Jump to content

מיטשל

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by מיטשל

1. זה לא נכון מה שאתה אומר, הציעו גם למכבי להעביר את המשחק ולא רצינו.
  2. פני הקבוצה כפני המנהיגים שלה. ייני עם ההשתוללות המביכה בתחילת בעונה וזהו. המנהיגים שלנו איבדו את זה וכך גם הקבוצה.
  3. בהרצליה שיחקו עליו בצורה חכמה. בליגת העל הוא תקוע עם חסרי מושג. אחלה שחקן. אם יעבור לאיזה נתניה הוא תופר הרבה גולים.
  4. בחייאת אל תהפכו לחיפל'ה עם הלכאורה הזה בכל מקום וכן.. זה מביך. אבל מצד שני גם ברקו ואופירע זה מביך. עצוב שאלו האנשים שהטלוויזיה נותנת להם מקום והם אלו שמייצגים את הספורט הישראלי. מה הפלא אחר כך שאין כאן תרבות ספורט.
  5. שמישהו יספר להם מה זה hool והראשי תיבות זה MH... לא יכלו למצוא שם יותר טוב?
  6. טיל אני מכיר הרבה מנויים שלא הלכו למשחק (חסר חשיבות, יש לציין, אם כי זהבי עבר בו את דמארי במירוץ למלכות השערים) מול סכנין בבלומפילד כי היה משחק על אליפות ספרד בין אתלטיקו וברצלונה. כך שלא הייתי בטוח...
  7. אתם יודעים שחצי ליגה עקבה אחרי מוחמד כבר מ-2015, כן? פשוט לאף אחת מהגדולות יש ביצים ללכת על זר מהליגה השנייה. גם וראן של בית"ר שחקן אש שרק השנה עשה קפיצת מדרגה, שווה את ה-12+ גולים בפ"ת בקל. אותו דבר ברסקי. הלהיט הבא יהיה דור ז'אן. מבחינתי, להחזיר אותו לסגל כבר מחר על חשבון יצחקי.
  8. באמת שאני לא מבין את הנושא עם מקלארן. בדומה לעסקת מרסלו-ראמון או העסקת וידיגאל, גם כאן יש ריח פישי מאוד. מקווה שבסופו של דבר מישהו ישפוך קצת אור על מה שהולך במכבי בשנה וחצי האחרונות.
  9. גועל נפש! נעזוב בצד את זה שלטעמי שרן לא אשם בכלום, שכן זה המאמן שבנה עליו כקשר אחורי למרות שכל הפורום ידע כי זה לא יעבוד. עדיין איך אפשר לקלל שחקנים שלך ועוד מישהו כמו שרן. כשאני רואה את הפרצופים החדשים-ישנים ביציע, אני מודאג שזה הולך להפוך למגמה ולא משהו חד פעמי.
  10. אתה ממש מפרגן. משחק מזעזע ולכמעט אף אחד לא מגיע ציון מעל 4. משהו חייב להשתנות אבל כשאני מסתכל על ג'ורדי אני לא חושב שזה יגיע. עם כל האהבה והכבוד, עדיף לחתוך את זה עכשיו לפני שזה יגיע למקומות מכוערים.
  11. מאכזב מאוד, כשהגיע ציפיתי ממנו להרבה יותר. שחקן פרווה. לפחות הוא קצת נלחם אז בעיניי לא צריך לבעוט אותו בינואר כמו סושיץ' אבל עדיין לא נותן את האקסטרה.. עושה רושם של שחקן קלאסי לבני יהודה ולא מעבר. די עצוב שהגענו למצב שאני כל כך מתגעגעים לאיינבינדר ומיטרוביץ'. עשינו קפיצת מדרגה נחמדה עם נוסא, חבל שמאז אנחנו רק הולכים אחורה.
  12. קודם כל שנשחק טוב ואז לא נתעסק בשופטים...
  13. ראיקו שפונגין באבין טיבי דוידזדה ריקן פרץ באטוקיו אצילי וידאר עטר
  14. הלוואי היה אפשר להחזיר את ברסקי. אפילו גלזר. סושיץ' הרגיש כמו רכש תמוה מהרגע הראשון. לא מה שאנחנו צריכים.
  15. ראיקו דוידזאדה באבין טב"ח ייני באטוקיו סושיץ' ריקן בלקמאן וידאר אצילי רק ניצחון!
  16. מגעיל. במחצית זה מ' אבל לא בפאקינג דקה 80 פלוס כשיש קרן לבני יהודה.
  17. אפס גדול אבל הציל אותנו במהלך האחרון.
  18. מעולה, מה שהיינו צריכים. רק הייתי שמח אם היה משפיע קצת יותר בפן ההתקפי. אנחנו צריכים בלם שדוחף קדימה ומסוגל לאיים במצבים נייחים. בטח ובטח כשהקשרים כמעט ולא מסוגלים לספק כלום בחלק ההתקפי.
  19. באטוקיו שחקן עם פוטנציאל שעדיין לא נמצא במשבצת הנכונה בשבילו. הוא כרגע הקשר הכי טוב שלנו. כן, יותר מגולסה וחוסה.
  20. די כבר עם זה. אכלנו אותה נגד אשקלון והיום הסתבכנו מול קבוצה עלובה בגלל שטויות. יש לנו שחקנים שרעבים למספרים כך שאני לא מבין מאיפה זה מגיע. בתקופת זהבי הוא לבד היה גורם לכל הקבוצה לשחק כדי שיהיו לו עוד הזדמנויות. חבל שאנחנו מסבכים את עצמנו. היום זה אפילו הגיע למצב שהקהל שרק בוז מהתסכול.
  21. על הראש. מעדיף את ריקן בקישור וייני מגן ימני למשחק הזה.
  22. ראיקו דוידזאדה טבח באבין ייני ריקן רודריגז סושיץ' בלקמן וידאר אצילי
  23. טב"ח היה ענק, גם טיבי גדול. עטר עשה פעולות יפות אבל רחוק מהשער. מקווה שזה לא מגמה כי זה קורה גם אצלנו. מעדיף אותו כמה שיותר תכליתי גם אם זה יבוא על חשבון המהלכים היפים. דוידזאדה היה בסדר למרות שרוב החורים הגיעו מהצד שלו. קלטנס באופן מפתיע שיתק את אסנסיו לגמרי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.