Jump to content

אלמדון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by אלמדון

1. בירידה גדולה מאוד. הקבוצה שלנו חייבת רענון, ראדי זה מקום טוב להתחיל איתו. תגידו, הייתה הרמה כלשהי שלו (כולל קרנות) שלא נעצרה ברגל של שחקן של בית"ר?
  2. אני בהלם שיש אנשים שמעדיפים שק"ש תנצח את חיפה... הכי טוב לנו זה ניצחון של חיפה ואפילו לא צריך להסביר למה. יש קבוצה אחת בליגה שאנחנו צריכים לעקוב אחרי מה שהיא עושה וזו ק"ש, כל מי שמשחקת נגדה - אני בעדה (אם זו הפועל אז תיקו קל).
  3. קאיודה שחקן טוב, גאדיר יותר טוב ושניהם לא מתאימים לקבוצה כמו מכבי שהשאיפות שלה זה מעבר להצלחה בליגה הישראלית. למרות שאת גאדיר ייתכן שהייתי שמח לראות כמחליף אצלנו.
  4. אני יכול להעיד כמי ש"הגיע" מיד אליהו אל הכדורגל שיש המון אוהדי מכבי בכדורסל שפשוט אוהדים את "הדבר" שנקרא מכבי ת"א, וזה לא משנה אם מדובר על כדורגל או כדורעף. מטבע הדברים מכיוון שהכדורגל נמצא בראש הכותרות במדיות התקשורתיות ובעקבות ההצלחה הגדולה של מכבי בכדורגל יש המון אוהדים שלאחרונה יותר מתעמקים ומתעניינים בכדורגל מבעבר. לא צריך לכעוס כי מדובר באוהדים מסורים שאוהבים את המועדון לא פחות מאף אחד אחר, פשוט הם אוהבים יותר את ענף הספורט שנקרא כדורסל על פני כדורגל או כדורעף, אבל הם תמיד יתמכו במכבי ולפעמים ילכו גם למשחקים..
  5. אין צ׳אנס שנקבל על זה יותר מקנס, בחיים זה לא יהיה רדיוס.
  6. הקהל וההנהלה חייבים להגיע לעמק השווה ולמצוא פיתרון. מה שחסר לנו זה חיכוך בנושא הזה, אני מצפה ומקווה לבגרות מ 2 הצדדים.
  7. מכבי ת"א נגד מכבי חיפה.היום, שעה 21:00, ערוץ 55- יאללה מכבי!
  8. ציטוטים מהפורום של בית"ר לאחר ההפסד אתמול: מתוך הנושא: ערבים נגד בית"ר ( ) מהנושא: מצבים אפשריים שיגרמו לדני פרדה לעוף מבית"ר מתוך הנושא: איצילי (כתגובה על ההשוואה למיכה) זה בערך הדברים היחידים שמשעשעים שם : \
  9. גאדיר שחקן נהדר. ובית"ר קבוצה מביכה, היא כאילו נוצרה בשביל לתת נחת למגזר. אני אחפש לכם ציטוטים מהפורום שלהם בהמשך אבל ממבט קצר עכשיו הכל שם מקצועי ודי משעמם.
  10. עכשיו הבנתי שהתובע דרש קנס ל 20,000 אחרי שהגדיר את האירוע כזניח (אמר ש 2 אוהדים קיללו ) והשופט נתן 2 רדיוסים. משהו מסריח מאוד שם.
  11. וואו בית הדין איבד פרופורציה ובושה, כבר לא מנסים להסתיר או להחביא את הקיפוח. הוא פשוט קורה.
  12. לגמרי, איזה בזבוז לא יאמן. אני לא מצליח להרגע מזה.
  13. ואם יהיה מזג אוויר סוער עם פונטציאל ששוב לא יקיים משחק, מה אז? לא מאמין שאחרי אתמול כולם בשלוות נפש לגבי הנושא הבזיוני הזה. כמה ששרצקי היה מזיין את השכל בתקשורת (עם גיבוי מלא מצידה ) אם זה היה הפוך ובלומפילד היה בעייתי על 12 אוהדים שבאו מקריית שמונה הרחוקה לת"א סתם ככה.
  14. http://10tv.nana10.co.il/ בבקשה אחי, בהצלחה לנו..!
  15. הכסף הכרטיס הוא כסף קטן ביחס לדלק ולחצי יום חופש מהעבודה, שלא נדבר על בזבוז הזמן בדרכים במזג אוויר סוער. צריך לפסול את המגרש הזה מהיום ואילך עד שהוא לא יבטיח שיהיה משחק הוגן גם במצב של גשם. איזי שרצקי חצוף, והתקשורת חצופה לא פחות שמעיזה לגבות אותו ולא שואלת (שוב) את השאלות הנכונות, אלא רק מתעסקת בלהחניף לשירצקי החוצפן. *אני לא נסעתי למשחק, אבל לא כזה קשה להזדהות עם מי שכן נסע. קשה לי להבין את התגובות הציניות וחסרות הרגישות של אנשים פה בנושא.
  16. אני לא מבין אתכם, תנו לי קהל אחד בארץ שאתם חושבים שיותר טוב מאיתנו? יש לנו את הקהל הכי טוב ובפער עצום. אז נכון שלפעמים יש ירידות וקצת שחיקה וזה לגיטימי אבל זה קורה לכל קהל מדי פעם. הקהל מספר 1 בארץ (ואני במדבר על כל ענפי הספורט ועל הכדורגל בפרט).
  17. אני שמעתי את ההתייחסות של קופמן לגבי הדלפות של שיחות פרטיות כאשר דלפה השיחה של קורצקי, ובשורה התחתונה זה לא משנה לו אם זו שיחה פרטית או לא. במקרה שלו אני שמח שזה קרה.
  18. טשטשו את המספר הסלולרי של לזמי, מסתבר שלמדליף אין אותו בכלל באנשי קשר
  19. שרצקי חתיכת חרא, הוא אשם ורק הוא אשם! עכשיו נראה אם יש מישהו אמיץ מספיק בהתאחדות בשביל שלא יאשר את המגרש הזה כבר לפני שיטופל. לא הגיוני שנסיעה עד קריית-שמונה תלווה בחששות אם המשחק יתקיים או לא, ובפעם השנייה. בושה וחרפה וכאב לב על מי שנסע עד לשם. נ.ב זה שהתקשורת מתייחסת לזה בקלות נפש לא אומר שזה נכון כי כן צריך לחפש אשמים. לא כל הזמן צריך, אבל במקרה הזה חייב, ויש, שרצקי.
  20. אני מאזין קבוע ל 103FM. כמו שהוא דיבר אתמול על הקהל של בית"ר והשפה שבה הוא השתמש היום בסמסים זה דבר חריג אפילו ביחס לקופמן.
  21. השפה. לפעמים שוכחים שמה שמותר לאדם מן השורה אסור לאיש שמוכר בציבור ובעיקר לאיש תקשורת שמכבד את עצמו. שפה נוראית ודוחה, איך אפשר אחרי דבר כזה להתייחס ברצינות לאדם השפל והגזען הזה? אני חייב להודות אבל ולהיות הוגן - למרות ההתייפיפות שלי, שכשקראתי שהוא כתב את זה לאוהד בית"ר וקראתי את המלל של מה שכתב, צחקתי בקול כי זה אדיר בהצלחה ל 2 הצדדים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.