Jump to content

Hararihr

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by Hararihr

1. טוב אחרי שכל היום הייתי מנותק מהפורום… מישהו יכול לומר לי מה נסגר עם הכרטיסים לגמר ואיך זה שהופיע לי כרטיס לגמר בלאן ועכשיו כבר לא מופיע???? הם סיכמו שמי שקנה לחצי, יקבל כרטיס לגמר? או זיכוי של כולם ומכירה מחדש? יא אללה, איזה בזבוז אוויר החברה הזאת…
  2. הכל תלוי מה האלטרנטיבה ואת מי נוכל להביא. לנוכח מצב הסגל הקיים, חובה להשאיר אותו כי אין לנו שחקן יצירתי אחד שיודע לשלוח כדורים (למעט גולסה שפציע יותר מכוס זכוכית), ראינו כמה זה היה חסר בתקופה האחרונה וכמה היום זה היה נראה טוב מאוד כאשר היה על המגרש. דבר שני, אנחנו הולכים לאבד 2 שחקני מפתח חשובים - יונתן כהן, שייצא לחו״ל כי הוא באמת רוצה. דור פרץ, כי הוא חייב לצאת לחו״ל אחרי העונה הזאת. בחזית הרכש, מכבי חייבת להביא רכש איכותי הקיץ הזה. בהנחה שדור מיכה לעולם לא ידרוך פה כל עוד גולדהאר בעלים, חייב תואם מיכה כשחקן יצירתי. דן ביטון יכול לענות על הצורך הזה אבל חייב להשתדרג בגיוון שלו גם טקטית והגנתית. אם אין שחקן יצירתי שאפשר להביא, ישראלי או זר, דן ביטון שווה את ה-1.2 מיליון יורו האלו כי פשוט אין לנו אלטרנטיבה אחרת. חובה להביא לשפיץ חלוץ זר, אם פשיץ׳ לא ממשיך. פארפה גם לא יספיק כשחקן התקפה, חייבים מחליף בכנף ליונתן כהן ולהביא זר גרזן למרכז. את הרננדז הייתי מחליף בשחקן הגנה אחר, אפילו בלטקסה לדעתי יכול לעשות את השדרוג ולהחליף אותו. חייבים רכש נכון, איכותי ומדויק הקיץ, בעיקר עם העזיבות הצפויות של יוני ודור, אחרת אני לא רואה את הצלחת חוזרת אלינו כל-כך מהר.
  3. עמיחי שפיגלר גמר בגול של המטרונום. איזה הבדל בשידור הזה לשידור של יונתן כהן בחצי גמר שהיה באבל היסטרי על שני הגולים של שכטר. קיצר, אם זה נשאר ככה, אפשר לקפל את הבאסטה על העונה הזאת. לפחות שגמר שיביסו את הפועל ויביאו לנו גביע אחרי 6 שנים. נגמור את העונה המתישה הזו בטעם מתוק.
  4. שמעו… לא יודע למה. אבל יש לי תחושה שיהיה חרבון באחד המשחקים שלהם עד סוף העונה. לא חושב שיספיק והם כנראה יזכו באליפות, אבל היה הכל בעונה הזו ככה שחירבון שלהם באחד המשחקים, לא משהו תלוש מהמציאות. רק תחשבו אם משחק הבא מול אשדוד הם משחקים כמו ששיחקו היום ומפסידים, מכבי מנצחת והפער רק נקודה. מת לראות את הסיטואציה ואיך הם יחרבנו מפחד במצב כזה
  5. אני כזה מטומטם ששנה שעברה קניתי חולצה עם המספר של אצילי ולא עם המספר של ייני. שרן ייני, כמה אני אוהב אותך. אצילי אמן תגמור עם ילדה בת 14 שתכניס להריון אחרי שאשתך תתרגש ממך ותיקח לך את כל הכסף עם התחתונים. אפס מאופס.
  6. אתם כאלו פראיירים שאתם לא שמים מיוט על הטלוויזיה ושמים ברקע אפקט קהל של דורטמונד. לא שומע את הזבל שהשדרים האלו אומרים ואני נהנה מהסאונד של הקהל הכי טוב בעולם
  7. לא יודע מה איתכם. אני בחצי שעה האחרונה נכנסתי לטרפת. אתם לא מבינים איך בא לי לנצח אותם ולשים להם את ה*** בפה. אם אנחנו מצליחים להעפיל לגמר ולהעיף אותם עם הסגל הנוכחי שלנו למשחק הזה, זה יום שייזכר לדורות! פשוט נוכל לצחוק עליהם עשור קדימה. אבל זה לבידור וצחוקים, זו לא הסיבה המהותית שצריך לנצח היום. 2 סיבות שאנחנו חייבים, פשוט חייבים לנצח אותם היום: 1. פשוטו כמשמעו - להעפיל לגמר, להגיע לגמר דרבי עם הפועל ולתת להם בראש ולהניף גביע (ומגיע למכבי של השנה תואר אחרי הקאמבק המטורף שעשינו העונה). 2. כי הפסד נוסף, משחק נוסף שהם לא מצליחים לנצח אותנו ולעבור אותנו, תהיה לו השפעה כזו או אחרת על משחקי הליגה האחרונים. לא יודע מה איתכם, יש לי תקווה בלב, תקווה קטנה מאוד שהם בסוף יחרבנו את זה. לנצח אותם היום, לכו תדעו לאן ז יוביל אותם ברמה המנטלית. ואם יש סיכוי קטן שהם יחרבנו ויאבדו את זה שניה לפני הסוף, זה יהיה אך ורק אם ננצח היום ונעיף אותם הביתה. אז קדימה, תשברו להם ת׳רגליים, יאללה מכבי.
