Jump to content

kobybe

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

About kobybe

• Birthday 01/01/1970

Contact Methods

• Website URL
    m

Recent Profile Visitors

409 profile views
  1. מוכר כרטיס להערב שער 13 בעלות של 60₪. שולח במייל/וואטסאפ אל מול העברה בביט.
  2. זוג כרטיסים לתא כסף בשער 7 - פחות מעלות, 100 ש"ח לכרטיס. 3 כרטיסים לשער 13, פחות מעלות, ב-100 ש"ח לכרטיס.
  3. אם למישהו לא חשוב הניקוד, אז כרטיס מבוגר למחר ב-60 שקלים
  4. יש לי 3 כרטיסי מבוגר פנויים ב80 ₪ כל אחד.
  5. יוני וגלזר יהיו בסגל בשלישי, הלאה
  6. יש לי למערבי 5B אזור 206 שורה ראשונה, כיסא 136
  7. זה באמת אפשרי. זה ספורט. לרצפים יש תוקף מתישהו. צריך שיפסידו ב1 מ3 משחקים. זה יכול לקרות, זה ספורט. קבוצות מנצחות ומפסידות, אבל יותר חשוב לעשות את העבודה שלנו ולקחת 9/9, כי אם בש תגמור עם 82 נקודות ואנחנו לא ניקח את זה, זו תהיה בכייה לדורות. Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. רק עכשיו קראתי את זה, אז סליחה שחוזר אחורה. הייתי בטיסה הזו. עד אותו רגע לא היה לי פחד מטיסות, וכן, ברגע הזה, ראיתי את הסוף...
  9. אתמול צייץ מישהו (Enrique) בטוויטר... שאם אני לא טועה, גם מסתובב פה לא מעט, את אחד הציטוטים החזקים של השנה: https://twitter.com/enrique12p/status/704066658214744064 למי שלא מצליח להיכנס: חבל שאנשים לא מוותרים על מנויים בקלות שהם מוותרים על אליפות. מוקדש באהבה לכל הלוזרים שמסתובבים פה, שהכתירו את בש/קבעו שהמזבלה שהיא מציגה כבר כמה חודשים יותר טובה/לא יודעים להכיל את הקושי הרב שמכבי עומדת בו העונה/כל התשובות נכונות. אין לי ספק, שאם נזכה ואני בטוח שנעשה את זה גם השנה, אתם תהיו הראשונים לשיר: אני מכבי, מי אתם בכלל... אתם לא מכבי, אתם זבל Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. לפני שעושים סדר על המגרש, כדי להציל את העונה, צריך לשנות גישה כקהל. חברים, תגיעו למגרש, לכל משחק ולכל מקום, ותעודדו, גם כשקשה. השינוי מתחיל אצלנו. אפשר להפוך את זה. כלום לא גמור, אבל צריך להכניס את המועדון למומנטום. גם אם התוצאה לא משהו, צריך לדחוף ולדחוף ולדחוף ולדחוף. זה הזמן שלנו. עכשיו !!! Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. נס ז׳לגיריס, נס בדלונה, האליפות ב94/5 עם שוקאנוב, האליפות ב2002/3, כל אלה הגיעו בזכות אופי ואמונה. יש יותר משליש ליגה לשחק ועוד פעמיים נגדם. מי שמוותר כל כך מוקדם, שיילך להזדיין. מכביסט נלחם עד הרגע האחרון, עד השנייה האחרונה. הם יאבדו נקודות, אל תתבלבלו, ואסור לנו להצטער על זה אחכ, ולהתחיל לספר סיפורים, שאנחנו לא מספיק טובים. אסור לנו לוותר, חייבים להמשיך להאמין. ככה זה אנחנו המכביסטים, משחר ההיסטוריה היה קשה לשבור אותנו, ואם יש מישהו שיודע להפוך, זה אנחנו. תאמינו ותעשו הכל להיות איתה בכל מקום !!! Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. לא נגמר כלום. אסור להישבר. עם נוסא וסה זה יראה אחרת. יותר פיזיות, יותר עוצמה ויותר מכבי. לא נגמר כלום Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.