Jump to content

Hararihr

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by Hararihr

1. אני חייב לומר לכם כשאני רואה את הסיקורים בתקשורת לגבי רכש (וגם הסיקור הכללי בספורט בארץ), הגעתי למסקנה שהאמינות כלל לא חשובה. רק התזמון. הרייטינג הולך למי שמפרסם ראשון. כי מה זה משנה אם זה נכון או לא? אם זה נכון וואלה מי שפרסם הוא ראשון והוא סקופיונר, ואם לא, אז נביא עוד כתבות, נוריד את הכתבה למטה ויאללה זה יישכח. ואם אין שום סקופ אז ניקח כתבה ישנה, נשנה את הסדר שלה, נוסיף פרט חדש בניסוח חדש שלא משנה כלום, ויאללה יש לנו ידיעה חדשה. ככה זה קרה עם דמארי, ככה זה קרה עם חמד, בן בסט ונוסא אייגבור למעט היום האחרון. אם זה לא עצוב זה אשכרה היה מאוד מצחיק…
  2. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זה הדבר הכי חזק שראיתי בשנים האחרונות, כשראיתי את בפעם הראשונה אשכרה בכיתי, חצי שעה אחרי לא הפסקתי, לצחוק.
  3. טוב אני לא יודע אם פרסמו כבר או לא, או אם זה הנושא המתאים אבל זה אחד הדברים החזקים שיצא לי לראות בשנה האחרונה
  4. כוס אמק רק קמתי ואני רואה את הסרטון הזה 3 פעמים ברצף. בחיים לא ראיתי שחקן כזה נחוש וכזה ווינר בישראל. בחיים.
  5. חבר'ה פורסם הבוקר בידיעות שאם דמארי יעבור לאוסטריה ווינה, גילי וורמוט צפוי לעזוב. וכן אני יודע שזה משהו שידוע לכולנו, אבל אם יתממש - אז בעונה הבאה אם אוסקר לא נותן חמישייה להפועל זה אשכרה פספוס חיינו להשוות או להגדיל את התבוסה הגדולה ביותר בהיסטוריה של הדרבים.
  6. http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.172339.html חחחחחחחחחחחחחחחחח גדול! מיטרוביץ' ראה קצת טילים וברח מהארץ, ב"ש תחפשו לדפוק קבוצה אחרת!
  7. רשמית - הוחלפה הביתיות עם סנטה קולומה, ביום שלישי מכבי תשחק באנדורה. החלטה מצוינת בשביל מכבי
  8. ה' ישמור אני לא מאמין חחחחחחחח עכשיו מכבי כבר לא שיא העלוב ביותר, בננה מארמניה - פשוט עלובים!
  9. לחצתי פליי ונהיה לי שחור בעיניים! לא להאמין שאחרי ה-3 ציפיתי שגם יבוא הרביעי מרוב שאני נזכר כמה חרא הייתה העונה הזו. זו אותה עונה שאיווניר פוטר באמצע, ואחרי חודשיים ג'ורדי חתם כמנהל מקצועי לשנה אחרי, ומאז הכל היסטוריה. מצד שני אני לא יכול להאשים יותר מדי את איווניר כי כמעט כל השחקנים ששיחקו שם היו רכש של נמני. רק שלא נחזור לימים האלה, וברוך השם שהם כבר שנתיים מאחורינו :-)
  10. ההצעה של מכבי היתה תקפה עד היום בבוקר, ככה לפחות לפי ספורט 5.וזה לא משנה הרבה, ברגע שדמארי חתם בהפועל על הארכת חוזה כשהוא יודע שיש לו משכורת כפולה במכבי, הוא הבהיר שהוא לא רוצה להיות כאן. אז שיילך לנשק את הסמל של הפועל, אני לא רוצה לראות אותו כאן. ויאללה כבר מספיק, הוא לא יהיה כאן ותפסיקו לחפור עליו, כל החפירות פה על דמארי כבר נטחנו בלי סוף!
  11. בקיצור כל הלילה הלבן הזה לא חידש לנו כלום, וגם היום לא יהיה רכש. קדימה לסיים את דיון סאגת דמארי ולדפדף הלאה לבן בסט/בן שהר/זר תותח ע"ש דיה…
  12. חבר'ה, אם דמארי חתם היום על הארכת חוזה בהפועל אחרי שהוא יודע שמחכה לו משכורת של 470 אלף דולר/ יורו במכבי, זה מאוד פשוט - הוא לא רוצה להיות כאן. ומי שלא רוצה להיות כאן שיילך לקיבינימט! אנחנו מכבי ת"א אלופת המדינה, המועדון הגדול בארץ שהולך לשחק במוקדמות ליגת האלופות עוד שבוע ויומיים. אם זה לא משכנע שחקן שמכבי טובה בשבילו, אז שיילך להזדיין, לא רוצה שיגיע אפילו בחינם! ואם הוא אומר שהוא לא רוצה לבוא למכבי רק בגלל הפחד מאוהדי הפועל אז הוא פחדן בלי אופי ובלי ביצים ושחקן כזה בכלל אני לא רוצה לראות במכבי. הוא לא ערן זהבי ולא אבי נמני. דבר שני, זה כבר לא עיניין של מכבי, לפי איך שזה נראה כרגע, אם הפועל תצטרך לשלם ללוזון היא פשוט תתן לדמארי ללכת אבל בטח שלא למכבי כי אוהדי הפועל ישרפו להם את התחת. הם פשוט ימכרו אותו לבאר שבע. ככה שברוך שפטרנו מעונשו של זה, נא להעביר את הדיון על דמארי לנושא מלפפונים בליגת העל או ציטוטים מהשדים. מכאן, יש לנו רק מה לשמוח, לשבת בנוח ולראות את הקרקס בהפועל חוגג ואולי קריסה כלכלית חדשה שתבוא עוד לפני פתיחת העונה. שיהיה לנו לילה טוב וצהוב :-)
