Jump to content

מיטשל

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

3 Followers

Recent Profile Visitors

1,498 profile views
  1. מוידאר התכוונתי שהוא יכול יותר להשפיע על שטף המשחק, ברור שוידאר יותר סקורר. אבל מתחיל להימאס הקטע הזה שהוא לא נוגע בכדור כל המשחק זה מוגזם. בלקמן לדעתי אוברייטד ומוגבל מאוד...
  2. אין לו ביטחון. איך שחקן יראה משהו כשהוא עולה ל10 דקות בשביל לשמור על תוצאה? בהפועל הוא נתן מספרים אדירים. מתלהבים לי מוראן ואז'ובל כאן, שוינפלד פי אלף יותר טוב מהם והוא הוכיח את זה בכל פעם שקיבל הזדמנויות
  3. מה הניבו ההגבהות שלו? כלום. וזה כשהיו לו 3 חלוצים שרבצו במרכז ההגנה של רעננה + עוד אופציות מסירה. די הוא לא שחקן. המספרים שלו העונה מדהימים ביחס לשחקן שהוא באמת העונה ואני אתן לו קרדיט על זה אבל זה המקסימום שלו.
  4. לא צריך להגזים גם היום מיליון הזדמנויות שפשוט לא נכנסו משלמים עליו שכר לימוד ידענו למה אנחנו נכנסים כשהוא הגיע
  5. לא מבין את ההתעללות של ג'ורדי בו, לדעתי שחקן יותר טוב בהרבה מבלקמן ובטח מוידאר שנמצא בתקופה הזאת של החודש שהוא לא נוגע בכדור. הראה מחויבות כששיחק ומהפעמים היחידות שפתח גם כבש בחצי גמר בעונה שעברה, למה לא להביא לו צ'אנס? לדעתי יעזוב אותנו בקיץ לאיזה בית"ר ויכבוש 20 גולים.. וראן לדוגמה לא יותר טוב ממנו. חבל.
  6. חלאס כבר חלאססס הרגת אותנו. כל כך לא מדויק, לא חכם ומבוהל עם הכדור. זוועת עולם לפחות דסה חזר וזה אומר שהוא יחזור לקצה הספסל איפה שהוא צריך להיות. אסור להמשיך איתו בעונה הבאה. עדיף להחזיר את גולדברג ולהחתים זר.
  7. חלששש כל כך חלששששששש עדיף לתת לריקן לרוץ כמגן וקאניוק בקישור עד שדסה יחזור. אי אפשר לראות אותו כבר.
  8. דוידזאדה מזעזע כואב לראות אותו קניקובסקי הגמד עושה לו קרקס וטוב המשחק הזה של באטוקיו, אסור שהוא ישאר אחרי הקיץ, המשחקים האחרונים שלו בלבלו קצת את האוהדים שלנו
  9. נגד רעננה נראה לי זה היה לפני המשחק נגדנו בטרנר הם כובשים די בקלות, הבעיה שלהם במשחקי חוץ
  10. באר שבע מאבדים נקודות חותם על זה, תורג'מן בנה קבוצה מעולה באשדוד והם עשו חיזוק טוב בינואר. גם בית"ר לדעתי יאבדו נקודות. אשקלון מגיעים עם הסכין בין השיניים חובה לנצח את עכו. חובה.
  11. לפתוח עם ריקן שמאלי וקניוק בקישור, נצטרך את זה מול האוטובוס של עכו...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.