Jump to content

המפלצת מלוך נס

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by המפלצת מלוך נס

1. ספרד מתחילה לתת פייט לאיטליה. אלוהים שישמור, רק שלא נגיע למצב שלהן.
  2. בבני ברק הסוסים יצאו מהאורווה - חולה קורונה ראשון. שיהיה לנו בהצלחה.
  3. אנחנו מדינה של חארות ושל חסרי אחריות. גינות ופארקים מפוצצים בילדים. אחוף הים מלא באנשים. יושבים במקומות שפתותים רק לטייק אוואי כביכול. באסה לי שאני חי עם כאלו חארות ומפגרים.
  4. אלא אם מרחיבים את מעגל הנבדקים והתחילו לתפוס חולים שעד עכשיו לא נבדקו.
  5. השאלה היא אם זה כתוצאה ממעגל בדיקות שהתרחב או שהמדגם נשאר זהה ורק אחוז הנדבקים גדל.
  6. למה לא יכולים באותה הודעה לעדכן מה המספר האמיתי? עובדים עלינו?
  7. אני מדבר על מה שאני רואה ברחובות. אחרי הקשקושים של ביבי היתה לי תחושה של המתים המהלכים וכשחזרתי מהעבודה היתה אווירה של חופש גדול. וזה בדיוק העניין שהצעדים האלו הרבה פחות דרמטיים מכםי שהם נשמעו (לפחות נכון להיום).
  8. ואםילו בתקשורת נושא הקורונה נדחק לשוליים כשהעיסוק המרכזי הוא החרא הפוליטי. וגם הם, רבים על אף מצב החירום. משהו נראה ממש מוזר.
  9. ברור שיהיו פחות אנשים. תוריד ילדים, הורים שנשארים עם ילדים, עובדים שיצאו לחל"ת ממסעדות, קניונים ובתי קפה. מעבר לזה הרחובות שוקקי חיים.
  10. סדר היום נראה רגיל למדי. חוץ מילדים שמסתובבים בחוץ בחיפוש תעסוקה במקום להיות בבתי הספר
  11. הזוי שאין טיפת קורלציה בין הדרמטיות של ביבי בנאום אמש לבין המציאות בשטח.
  12. כשכל החרא הזה יגמר כל העולם יהיה עסוק בלהרוויח כמה שיותר כסף ואם סין תהיה זו שתאפשר להרוויח יותר כסף (והיא תהיה) ימשיכו לעבוד מולה כבעבר. תאוות הנקם של אנשים כפרטים לא מזיזה כלום.
  13. הורג אותי שעכשיו פסז נזכרו להסכים למכור את ניימאר. כמה לעזאזל שווה הגופה שלו?
  14. גם סגירת עסקים זה תקדים מסוכן, לא?
  15. ואומרים לך במילים פחות יפות שיש סכנה קיומית על מאות אלפי אנשים במדינה, מה יותר חשוב לך?
  16. במצב כזה כל האמצעים כשרים. חובה להוציא רגע את הראש מהתחת.
  17. חופש הפרט, זה מה שמעניין אתכם כרגע?!?!?
  18. זה לא לגמרי מצחיק כי קצב ההדבקה בקרב שבים מחו"ל וכאלה ששהו בסביבת חולים מאומתים זה מדגם מעולה.
  19. לכל חור הוא דוחף את האף שלו. איך הפישר הזה אחרי חצי שנה בכדורגל מנסה להעביר תקרת תקציב. עם אפס ידע במחלות הגיפיות ואפס ידע בניהול משברים הוא מסביר לכל העולם למה הם הזויים ורק הוא יודע שהוירוס הזה הוא כלום ושום דבר. יותר גרוע מהקורונה הדביל הזה
  20. אין מה לעשות עם הכסף בקבר ;(
  21. מנסה להישאר רגוע ולא ממש מצליח. לא מסוגל להשתחרר מהחשש הזה שאנחנו בעיצומו של תרחיש אפוקליפטי, נראה לי שמשהו במוח שלי מתחיל להידפק.
  22. מה התחדש היום לעומת הימים האחרונים?
  23. אני לא ממש מצליח להבין את הקוטביות בין התנהלות של מדינות מסויימות אל מול הקורונה. למשל הפער בין ההיסטריה בישראל לבין ההתעלמות הכמעט מוחלטת בארה"ב (לפיות כפי איך שזה נראה מכאן).
  24. אישית הוירוס עצמו לא ממש מפחיד אותי. אני חושש מקריסה מוחלטת של מערכות הבריאות ומבידוד מוחחט לתקופה לא מוגבלת כמו שקורה בווהאן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.