Jump to content

liron1006

משתמשים רשומים
    13
  • Last visited

Everything posted by liron1006

1. אני גם הזמנתי 2 כרטיסים לשער 13 ממש לפני כמה דקות, מי שעוד לא קנה שירענן כל פעם, מדי פעם זה מראה כרטיסים פנויים... כנראה אנשים נכנסים ויוצאים באמצע.
  2. מה היה בראיון? תעתיק את הכתבה אם יש אותה באתר שלהם.
  3. אין סרט בעולם שמנויים שהטעינו יוכלו איכשהו לקבל כרטיס מנייר? ממש בא לי מזכרת מהמשחק הזה... כמו שעד היום יש לי מזכרת מליגת האלופות באיצטדיון רמת גן...
  4. אגב נראה לי "שהמקורות" מווילס הם כמה דפים אחורה כאן בנושא.... עד לווילס הגעתם חח
  5. עושה רושם שעשו שם מעט מקומות חניה באיצטדיון החדש שלהם, לפחות לפי התמונות. בכל מקרה שמח שהמשחק בטדי.
  6. פצצת על, יעל בן דב.. מזכירה לי מאוד את ג'ניפר אניסטון. מעניין איך נראית היום..
  7. אחלה גבר, מקווה שתהיה לו עונה מוצלחת.
  8. הסרתי את התמונות כדי שכל הכתבה תכנס.
  9. http://www.one.co.il/Article/15-16/1,1,3,0/255778.html?ref=hp אתה פותח עונה במדי מכבי תל אביב, איך זה מרגיש? "בתחילת כל עונה יש את ההתרגשות, את הציפייה, כל עונה עם התקוות החדשות שלה. פעם ראשונה שאני פותח עונה במכבי ת"א. בעונה שעברה בסה"כ הגעתי בתחילת פברואר ובמשחק השלישי שלי נפצעתי. הייתה לי מן תקופת הקפאה, תקופת התקאלמות, והעונה אני מתחיל מחדש. מקווה שתהיה שנה טובה". בטוח שזה מקבל משמעות אחרת במיוחד אחרי הפציעה? "כן, חזרתי בעונה שעברה שבועיים לפני הסוף והספקתי לשחק כמה דקות. עשיתי הכנה טובה בפגרה והמשכתי לעבוד לפי תכנית. הגעתי העונה מוכן. הרגשתי במחנה אימונים שאני עוד קצת מוריד חלודה פה ושם ובתקופה האחרונה אני מרגיש שאני חוזר לעניינים ומתחיל להראות ניצוצות. עדיין מצפה להרבה יותר ועוד לא הבאתי מה שאני יודע, אבל אני מרגיש מצוין גופנית. החדויות הקטנות האלה והדבק בכדור כבר יגיעו". איזה סוג של בית מצאת במכבי ת"א? "קיבלו אותי יפה, הכרתי את רוב השחקנים עוד לפני והאנשים מסביב עזרו ותמכו בי. אתה יודע, המבחן האמיתי הוא כשלא הולך וכשהגעתי נפצעתי. עם כל הציפייה פתאום אתה נפצע ומסיים את העונה פחות או יותר ודווקא אז כולם תמכו. ג'ורדי היה דואג להגיד לי 'אני שמח שאתה פה, אני שמח שהבאתי אותך סוף סוף, שהצלחתי להביא אותך. תהיה רגוע, הפציעה תעבור'". בטח עושה טוב שראש המערכת כל-כך מחזיק ממך. "אני לא רואה את זה כמובן מאליו כי בהרבה מקומות אם אתה נפצע או בתקופה לא טובה אז מתחילים הפרצופים, מתחילים להיות קרים אליך. אתה יודע, יש לי קצת ניסיון בכל מני דברים ובאמת שפה הייתה תמיכה מלאה". מהן המטרות האישיות שלך העונה? "להיות אני, להביא את היכולות שלי ואם זה יקרה, אני מאמין