Jump to content

המפלצת מלוך נס

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by המפלצת מלוך נס

1. הטענה היחידה שיש לי אל מיץ' היא ההשארה של ואן לוון, זו היתה ההתנהלות של שחר בשנים השחורות שלהם - איזה בנאדו חסר ניסיון שלקח קבוצה מפורקת ועם מעט מוטיבציה הצליח למזער נזקים קיבל חוזה לעוד עונה כי לא נעים לשלוח הביתה מאמן שהציל לך את העונה. היה ברור לכל מי שיש לו עיניים בראש שמואן לוון לא ייצא חיר
  2. הוא בטח לא השחקן שחשבנו שהוא אחרי המשחק מול ליפה, לא מאוד מסובך לסגור אותו. אגב,אצל איביץ' הוא לא רואה דשא אילו לשנייה
  3. מביך להיזכר כמה השפרצנו עליו אחרי משחק אחד
  4. בליגת העל האוסטרים מסיימים עמוק בפלייאוף תחתון
  5. הרננדז כל כך חלש. קוואס - מדאיג משהו. ג'ארלדש גם חייב להתאפס על עצמו. כל השאר נתנו פחות או יותר את מה שהם מסוגלים.
  6. לא מבין מה רוצים ממנו היום? קיבל אדום על כלום, נגיעות כאלו בשופט יש עשרות בכל משחק. ובלי קשר לזה, ואן לוון כל כך טמבל, היה לו כל כך דחוף להכניס אותו בדקות כאלו, כשגם ככה הביטחון והיכולת שלו בקרשים? נראה שהוא עושה הכל בשביל לרסק אותו
  7. לדעתי האישית השחרור של שניהם בעייתי, אם גולדהאר מחליט להיות יותר צדיק מהאפיפיור ולהיפטר מהם לפני שהוברר העניין אז כשהם יצאו נקיים הוא גם אמור לשלם על הפרת חוזה. לדבר על סטנדרטים וכו' זה אמורפי מאוד, מאמין שמבחן החוק הוא זה שקובע. מה שכן צורם לי מאוד זה הזרזורים על אצילי שצריך להתנצל וההלבנה של מיכה, צביעות דוחה ממש (אם מדברים על המקרה נטו ולא על ההתנהלות של אצילי כלפי מכבי), ולעובדה שאצילי נשוי ומיכה רווק אין שום קצר לדרישה להתנצלות מאצילי לעומת הסלחנות כלפי מיכה.
  8. מקווה ומאמין שכמו ה 3:0 להם שהעיף את נמני מכאן, זה יהיה המשחק שיתן למיץ' את הכאפה שתגרום לו להנחית כאן במהירות שני זרים תותחים ואת קניקובסקי (או דן ביטון אם הוא יתעקש להמשיך בנתניה ולהיות חופשי) ואת צ'יבוטה
  9. קצת מתסכל אותי שנעשים צעדים כל כך דרסטיים מבלי שיש לנו איזשהו שמץ של מושג למה שעומד מאחוריהם. אני מבין שהם שומר על מיסוך ושהם לא חייבים לי כלום אבל אני פאקינג רוצה מאוד מאוד לדעת למה שחקן עוזב אותנו אחרי כל כך הרבה שנים שהוא כאן עם חיבור מושלם למועדון. מבאס ממש
  10. כן אה? בעלים שמפסיד כל שנה כמהעשרות מיליוני ש"ח זה גם כמו כל חברה עסקית?
  11. הלוביסטים בתקשורת מתוסכלים מזה שלא הצליחו לארגן לשכטר חוזה לעוד עונה
  12. ההחלטה לא להאריך חוזה לשכטר תיבחן אך ורק לאחר הרכש שיגיע. לקטר כבר עכשיו על שכטר זה לא רציני.
  13. אם מוחמד מגיע במקום אבו פאני הם נחלשים משמעותית. ולגבי המחיר - 1.1 מיליון יורו, ובטח אם זה 1.4, זה מחיר שחיטה על שחקן שהלך אחורה בשנתיים שלו בביתר.
  14. בינתיים אני רואה שחיפה בערך באותו מצב כמו שלנו, אולי אפילו גרוע יותר בגלל הסגל הקצר יחסית שלהם מלכתחילה. כרגע אין להם בסגל מגן ימני. רוקאביציה בלי חוזה. את אבו פאני לא תהיה להם ברירה אלא למכור כי נראה שהוא לא מתכוון להאריך חוזה. נטע לביא בספק גדול מאוד. וגם ככה הם היו קצרים בקישור. בגדול,הם במצב יותר מחורבן מאיתנו.
  15. הוא בטח עדיף מטוואטחה הגמור, בכל מקרה זה לא ממש מעניין איזה שחקנים הם מביאים כמחליפים.
  16. מקצועית יהיה מאוד קשה להביא חלוץ ברמה הזו וזה מבאס. מצד שני זה בלתי נמנע כי מסתבר שהוא עב"מ רציני.
  17. תבדקו כמה מהשערים שאלטמן הבקיע הם מפנדלים. חוץ מזה שהוא ילדז רציני
  18. לא מרגיש צורך להסביר מדוע זו כן עבירה. מי שלא רואה את העבירה גם יצליח למצוא פלפול למה כדור שנכנס לשער זה לא גול. להזויים אין צורך להתייחס
  19. אם היית מגלה על שופט שהוא אוהד חיפה ומצליח להסתיר גם היית סבבה עם זה? זו לםני הכל מראה על רמת השופטים חבעיקר על היושרה שלהם. הגוף הזה רקוב.
  20. רק אני מרגיש לחץ כאילו המשחק תלוי רק בנו? איזה טירוף.
  21. היו חייבים להרים לנו עם ה 2:0 ואז לרסק? בחיי שאני מבואס הרבה יותר מאשר אם סתם היינו מפסידים להם הפסד בשער שניים בלי הקאמבק המסריח הזה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.