Jump to content

המפלצת מלוך נס

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

741 profile views
  1. עדיף ככה, שלא ישקרו לעצמם שהיינו במאבק עד הסוף
  2. לדעתי הוא גם יתרום יותר אם יהיה עליו פחות לחץ, הוא פשוט לא בנוי לזה
  3. בקדנציה הקודמת היה שחקן מצויין, בצורה שבה עזב הוא הוכיח שהוא בנאדם אפס וחרא, הוא בכושר מזעזע אבל האשם העיקרי זה מי שהביא אותו כשובר שוויון.
  4. גם אם הרומני ייתן כאן שלושה חודשים מהסרטים עדיין אי אפשר יהיה להסתיר את זה שהמועדון הזה מתנהל בלי שום כיוון ודרך. ולמה לעזאזל מיטש שכל כך סולד מההתנהלות הישראלית, חולה ליצחקי - הכי שכונה שיש, על התחת?
  5. מצחיק אותי מי שפוסל שחקן כי הוא לא מתקרב לקרסוליים של גלוך, מכלתחילה גלוך היה אנומליה ביחס לליגה הזו והיה ברור שהוא הרבה מעבר לרמה של מכבי, אף שחקן שנביא לא יהיה אוסקר אבל לא צריך דווקא שחקן ברמתו בשביל לקחת כאן אליפויות
  6. כן אה, הם גם הגיעו עם אלות ואגרופנים כדי שלא יזהו אותם? עבריינים פר אקסלנס שאמורים להיות מוקעים על ידי כל אדם נורמטיבי
  7. אין לי הרבה טענות אליו (אולי קצת על הפחדנות בקונפרנס), אבל לזה שיש לו את אוסקר והוא משחק איתו משחקים מטומטמים אין שום הצדקה, זה שחקן חייב להיות ממוסמר להרכב ואח"כ תשבור את הראש על שאר ההרכב לפי התאמות ליריבה. וכשאתה מספסל כזה שחקן, שהוא בפער עצום הכישרון הכי גדול מכל מה שיש בקבוצה ומכל רכש אחר שאיביץ' היה יכול לקבל אם היו משחררים לו יותא, אתה די מאבד את הזכות להתלונן על רכש שקיבלת או לא.
  8. זה לא שאחרי השנתיים שם הוא יפסיק לשחק, כאן הוא יקבל בשקט חצי מיליון כשרק יחליט לחזור
  9. מקבל שם בערך כפול ממה שהציעו לו פה, ולפה הוא תמיד יוכל לחזור. מצחיק אותי באיזו קלות אנשים מוותרים על מיליוני שקלים של אחרים. אגב, הוא בעקביות מתעקש שהוא לא מעוניין לחזור לארץ, מי שבחר לשים את כל הז'יטונים עליו הוא הדפוק
  10. ובשביל שינגוס לגויאגון ואולי קצת לגלוך מהדקות, גם כן החתמה לא ברורה
  11. מאוד מפתיע ששחקן שהיה בעונה שעברה החלוץ הבכיר לא יסכים לשבת על הספסל כשלפניו הבי ויובא, זה אגב גם לא פייר כלפיו לקבור אותו ככה. סוף מעשה במחשבה תחילה וחרא על יצחקי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.