Jump to content

מיטשל

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by מיטשל

1. זה גם נכון. אגב, קלטתם את ההטרדה מינית של חלאיילה בסוף המשחק? מעניין אם יגידו משהו על זה בתקשורת
  2. זוועת עולם. כמו במשחק הכי גרוע שלנו העונה (רעננה?).
  3. חבל שהם ספגו כל כך מוקדם. יש להם עוד מחצית שלמה.
  4. איזה שחקן זה סילבה. עצום. חלום שלי שמיכה יעשה את אותו תהליך כמו שלו. גם דה ברויינה, מדהים איך גווארדיולה הפך אותו ל-50:50 אמיתי. לשם השוואה, תחשבו שהקישור של סיטי זה משהו כמו: מיכה - גולסה - אצילי ועדיין יש להם פוזשן פסיכי. מאמן של כסף, לא מחפש אתגרים, הכל נכון, אבל פפ גווארדיולה הוא חתיכת גאון.
  5. אכן התכחשות למציאות אבל 4 נקודות מויאריאל זה בהחלט יפה ומכובד. הקמפיין הזה בסופו של דבר הוא פספוס עצום. אנחנו כמובן שווים יותר. וגם אם מקצועית לא שווים יותר, עדיין תפסנו את סלביה רגע לפני דרבי עם ספרטה, אסטנה בנתניה כשהם שמו פס על הכל ורק רצו לחזור הביתה וכמובן ויאריאל רגע לפני ברצלונה. היינו חייבים להוציא יותר. הכבוד המגוחך שאנחנו נותנים ליריבות שלנו הוא בעיניי הבעיה שלנו. בפעם האחרונה שהיינו תחרותיים ונחושים בשלב הבתים הייתה הפעם האחרונה שהיה לנו קמפיין איכותי, וזה ב2014 עם סוזה.
  6. וכמובן שעלי מוחמד נפצע רגע לפני באר שבע.... מצב מסוכן בשבועיים הבאים לטובתם. חובה לנצח את בית"ר. ניצחונות של באר שבע פלוס תיקו שלנו עם בית"ר והסיפור גמור, אפילו יותר גמור מעכשיו.
  7. דביל עם תעודות. איזה כיף שחיפה אכלו את הלקרדה.
  8. התלונות לבב"ז מוצדקות. תחשבו על המשחק נגד רעננה כשירדנו לבונקר, אז ככה בית"ר נראים בכל שבוע מאז שהוא הגיע. מאמן גרוע ופחדן שלא מבין איפה הוא נמצא. מה הוא חשב שיקרה? הוא לא מבין איפה הוא נמצא?
  9. במקרה שלו זה מובן... סיים את הקריירה רגע לפני שהם עברו לסמי עופר. אפשר להבין למה הוא חלם לשחק שם.
  10. רפאלוב זה הכי ווינגר שווינגר יכול להיות.. אין לו שום תכונות לשחק באמצע, בטח במצבו הגופני כעת. מקווה שלא יגיע. גם כי הוא יקבל חוזה ל-3 שנים בשכר מופקע כשזה יהיה מעבר יותר הזוי מיוסי אלינו וגם כי לא רוצה לחשוב מה יעבור בראש של אצילי ומיכה (עדיין לא האריך חוזה) באותם רגעים.
  11. הייתי רוצה לאחל לגולסה להיות ברמה של ראדי וקלאודמיר בגילם המופלג, אבל במקרה שלו אני מאחל לו שעדיין ישחק כדורגל בשלב הזה. גולסה שחקן מצוין וכיף שיש לנו ישראלי כזה, אבל בחייאת אי אפשר להשוות אותו לאף אחד בליגה כל עוד הוא נפצע בקצב של ג'ק ווילשר. כרגע אני לוקח ב20 ידיים את ראדי ואת קלאודמיר (על מוחמד אין בכלל מה לדבר..) גם על חשבונו של גולסה.
  12. כמה כסף מועדון מקבל במשחק אם עולים מהצ'מפיונשיפ?
  13. במה בעצם הכדורגל של ג'ורדי טוב משל ליטו? בכנות.
  14. לפי התיאור שלך שיחקנו טוב. לא באמת, משחק מביך של כולם כולל כולם. האכזבה הכי גדולה מרודריגס, זה לא קשר אחורי. דוידזאדה גרוע כבר כמה חודשים. יותר נכון מאז המשחק נגד חיפה. אפשר להגיד שזה בגלל עטר (גם אני חושב ככה) אבל אי אפשר להתעלם מזה שהוא פשוט חוזר למימדים הטבעיים שלו. ככה הוא נראה בבאר שבע, ככה הוא נראה בנבחרת, ככה הוא נראה כל הקריירה שלו. צריך ללכת על מגן זר בעונה הבאה אם נרצה להגיע לאנשהו. יצחקי צריך לשחק יותר עם כל האנטי... עונה שעברה ההכנסה שלו להרכב הביאה הרבה נקודות בתקופה לא פחות רעה. גם היום כשנכנס עשה כמה דברים נחמדים.
  15. שחקן גרוע שנתן 4 משחקים טובים ומאז אתם זוכרים לו חסד. טיפש לא נורמלי, עושה יותר שטויות מבן הרוש. להחזיר את ייני לעמדה הזאת ולקוות שדסה יחזור כמה שיותר מהר.
  16. חזרו גולסה ורודריגז והקישור שלנו אפילו יותר גרוע מהרגיל. די כבר. למה הוא לא יכול להתפטר ולחסוך מאיתנו וממנו את כל עוגמת הנפש?
  17. עצוב לי עליו. לא מגיע לו וכשנסתכל על הרגעים האלו לאחור נדע שההתנהגות כלפיו מגעילה. בסדר, חלש, מתסכל, מייאש. הכל נכון. בסופו של דבר הוא הקפטן שלנו וגבר על שחזר מהולנד כי הקבוצה הייתה צריכה אותו. תנו לו קרדיט וביטחון וזה יחזור אלינו.
  18. כהרגלך מרחם מאוד על השחקנים. זה לא היה משחק טוב. עצוב לראות את שרן. חייב לשבת בצד, ג'ורדי הורג אותו לא פחות מהקהל. אוהב את ריקן, עושה שטויות אבל אחלה קשר ואין הרבה ישראלים יותר טובים ממנו. צריך להמשיך לרוץ בהרכב עד שנמצא שחקן מספיק טוב.
  19. אתם לא הוגנים, הוא התחיל את העונה מדהים והציל אותנו באירופה. ותחשבו על זה שמאז שעטר נכנס להרכב גם וידאר וגם דוידזאדה ירדו ביכולת שלהם משמעותית.
  20. חלש חלש.. חזר לסורו. מקווה שהאופציה לא תמומש
  21. אגב וידאר לא היה אחרון. קיצר טופיק מיותר בואו נשמח מהתוצאה ולא נתעסק בקקה.
  22. על מה אתה מדבר? בכלל לא נגעו בקיארטנסון. עד עכשיו שיפוט בסדר די לבכות בכוח.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.