חחח חבורה של ליצנים אינשאללה נוואקמה שם להם 3 !
  14. אין לך שחקן כזה היום בקבוצה..צריך מהירות החזקה בכדור טכניקה ויכולת בעיטה..כן גם זהבי לא אחד כזה..הוא לא מחזיק בכדור משו ..אולי יצחקי אולי אני לא זוכר אם הוא זה מהיר אבל בהחלט היחיד שאולי
  15. טיבי לא רוצה להשאר פה הוא מזמן מת לעוף מה שכן אבל אני מבסוט שהוא לא הולך סתם לאיזה קבוצה בלגית או משו הוא מחפש גרמנית/אנגלית..אם יתן עונה טובה יש לו סיכוי..צך עוד קצת ניסיון
  16. חחח מה זה לוקח תופס עם הזיין ומשליך עם הביצה ! :-)
  17. גם אם האריך לא מאמין שבאמת ישאר שם..הוא שחקן אדיר ברמה הגבוהה ביותר ויובה כבר לא בדיוק מאריות היבשת..
  18. ולחשוב שאנחנו היינו צריכים להיות במקומם.. עדיף לחטוף כזה גול אבל להיות שם שיזכרו אותך.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.