Jump to content

I promise

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Posts פורסם על ידי I promise

1. לפני2 שעות , erantheking21 said:

איזה בלבול ביצים ברמה, כל העולם רוצה שמסי יזכה זה כי רוצים שלשחקן הכי גדול יהיה את התואר הכי גדול וסגירת מעגל, הנדסת תודעה וזה שספורט 5 רוצים טראפיק זה אחלה ומפתיע שגוף תקשורת מנסה להשיג צפיות אבל זה לא שייך.

2. 1 דקה לפני, אבי בנימין said:

למה אתה עושה לו הנחות?

גם בעמדת ה50:50/אחורי אין לנו עומק כי זה לא הכמות אלא האיכות. לחיפה יש 3 שחקנים, שזה אמנם לא עמוק בטח לא לשני מסגרות, לפחות עד שיחזור ג׳אבר ואז יהיו 4.

אבל שלושתם ברמה גבוהה מאוד בטח לליגה הזו.

אצלנו, גולסה, יוריס, גלזר הם ממש לא איכותיים, אז לקרוא לזה עומק… וגם פרץ רחוק מהלהיות השחקן שחלק פה מדמיינים שהוא. 

העומק והאיכות היחידים שיש בסגל הזה זה על עמדה אחת, הקשר ההתקפי. עם קניקובסקי אוסקר גיאגון ואפילו דן ביטון. 

גולסה פרץ יוריס וגלזר זה לא איכות ?

תוסיף גם את ניר ביטון לתמהיל האפשרי.. אני חושש שיהיה בסדר

3. 1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

לא מסכים, קבוצה שיכולה לשחק במערך אחד ותוקפת בעיקר מהאמצע, קל ללמוד אותנו וקבוצות יחלצו נקודות. הסגל לא מספיק לאליפות, אין מגינים ואין אגפים, זה להמציא

את הכדורגל מחדש, לצערי לא יקרה. רק יחיזוק בינואר יעזור. לא להסתנוור על ניצחונות נגד קבוצות תחתית בליגה ואל תגידו ניס ,אירופה זו מוכנות אחרת.

יש לנו יכולת לשחק בכמה מערכים , לוקאסן ויוני צריכים לתת לנו את זה

4. 6 דקות לפני, Wade said:

אשמח שתפרט את העומק שיש לנו בעמדת החלוץ, הכנף והמגנים. 

יופי.. ברור שחברים לנו שחקנים אבל גם בכל הרכב מאולתר שלנו אתה יותר טוב מ90 אחוז מהקבוצות , שיוני יכנס לעניינים זה ייתן לך אופציה ל433 עם פארפה/גבי ואז יובא או זהבי על הספסל , סבוריט וזאדה בשמאל וקנדיל וז'ראלדש בימין - גם אם תצטרף לאלתר פה ושם אתה לא תפסיד יותר מדי נקודות , בטח לא משמעותית יותר מחיפה או באר שבע 

5. 1 hour ago, Wade said:

מדהים בעיניי שאנשים עדיין באים עם משפטי ״זה שלנו״ במצב הסגל הנוכחי. כל פציעה בכל מקום במגרש למעט האמצע תעלה לנו בנקודות, והליגה לא מתחילה ונגמרת בחיפה (ע״ע אשדוד, או ה3-1 עליהם בעונה שעברה). בוא נירגע.

מדהים בעיניי שאתה חושב שזה המצב רק אצלנו , יש לנו עומק לקחת אליפות גם אם זה יהיה צמוד ועם איבודי נקודות פה ושם , אנחנו לא נדרוס את הליגה השנה אבל אני באמת חושב שאחרי שהסגל ירוץ עם החסרים והפצועים שכרגע יש יחזרו אנחנו החזקים בליגה

6. אולי אני מנסה להיות אופטימי בכוח , אבל במשחק מזעזע שלנו שבלי טעות בלתי מחוייבת למציאות כנראה נגמר פה תיקו..

זהבי פצוע , יובא פצוע , בלי ניר ביטון , לוקאסן עוד לא התאקלם , יוני גם ,גלוך עם עומס..

כל זה + משחק חוץ והם עדיין לא הרשימו יותר מדי, מה שאני בא להגיד בקיצור

זה שלנו 

7. שבוע טוב ומבורך ושנעבור את ניס.

מחפש מצלמת וידאו כמה שיותר זולה (פחות מ100 דולר)

למטרה של צילום משחקי ספורט על חצובה.

אשמח לעזרה כי ההבנה שלי בנושא לקויה.

8. לפני4 שעות , Armagedon said:

טיפים של מתאמנים למי שחוזר אחרי פציעה חוץ מלעשות הכל לאט ולשים לב לתנועות וכו'?

אולי תרגילים שמציעים להימנע מהם?

בכלליות הייתי שמח לדבר עם מישהו שיש לו נסיון לגבי התוכנית שלי.

מגיע 2 פעמים בשבוע.

מעבר לזה משחק בקביעות כדורסל פעם בשבוע כבר איזה 15 שנה.

אין סיבה להימנע מתנות ותרגילים , תחזור בצורה הדרגתית ותשים לב אם מתעורר כאב המנחים ותרגילים מסויימים ותמצר תחליפים ,

תן בראש , יכול לשלוח הודעה

9. דרך אגב משהו ששמתי לב אליו בעונה החדשה של פיקח בליינדרז (ספוילר)

.

.

.

.

.

.

.

.

.

דמיון יוצא דופן לדובר שורות , בשורה על מוות מתקרב של הגיבור הראשי , שם למטרה לחסוך כמה שיותר כסף לפני המוות בשביל להשאיר למשפחה , הקטע של ארתור עם המסכה אחרי האימון הצהוב , מעניין אם זה מכוון

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.