Jump to content

Macc Abi

משתמשים רשומים
  • Content Count

2
  • Last visited

1. אנשים שמחשבים סכומים,נקודות או כמה קבוצות יזרקו זיין, תנוחו. אנחנו אוהדים, מבחינתי אם זה אומר לקבל עוד זמן איכות עם מכבי זה מבורך, לא משנה איזה מפעל. אני אתרגש גם מגביע הטוטו של אירופה..
  2. פףף כואב על הילד. רק בחמישי האחרון ראיתי אותו בבילוי. בריאות זה מה שחשוב .
  3. גם מנזוקיץ לא היה עוזר לנו פה. חלוץ צריך להיות ניזון מאחרים, הבעייה שיש לנו רק דור מיכה אחד. גם עונה שעברה לא היה לנו חלוץ סקורר, אבל חיפו על זה הקישור והכנפיים. אצילי עטר ופרץ היו המובילים בכיבושים. העונה פרץ לא בשיאו,עטר גם, ואצילי פצוע. בלקמן ? שכטר ? צ'יקו ? מבחינתי אין ממש הבדל ביניהם. פלוס מינוס הם יסיימו עם אותם המספרים. הייתי מנסה להיות אופטימי עם חזרה של אצילי,גולסה שישחרר את פרץ קדימה, וניקוליץ', אבל עוד חזון למועד.
  4. בלם עם רגל שמאל זה מצרך מבוקש. אם הוא יהודי מביא בלי לחשוב פעמיים.
  5. כנראה יוסיף משהו שאין לנו נניח סוג של מיטרוביץ', אבל לא הייתי מפתח יותר מדי ציפיות. בכל זאת הוא הגיע אלינו מדינמו מינסק,לא דינמו זאגרב..
  6. 40,000 איש בקבלת פנים של פלקאו בגלאטסריי. הטורקים מטורפים !
  7. תנוחו. אין מצב שאיביץ יעזוב לקבוצה בסדר גודל כזה אחרי שלקח אליפות. מילא הייתם אומרים לי פאוק או אולימפיאקוס ניחא, אפילו אאק עוד הייתי מקבל, אבל אריס ? לא יקרה.
  8. איך מוחמד עדיין בליגת העל..
  9. הקבוצה שלו הייתה קטנה גם ביחס לליגה 2. רוב הזמן היא נדדה בין ליגות נמוכות בספרד. ההעפלה שלהם ללה ליגה הייתה לא פחות מסנסציה. אתם אומרים ציקו החלוץ הכי טוב בסגל ? בואו נראה . אני אומר שעדיין שכטר יעלה לפניו בהרכב ברוב המשחקים.
  10. אופואדו בהתקפה זה אמאדור בהגנה. הרבה פעמים במהלך העונה הועדפו עליהם הישראלים, אם זה שכטר על ציקו או פיבן על אמאדור. עכשיו, אני לא אומר שהם לא שחקנים טובים, כל אחד יש לו האיכויות שלו, אבל זה פשוט לא מתאים למכבי. אופואדו פרח בטורקית שנייה כי שם היו לו מרחבים לנצל, ועם הפיזיות והמהירות שלו הוא כבש דו ספרתי. בליגה שלנו אין לך מרחבים, בטח לא למכבי. לכן שכטר הועדף על פניו,הוא לא בדיוק סקורר אבל הוא יודע לשחק את המשחק. אותו הסיפור אמאדור. הוא הגיע מקבוצה קטנה שעשתה הסטוריה ועלתה ללה ליגה ,כשהתפקיד שלו כלל סגירות,נצחון במאבקים והרחקת כדורים מאיזור הרחבה. במכבי זה לא מתאים. במכבי הבלם צריך להניע כדור ולארגן את המשחק כמעט כמו קשר אחורי. לכן פיבן וייני הועדפו על פניו. בסופו של יום, איך שלא נהפוך את זה, 2 זרים שהם לא באנקרים בהרכב בלא מעט משחקים זה בזבוז מקצועי.
  11. אמרתי כבר במהלך השבוע, כדי לעבור שלבים באירופה, צריך להיות בכר ואבוקסיס. לבוא לשחק טקטי ומגעיל , לחכות להזדמנות שלך, לנצל אותה ולעבור הלאה. יורדי למשל עשה את זה באומנות כי הוא הכיר בדיוק את המגבלות של השחקנים שלו,ידע מה צריך ומה באמת חשוב, שיחק מגעיל ולא הפסיד ולו משחק אחד בכל המוקדמות. בבתים זה כבר התרסק אבל את שלו הוא עשה וזה להגיע לשם ותו לא. איביץ לא יודע לעשות את זה, מכבי של איביץ לא יודעת לעשות את זה. ראינו את זה גם בעונה שעברה, לא רק מול סארספבורג אלא גם מול רדניצקי,גם מול ההונגרים, היינו לא מעט פעמים קרובים לעוף כי לא שיחקנו נכון. אנחנו נשלוט במשחק ובקצב, אבל הלקות שלנו בסיומת ובהגנה הן שיפילו אותנו. אז לליגה זה יהיה בסדר גמור ואפילו מעולה, אני מאמין שגם העונה האליפות תהיה שלנו, אבל אירופה, אירופה זה משהו אחר..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.