Jump to content

אלמדון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by אלמדון

1. חייבים לשחק במושבה, פשוט חייבים. בשונה מתמיד אני חושב שבמקרה הספציפי הזה ההנהלה חייבת להקשיב לדעת הקהל. יש פה טענות אמיתיות וכנות ולא טענות סתמיות ונסיון להידחף להחלטות המקצועיות של המועדון. המגרש הוא בשביל הקהל והקהל יודע מה טוב בשבילו.
  2. סליחה אם לא הייתי מובן, אחדד את עצמי טיפה יותר... אני מדבר על הקבוצות עצמן (ברמה המשפטית תחילה) ולא איחוד בין הקהלים, כי מעבר לזה שאני ממש לא מעוניין להפגין לצידם, אני גם בספק שרחבת ההפגנה לא תהפוך לזירת קרבות רחוב.
  3. לא ברור איך זה לא מתבצע. יש אותנו, את הפועל ואת בית"ר באותה סירה קטנה של הקבוצות שתמיד נדפקות ואיכשהו אנחנו סופגים את החרא הזה ושותקים. מדובר ב3 קבוצות פאר בליגה הישראלית לאורך השנים עם עוצמה והשפעה עצומה על הליגה הישראלית ומשום מה אף פעם לא ביצענו שום פעולה כנגד הבזיונות האלו. צריך לאחד כוחות בנושא הזה (כן, גם עם הפועל) ולצאת לפעולה אמיתית נגד השחיתות הזו.
  4. רוצה הפועל, נתניה, פ"ת. בפועל זה יהיה בית"ר, חיפה, פ"ת.
  5. כובש גם במשחק חלש... מה כבר יש לומר שלא אמרנו?
  6. בירידה חדה ביכולת מאז ההתלהבות מהתצוגה בנבחרת. יש לו כדורגל וראינו את זה כבר וחייב למצוא את הדרך להחזיר אותו לכושר משחק טוב.
  7. למרציאנו יש את השטויות שלו, אבל אני חייב להודות שזה קצת מחרפן שמקום של זר הולך לשוער שיש שוער ישראלי ברמתו פלוס מינוס, לא מסכים? זה לא שזה שווה את המקום של זר כמו אניימה בזמנו..
  8. אם ממשיך ככה צריך להאריך לו את החוזה. הדבר היחידי שמפריע לי בו זה שהוא זר... הוא תופס לנו מקום קריטי של זר ואני חושב שמרציאנו לא נופל ממנו.
  9. קרלוס במשחק חלש מאוד, זה גם יכול לקרות ובייחוד אחרי שגומרים לך את הביטחון העצמי, תודה רבה לך אדון פאקו. אני מאשים אך ורק את פאקו
  10. למרות היכולת המפתיעה הם לא הסיפור במשחק אלא אנחנו. אפשר לנצח עדיין, אבל חייב לעלות רגועים וחדים יותר במחצית השנייה.
  11. חייבים להרגע, להתאפס ולחזור לשחק את הכדורגל שלנו במחצית השנייה. אם נהיה רגועים ונבקיע גול מהיר נוכל לנצח, שלא יעלו מפורקים..!
  12. להיזהר מהבעיטות הלא קשורות של ערן לוי ולעצור את קאיודה. בלי שאננות!
  13. הבנאדם השאיר הרס בכל מקום שהיה בו. אני מקווה שאחרי שהוא יגמור את בית"ר הוא יעבור לב"ש כי הם מתחילים להיות בלתי נסבלים. את חיפל'ה שישאיר לקינוח.
  14. זה היה שמואלביץ׳, שופט מהגרועים בהיסטוריית הכדורגל השיראלי.
  15. השיבוץ של חכמון בדרבי נתן לי את הגושפנקה לגבי כמה המצב של השיפוט בליגה חמור. וכמו שאמרו- צריך לעשות חריש עמוק. הייתי מתחיל בפוליגרף לשופטים שיענה באופן סופי את מי כל שופט אוהד (או לא) ולהתחיל להימנע משיבוצים עם אינטרסים. הצעד השני זה לבדוק באופן מדגמי פעם בחודש אם לשופט היו החלטות שהוא לא שרק\כן שרק למרות שראה בפועל משהו אחר. זה אומנם צעד דרסטי, אבל הכדורגל זו תעשייה של מליונים ואפס אחד עם משרוקית וכוונות זדון יכול לשנות עונה של קבוצה שלמה. אין לנו מנוס מפעולות קשות שכאלו. אבל על מי אני עובד, בחיים לא חושבים פה על דרכים מקוריות לייעול.
  16. http://sports.walla.co.il/item/2827547 לדעתי זו יכולה להיות החלטה טובה רק בתנאי שבאמת הליגה הזו תהיה ליגה להשבחת שחקנים, מבחינתי צריך לעשות סוג של מכבי ב' ושם להריץ את השחקנים בשילוב עם הליגה הישראלית ( תואר שם זו לא מטרה!!) אם שוב נחווה את העומס הזה (שבגללו לדעתי הפסדנו את בלות'נטל לטווח הרחוק) אני חושב שלא נצא מורווחים בכלל (גם הרווח של המיליון דולר לא שווה את זה).
  17. רייכרט כרגע לא מתאים להיות שחקן הרכב אצלנו, אפילו לא ספסל. אני אישית לא מבין איך לוגסי לא מקבל את הקרדיט בעמדה הזו (ואני לא מתכוון לעונה הנוכחית, אני מתכוון לזה שנראה שלא בונים על הבחור בכלל לעתיד).
  18. אין לי ספק שהציטוט הוסר כי זה ציטוט בדוי, שקרי, לא אמיתי. בטח הייתה דרישה מיידית ממקורביו של רייכרט להסיר את הציטוט, ולו יוגש תביעה כנגד וואן. לא צריך לחפש בכח סיבות להרוס לעצמנו את החגיגות, יש לנו קבוצת בת באדום ושום דבר לא ישנה את העובדה הזו.
  19. אשכרה אבוקה בחדר! מחכה לאישור מגורם רשמי.
  20. שאלתי את השאלה הזו לא בשביל להכפיש או לבטל את הדעה שלך חלילה, באמת עניינה אותי ההסתכלות שלך...מי שמפריעים לי הם אלו שבוחרים לקלל את רייכרט, את מי שבחר לא לעודד אותו אני יכול להבין.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.