Jump to content

המפלצת מלוך נס

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

118 profile views
  1. מה זה בדיוק סגר מלא? כיום מוקדי ההדבקה האפשריים העיקריים הם סופרים ואלו ימשיכו להיות פתוחים גם במקרה של סגר מלא.
  2. די בוטדאות אני מכיר את הציבור החרדי יותר ממך - באתי משם מהלב של המגזר. כל מה שכתבת שטויות, אין לי דרך יותר מכובדת, מצטער. זה בכלל קטע שעכשיו אסור להעביר שום ביקורת על נחרדים מבלי להיות מואשם בשנאת חרדים גזירה שאין הציבור יכול לעמוד בה? עובדה שכשהרבנים הודיעו להם להשאר בבית הם נשארים עמו גדולים. מה גם שלרגע לא נשמעה הטענה הזו אלא שהתורה שומרת על העולם, סה טו. מי שמסלף עובדות זה אתה. ובוקר טוב, עכשיו באמת זה מיעוט (גגול יחסית) אבל מה שהלך בריכוזים החרדיים עד לפני ימים ספורים זה היה הרוב המוחץ של המגזר. ושוב, כל המשפחה שלי חרדים, אני אוהב אותם ובעיקר דואג להם וכועס על המנהיגים שלהם שהובילו אותם כצאן לטבח ועל הדרך גם העמידו בסיכון הרבה לא חרדים וקצת גם כועס עליהם שהם מוכנים להתנהג בכזה חוסר שכל ולא להיות מסוגלים לקבל בעצמם החלטות שנוגעות לבריאות ולחיים שלהם ושל הסובבים אותם.
  3. אתה משקר במצח נחושה. כשסגרו לכלל המדינה את בתי הספר החרדים התעקשו להשאיר את תלמודי התורה והישיבות פעילים כסקרם. את בתי הכנסת הם נלחמו לא לסגור. אפילו לגבי המקוואות לגברים הם נלחמו עד הרגע האחרון לא לסגורלמרות שכנראה אין מקום עם סיכוי הידבקות גבוה מזה. אני לא מצדיק את ההתבטאויות האלו אבל לטעון שזה מיעוט זו זריית חול. כן, עכשיו זה מיעוט כי עכשיו הם רואים מולם כמות נדבקים אדירה אצלם. אפשר לא לשנוא אותם או לאחל למותם ועדיין להודות שהם נהגו בחוסר אחריות שגובל בפשע ובעזרתו האדיבה ביותר של ליצמן.
  4. למה לא סופרים את הפועל ב"ש כהרוג ה 15 מהקורונה?
  5. אתה די טועה, תבדיל בין חרדים שגרים בבני ברק וירושלים ושאר ריכוזים חרדיים לבין חרדים שגרים בערים מעורבות ואורח החיים שלהם הגיוני יותר (עובדים למשל).
  6. יש חרדים אחרים אבל ככלל המגזר החרדי הוא בעייתי מאוד. מגזר שרובו ככולו יבחר לשמוע להוראות הרבנים שלו על פני ציות לחוק. אני אומר את זה בכאב רב כי באתי משם, כל המשפחה של חרדים וכבני אדם אני מאוד אוהב אותם וחושב שיש להם הרבה יתרונות, אבל חיסרון משמעותי אחד - הבחירה ללכת כמו עוורים אחרי רבנים מבלי להפעיל את ההיגיון האישי שלהם. נכון להיום אכן רוב החרדים נשמעים להנחיות וזה אך ורק בגלל שרבני המגזר הבינו את חומרת המצב ו"הסכימו" לסגור מוסדות חינוך ובתי כנסת (גם בגלל שהמשטרה התחילה לחלק קנסות למנהלי מוסדות). עד לפני מספר ימים הלך בית זונות אצל כולם. הפלג הקיצוני והמטורלל אצל הליטאים והנטורי קרתא הם ארגון טרור לכל דבר ועניין רק שהמשטרה (כנראה בהוראה מגבוה) נוהגת עמם בכפפות של משי, זה התחיל בזה שנתנו להם לחסום כבישים באין מפריע במקום לשבור להם את הידיים והרגליים וממשיך בזה שמאפשרים להם לערוך הלוויות, תפילות ולימודים כשהאכיפה כלפם לא פחות ממגוחכת. המגזר החרדי ראוי להרבה מאוד ביקורת ובעיקר זקוק לחשבון נפש פנימי לאור ההתנהלות שלהם במשבר הקורונה, לא כל ביקורת מקורה באנטישמיות או בשנאה. כאשר אני מחלק זאת לשניים: א. מנהיגי המגזר שהינם פושעים ובמדינה מתוקנת מקומם היה בכלא. ב. האינדיבידואל - הגיע הזמן שיפסיק לציית כמו כבש עיוור ויפעיל את ההיגיון שאלוהים נתן לו בשביל שיחליט על עצמו ויקשיב לרבנים בתחום שלהם ולאנשי מקצוע בתחומים שלהם.
  7. איזה יאוש מהמצב המחורבן הזה איך לעזאזל החרא הזה אמור להסתיים בדיוק?
  8. כמעט מיליון מובטלים. כמעט 20 אחוזי אבטלה. עזבו את זה שלרוב המשפחות דמי אבטלה הם טיפה בים, כמה חודשים כאלו והמדינה תקרוס כלכלית.
  9. איתמר גרוטאה ומשה בר סימן רע עושים תחרות מי זורע יותר פאניקה בציבור. אנשים כאלו שחורים משחור לא ראיתי מימיי. בינתיים נראה שהגישה הזו עושה את ההיפך כי כרגע (והלוואי שימשיך כך!!!) המציאות קודרת הרבה פחות מנבואות הזעם שלהם (גם נבואות הזעם באשר לימים האחרונים) וזה כנראה גורם לאנשים להרגיש שהכל סבבה.
  10. אחי, מעבר לזה שאתה תוקפני מדי אתה גם מצליח לקרוא דברים שלא כתבתי...
  11. לא יודע מה צריך לעשות, אני ען יודע שאני לא סומך שם על אף אחד. א. מדוע לא אוכפים את התקנות הקיימות? ב. אם נדרש סגר רחב יותר, איך בדיוק זה סובל דיחוי? ג. אם אנחנו במצב של איום קיומי על האנושות כדברי נתניהו כיצד הוא ושאר המאוסים מהפוליטיקה לא מפסיקים לריב? ד. מה מתכוונים לעשות עם דו"ח מבקר המדינה? ה. חזו שחורות לגבי התוצאות ההרסניות של פורים, אני מבין שעוד לא הגענו לטווח זמן מספק בשביל לנשום מעט לרווחה אבל שבועיים מפורים זה לא מסםיק זמן בשביל שלפחות חלק מתרחישי האימים היה אמור להתממש? ו. בקשה לקורונה - אם יש תוכניות לדלל כאן את האוכלוסיה בבקשה תתחיל מהפוליטקאים.
  12. מעניין מה יעשו כשיהיה עומס על בתי החולים לחולי נפש. אנחנו הולכים לקראת טירוף מבחינת המגבלות, חיוני או לא - לא חושב שזה אפשרי.
  13. בקלות. חלילה עומס חולים שזקוקים לאשפוז עם מספר גדול של רופאים ואחיות מושבתים וזה יהיה בלתי נמנע.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.