שאהיה פה גם שחקן מוביל ובסופו של דבר זאת המטרה העיקרית. מעבר להיות פה שחקן הרכב קבוע, אני רוצה להיות שחקן שמשפיע". ספר קצת על מכבי ת"א שנראה העונה כי בסופו של דבר חודשים יולי-אוגוסט לא משקפים את מה שרואים ממכבי ת"א במהלך העונה ואת זה למדנו בשלוש השנים הקודמות. "כן, התחלנו את האימונים שלושה שבועות לפני המשחק הראשון ועדיין מגיעים שחקנים חדשים והמאמן חדש ובוחן ומנסה ולומד. אין ספק שהזמן יעשה לנו טוב. אני חושב שנראה העונה מכבי יותר התקפית מהעונה שעברה". אנחנו לא רק בפתחה של עונה, אנחנו גם בפתחו של המשחק עם פ.צ. באזל. היית בקבוצה שעלתה לליגת האלופות, אז אתה יודע מה צריך שיהיה בסגל כדי להגיע לשם. למכבי ת"א יש את היכולת הזאת? "כן. אני חושב שבאמת קיבלנו את ההגרלה הכי קשה שיכולנו לקבל, אבל אם נלמד אותם טוב ונעמוד טוב ועם קצת מזל אפשר לעשות את זה. בהפועל ת"א היה סגל הרבה יותר צנוע. זו הייתה קבוצה שרצה והקבוצה הייתה קצת שונה אם אני מנסה להשוות, אבל אני חושב שיש לנו את הכלים להצליח ולעלות לשלב הבתים". הניצחון בצ'כיה הביא איתו איזשהו סוג של אמונה אחרת? "כן, קודם כל זה מעלה את המורל, מעלה את הביטחון ונותן אמונה שהכל אפשרי. זה נותן לנו דחיפה קדימה. אני מקווה שלא נגיע למצב כזה במשחק השני עם באזל - שנהיה הגב אל הקיר - אבל בכל מקרה זה משחק שבונה מסורת ונותן למועדון משהו מעבר". איך אתה מסכם באופן כללי את הקיץ הזה? מה אתה חושב על מה שעבר על מכבי ת"א? "אין ספק שההפסד במלטה היה הרגע הכי לא נעים. אני חושב גם שלא העריכו אותם נכון. לדעתי זו קבוצה מצויינת שבארץ מסיימת אמצע טבלה ומעלה. מקום שני במלטה הודחו על ידי ווסטהאם רק בפנדלים, כך שהם לא כאלה דייגים כמו שניסו לצייר אותם, אבל עדיין היינו צריכים לנצח בשני המשחקים. אין ספק שזאת פתיחת עונה לא יציבה כל-כך. הפסד, ניצחון שיא, שוב הפסד, אנחנו צריכים להתייצב". איך העבודה עם סלבישה יוקאנוביץ'? "עובדים טוב, עובדים נקי. יש פה שקט תעשייתי, אנחנו מנותקים ועושים מה שהוא רוצה. יש בסגל המון שחקני התקפה ורוצים לנצל את הפוטנציאל. אני חושב שנשחק בשיטה עם עוד שחקן התקפה". הפריע לכם כשהוא אמר אחרי משחקים שצריך לחזק את הסגל? "תראה, כל מאמן רוצה שיהיה לו את הסגל הכי חזק ואת השחקנים הכי טובים ואת הסגל הכי עבה, אבל כל מי שפה מאמין שהוא יכול לתרום את חלקו. ברור שתהיה תחרות גדולה. לצרף עוד חלוץ? אלו החלטות של ג'ורדי ושל מאמן ואין ספק שבכל פעם שמגיע שחקן אז שחקן אחר נדחק הצידה. זה החשבון הפשוט וכל אחד יצטרך להוכיח את עצמו. כשהגעתי למכבי ידעתי שהתחרות היא לא רגילה. עושים פה מן שני הרכבים כדי לרוץ בכל המפעלים. זאת תחרות שמזכירה לי את התחרות בנבחרת - כשיש כמה