Jump to content

I promise

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by I promise

1. חלוצים לשנה הבאה : זר חלאיילה רוקאביצה/בריבו/בלקמן/מלמד/משהו בסגנון וגם גררו יכול לשחק בשפיץ , יהיה בסדר
  2. חחחחח מה קשור איפה הוא גר , אם אני עובר לאילת ונהנה מאילת(למרות שמי נהנה שם) אני צריך לעודד את בני אילת?
  3. מקור אמין מאוד , מקבוצת פייסבוק מעולה שמנגישה את המדעשל האימון והתזונה בצורה מעולה. ( EVB)
  4. אחד התוספים היחידים שעובדים באופן וודאי ובטוח , אחד הנחקרים שבהם גם. 5 גרם ביום , העמסה מיותרת.
  5. חחחחח שהשחקנים של מטה אשר נשארים אחרי ההפסד , יושבים ונהנים מהקהל , גדול
  6. אז למה צריך קוון? שיבדקו כל פעם בוואר אם היה נבדל או לא
  7. מזלזלים בריקן ואז תמיד הוא נותן את הדרדלה החשוב , שיהיה בהצלחה אינעל העולם
  8. אני לא בבית , בגלל זה המצב קשה עוד יותר
  9. לא יודע אם יש לי באמת תחושה רעה או הקקי לחץ שגומר אותי
  10. סוויר כתב לפני כמה עמודים ואני לא מוצא את זה עכשיו אבל מכיר 2 שנפטרו מקורונה , אחד מתחת לגיל 50 אחת מבוגרת יותר , אחד מתחת לגיל 30 עם תופעות קשות , אחת צעירה בלי תופעות בכלל , אחד צעיר שהרגיש "שפעת קשה" והתופעות של חולשה ועייפות עדיין איתו חודש אחרי. מכיר לפחות 40 אנשים שהתחסנו ואין להם שום תופעות לוואי. לא שחוויה אישית רלוונטית יותר מדי , אבל חבל שדילגו על לענות על זה , יש אנשים שנותנים יותר מדי חשיבות לחוויה הסובייקטיבית שלהם וזה משליך להם על קבלת ההחלטות.
  11. למה שבנט יסכים להיות שר בממשלה עם רעם ולא יעדיף להיות ראש ממשלה עם מרצ ורעם ,לפיד, ליברמן, סער ,גנץ והעבודה ?
  12. סער ראש ממשלה (13) לפיד (19) בנט (11) ליברמן (7) העבודה(7) כחול לבן(4) במקרה שחסר מנדטים לצרף את מרצ. זאת תיהיה ממשלה שאהיה מרוצה ממנה בהתאם למה שיש כרגע. הלוואי
  13. שאלה טכנית , מה הנוהל אם אני מחוסן ונחשפתי לחולה מאומת , אני צריך להיבדק ? להמשיך את חיי כרגיל ?
  14. מה מנסים עם הקרנות הארוכות האלה לא הבנתי
  15. לא יודע למה אני בלחץ ובפחדים רציניים על המשחק היום ,מקווה שהראש שלנו לא בשחטאר
  16. בכל העולם חילקו 160 מיליון מנות חיסון , אנשי ה"עושים עלינו ניסוי" - די.
  17. דן חתיכת שחקן , משאיר אותו וגם משלם אם צריך. שיש לו בטחון הוא באמת אדיר , שחקנים מושלמים לא יהיו פה , גם אם הוא חולם מדי פעם אני מנסה לעבוד איתו על החסרונות ומשאיר כי היתרונות משמעותיים
  18. קראתי את התגובות הייתי בטוח מדברים על היום
  19. רק בלי התקפי לב זה כל מה שאני רוצה.
  20. השאלה עם כמה חרדים ואם יתנו להם את אותם דברים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.