Jump to content

אלמדון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by אלמדון

1. אתה מאותם אנשים שלא רוצים את גל מקל במכבי?
  2. נכון, אבל יש פה אנשים שחושבים שזה מגיע לו (הקללות מאוהדי הפועל) וחבל.
  3. צריך לתמוך בו ולעטוף אותו באהבה. לפי מה שאני קורא בשדים הוא ורייכרט הולכים לסבול שם מאוד.
  4. מה זה אומר בכלל? עכשיו ראש העמותה הוא בעצם האיש החזק החדש במועדון?
  5. להשוות בין היחסים של יצחקי והקהל הבית"רי לבין ורמוט והקהל האדום זה טעות.
  6. אני קונה החטאה של זהבי מול שער ריק, בתנאי הכדור עף בעוצמה לתוך הפנים של הכלב הזה.
  7. זה אמנם משעשע, אבל הוא לא עבר בגלל סיבה כלכלית אלא כי הוא רוצה להגיע למועדון הרבה יותר טוב. אל תיפלו בפח של אוהדי הפועל, הוא העדיף אותנו כי הם כלום ולא בגלל השדרוג המינורי בשכרו...לנצח בצילנו.
  8. אחרי שהוא יתן גול בדרבי ויחגוג אז זה יעבור לאנשים בגרון הרבה יותר בקלות. אני מאוד מקווה שהוא יחגוג להם בפנים. אני גם חושב שהקהל שלנו ברגע שיראה איך אוהדי הפועל מקללים שחקן שלנו יתמכו בו די מהר. אתמול הייתי קצת מודאג לגבי שילובו בקבוצה מבחינת הקהל אבל היום אני קצת יותר רגוע בנושא.
  9. אני חייב לציין שאחרי שגולשים בפורום השדים ואז נכנסים לנושא של "תסכול וגועל" אצלנו נראה קצת מצחיק... כאילו הצרות שלהם כלכך עצומות שאני מרגיש לא במקום להתלונן על בואו של גילי אלינו ועוד אחרי שמגלים מה התמורה שתנו להם.
  10. סיכום של הטרייד מבחינת שחקנים באופן מיידי: שון גולדברג ובן רייכרט עברו בהשאלה להפועל ת"א. גילי ורמוט עבר אלינו. - עבר בבקרה: http://football.org.il/Leagues/Pages/PlayerDetails.aspx?PLAYER_ID=22107&SEASON_ID=16 שם: ורמוט גיל מין: זכר תאריך לידה: 05/08/85 מדינת לידה: ישראל זר: לא קבוצה: מכבי תל אביב קצת מוזר, לא?
  11. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  12. בבקשה שכל מה שכתוב לא יקרה. נוואקמה לב"ש, ורמוט אלינו... הייתי שמח אם החלון היה נסגר אתמול ללא שום שינוי.
  13. שמעו יותר מאוחר אני אביא ציטוטים מהפורום של בית"ר על הדרבי, רפרפתי שם קצת עכשיו והם חצי אחים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.