Jump to content

אלמדון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by אלמדון

1. אתה חושב שהסגל שלהם נופל משל עכו, נתניה, הפועל פ"ת ? אני פחות מסכים איתך על כך, אם אכן זה המצב. יותר מזה, לדעתי הסגל שלהם גם טוב משל רעננה, סכנין והפועל חיפה.
  2. מה ההבדל בין דרבי בית לדרבי חוץ? הכנסות 50-50 וקהל 50-50 .
  3. אני קצת אשמע פחות סקסי, אבל אני באמת שחושב שכדאי שהאירגון יגיע כי לדחיפה האדירה שהוא נותן לקבוצה אין מחיר. אשדוד זה מגרש קשה שמעצבן אותנו כל פעם מחדש, דווקא זה מסוג המשחקים שאני לא חושב שכדאי לחרים. אחרי דיברתי עם מכר שלי שהוא אוהד חיפאי ובחור מאוד רציני, הוא סיפר לי שבתחילת העונה הם שיחקו בטדי מול בית"ר, טביב החליט לגבות מהם מחיר גבוה והם החרימו את המשחק (הארגון שלהם בכל אופן). הוא אמר שהם היו די בטוחים שינצחו בטדי ולכן הייתה גם שאננות ולא היה להם בעייה להחרים (אמר לי בפירוש שאם זה היה משחק נגדנו בבלומפילד הם בחיים לא היו מחרימים), וזה אחד הדברים שהוא הכי מתחרט עליהם העונה. לטענתו הקהל של חיפה היה יכול אולי לשפר במקצת את הסיכויים שלה לנצח בטדי ובמקרה של חיפה הניצחון בטדי זה יכל להביא לשינוי בכל העונה. אני די מסכים איתו למען האמת, אמנם חיפה חלשה ולא הייתה באמת יכולה לזכות בתואר כמו שחשבה אבל ההפסד הזה הוציא להם את הרוח מהמפרשים לגמרי ודי סיבך להם את המשך העונה.
  4. צריך, עם כל הכבוד לתרבות האירופאית שההנהלה מעניקה לנו, אנחנו עדיין חיים בישראל וכל עוד היריבות שלנו עולות עם ההרכב החזק ביותר שלהן למגרש אז אנחנו צריכים להערך בהתאם.
  5. מה מעדיף? לא מכיר את הרמה של הקבוצות מהליגות הנמוכות אבל ללא ספק אני מעדיף את הקבוצה הגרועה שבהן. הפנטזיה - אשקלון מעיפה היום את בית"ר המעצבנת הזו ואנחנו מקבלים את אשקלון בבלומפילד. בעיקר מקווה שלא נקבל את ק"ש, ב"ש או טדי. ולדעתי מה שנקבל זו קבוצת ליגת על חלשה בחוץ.
  6. לא יודע עד כמה נהוג לרשום פה דברים כאלו- אבל השמועות האחרונות מדברות שעטר סיכם בחיפה.
  7. כן ריבר קצת יותר גדולה מהפועל חח. מבחינה יבשה אתה כלכך הנראה צודק, ירידה של ריבר זה דבר יותר סנציוני מאשר ירידה של הפועל אבל שמסתכלים תכלס על הליגה ועל הטבלה מגלים שהסגל של הפועל הוא טוב משל 4-5 קבוצות בליגה ואמנם הם מרחק של 4 נק מהקו האדום אבל באותה נשימה הם גם במרחק נקודה בודדת מהפלייאוף העליון (ו 4 נק מהמקום הרביעי) וכל זה לאחר הפחתת הנקודה/2 נקודות עקב מאורעות הדרבי.
  8. כן... הליגה הארגנטינאית קצת יותר קשה מהישראלית, למעשה הליגה הישראלית הנוכחית היא בין הליגות הבודדות בעולם שאפשר לנצח 3 משחקים ברצף ולא רק להימנע מירידה אלא להגיע לפלייאוף העליון.הפועל יותר טובה מנתניה ,הפועל פת ועכו ויחד עם הקהל שלהם אני לא באמת חושב שהם יכולים לרדת.
  9. כמו שאמרו פה, אני גם כן בעד ההחמרה שלך... זה יכול להוביל אותנו למקומות טובים. בכל מקרה, הקהל הטוב בארץ ללא תחרות. אני חושב שמגיעה מילה טובה אז אפשר ורצוי לתת. עריכה (לאחר קריאה בנושא הציטוטים): זה שאוהדי מכבי חיפה מציינים לטובה את העידוד שלהם היום רק מראה ומוכיח בכמה רמות אנחנו מעליהם. הביקורתיות שיש לנו כלפי עצמנו (ע"ע התגובה של סוייר) רק משבח אותנו כקהל. אם זה עידוד טוב שלהם אני מתבייש בשבילם לשאול מה זה עידוד רע.
