Jump to content

מיטשל

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by מיטשל

1. סבע לא אמור להגיע על חשבון מיכה, שחקנים שונים לגמרי. סבע יותר שחקן שהולך לשער, כזה שעוד שנה-שנתיים יהפוך לחלוץ מדומה כי הוא חד בטירוף.
  2. מצחיק שמיכה בטוח יחזור תוך שנה ועם טב"ח רובכם הייתם בטוחים שיפגיז באירופה. לא הייתי ממהר להספיד אותו. לגבי מיכה, ברמה האישית אני חושב שלצאת לאירופה יעשה לו טוב. לנו זה אסון. אין מחליף ישראלי לאיכויות של מיכה.
  3. אגואיסט וצפוי מאוד. סקאוטינג של 10 דקות עליו יגרום לך להכיר את כל המהלכים שלו. וזה מה שמתסכל בו כי ישלו את כל הנתונים להיות מפלצת ברמת הליגה.
  4. מקווה שלא ישרפו אותו אחרי משחק פחות טוב. צריך להביא לשחקנים צעירים זמן. החוסר סבלנות כלפיו היה מגעיל.
  5. לא מסוגל עם האינטליגנצית משחק נמוכה שלו, גם כשהוא עושה דברים טובים הוא מחרב אותם מהר מאוד.
  6. ההתקפה שלנו גרועה. אם לא וידאר אנחנו לא כובשים גם עוד שנתיים. בלקמן ועטר לא שחקנים, מצטער. צמד אגואיסטים שחושבים רק על עצמם.
  7. יופי דור כמה אני שמח בשבילו, אכל הרבה חרא מאיתנו בלי סיבה. וידאר חייב לפתוח לא ברור איך נותנים לבלקמן האגואיסט או עטר לשחק במקומו.
  8. יש בית"ר קודם כל. צריך לזכור שזה רק גביע השוקו ואם מפסידים נגד בית"ר לא עשינו כלום.
  9. גם פרץ טוב. מקווה שיחזור לרוטציה, בטח על חשבונם של סושיץ' ובאטוקיו.
  10. משחקים מעולה, עטר ודוידזאדה הורגים אותנו.
  11. מה ההרכב שאתה רצית לראות? די בחייאת תהיו ריאליים כאילו אם טל וקיארטנסון פותחים אנחנו מנצ'סטר סיטי.
  12. ריקן שחקן הרכב שלך אם לא שמת לב. ומשחק בגביע הטוטו ממש לא יקבע את העתיד של ג'ורדי תהיו רציניים...
  13. מה חלש כל כך בהרכב? פרץ במומנטום טוב ולא חושב שרודריגס בקישור הופך אותנו לאיזה מפלצת כמו שראינו נגד פתח תקווה, חורה שעטר ובלקמן פותחים שוב ביחד ולא וידאר אבל מה לעשות. דווקא במשחק כזה רציתי לראות את יצחקי.
  14. בן אדם ענק. הלוואי היה לנו אישיות כזאת בחדר הלבשה היום
  15. לא טוב שאנשים כמו פלג ושכניק מגבים את הטענות שלנו, זה לא עושה שירות טוב.
  16. מה פתאום. ג'ורדי המנהל מקצועי נכשל לא פחות ואפילו יותר מג'ורדי המאמן.
  17. בלי ויטור וטוני הם חוזרים להיות קבוצה ישראלית לכל דבר פלוס אוגו שנחשב לזר משדרג. ג'ורדי הראה בעבר שהוא מרגיש יותר בנוח כאנדרדוג מאשר פייבוריט, אולי הוא יצליח להפתיע כאן לשם שינוי. אבל הקישור שלנו... כוסאמק איזו נפילה. לא מצליח להרכיב שלישייה נורמלית. תמיד החסרונות עולים על היתרונות. אולי 3 בלמים?
  18. מה מביך בזה? כל שבוע יש לך משחקי חוץ, מן הסתם עם הזמן הכמות תרד.
  19. באמת מה הקטע שהטוויטר שלנו באנגלית?
  20. פירס סתם שחקן, ראינו אותו בחיפה. חוצמזה, קישור של פירס-גולסה-רודריגס.. אלוהים ישמור.
  21. סוייר שחרר אותי מהשטויות שלך, אני לא נמצא בפורום בשביל לריב ובטח לא איתך. לגבי מה שרשמת. כמו שהבנת לא הייתי במשחק ומהטלוויזיה זה נשמע טוב מאוד והיה עידוד גם בדקות קשות שאם מהספה בבית זה הרגיש מתסכל, לא רוצה לחשוב איך האוהדים ביציע הרגישו. ומשם מגיעה ההערכה שלי לקהל ולארגון. אנחנו רואים את הקהל הטוב בעולם מחיפה שורקים בוז לקבוצה שלהם מדקה 20 ויש מקום לתת מילה טובה לקהל שלנו.
  22. לגמרי מתנהג כישראלי לכל דבר. הראיון שלו אתמול היה מביש. הוא מרגיש רדוף ולא סתם אנחנו יורדים לבונקר בכל פעם שמובילים. הוא לא מביא את הערך המוסף שהביא איתו בשנים הראשונות מעצם היותו בן למשפחת קרויף ובן אדם עם המון כדורגל. איבד את הפאסון שלו לגמרי. אבל לצערי זה לא רק הוא. גם שרן זה לא זה העונה ולא רק מקצועית. הספינה טובעת ואין מי שיציל אותה.
  23. היה עידוד מעולה. כל הכבוד למי שהלך.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.