Jump to content

liron1006

משתמשים רשומים
    13
  • Last visited

Everything posted by liron1006

1. לא יודע איך ממשיכים מכאן, עכשיו נצטרך שוער זר כנראה, סבוריט לא בכיוון של להתאזרח וחיפה עוד שניה יאזרחו גם את סק, ישראלים נורמלים אין בשוק, ממתינה עוד עבודה קשה לצוות הניהולי, וחייבים להתחזק כמו שצריך.
  2. הוא יכול לצורך העניין גם לשחק בנבחרת או שזה נטו טובה ליענקלה ? לדעתי זה צריך להיות אחד מהקריטריונים הראשוניים בסיפורי האזרחות האלה.
  3. מקווה שמכבי יעשו ג'קי וידרשו סכום מופרז כדי שיסגר איפשהו באמצע, זה הזמן לסחוט את הלימון עם קבוצה גדולה שבשבילה זה גרעינים לשבת.
  4. שיחה שלא באמת קרתה מראשי הקודח: "תקשורת יקרה קבלו ידיעה חמה שיובאנוביץ עומד להימכר לבאזל ואל תשכחו לציין בכתבה בזכות מי, כן גם אתם ONE ובטח ספורט 1". עד כאן השיחה המדומיינת שלא קרתה מעולם, כי אין מדליפים בעולם לכאורה. ובלי קשר בהצלחה ליובאנוביץ , גולר מדהים.
  5. רק החילופים היו רעים בעיקר אלמוג פארפה, פארפה נכנס בדקות האלו טוב למשחק וחבל שהוחלף הרגיש מינוס שחקן. אין לי בעיה עם ניהול המשחק שלו, היה משחק טוב שהיה צריך להיגמר עם שלישיה ברשת. יש בעיה קשה במרכז ההגנה שצריך לפתור אותה במהרה בימינו, איך ולמה למנספורד הפתרונים.
  6. מרגיש שיהיו משחקים חזקים יותר בפלייאוף מאשר בשלב הבתים
  7. מילא שאוססונה היו נותנים להם לשחק בסיבוב הזה נגד איזו קבוצה שהייתה לנו טיפת תקווה שיודחו אבל אפילו את התקווה הזאת לא נותנים לנו...
  8. אני רק שאלה, צנציפח פרסם שבוע שעבר ששבירו טס למחנה אימון של ק"ש והזמינו לו טיסה ליום שני לפני יומיים לחזור חזרה ולחתום במכבי ( הזייה גדולה בפני עצמה כל המהלך הזה) אז אני שואל האם זה קרה או ששוב מוחו הקודח ממציא המצאות?
  9. שחררו את סטאק הוא היסטוריה, שיהיה לו בהצלחה באנגליה. על פניו הביאו מאמן שוערים עם רזומה מרשים מאוד, ובמהירות, איזה עולם אחר היה לנו רק לפני כמה חודשים, שרק ימשיך ככה ויתבטא גם בדשא. בהצלחה
  10. פספוס שדלאפ והרננדז לא יחד בקבוצה היו עושים תחרות מי זורק כדורי חוץ רחוק יותר.
  11. חייב לכתוב שיש לי הרגשה טובה, ריח אחר מהשנים האחרונות, כנראה בגלל המהפך הניהולי שעברנו אחרי שנים קשים בתחום הזה. לראשונה אחרי 3 שנים אני מאוד אופטימי לגבי העתיד של מכבי. רק להמשיך במגמת השיפור ברמת הניהולית.
  12. איך אני אוהב רכש בשקט!!! סוף סוף !! אין על מנספורד! אצל יצחקי כבר מזמן זה בחוץ. https://www.maccabi-tlv.co.il/2023/07/מכבי-הגיעה-לסיכום-עם-מילסון/
  13. אהבתי את החולצה מאוד, התבאסתי לפני שנתיים שלא לקחנו אליפות עם החולצה הזאת, הייתה שווה אליפות אולי הפעם יבוא התיקון. בכחולה ברגיל אני גם אוהב, צריך לראות במציאות מה אוהב יותר את הכחול או את הצהוב, בדר"כ אצלי את הכחול יותר. סה"כ יפה כל הכבוד. והסרטון.. וואו צמרמורת (אשכרה צמרמורת בכל הגוף הרגשתי), ביי פאר הסרטון הכי טוב שיצא ממכבי בשנים האחרונות.
  14. שיהיה בהצלחה. דל"פ - הסרטון וולקאם הביך אותי.
  15. נו דיי ברור שיציגו את המדים בקרוב מאוד, זה המובן מאליו.
  16. סוף סוף יש צוות שאמור לגעת במקומות החלשים ולחזק אותם, גם אם יקח עוד קצת זמן, אני מאוד רגוע לשם שינוי לעומת מה שהיה כאן בשלוש שנים האחרונות, תהיו סבלניים, הצוות רק הגיע ועדיף מאוחר מאשר אף פעם לא בטח, במצב שהיינו בו. ובלי קשר, מריץ את דאבל לעמדת סקאוט במכבי, מי מנהל את מכבי?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.