Jump to content

yellow&blue

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by yellow&blue

1. ברור שיגיע חיזוק. מחתימים את פרדריקו ואורחאו וזה מספיק לקחת אליפות בליגת פח הזאת. לאירופה זה יספיק לקמפיין מכובד ספק לעליה.
  2. שבוע טוב עוד חוזר הניגון... מה ציפיתם.. להצגת/חתימת שחקנים בשבת?
  3. יש איזה קבוצה טוענת לכתר שהביאה זר אכזר בתקופה הזאת??
  4. עדיין...2 זרים בינגו עד 6.10 ואנחנו על הגל הנכון. ולגבי מה שרשמת על קיץ בעייתי מאוד שצריך ללמוד ממנו... זאת תקופת קורונה .בלי קהל ועם פיר פלי.. ואני מאמין שמכבי מכוונים לזרים שיעשו שינוי ולא יהיו זרים לכדורגל. ומה לעשות זרים טובים עולים כסף €
  5. יום ראשון אנשים פה ישנו פאזה. לא שאני מאשים פה את הפורום. ההתנהלות הזאת של ההנהלה והעומד בראשה מושרשת בשנים האחרונות. אולי לא יהיו 4 זרים ..אבל 2 זרים איכותיים יגיעו. אני לא רואה פשיטת רגל תרתי משמע של מכבי.
  6. בטוח שיגיעו שניים...בלם וחלוץ. מאמין שהכל סוכם כבר. ולפי דעתי השקט וחוסר ההדלפות מרמז רק טוב בגזרה של פרדריקו וסרחיו. בינתיים תשתו כוס יין ותרגעו...
  7. בזמנים כאלו חשוב לחזק את הזר היחידי שנשאר לנו סבוריט שלא בטעות ירצה לעשות ויברח. כי כולנו יודעים כמה קשה להנחית זרים בשעת קורונה למכבי
  8. להירגע...עמדת הקשר היצירתי משוריינת לניקוליץ שיחזור בשנתיים הקרובות לפעילות.
  9. לליגה שלנו חיזוק מעולה. מעדיף את קיקי על פני הבלם היווני שמועמד אלינו.
  10. יבוא בגיל 35 למכבי לסיים את הקריירה ויקבלו אותו עדיין כמו מלך... אולי לא יתרום כמו ניקוליץ אבל עדיין יראה ניצוצות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.