Jump to content

המפלצת מלוך נס

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by המפלצת מלוך נס

1. אל תספידו את הקבוצה הזו. אל תוותרו על הסיכוי הלא כזה קטן כפי שמנסים להציג כאן מתסכול.
  2. מה שמדהים זה שאני יכול לדמיין על כמעט כל אחד מהשופטים שזה הוא
  3. לופין בנטפליקס - ראיתי שני פרקים ונראה אחלה לגמרי (בינתיים שוחררו רק 5 פרקים)
  4. מסתבר שגם בהולנד תקשורת הספורט אשפה, איך לעזאזל הם העזו ללכלך עליו?!?!?
  5. סליחה שהגבתי לירום הודו. תמשיך לברבר.
  6. כאלו שטויות על הביטחון שהם מקבלים מהמצב שלנו - חיפה של העשור האחרון היתה נלחצת מעצם ההובלה. זה ברק בכר, הוא מאמן מעולה וחלאס.
  7. העונה אני בכללי שונא שאנחנו משחקים
  8. בכר הבנזונה מאמן טוב. שיפר אותם דרמטית במצבים נייחים, הצליח לגרום לחבורת כוסיות שהם היו להפסיק לשלשל בתחתונים.
  9. חח טענות ליוני? הזויים. בלעדיו היינו באיזור של הפועל. לא ממש אשמה שלו שיש לנו מאמן שלא יודע להשתמש בו נכון. את פשיץ' גם מצחיק להאשים כי רוב הזמן הוא היה בודד באיזור הרחבה. דן ביטון אכן מביש - אמור להיות המנוע ובפועל הוא בעיקר נזק, עזבו את זה שהוא נראה תלוש מהמציאות, הוא פשוט לא חומר למכבי.
  10. כמה מזל יש לו שמשחקים בלי קהל.
  11. דוניס הוא בדיוק ההיפך של איביץ'. אצל איביץ' כל השחקנים שהיו מקבלים הזדמנות היו מחזירים על המקום, אצל דוניס כל חילוף רק מחליש את הקבוצה. המאמן הזה לקח סגל עם עומק מטורף, שחק אחד עשר שחקנים ואת היתר ריסק מנטלית.
  12. לא נתפס בעיני איך מקבוצה עוצמתית הפכנו לעולב שאנחנו היום בכזו מהירות
  13. בגיל 18 הייתי בהתלבטות ממשית אם להתגייס לחיזבאללה או להמשיך ככדורגלן מקצוען.
  14. גם עטר היה אותו דבר, שיחק בחיפה רק בגלל כסף ופינטז על מכבי בכל רגע נתון.
  15. השאלה היא האם אצילי בלב שומר אמונים למכבי, כי אם כן הוא עוד יהיה הסרטן שלהם כמו אלירן עטר.
  16. הבדיחה היא נטו על חשבוננו. צריך להיות ממש ממש טמבל כדי לא לנצל הזדמנות כזו, זה שחקן לגמרי שובר שוויון שאם לא המרה הזה גם חיפה וגם ביתר אפילו לא יכלו להעז לחלום עליו.
  17. העונה, עד כה, יש רק ארבעה שחקנים שהם לפחות רמה מעל היתר - פשיץ, גולסה, דור פרץ ויונתן כהן. בעונה שעברה גם גלזר, אצילי, אמאדור, סאבוריט וג'ראלדש היו בלבל הזה.
  18. רק 6 הפרש כשאני שם את הזין שלי על זה שהם מפסידים לפתח תקווה, אנחנו לא משהו אבל עדיין רחוקים מלוותר על האליפות
  19. חחח אבו פאני לא מגיע לזין של קיין גם כשהוא עומד על קצות האצבעות.
  20. עאלק ינצחו את טוטנהאם. גם אם ישחקו רק מול 11 חולצות של טוטנהאם אם מובסים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.