Jump to content

אלמדון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by אלמדון

1. כוסשלראבראבראבק נשבר הזין. סליחה על הבוטות.
  2. ענק. אגב אם וואלה לא היו מסירים את הפוסט ומתנצלים אז היה לו קייס מסויים. כמובן שעכשיו אין לו.
  3. מה קורה עם בלאק ? מתי אמור לחזור ?בתמימותי חשבתי שהוא יעדר ממשחק אחד בלבד.
  4. ערכתי את זה כי כנראה שזו שמועת ווטסאפ, סורי אחי...
  5. פשוט בושה, צוחקים עלינו בפנים.העונה הזו הולכת לנו לעזאזל ואנחנו רק בתחילת נובמבר.
  6. עזובתך, גם עם פיני ובלאט על הקווים על בצד שלך וספאחיה בצד השני אתה מפסיד היום..
  7. יש מעומדים כלשהם ? חייב גארד באופן בהול. למעשה, לטעמי עוד לפני שפארגו נפצע היה צורך בגארד נוסף במקום ריי.
  8. ובטח שהוא לא צריך להוביל התקפה 2 דק' לסיום.
  9. מחצית ראשונה הם לא עברו תחצי, מחצית שנייה המשחק היה מאוזן וגם לנו היו כמה פספוסים בהתקפה. ההתקפות שלהם במחצית השנייה הלחיצו רק כי קוראים להם בית"ר ולא רעננה נגיד, כי בתכלס היו להם רק 2 מצבים בכל המשחק.
  10. יש להם מכת פציעות הזוייה, משהו כמו 6 שחקנים שמקבלים דקות משמעותיות לא היו כשירים.אפילו היה קטע שאחד הילדים קלע סל וקיבל כפיים
  11. ניצחון קליל 103-59 ג׳ונדי 18 זוסמן 14 כהן 13
  12. מחצית מול אשדוד, 46-34 ליהודים. בולטים אצלנו: זוסמן 8, אבדיה 6 (נקודות ראשונות), פארגו וג׳ונדי 5.
  13. לא ראיתי נושא, אם פספסתי אני מתנצל. בכל מקרה, בשעה טובה היום פותחים עונה מול אשדוד ! קנדריק ריי הפצוע ואנג'לו קלויארו לא בסגל הערב. יאללה מכבי!
  14. המשחק השנוא עלי כבר כמה שנים.ביתר קבוצת נאחס שתעשה הכל שב"ש תזכה באליפות וזה עוד לפני שחוגג קנה אותם. לגבי המשחק, הם יעלו כרגיל בהתלהבות שלהם בטדי. בדר"כ מאמנים מולם אוהבים לתת להם להוציא אנרגיות והתלהבות ב 10 דקות הראשונות ורק אז מתחילים לתקוף, אני חושב שהפעם דווקא עדיף לזרוק כדורים קדימה דווקא בתחילת המשחק ולעקוץ גול דווקא בדקות הראשונות מהשיוציא להם את כל האוויר. גול מהיר שלנו יכול לעשות את המשחק הכלכך קשה הזה למשחק קל.
  15. המשטרה פשטה, למה ההנהלה אשמה ? אני לא בא להתריס, אבל אני לא מבין מאיפה הנחרצות הזו? לא רוצה שחלילה תתחיל מחאה אפילו מינימלית ועוד דווקא בטיימינג הזה. לגבי זה שההנהלה מסרה את השמות שלהם, ייתכן, אבל בחייאת, המשטרה לבד לא יכלה לאתר 5 אוהדים יחסית דומיננטיים (אני לא יודע במי מדובר) ביציע ולעשות עליהם ועת מכבי כותרת? היא יכולה לעשות הרבה יותר מזה גם בלי שיתוף פעולה של ההנהלה.
  16. חיפה זו תופעה, שנה שעברה ההתקפה הכי טובה בליגה הייתה של בית''ר והורכבה מורד, עזרא וכמובן שכטר. השנה ההתקפה הטובה ביותר היא שלנו, והיא מורכבת משכטר ועטר. כל השחקנים האלו לא הצליחו לחבר פס בחיפה, זה משהו הזוי.
  17. שחקן עובד כל-כך קשה ומתרכז בעבודה השחורה, יהיה לו קשה להביא את היכולות האמיתיות שלו במהלך המשחק. מה לעשות? הוא מתעייף.
  18. לגמרי.גם מי שישמע, מבחינתי הוא כבר יותר מזוהה עם בית"ר מאשר עם הפועל. לא אהבתי את שכטר בכלל, כי היה שחקן יריב שעשה לנו מלא צרות, אבל עכשיו הוא שלנו. הלאה.
  19. שיפוט פח אשפה, גמר אותנו פשוט ! אי אפשר להתעלם מזה, נשבר לי כבר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.