Jump to content

המפלצת מלוך נס

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי המפלצת מלוך נס

1. לפני1 שעה , netanel7 said:

לק"ש אין באמת מה למכור.

יש הבדלי רמות על כל עמדה, רק מתפרצת עם ריכוז תצליח להביא לק"ש גול.

כל עוד חזיזה ושרי על המגרש לא רואה איך חיפה מבקיעים והכי מצחיק שחזיזה לא מפסיק לדבר על אירופה ושרי דפק אותם בחוזה לעוד שנתיים.

למסגר וללמד מה זה מנחוס

2. 10 דקות לפני, YallaMaccabi said:

נשבע שהפנמתי את זה מהרגע הראשון שלו אצלנו. 

אף פעם לא חשבתי שהוא צריך להיות שחקן בהרכב , הוא לא שם. הוא לא אופי של ווינר. 

אבל כן צריך להיות חילוף 3-5 לעשות קצת עבודה שחורה כשצריך

לדעתי הוא גם יתרום יותר אם יהיה עליו פחות לחץ, הוא פשוט לא בנוי לזה

3. מצחיק אותי מי שפוסל שחקן כי הוא לא מתקרב לקרסוליים של גלוך,

מכלתחילה גלוך היה אנומליה ביחס לליגה הזו והיה ברור שהוא הרבה מעבר לרמה של מכבי, אף שחקן שנביא לא יהיה אוסקר אבל לא צריך דווקא שחקן ברמתו בשביל לקחת כאן אליפויות

4. לפני6 שעות , קובי השועל said:

חשבתם על זה שאולי אותם אוהדים וילדים ששמים מסכות לא רוצים שיעשו להם את המוות אחרי זה. הרי ברור שהם מצולמים ומתנהגים אליהם כאחרוני הפושעים במדינה וזה לא צריך להיות ככה אבל לצערנו זה המצב. אותם ילדים לפי עדויות סובלים בלי סוף מהמשטרה המאבטחים וממכבי עצמה. מה הקשר בין לשים מסכה ולמצית שנזרקה? עזבו זה בולשיט. בכל מקום יש מי שיקח את החוק לידיים וחד משמעית אותו אדם צריך להענש.

דבר נוסף, לגבי הצהוב ביציע אני מאוד מסכים. הארגון התחיל את העונה נהדר עם שיתוף הקהל הרחב והרבה יותר פתיחות. אני קורה להם לא ללכת אחורה ולהמשיך להצעיד את קהל אוהדי הכדורגל כמו שהם יודעים וצריכים.

כן אה, הם גם הגיעו עם אלות ואגרופנים כדי שלא יזהו אותם?

עבריינים פר אקסלנס שאמורים להיות מוקעים על ידי כל אדם נורמטיבי

5. אין לי הרבה טענות אליו (אולי קצת על הפחדנות בקונפרנס),

אבל לזה שיש לו את אוסקר והוא משחק איתו משחקים מטומטמים אין שום הצדקה,

זה שחקן חייב להיות ממוסמר להרכב ואח"כ תשבור את הראש על שאר ההרכב לפי התאמות ליריבה.

וכשאתה מספסל כזה שחקן, שהוא בפער עצום הכישרון הכי גדול מכל מה שיש בקבוצה ומכל רכש אחר שאיביץ' היה יכול לקבל אם היו משחררים לו יותא, אתה די מאבד את הזכות להתלונן על רכש שקיבלת או לא.

6. 7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אז כנראה שלו שמעת את הסיפור שלו עם הכוכב של חיפה…

זה לא נכון. ההפרשים הם לא כאלה משמעותיים.

שם הוא מרוויח 1.1 בחוזה לשנתיים ופה הוא יכל להרוויח 650 אלף יורו + 100 אלף מענק חתימה (כמו שפרץ קיבל) בחוזה לשלוש שנים. 

ההבדלים הם לא כאלה גדולים וזה לא מתקרב לעזיבה של זהבי לסין לדוגמא. 

אבל הוא שמע את הרעש שעשו סביב החזרה של פרץ וזיהה אפשרות להרוויח עוד כמה שקלים + לצאת גדול אז הוא חתם שם. מניח שגם ההדחה מאירופה הייתה משקל בהחלטה.

נזכיר גם שאת הסכום שהוא אמור לקבל יכול מאוד להיות שהוא לעולם לא יקבל.

זה לא שאחרי השנתיים שם הוא יפסיק לשחק, כאן הוא יקבל בשקט חצי מיליון כשרק יחליט לחזור

7. מקבל שם בערך כפול ממה שהציעו לו פה, ולפה הוא תמיד יוכל לחזור.

מצחיק אותי באיזו קלות אנשים מוותרים על מיליוני שקלים של אחרים.

אגב, הוא בעקביות מתעקש שהוא לא מעוניין לחזור לארץ, מי שבחר לשים את כל הז'יטונים עליו הוא הדפוק

8. 3 דקות לפני, פושטק said:

מצד אחד נמאס רק לראות שחורות ולהיות פסימי לגבי מכבי, מצד שני קשה להשאר אדיש לאור העבודה המאומצת של חיפה ובאר שבע אל מול השאננות האופיינית שלנו בקיץ. 

מרגיש כאילו אנחנו באיזה לופ אין סופי עם יצחקי 

אין ספק שבאר שבע עם 0 החתמות עד כה וחיפה עם החתמה אחת של ינון אליהו הן דוגמה לעבודה מאומצת

9. לא מצליח להבין את הטענות כלפי התקשורת על כתבות על אצילי, על מי בדיוק הם אמורים לכתוב, על אור אינברום?

לגיטימי השחקן הכי לוהט בליגה ימשוך הרבה תשומת לב, לנו נשאר רק להתבאס בשקט ולחכות שייעלם לו המוג'ו או שיעוף מפה לאיזה חור תחת.

10. קריאות בוז מביכות לשחקן מביך שלמרות הכל לא הוא האשם,

חזרנו לתקופת הפרימדונות של שחקנים שבטוחים שמגיע להם מקום בהרכב בגלל הותק שלה במועדון והמעמד שלהם בחדר ההלבשה וזה קורה אך ורק בגלל חוסר בדמות חזקה וסמכותית שלא בוחשת בקלחת  המקומית.

הספיק לי לראות איך טל בן חיים התלכלך על דוניס ופטריק אחרי שעזבו בשביל להבין כמה הוא ערס אפס אבל בתקופות הטובות ג'ורדי ידע ליישר את יצחקי ואת עטר ככה שבמקרה הזה הגד באמת מסריח מהראש.

11. הסגל בבירור שווה הרבה יותר מהמיקום שלו כרגע.

יש שני לקחים שמיץ' חייב להפיק - לא מתפשרים על מאמנים, אם זה הולך כמו ברווז ונשמע כמו ברווז זה יתרסק לך בפרצוף. וחלאס עם המריחות בבניית הסגל - זה מכשול וגם אם לפעמים מצליחים להתגבר על זה, זו עדיין התנהלות לא תקינה בעליל

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.