Jump to content

אלברמן6

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by אלברמן6

1. אתה לא משלם על כל המנוי מראש אתה נותן אשראי בתחילת העונה ולפני כל משחק מגהצים לך אותו פר כרטיס (בעמלה מופחתת דרך אגב) ההרשמה חינם ויש לך עד 3 ביטולים בשנה
  2. מי ששמע אתמול את התוכנית של אופירה וברקוביץ הבין איזה תת רמה הולכת בהתאחדןת עם שלומי ברזל חצי שעה של שקרים וויכוחים ילדותיים עם איתמר ציזיק בנושא הכרטיסים לחצי גמר גביע
  3. אתם צריכים להבין אבל שבצד הירוק זה לא הקופים הירוקים אלא אירגון אחר(אלו ששונאים את יוסי אל תבכה) ומהצד של באר שבע זה רק האירגון שאוהב את חיפה , הבאר שבעים די שונאים את חיפה (יוסי בניון , קוראים להם גמלים , מתנשאים ועוד ועוד)
  4. Dow אתה ממש טועה בנוגע ליענקלה שחר ואתה לא מכיר את הפרטים
  5. וואו היציאה של פרימו עכשיו אלוהים כמה הוא דביל
  6. באמת? השלט נמצא במתחם ממש בירידה מכביש החוף בונים שם גם סינמה סיטי
  7. בונים תחנת רכבת ממש מחוץ לאיצטדיון בנתניה אני אישית מעדיף את המושבה בגלל שהוא מפלס אחד
  8. הדבר היפה בדת ובאמונה זה שהיא לא תלויה באף אדם אחר או גורם אחר כל מי שרוצה יכול לבחור לעצמו כמה מצוות לקיים ומה לעשות הבעיה בארץ התחילה כשהצד החילוני התחיל להרגיש שהמדינה כמדינה כופה אורח חיים עם סממנים דתיים וכתגובה התחילו תופעות אנטי אני לא מבין למה טוב חוק החמץ או במה הועילה התקנה שאוסרת על עסקים לפתוח בט׳ באב? (לעומת זאת אני מבין למה יש חוק שאוסר לפתוח בימי הזיכרון) הציבור הישראלי יכול לחיות מצוין גם בלי חוקים שיגידו מה אסור ומה מותר(בפן התרבותי/דתי) לשמחתי יום כיפור למשל נשאר כזה , אין שום חוק שמונע ממך לעשות על האש בשכונה ועדיין אתה לא עושה את זה בכל מקרה בעניין המשחקים בשבת יש לי רק בעיה אחת והיא שהשיבוץ נקבע מדי חודש והוא לא אחיד משמע אוהד דתי לא יכול להחליט כבר באוגוסט האם משתלם או לא לעשות מנוי(זה נכון אגב גם לחיילים ואנשים עובדים) הדבר הזה יוצר תחושה שכל קהל וקבוצה יכולים למשוך לכיון אחר , כל משחק בכל יום ובסיטואציה כזו טבעי שלא כולם יהיו מרוצים
  9. העניין של משחקים בשבת הוא מסובך אין ספק אני רק חייב לציין שהמדינה נבנתה על ידי ציונים שרובם המוחלט לא היו שומרי מסורת
  10. נו באמת...כאילו אבי זה איזה פרימו שפולט שטויות בקצב...הוא הסוכן שלו! בכל מקרה דיברו על זה בדיוק יומיים ושיחררו... ב״ש התנצלה על הפנייה לשבתאי לפני המועד החוקי , אחרי זה אשר אלון ניסה לערער על חוקיות ההסכם והוא לא זכה
  11. ובקשר למרגוליס , אשכרה נימני דיבר על הסכם לא חוקי בע״פ שבגללו שחקן כשיר לא נכלל בסגל היה טררם מעצבן של שונאי מכבי וחקירה שלא העלתה כלום...זו לא באמת רדיפה
  12. הבעיה הגדולה במפגשים שלהם היא שזה הפך להיות במה פוליטית ולא משחק כדורגל אחמד טיבי - ברוך מרזל / ימין - שמאל / ערבים - יהודים הרי כ-ל הקהל של סכנין שר על אל אקצה וביזה את ההמנון הרי כ-ל הקהל של ביתר שר על מוחמד עוד עונש ועוד רדיוס לא יפתרו שום דבר
  13. חוץ מטל בן חיים וההרחקה הבאמת הזויה שלו איפה עוד רודפים את מכבי? זה מצוין ולגיטמי לשמור על האינטרסים שלנו אבל לא צריך להיות אוהדי הפועל עם תסביכים בשביל זה
  14. שימו לב שערוץ הספורט קנה משחק ביום ראשון בשעה 18:00 אחרי הליגה האיטלקית המנהלת הוכיחה שהיא חסרת שיניים מול ערוץ 11 בזה שערוץ 11 התעקש שמכבי נגד חיפה יהיה ביום ראשון וניצח
  15. בmhfc זה תמונת ראי של כל הקהל שלהם בשדים אף פעם לא היה טראפיק מטורף...
  16. תמיר כהן חזר לארץ אחרי האסון של אבי ז״ל הראש שלו כבר לא היה בכדורגל בעונה השנייה שהוא פתח עוד איכשהו טוב הוא שבר את כף הרגל במחזור השני
  17. היה שם סיכסוך גדול ורוב הגוש עבר גם פה באחד הציטוטים כתבו משהו בסגנון ״מאז שהפורום חולק״ או משהו בסגנון בכל מקרה אין שם כמעט תנועה
  18. אורי קופר מידיעות כותב עליו מחר בנתיים צייץ בטויטר גרף של פעולות במשחק(אין לי מושג איך מעלים תמונה) בדרבי היו לו 88 נגד כפס בליגה 135 נגד בני יהודה 136
  19. לפי מה שהבנתי עוד השבוע יפרסמו 4-5 מחזורים קדימה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.