שחקנים בכל עמדה ושחקנים טובים. זה מאתגר". גם כשהוא אומר שהקבוצה תלויה בערן זהבי? "אין ספק שלערן יש תרומה שאי אפשר להתעלם ממנה ועוד שחקנים צריכים לתת מספרים ולהשפיע. כשה יקרה, זה יעשה טוב גם לערן". אתה יכול להיות האיש הזה? "אני מרגיש שאני יכול להשפיע ולהוביל את הקבוצה, סקורר גדול אף פעם לא הייתי, אבל לתת את חלקי ואת מה שאני יודע אני מאמין שאעשה". אוקיי. בוא נעבור לדבר שמן הסתם מעניין את כולם. תן לי את הגרסא של גילי ורמוט למה שקרה לפני חצי שנה, כי באמת שרק את הצד שלך לא שמענו ואחרי פרשת בן רייכרט והתצהיר שמכבי הגישה, שוב התחילו להתעסק במעבר הזה. "הגעתי למקום מסוים שאני לא נלחם בכל מה שאומרים וחושבים ומדברים. אתה לא יכול להיכנס לכולם לפה ולמחשבות, פעם הייתי רוצה להוכיח לכולם ולהראות להם שזה לא נכון. היום אני במקום שלי ויודע את האמת והקרובים אליי יודעים את האמת, אבל בגדול נעשה לי פה עוול. הבנתי שכנראה העסקה שלי נסגרה לפני הדרבי, אבל בדיעבד הבנתי שהתנאי של חיים רמון היה שמכבי יפנו אליי רק לאחר הדרבי כי אחרי הדרבי נשארו 24 שעות לסגירת החלון. רק אחרי הדרבי באמת דיברו איתי ורק אז ישבתי איתם וסגרתי את התנאים שלי. אני חושב שלמזלי, היה לי דרבי טוב, במיוחד במחצית השנייה. אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם לא היה לי משחק טוב. היו חושבים שעשיתי בכוונה או משהו. באמת שנעשה לי פה עוול. באמת שעליתי למגרש והייתי נטו מרוכז והיה לי משחק טוב. באתי אחרי המשחק כשהכל סגור וצריך רק לסגור את התנאים שלי. אז סגרתי וזה הכל". אנחנו חשפנו לראשונה ב-ONE ביום חמישי, חמישה ימים לפני הדרבי, שאחריו מכבי ת"א תפנה אליך. ככה שהרחשים בחוץ החלו כבר לפני... "התחלתי לשמוע שמועות כבר שבועיים לפני הדרבי, התקשרו אליי כל מני אנשים, אוהדים, עיתונאים ואני באמת שלא ידעתי כלום. ואפילו שלושה ימים לפני הדרבי, ניגש אליי ביום שישי בארי בן זאב, היו"ר, ואמר לי 'תראה, יש כל מיני שמועות, פורסם באינטרנט ובעיתונים שאתה עובר, אני הולך להוציא הודעה שאתה נשאר פה עד הקיץ'. שאלתי אותו 'אתם קיבלתם איזשהי פנייה?', והוא אמר שלא. אמרתי לו 'גם איתי אף אחד לא דיבר, אני רק שומע מסביב, אז תוציא את ההודעה שאני נשאר, אין לי בעיה'. וככה באמת היה, הוא הוציא את ההודעה כי לא ידעתי מכלום וגם הוא לא ידע. חיים רמון עשה את הכל לבד, לבד, לבד כדי לא לקלקל שום דבר. בדיעבד אתה יודע אתה מתחיל להבין את הדברים. חיים רמון עשה את זה על דעת עצמו ואף אחד לא ידע ולא היה שותף לכך. זה מה שהיה למעשה". אחרי שיצא אותו תצהיר החלו כל מיני דיבורים שטוענים שהיית כבוי באותו הערב של הדרבי. "היה לי משחק טוב, במיוחד במחצית השנייה. אפשר לעבור