Jump to content

אלמדון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by אלמדון

1. אנחנו צריכים בלם וחלוץ להרכב.
  2. תראה, אם אתה בדעה שהאכזבה בעונה הזו נובע בגלל ההתמודדות שלך במסגרת האירופאית, יהיה לי קשה מאוד לשכנע אותך כמה חשוב הדירוג. אישית, אני לא חושב שזה רק זה - אמנם ההתמודדות באירופה לא סייעה לנו במאבק בארץ, אבל אני לא חושב שזה הגורם הראשי לאכזבה העונה... אפילו לא בטופ 3.
  3. בשביל להפסיק להתבזות באירופה, אתה צריך לייצר מסורת ממושכת. פגיעה בדירוג שלנו עלול לעכב ואף להחזיר אותנו "אחורה בזמן" מבחינת התקדמות המועדון. עם כל הכבוד לחודש חופש של השחקנים, מועדון בדרג שלנו באירופה לא יכול לוותר על נקודה אחת אפילו בדירוג. נ.ב אני באמת חושב שעשינו דברים יפים באירופה בשנים האחרונות, פחות מזדהה עם האמירה שהתבזנו באירופה.
  4. אי הגעה לאירופה תפגע לנו בדירוג, אסור לאבד את מקומנו שם.
  5. נכון אחי, אבל הכל ביחס לישראלים. אל תשכח שגם ליוגב לא הייתה קליעה וזה לא מנע ממנו לתת פה עונות טובות.לגבי החלק השני שכתבת, הבעייה היא שמכבי בונה קבוצה אחת של נגרים ומחלקת אותה לשתי קבוצות של נגרים, נגרים ליגת העל ונגרים לאירופה. נ.ב הייתי מצפה מהשחקן הישראלי, עקב מגבלותיו הפיזיים, להיות מהקלעים הטובים מאירופה. בפועל אפילו הגארדים הישראלים לא יכולים לקלוע לחישוק בקוטר של 5 מטר ממרחק של 3 מטר.
  6. דווקא לדעתי מדובר בכישרון, חשיבה טובה.
  7. הבעייה מעליהם.בוא נתחיל בזה ששמעון מזרחי יחזור להיות האיש החזק אצלנו, כי לא רק שהוא לא הכי חזק, הוא לא נספר בכלל.
  8. נו מה?? מההה???? נ.ב העונשין של קיין בסיום, ניסיתי להבין למה הוא מחטיא בכוונה, פעמיים.
  9. המשחק הזה נותן לי יותר תקווה להמשך מאשר כל הניצחונות במשחקים הקודמים, יש לנו קבוצה עיקשת וטובה. השיפוט פגע בנו מאוד היום.
  10. בגלל שקהל מתנהג ומעודד בצורה תרבותית וברמה אירופאית אז הוא קהל של כוסיות ? אני לפעמים מתקשה להבין את התגובות האלו נגד הקהל שלנו, זה מרגיש כאילו טוענים שמי שלא מתנהג כחוליגן או כערס הוא כוסית.
  11. ואנחנו רוצים לעזור לעצמנו, זה לא שמישהו פה תומך בבית"ר כי זו בית"ר אלא כי היום זה הם, מחר זה אנחנו. שבית"ר תתפרק מחר מצידי.
  12. כל אוהד כדורגל שהולך למשחקים ולא צופה מהבית יתמוך בהם, לא משנה אם הוא מנוי לשער 11 או 5 . כולנו נפגעים מזה, ואם סוף סוף יורידו את עונשי הרדיוס זה הישג ענק בשבילנו. כל הכבוד לשחר.
  13. "בשנה הבאה נביא שחקנים שיתמודדו עם ריאל וברסה" http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.274.205454.html *שמח לראות את ההגנה שלו על ניקולה. מדהים איך התקשורת החליטה להפיל עליו את התיק של העונה הזו.
  14. אני דווקא פחות מתחבר לתלונות פה... חושב שהיה עידוד טוב, אמנם היו דרבים שהיינו מפחידים פשוט אבל זה לא אומר שאתמול היה נוראי. פחות טוב מהרגיל בדרבים זה הכל. הגול המהיר של הפועל הכה בנו הלם וקצת שיבש את העידוד. אם לא הגול הזה אז אני חושב שהיינו בדרך לתצוגת שיא דווקא (יש הרבה שמרגישים ככה ולכן הם מאוכזבים, תצוגת השיא לא הייתה בסופו של דבר אבל שוב, העידוד היה טוב).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.