Jump to content

I promise

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Recent Profile Visitors

1,071 profile views
  1. https://fifauteam.com/fc-24-new-teams-vote/ תצביעו. אם זה מספיק חשוב תעבירו לראשי. עלה והצלחה לנו
  2. מחפש טלוויזיה לסלון. עד 2000 שח. 55 אינצ' מינימום , סרטים,סדרות וקצת סוני. מה אומרים?
  3. אתה לא מבין מה זה סעיף שחרור אז
  4. יש סעיף שחרור איזה אחוזים אתה רוצה בדיוק
  5. איזה בלבול ביצים ברמה, כל העולם רוצה שמסי יזכה זה כי רוצים שלשחקן הכי גדול יהיה את התואר הכי גדול וסגירת מעגל, הנדסת תודעה וזה שספורט 5 רוצים טראפיק זה אחלה ומפתיע שגוף תקשורת מנסה להשיג צפיות אבל זה לא שייך.
  6. תפסיקו עם הטינופים כבר, מדובר השחקן שגדל פה מה עובר עליכם, צריך להישאר ביחד ולתת לו תמיכה בדיוק כמו סבוריט
  7. הולנד זה זלאטן על סטרואידים
  8. גולסה פרץ יוריס וגלזר זה לא איכות ? תוסיף גם את ניר ביטון לתמהיל האפשרי.. אני חושש שיהיה בסדר
  9. יופי.. ברור שחברים לנו שחקנים אבל גם בכל הרכב מאולתר שלנו אתה יותר טוב מ90 אחוז מהקבוצות , שיוני יכנס לעניינים זה ייתן לך אופציה ל433 עם פארפה/גבי ואז יובא או זהבי על הספסל , סבוריט וזאדה בשמאל וקנדיל וז'ראלדש בימין - גם אם תצטרף לאלתר פה ושם אתה לא תפסיד יותר מדי נקודות , בטח לא משמעותית יותר מחיפה או באר שבע
  10. מדהים בעיניי שאתה חושב שזה המצב רק אצלנו , יש לנו עומק לקחת אליפות גם אם זה יהיה צמוד ועם איבודי נקודות פה ושם , אנחנו לא נדרוס את הליגה השנה אבל אני באמת חושב שאחרי שהסגל ירוץ עם החסרים והפצועים שכרגע יש יחזרו אנחנו החזקים בליגה
  11. אולי אני מנסה להיות אופטימי בכוח , אבל במשחק מזעזע שלנו שבלי טעות בלתי מחוייבת למציאות כנראה נגמר פה תיקו.. זהבי פצוע , יובא פצוע , בלי ניר ביטון , לוקאסן עוד לא התאקלם , יוני גם ,גלוך עם עומס.. כל זה + משחק חוץ והם עדיין לא הרשימו יותר מדי, מה שאני בא להגיד בקיצור זה שלנו
  12. שבוע טוב ומבורך ושנעבור את ניס. מחפש מצלמת וידאו כמה שיותר זולה (פחות מ100 דולר) למטרה של צילום משחקי ספורט על חצובה. אשמח לעזרה כי ההבנה שלי בנושא לקויה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.