על הדיסק ולהסתכל. מה אני יכול להגיד? עכשיו כשעברתי אז קל ללכלך ודברים כאלה. אין ספק שבאמת הרגשתי בעונה האחרונה בהפועל ת"א שאני לא מצליח להוציא מעצמי ושמיציתי את עצמי. להגיד כבוי? אני לא יודע, הייתי מעורב כמעט בכל הגולים שם בתחילת העונה. גולים, בישולים, גרמתי לכמה עצמיים, אח"כ הגיעו המשחקים בנבחרת שפתחתי בארבעה משחקים וניצחנו בכולם, אז הרגשתי בכושר מצוין. אין ספק שהיו משחקים שהרגשתי שאני לא ממצה את עצמי ושזה לא המקום שלי כבר (הפועל, ר.א), אבל בסדר. אז אמרו שהייתי כבוי, אז אמרו". אז נגמר המשחק. אתה משוחח עם ג'ורדי. מה גורם לך באותו הרגע לרצות לעשות את המעבר הזה? מה השיקולים של בעד ונגד? "רציתי לעבור. רציתי לעבור. לא ידעתי אם זה למכבי ת"א או מכבי חיפה, אולי קצת באר שבע, אבל ברגע שדיבר איתי עורך הדין שלי ואמר לי שג'ורדי רוצה והכל סגור בין המועדונים, הבעתי את הסכמתי לבוא לפה ולהתקדם מקצועית. זה לאו דווקא היה עניין של כסף. גם לאנשים קל להגיד 'רודף בצע' וכל השטויות האלה והם שוכחים שבכל עונה הייתי מקצץ בכסף ובא לקראת המועדון, בכל עונה! עוד חייבים לי כסף על זה שקיצצתי. אז אומרים 'הלך בגלל הכסף', שד"א אני לא חושב שזה כזה דבר גרוע שאדם מתפרנס ומתקדם למקום עבודה שבו הוא מתפרנס יותר. אבל זה לא היה המקרה. עברתי רק על רקע מקצועי וכמובן שאם החוזה יותר גדול אז מה טוב, אבל זה היה כדי להתקדם, לשחק באירופה, לנסות לקחת אליפויות, גביעים, תארים. אני בן 30 היום. יש לי 3-4 שנים להיות בשיא ואני רוצה למצות את השנים האלה". יצא הרבה רפש מהצד של הפועל ת"א עליך אחרי שעברת. זה מועדון שהיית בו חלק מרכזי מההצלחות, אמרו שאתה סמל. זה בטח כאב לך מה שקרה אחרי המעבר. "אתה לוקח את זה בחשבון. ככה זה. אנשים עם זיכרון קצר. מבחינתם ברגע שכביכול 'בגדת', לא משנה מה היה לפני. לקחתי את זה בחשבון ואני דווקא לא מתרגש". אתה מרגיש בוגד? "אני לא מרגיש בוגד. אני גם לא מרגיש שזה נכנס אליי כל הדיבורים האלה של "כבוי", "הלך על הכסף", יותר כאב לי לראות ילדים בוכים מאשר שמישהו מקלל אותי. אני יודע את האמת. אני מאחל לכל מועדון שכל שחקן יהיה לויאלי כמו שאני לויאלי". איך נראו הימים שאחרי המעבר למכבי ת"א בפן האישי, עזוב את הכדורגל עכשיו. "האמת שאשתי והמשפחה לקחו מאוד קשה את הקללות. תקופה מאוד לא פשוטה בהתחלה, אבל שוב אתה לוקח את זה בחשבון שבהתחלה אתה מקבל גם קללות משם וגם פה האוהדים השרופים לא פרסו לי שטיח אדום, אבל זהו, אני שמח שהכל מאחורי. כל התקופה של הקשיים". אמרת אוהדים שרופים של מכבי, במשחקים האחרונים כבר התחילו לעודד אותך. "כן, תשמע אני אף פעם לא הייתי איזה מנשק סמלים. אף פעם לא נישקתי סמל. אף פעם לא ניסיתי למצוא