Jump to content

אלמדון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by אלמדון

1. עם כל הרצון להגיד שדפקו אותנו פה, אתם לא באמת מצפים ששופט יעצור התקפה אחרונה בגלל דבר שכזה. יותר מזה- אם נתלונן וזה יהיה דבר מקובל אנחנו רק נפסיד מזה לטווח הרחוק. כל שחקן שירצה למרוח זמן מולנו יפול על הדשא ויגמור את המשחק (עושים לנו את זה מספיק גם בלי שהשופט ישרוק, אנחנו לא צריכים שזה יהפוך לדבר לגיטימי). הבדיחה האמיתית זה שאיגבור ציפה שבית"ר יוציאו את הכדור לאאוט, כמה דביל אתה צריך להיות? אם זה היה הפוך אני הייתי מאוד מתעצבן אם השופט היה עוצר את המשחק (וזה קרה בעבר ויקרה בעתיד הרבה יותר פעמים נגדנו מאשר לצידנו, כי נגדו שחקנים נופלים מהרגליים ללא סיבה הגיונית). מה שכן - פפיר היה צריך לשלוח את דסה עם אדום עוד במחצית הראשונה, וזה כלכך היה שקוף שאפילו קורצקי החליט להוציא את השחקן הכי טוב שלו מההרכב רק כי הוא הבין שאין פה יותר מדי ברירות.
  2. אני מגיע למשחקים בודדים בעונה , ובשנים האחרונות תמיד התלהבתי מהקהל ואמרתי לעצמי שהלוואי וביד אליהו היה את הטירוף שיש בכדורגל. אתמול היה מאוד מוזר ומאכזב, הכי גרוע היה הקללות של האוהדים כלפי השחקנים שלנו. הייתי בהלם פשוט שהיו די הרבה אוהדים שקיללו את בן חיים, קרלוס ופאקו מאשר עודדו אגב תאמינו או לא- חלק אפילו קיללו את זהבי. היה אוהד אחד שישב ממש לידי שקילל לאורך כל המשחק, אחרי הגול הסתכלתי עליו במיוחד והוא אשכרה היה נראה מאוכזב שאין לו את מי לקלל ( אחרי כמה דק' חזר לסורו כמובן). החלק השני ונורא לא פחות שאנשים התחילו לצאת מהמגרש מאיזור הדקה ה 85 ואילך, הדקות בהן מכבי הייתה זקוקה לנו יותר מכל (דווקא מרבית המקללים נשארו עד הסוף בשביל לקלל). אני חושב שהתצוגה שלנו הייתה נפלאה אגב, ומבחינת איכות קהל כולל (תצוגה + כמות) היה נהדר. אבל כן, שמעו את הקהל שלהם יותר חזק וזה היה ביזארי ביחס לכמות שלהם, אבל בית"ר זה קהל שלאורך שנים היה עם עוצמה אדירה כי באופן קבוע הם פשוט שרים כל שיר שלהם בטירוף וצורחים אותו. אחרי המשחק עברתי ליד כמה אוהדי בית"ר, כולם שם היו חצי צרודים (אני מניח שהם קמו ללא קול) בעוד שאצלנו אנשים היום בבוקר יכולים ללכת לאודישן של כוכב נולד וזה חבל, כי יש לנו את השירים והתצוגות היפות במדינה, ואם השירים שלנו היו נשמעים בעוצמה של הקהל הבית"רי זה היה הופך אותנו לקהל מושלם. לא צריך להיסחף ולהגיד שאנחנו בשפל אבל כן צריך לשפר את העוצמות, אם זה לצעוק חזק יותר (אני בעיקר מתכוון לאלו שדווקא כן עודדו סביבי בחצי לחישות, וגרמו לי להרגיש מוזר אם הרמתי את הקול אז גם אני עודדתי בווליום נמוך בהרבה ממה שצריך לדעתי במגרש כדורגל) ואם זה יותר אנשים שיתחילו לצעוק.
  3. זה מרגיש כאילו כל המדינה מתאחדת על-מנת לקחת מכבי ת"א את תואר האליפות.