  10. יש להם את הקהל הכי מביך בארץ, הם כל פעם שוברים שיאים של עצמם. אגב זה רק אני או שלאחרונה הציטוטים שלהם הרבה יותר משעשעים מהשדים?
  11. מה היה חסר ? לדעתי נתנו תצוגה מאוד יפה.
  12. לא מאמין שלא שמתי את המשחק להקלטה לפני שיצאתי מהבית. נחכה שוואן יעלו את המשחק המלא.
  13. הם יותר חסינים בבית הדין מבני סכנין, אל תצפו לכלום.
  14. שאלתי את זה פה בעבר ואמרו לי - "בית"ר נט" הבעייה שצריך להירשם אליו כדי לראות תגובות לקח לי מלא זמן עד שאישרו לי לכתוב שם ולראות תגובות... איזור 51. בכל מקרה בצורה מפתיעה (או שלא), החבר'ה שכותבים שם אלו החבר'ה המתונים ואלו שיודעים לכתוב ולהתעסק במחשבים כל הדפוקים זה אלו שמגיבים בפייסבוק. אם בכל מקרה הם כמעט שלא מתעסקים במשחקים של קבוצות אחרות שם, אבל אם מעניין אותך מה כתבו על המשחק היום אז היה כמה תגובות ארוכות שאין לי כח לקרוא אבל בגדול ראיתי שמדברים ששונאים אותנו פחות מהפועל ת"א ורוב שאר התגובות מתייחסות דווקא לקהל של חיפה: לא מעניין בקיצור
  15. אם ההסתכלות שלך היא מבחינה כלכלית, אז יש לו הצעות זהות בשכר גם מבית"ר וגם מב"ש.הגעתי למצב שאני מקווה שהוא יחתום בבית"ר לא יאמן. איך לעזאזל שכטר עדיף עליו?!
  16. נשמע מטריד, ברצינות. מאוד רוצה אותו אצלנו, מאוד. מטריפה אותי המחשבה שהוא יחתום במקום אחר (ועוד לחוזה ארוך טווח!). כמובן שאני מעדיף לראות אותו בבית"ר מאשר בכל קבוצה אחרת בליגה (צריך להבין- שהוא מגיע לבית"ר זה כמו שהוא מגיע לקבוצה קטנה, לא משפיע עלינו יותר מדי אם בכלל. הם יכולים להחתים אותו אך ורק כי קוראים להם בית"ר. בשנים האחרונות הם הפועל עכו עם מסכה).
  17. זהבי זה שחקן ישראלי עם אופי של כדורגלן אירופאי בררמות הכי גבוהות שיש. בלי לדבר על היכולת המקצועית שלו שעליה אין עוררין, מבחינת אופי הוא שחקן מזן שלא הכרנו, שחקן שלא היה כמוהו בכדורגל הישראלי. אסור לנו להסתנוור מסכומים, שום סכום לא שווה את עזיבתו.
  18. במקרה של בית"ר - מכבי אז שום כותרת לשום צד. אולי אם היה מדובר על הפועל ביתרון ומכבי\בית"ר משווה אז הכותרות היו מדברות על זה שהשחקנים לא היו סופרטיבים (לא היו אומרים מילה על זה השופט לא עצר). אל תהיו הזויים, אתם מתלוננים פה על משהו שמזלנו שהוא לא לגיטימי (לשרוק ששחקן שוכב על הדשא בדקות הסיום) - אם זה היה לגיטימי אז כל המשחקים שלנו שאנחנו בפיגור היו נגמרים באיזור הדקה ה-80.
  19. ארז פפיר לא הוציא לדסה אדום כי ידע שהרעש התקשורתי שיהיה אם הוא יוציא לו אדום לא מוצדק יהיה כפול ומכופל לעומת הרעש אם לא יגיב, והוא בחר לא להגיב. אם היינו מתלוננים על השיפוט עשירית ממה שהפועל מתלוננים זה לא היה קורה, אבל העיקר שאנחנו לא בכיינים. בקשר לגול שקיבלנו- פפיר לא אשם, זה הזוי לבוא בטענות אליו שלא הפסיק את המשחק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.