חן בעיני קהל, אני חושב שזה מה שיפה אצלי. אם יאהבו אותי זה בגלל מה שאתן על הדשא ובגלל היכולת שלי. אני לא אחד שירוץ לקהל ויעשה את הסמל וכל הצביעות הזאת. אתן על הדשא את שלי וככה יאהבו אותי". תנסה רגע להסביר למי שלא מבין, הרי אין הרבה כמוך שעשו צעד כזה אמיץ. עלית לדרבי לפני כמה שבועות. איך זה מרגיש? איך התחושה? יש משקולות על הרגליים? איך מתייחסים לכל הקללות שמסביב? "אתה לא מופתע אז אתה מכין את עצמך. אין ספק שזה היה קצת מוזר לשחק נגד הפועל, אבל אחרי דקה-שתיים אתה מתנתק ואתה נטו בפוקוס במשחק וזה עבר לי בסדר גמור". שחקן שהיה בן טיפוחיך, רמזי ספורי, נכנס בך בברוטאליות ואפילו לא אמר סליחה אחרי. "כן, אמרתי לו 'אתה בא לפרק לי את הרגליים', אז הוא אומר לי 'באימונים בהפועל רקדת עם הכדור ולא יכלתי לפרק אותך, בדרבי אני אפרק אותך', אבל בסדר, הוא ילד טוב ושחקן מצוין". דיברנו הרבה על המעבר מהפועל. אבל יש עוד משהו שמעניין וזה נושא הנבחרת. גם על זה לא דיברת. קטלו את גוטמן על זה שהוא משחק איתך ושומר לך חסד נעורים ואני מניח שאלמלא הפציעה היית ממשיך לשחק. למה לדעתך זה קרה? "זה הציק לי. אין ספק שהייתה לי אז תחרות עם ליאור רפאלוב שמבחינתי הוא כוכב כדורגל ובאמת מגיע לו להיות בהרכב, בטח שאז הגיע לו. נוצר מצב שחוץ ממני וממנו כולם באנקרים, שזה גם איזשהו אבסורד. וסתם, זה לא נעים. הבנתי שיש את ההעדפה אליו, אבל זה לא לעניין שמתייחסים אליך בזלזול. בסופו של דבר זה היה אחד המשחקים (בוסניה) הכי מהנים וכייפים שהיו לי בקריירה ואז הפציעה קטעה את הכל. אני מקווה לחזור כמה שיותר מהר כי הנבחרת זה הקצפת של הכדורגל". אתה מבין למה השם שלך בפה של הרבה אנשים בהקשר הזה? "אנשים כל הזמן אומרים 'גוטמן, הפועל ת"א', כל הדברים האלה. כל מאמן רוצה להצליח ולשים את ה-11 הכי טובים. אין פה מה להרחיב יותר מדי". הנבחרת תוכל לעשות את זה ולהגיע ליורו? "נשארו עוד ארבעה משחקים. מול קפריסין ואנדורה בבית אתה חייב שש נקודות, אין מה לדבר, אבל גם זה לא יהיה פשוט ואם תיקח את השש האלה אז יש את וויילס ובלגיה ובחוץ וצריך להפתיע במשחק אחד. אני מאמין שזה אפשרי. המצב היה יותר טוב לפני המשחקים האחרונים, אז זה אפשרי וגם מקום שלישי הולך להצלבה". עוד לא מסכמים, אבל תרצה להישאר בכדורגל ביום שתפרוש? אתה רואה את העתיד שלך בכדורגל? "אני עכשיו בסיומו של קורס מאמנים. אקבל תעודת מאמן, צעד לפני הפרו, וזה מספיק להיות עוזר מאמן בליגת העל. אני לא בונה על זה, אבל תמיד טוב שתהיה דלת פתוחה לכל מיני כיוונים. אני לא יכול להגיד לך כרגע אם זה יהיה הכיוון. בתקופה קשה אני יכול להגיד לך שאני רק רוצה להתנתק כי מאמן זה תפקיד יותר לחוץ משחקן. מצד שני יש פעמים שאתה