  4. באמת עזבו רגע את השירים- לא יאמן שאנחנו עומדים לדין על זה וסכנין יצאו זכאים על הקריאות שלהם מול בית"ר. אנחנו חיים במדינה הזויה.
  5. קטע מטורף, באמת. אגב אם אנחנו רוצים לעשות מהפיכה בבית הדין, אולי כדאי הנהלה שלנו ליצור קשר איתם (הנהלת בית"ר) ולראות איך מקדמים פה מהפכה. הליגה הזו לא תשרוד באמת בלי מכבי ובית"ר (אני מניח שגם הפועל יצטרפו בשלב מסויים, גם הם מלאים טענות על בית הדין)
  6. אם כבר שאלת, מצאתי את הפורום של הפועל (השדים) , את של חיפה (הקופים), את של ב"ש אבל אני לא מוצא את של בית"ר- מישהו יודע אם קיים להם פורום בכלל?
  7. לדעתי אתמול דווקא היה אחלה עידוד (לפחות מהטלווזיה)...
  8. איזה בונקר מעייף של ק״ש, רוצחים את המשחק ואיווניר מתלהב מזה
  9. איזה אושר!! הניצחון הזה הגיע כמו אוויר לנשימה אחרי הרצף הנורא הזה.
  10. WOW שכתבת את זה חשבתי על טופ 20 כמשהו מוגזם, אבל מקום רביעי? ראיוס מקום שני ואלברמן 19? מדהים.
  11. לא מאמין בכלום ולא יודע כלום. אני יודע רק מה שקרה ולא משחק ב"נדמה לי". אני יודע שקיבלנו עונש חמור מאוד, זהה לשל הפועל ת"א על עבירה שלא מתקרבת לעבירה של הפועל ת"א. עכשיו השאלה היא איך מגיעים לערור ומה אומרים שם? "העונש גדול מדי" ביחס למה בדיוק? ההשוואות לחו"ל נעשו כבר בדיון הראשון ולא תפסו. לקחנו לעצמנו את האופציה להשוות את העבירה שלנו לשל הפועל ולצמצם את הנזק, נתנו לגיטימציה לשטויות של התובע, ובאמת שלדעתי האישית עשינו טעות. אולי אני טועה, אולי בקו הגנה אישי העונש היה זהה והערור לא היה מתקבל, אולי בקו הגנה אישי היינו מקבלים עונש כפול משל הפועל וממה שקיבלנו (נו באמת)- אבל התחושות שלי אומרות שעשינו טעות. לא מאשים את ההגנה שלנו בעונש, אבל חושב שפעלנו בצורה שגוייה.
  12. התובע הוא בזיון אחד מהלך, במקום לשתף פעולה עם איחוד העונשים שלו, היינו צריכים ללכת עם האמת שלנו. למעשה כל הזמן הזה חשבתי שהצגנו קו הגנה אחיד ורק אז התובע הציע עונש זהה, אם זה הפוך (הוא הציע עונש זהה, אנחנו ישרנו איתו קו והלכנו לקו הגנה אחיד -> זה כמעט כמו להגיד לו שהוא צודק) אז המחדל של ההגנה שלנו כפולה ומכופלת.
  13. יכול להיות, אבל נתנו לזה את ההכשר. במקום שנגיע לערעור עם כמה שפנים בשרוול (כמו ההבדל בין המעשים שלנו לשל הפועל) אנחנו מגיעים לערעור ממקום אחר לגמרי. מקום שבו גם אנחנו וגם הפועל כביכול מנסים להמתיק את הגזירה הרעה. מתייגים אותנו כאויבי הציבור, התרבות והספורט.