  13. :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: דמארי - תלמד מזהבי!
  14. אני רואה את התגובות ואני פשוט בהלם מהפאניקה. צאו מהלחץ. תסמכו על ג'ורדי שהוא יודע מה עושה, הוא פוגע ברכש כבר שנתיים רצופות, להוציא כמובן כמה זרים בודדים שעזבו כי לא עמדו בציפיות. לגבי עומר דמארי והפועל, כל הכבוד להפועל! באמת כל הכבוד להם! כל הכבוד להם ששוב הוליכו את הקהל שלהם שולל,שהבטיחו להם עונה פיננסית צנועה ומתונה, קיצוץ תקציב בחצי ואי סיכונים כלכליים לא משנה מי השחקן שעומד על הפרק. הפועל זה המועדון הכי צבוע שקיים בארץ, מדברים על ערכים ו"זהות" של מועדון, כל מה שהם עושים הקיץ הזה הוא בדיוק הפוך. פיטור עובדי מועדון, זריקת הסמל הכי גדול שלהם בשעור וחצי האחרונים (טועמה), ומדיניות כלכלית שפויה שהתנפצה לה לאחר חודש וחצי בלבד בתחילתו של הקיץ. המהלך של ג'ורדי זה WIN WIN ענק של מכבי. ככה או ככה הפועל נדפקה, ועכשיו הם הגדילו את הגירעון שלהם ב-3.5 מיליון שקל, לא כולל העלאת שכר לדמארי. כולנו שכחנו דבר אחד מאוד חשוב - עמוס לוזון יכול להיות הרבה דברים, מה שבטוח שלא רשום לו פראייר על המצח. הוא יזיין את הפועל בתביעה אם ה-750 אלף יורו לא יגיעו לכיס שלו עוד הקיץ. וכשאני מסתכל על האוננות העצמית שיש כרגע בפורום המקולל של השדים - כמה שאני מודה שאני לא אוהד את הפועל, באמת אני פשוט מאושר שלא "זכיתי" לאהוד אותם. שמחים על זה שהם השאירו את דמארי ודפקו את מכבי, בעוד חודש וחצי שהם יעופו רשמית מאירופה, נראה כמה עומר דמארי אדום וכמה הם "אוהבים" אותו. עונה אדירה כמו שהוא נתן עונה שעברה אני לא מאמין שתחזור גם השנה, בטח שלא במספרים האלה בייחוד שהפועל מקצועית נחלשה משנה שעברה. הפורום שלהם פשוט מביך - סמל, נשמה לבלב, כל הדברים האלו היו גם נחליתנו עד לא מזמן. וגם אז מכבי לא התאבדה כלכלית כדי להשאיר שחקן כזה או אחר, אם היה אי פעם מקרה כזה יש רק שחקן אחד שאולי היה יכול לגרום למכבי להתאבד כלכלית וזה אבי נמני, רק שהוא לא דומה בכלל לדמארי, שכטר או וורמוט. שחקן שגדל במועדון, הביא 4 אליפויות, סמל הכי גדול שיש (כמובן רק מבחינת קריירת המשחק שלו, לא קריירת האימון שלו.) והפועל? כבר פעם שלישית שהם מתאבדים על שחקן שכלל לא גדל במועדון, משחק שם 3 שנים ובכל תקופתו במועדון הביא גביע אחד, בתקופה מקצועית אולי הקשה ביותר של הפועל ב-20 השנים האחרונות. והוא רק מהפחד מהקהל מתבטא כמו שהם רוצים. אז אני שמח שמכבי עבר את עידן "זהות" וה"סמלים" והתקדמה לעידן המודרני, עידן זה כבר הביא לנו 2 אליפויות ו-2 הופעות בשלב בתים אירופי. הפועל? גם הדירוג האירופי שלהם הולך להימחק בשנה הקרובה, ככה שנארה רק ה"זהות". אותה זהות משוייפת שהם מחליפים כל שנה במטרות חדשות אבל ממשיכים עם קפיטליזם שמחריב להם את המועדון. אז אני יודע שחפרתי והרבה, והתנצלות מראש כבר אני נותן, אבל לנוכח החפירות מאתמול בלילה ובכלל באשכול הזה, הייתי חייב לפרוק קצת עול מעצמי. תסמכו על ג'ורדי ויהיה רכש, וכלל האדומים שחשבו שניצחו - אנחנו מכבי, מי אתם בכלל?!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.