Jump to content

מיטשל

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by מיטשל

1. הוא הבעיה שלנו? באמת? עושה את העבודה שלו.
  2. וואלה לא פלא שיצא בסוף שהחומר מזוהם נראו כמו פח נגד מאריבור. לא עזר להם יותר מדי, אולי אפילו הזיק חח
  3. קרלוס, פריצה, טיבי, להאריך חוזה לאלברמן כשרק הגיע, מאמנים איכותיים ועוד הרבה מהלכים הוא איבד את זה לקראת 2015 ולא סתם מאז אנחנו נראים כמו שאנחנו נראים. אבל לא צריך להפוך אותו לכישלון רק כי הוא מאמן חלש.
  4. לפטר את ג'ורדי זה לא כמו לפטר את אלדד שביט. אם כבר זה היה צריך להגיע מג'ורדי עצמו ולא מיץ' ומכאן האכזבה שלי. בכל אופן, לא אופתע אם מיץ' מנסה למצוא לו מחליף כבר עכשיו. הוא לא ישלוף מהמותן ויביא מאמן זר בהרבה כסף מבלי שהוא בטוח שהוא יכול להחזיר את מכבי לצמרת.
  5. מסכים עצוב לראות אוהדים שלנו אומרים שבלי זהבי ג'ורדי מפוטר ובלה בלה.
  6. קודם כל אם אנחנו מביאים אני מצפה ממנו להוציא יותר מהקבוצה הזאת. כי בהחלט אפשר. אני הראשון שיצביע על הליקויים של הסגל, אבל אם אתה חושב שהיכולת הזאת זה המקסימום שאפשר להציג אז אתה לא בכיוון. שנית... עד שיגיע מאמן אחר, אני חושב שהפער יגיע ל10+. כך שאין ציפיות ממנו לעונה הקרובה. שיבנו את העונה הבאה וזהו.
  7. לא בא לי בטוב. גם ואן לייבן. לא מרגיש שהם באו לעבוד
  8. מסכים אם נעזוב בצד את זה שאין לי אמון בצוות המקצועי כרגע שידע לעשות את הרכש הנכון, להביא מיליון שחקנים בינואר זה כל כך חיפה ואת המהפכות צריך לשמור לקיץ.
  9. הייתי מעדיף את דסה בימין וייני בשמאל מאשר דוידזאדה בשמאל ושפונגין/ייני בימין.
  10. לא צריך לגדף. ג'ורדי, ייני, עטר, וידאר ויצחקי מבחינתי הם כולם סימן הכישלון אבל כולם שחקנים שנתנו הרבה למכבי ואחרי שילכו נזכור מהם את הדברים הטובים. פשוט עדיף לחתוך את זה לפני שזה יהפוך ליותר מגעיל ממה שזה כבר עכשיו. חבל שג'ורדי לא עושה את זה. ולהגיד שכל ההצלחה שלנו הייתה רק בגלל זהבי זה זיכרון קצר וגניבת דעת ממדרגה ראשונה. נשמעים כמו אוהדי חיפה. רק בריאות
  11. אני הייתי משכיב ארגזים על טוואטחה הבן אדם לא משחק בפרנקפורט. לא יודע אם יהיה לו כל כך דחוף ללכת לאיזה קלן ולהילחם על המקום בהרכב.
  12. אל תטעה, אין לי זיכרון קצר ואני זוכר כמה פעמים דסה מגביה ללא כתובת, אבל הוא כוח התקפי משמעותי והרבה יותר איכותי מדוידזאדה.
  13. שיגמר כבר רוצה את ברסקי, רוצה את גלזר, רוצה את יונתן כהן. שחקנים שילחמו, שיגיעו רעבים, שיעשו תנועה גם כשלא הולך לא יכול כבר לראות כל כך הרבה שחקנים שלנו.
  14. אם היה מדבר בעברית היו צוחקים עליו כמו שצחקו על לוזון ואלישע. איבד את זה מזמן. לא מבין למה הוא עושה את זה לעצמו ולנו. זה מה שהוא רוצה שנזכור ממנו? די. תחתוך לאיזה מלאגה וצא לדרך חדשה.
  15. בחייאת מי שורק על דבר כזה פנדל בדקה 95? חוץ מזה היה שיפוט מזעזע אבל זה אדלר וכבר התרגלנו. הלוואי שזאת הייתה הבעיה שלנו..
  16. כמה שאתה חסר.. אז כן, גם איתו המשחק שלנו יהיה רע, אבל תחשבו שאת הכדורים שדוידזאדה מקבל דסה יקבל.
  17. עדיין מישהו רוצה אותו לעונה הבאה?
  18. רודריגס אכזבה דוידזאדה כהרגלו לא מאופס. לא ממעריציו הגדולים אבל כמה דסה חסר רודריגס אכזבה דוידזאדה כהרגלו לא מאופס. לא ממעריציו הגדולים אבל כמה דסה חסר
  19. והם עוד רוצים להגיש ערעור לא ייאמן. איפה הדיבורים על שנתיים איפה
  20. מה לא מאומת? זה מהפייסבוק של באר שבע. קיצר סיים תעונה, יתחיל את העונה הבאה. עונש קל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.