  14. כאשר הלכנו לקו הגנה אחיד בצוותא עם הפועל, היינו צריכים לקחת בחשבון שנקבל עונש זהה לעונש שהפועל תקבל... הבעייה הגדולה היא שלנו יש הרבה יותר מה להפסיד מאשר להפועל. אסור לשכוח שמכיוון שהם הקבוצה המארחת אז האחריות עליה גדול יותר. העניין שיש לנו הרבה יותר מה להפסיד בולט ב 2 נקודות עיקריות: -סגירת יציעים: היה לא ברור לחלוטין שהפועל יקבלו סגירת יציע, אם לא באשמת פואד אז באשמת זריקת החפצים. הם אכן קיבלו את העונש על השילוב אבל מה שדחף את ההחלטה הייתה הנקודה שחלק גדול בקהל היה חלק מזריקת החפצים. המקביל של זה אצלנו זה הדלקת האבוקות, שאני לא מצליח ממש להבין איך מישהו יכול לעשות את ההקבלה בין שתי העבירות האלו. בעוד שעל זריקת חפצים העונש הוא לרוב סגירת יציע\ רדיוס , העונש על אבוקות הוא קנס (בית"ר לפני חודש ככה קיבלו קנס של 15,000 על אבוקות). גם אם ננשך שפתיים ונניח שאפשר לעכל סגירת יציע, אסור לשכוח שבעוד שלהפועל ת"א לא אמור להפריע סגירת יציע כי תמיד אפשר לאלכס את המנויים ביציע אחר + רמון מגשים את חלומו וחוסך כסף על שיטור , לנו יש מנוי עלכל כיסא ביציע. אאל:ט המשמעות היא שהקהל שמנוי לשער 11 לא יוכל לבוא למשחק או שנאלץ לגזור על עצמנו רדיוס ולארח במקום אחר על-מנת שכל הקהל יוכל להכנס למגרש. -הפחתת נקודות: אני מודה שלא באמת חשבתי שיפחיתו לנו נקודות, אבל כן לקחתי את זה בחשבון בייחוד לאחר שקראתי שהתביעה מתכננת לבקש הפחתת נקודות. אין יותר מדי טעם להרחיב מה החשיבות של כל נקודה לקבוצת צמרת שרצה על האליפות לבין קבוצת אמצע טבלה שכולם יודעים שההבדל בין מקום 4 ל 6 או בין 7 ל 9 חשוב כמו ההבדל בין קובי פרץ ומשה פרץ. ההחלטה ללכת לקו הגנה משותף אם הפועל אולי לא הדבר הכי גרוע בסיפור הזה, אבל יש לו משמעות. לדעתי החלטה לא נבונה בכלל.לטה לא נבונה בכלל.
  15. חחחחחחח העיקר הקהל של בית״ר איים על השחקנים שלא יחגגו עפ פיו פיו.
  16. לא יודע... אני מאוד מקווה שיש טיפה של הגיון גם בבית הדין. גרם אחד של הגיון מצד בית הדין יספיק לקרלוס לצאת זכאי, 2 גרם של הגיון יחייב את כל מי שהאשים את קרלוס לפי הסרטון המגוחך הזה לשלם לו פיצוי על הוצאת דיבה.
  17. זה לא יעבוד כל עונה. משהו לא מסתדר, קשה להצביע על מה בדיוק. לפטר את גודס זה לא הפיתרון ביחוד שפיני גרשון לידו, ועל פיני אפשר להגיד הכל מהכל אבל הוא גאון כדורסל ואחד המאמנים הטובים אי פעם ביבשת. העונה כנראה שלא נזכה ביורוליג, אבל זה ממש לא בגלל הבחור שעומד על הקווים. גודס, בלאט או מסינה- אף אחד מהם לא יכול לקחת עם הקבוצה הזו תואר ביורוליג.
  18. 3-5 אתה קונה?! ראיתי הרגע את הסירטון, זה בזיון שהוא בכלל עומד לדין. אחרי שהדיין יראה את הסירטון הוא ישאל את התביעה איפה ההוכחה שקרלוס קורא לאוהדים ולא נניח למעסה הקבוצה או למגני"ק שיביא לו שלוק מהקולה שלו? התביעה תגמגם. לעומת זאת לנו יש הוכחה חד משמעית שקרלוס מנסה למנוע מהאוהדים לפרוץ למגרש אז איך זה מסתדר? קיצור אני לא מבין על מה הדיון! אוהד של הפועל נכנס למגרש, נתן אגרוף לזהבי אז למה לעזאזל אנחנו בכלל צריכים להגן על עצמנו בבית הדין? אני מתחרפן פה. מי שלא ראה את המשחק עוד עלול לחשוב שאנחנו אשמים בבלאגן ובשערוריה הזו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.