Jump to content

מכביסזקן

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

241 profile views
  1. עוד סמל? אתם חבורת תינוקות שמחפשת סמלים? נמני הלך אז עכשיו עטר. יאללה חולצות שחורות. אני כבר רואה את עטר רוכש לכם כרטיסים למשחק של חיפה
  2. מה גם אמא שלך עובדת בכביש? אולי הן מכירות?
  3. אני בדרך כלל משתדל לקבל כל דיעה מטופשת שנכתבת עי מישהו כולל אלו שחושבים שנמני היה הדבר הכי טוב למכבי אבל אני לא מצליח להבין מה אתה רוצה. מכל מקום אני סופר תארים זה שמעניין אותי אליפות 3 ברצף והגיע הזמן במכבי שיבינו שגם את מספר גביעי המדינה צריך להעלות בצורה משמעותית.
  4. איזה מכנה משותף בקושי מחנה משותף. כמו שסיינפדל אמר כולם כאן בסהכ אוהדים את אותן חולצות שמשחקות כל שבוע נגד חולצות בצבע אחר
  5. הקהל של מכבי נהדר- אם רייכרט יהיה בהרכב של מכבי ועטר בהרכב של חיפה את מי יקללו חזק יותר? עסוקים בקללות -- אולי תתעסקו במשהו אחר
  6. תן לי להבין כאילו בגילך אתה עדיין מקלל....יענו זאת אופציה לקלל שחקנים אבל במקרה הזה דווקא לא....טוב. למדנו משהו אולי ילבש סמל של מכבי מתחת לחולצה והכל יהיה בסדר
  7. לפחות אנחנו יודעים לאיזה צד הוא ב-90% מהמקרים בועט את הפנדל...
  8. לא הבנתם את העסקה. עטר מרוויח כעת נטו נטו נטו בצרפת 400 אלף יורו. הוא מוותר על כסף. אני חוזר הוא מוותר על כסף בשביל לשחק בחיפה. בערך 30%!!!!!. אז נכון שהוא רוצה פיצוי מהצרפתים. לדעתי יקבל קדחת. אז לא לספר סיפורים מי יוותר על כסף.
  9. שכחת מה הקהל של הפועל עשה לו בדרבי שעטר כבש את גול הנצחון? איך הם התחבאו מתחת למדרגות של היציע
  10. את רואה שכל עונה קשה למכבי לקחת את האליפות יותר ויותר. לא הייתי מזלזל בחיפה. מה שבטוח לאחר האליפות העונה (ותהיה אליפות) מכבי צריכה לרענן את הסגל. הכי חשוב 2 זרים חזקים דומיננטים וסגל רעב לתארים. ראדי ואלברמן אחלה אבל אי אפשר להלחם בעייפות מנטלית. להשאיר אותם בסגל. שחר לדעתי הולך חזק מאוד לעונה הבאה. זה כולל מאמן רציני. מקווה ששכטר כבר חתום
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.