אומר ש'יש פה מאמנים שאני יכול להשפיע על הקבוצה יותר מהם', ואז אתה אומר 'אני חייב להיכנס לזה'. אז אני לא נעול על עצמי עוד ואי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד". יש לך ילד בן שנה וחצי. תרצה שהוא ייכנס לעולם הזה או שתכוון אותו למקומות אחרים? "כן, ארצה שהוא יהיה כדורגלן. דווקא בכדורגל כל כדורגלן יגיד לך שהרגעים השמחים הם הרבה יותר מעטים מהרגעים המאכזבים ומהמשברים, אבל הייתי רוצה שהוא יהיה שחקן, מה אני אעשה?". ורגע לפני שנסיים, העונה האחרונה הסתיימה עם טרבל, איך העונה הזאת תסתיים? כל עונה זה הולך ונהיה יותר קשה לזכות בתארים. אני חושב שהפועל ב"ש התחזקה ועשתה רכש מצוין
  10. לא אמורים לזכות אותך על חלק יחסי מהכרטיס? כי שער 8 אמור להיות קצת יותר זול משער 2.
  11. אגב ירין חסן היה שחקן שלו בטוברוק? או יש לו איזה קשר אליו?
  12. לפי התקציר נראה שהם שידרו רק עם מצלמה אחת.. מי שראה את השידור המלא... באמת שידרו עם מצלמה אחת רק? ערוץ הספורט ידוע כקמצן אבל לשדר משחק בשידור ישיר עם מצלמה אחת זה שיא השיאים. אין התלבטות, שימשיכו לשדר בערוץ הלייב המסריח שלהם.. שידורים שזלגו מערוץ פתוח אני לא אראה אצלם בחיים.
  13. לא יודע אם רלוונטי, אבל אם תרצי אשמח לעבור לך על החוזה. שלחי הודעה אם כן.
  14. היה צריך לתת פנדל חוזר כל פעם מחדש עד שהוא היה עומד על קו השער ולא יוצא קדימה.. הדפת את זה חוקי אז סבבה, אבל אין דבר כזה להדוף כשאתה מטר וחצי מהשער. צריכים להתעקש על זה ,ואם כל השופטים יתעקשו על זה אז זה יפתר, חוק זה חוק, אין פה שום חוק היגיון. אני לא בוכה על ההפסד ולא שום דבר, לא אכפת לי להפסיד. אבל כבר צריך לעשות לזה סוף שכל שוער עושה מה בזין שלו, אם זה בבזבוזי זמן ואם זה ביציאה מהשער בזמן פנדל.
  15. גועל נפש, להוריד אותם ליגה על הסממנים הנאציים האלה, אני לא רוצה לדעת מה היה קורה בתקשורת אם אלה היו אוהדי בית"ר או מכבי, כולם היו על הרגליים. אבל כשזה הפועל זה בסדר, מותר להם הכול הרי, לקבוצת התקשורת של המדינה. ג ו ע ל נ פ ש !!!!
  16. טוב שהדגשת את הנקודה ( בלי ציניות)
  17. אם חואן פאבלו היה יוצא .. ועוד איך הייתה התייחסות.. מי בזמנו התייחס לאג'ידה? רק אנחנו.. לא הזיז לאף אחד..
  18. היה צריך לעצור את אותה הבעיטה 5-6 פעמים עד שחיימוב היה מבין שהוא מפסיד מכל הסיפור, ברגע שהוא עצר אותו פעם אחת רק, אז הוא ידע שהשופט לא ישרוק שוב לבעיטה חוזרת. זה מזכיר לי את אותו האפקט של הכרטיס הצהוב שנותנים לשוערים על בזבוז זמן.. השוערים יודעים שעכשיו אין סיכוי שיקבלו שוב כרטיס צהוב שני על בזבוז זמן והם מרשים לעצמם להעביר את הזמן..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.