  8. איזה פסטיבל בתקשורת, איזה פסטיבל בערוץ הספורט, כולם חוגגים כאילו מכבי חיפה הום באה לזכות באליפות ולחגוג על מכבי. אנחנו מכבי, אף פעם אל תשכחו את זה, נילחם עד השנייה האחרונה ומי ייתן יהיה סוף מתוק כמו שהיה להפועל סטייל עונת 2009/10, ונשים את הזין על הפרצוף של כולם. יא אללה איך בא לי לזיין אותם היום!
  9. חצי שע למכירה, ואין כלום שום הודעה ממכבי. ממש מוזר כל המצב הזה.
  10. תמחק לו את הניקוד, אין קשר. אבל בשביל שהוא ״ינצל״ מסנקציה ממכבי שהוא בחיים לא יוכל לרכוש יותר כרטיס למשחקי מכבי, הוא יעשה את מה שתיארתי למעלה. זה ווין-ווין עבור מכבי.
  11. הדבר היחידי שאפשר לעשות על מנת באמת לסלוח לו, זה שבתמורה לסליחה ולזה שמכבי לא יעשו עליו סנקציות, בגלל שהוא רצה להרוויח אלף שקל ולתת כרטיס לאוהד חיפה, שעכשיו יקנה 5 חבילות לשני המשחקים באלף שקל (פלוס מינוס) וייתן אותם במתנה לילדים במחלקת הנוער של מכבי. זה הדבר היחידי שגם יעשה את הפעולה ההפוכה. גם הוא יוציא את האלף שקל האלו מהכיס מאשר להרוויח אותם כמו שתכנן מלכתחילה, וגם יתווספו 5 ילדים אוהדי מכבי ליציעים (במקום אוהד חיפה אחד) וזה משהו שיעשה להם את כל השבוע למאושרים עד השמיים וזיפו, עבודת קודש. שכל אוהדי ההצלחות שיש לנו בבלומפילד יבינו שעל האהבה שלנו, מכבי, הם לא יעשו כסף וירקו על מכבי ואשכרה יעזרו ליריבה שלנו על התואר להביא יותר קהל למשחק בית של מכבי.
  12. אני מנסה להיכנס למשתמש שלי, לוחץ על לחצן כניסה, וכלום לא קורה. שיקחו את החארות האלו כבר לגיהנום!
  13. אצלי כתוב ״הכרטיסים לא זמינים״, ואני מחובר עם היוזר שלי
  14. אני חושב שיש ״מעט״ כבוד בין המועדונים כשבמשחק בבית של אחת הקבוצות, לא לוקחים לה את השער של האולטראס, צפוני בסמי עופר ו-11 בבלומפילד. עדיין לא קרה מקרה כזה בין המועדונים, לא חושב שיקרה הפעם.
  15. זה לא כזה נורא, בלומפילד שוויוני בחלוקה שלו לעומת טדי. לא רואה אותם לוקחים לנו את שער 11, אנחנו נהיה 8-11-13 הם יהיו 2-5-7
  16. לא הבנתי זה שחיפה ״מארחת״ זה אומר שהיא תבחר את היציעים או שיהיה לה רוב ביציעים? כי אז זה פשוט ביזיון.
  17. היום כמות העצבים שלי על שני ה-״שדרנים״ האלו עברה כל גבול. עמיחי שפיגלר - כמה קלישאות, כמה משפטים ממוחזרים שכבר נמאס לשמוע, לא משנה אם זה משחק עונה של ליגת העל או משחק אמצע טבלה בליגה א׳ צפון, אותם משפטים ואותם הקלישאות שוב ושוב ושוב!!!! עמרי אפק - די, תפרוש מעמדת הפרשן, אתה שקוף באהדה שלך לקבוצות היריבות שלנו (או יותר בשנאה שלך למכבי), כל דבר עבירה כנגד שחקן של מכבי הוא מעדן ״לא כזו עבירה / לא מחייב צהוב / החלטה נכונה של השופט לא להחמיר...״ וזה קורה כל משחק!!! מצד שני, כל דבר שהקבוצה היריבה עושה - מוצדק. פשוט הכל. אבל ה-כ-ל!!! די, שחרר אותנו ממך כבר! פרסומות - מקדונלדס - עם כמה שאני אוהב, לא אוכל שם עכשיו תקופה ארוכה, לא יכול לראות את הפרסומות שלהם. אשכרה נותנים פייט לרשת 13 עם הפרומואים והפרסומות. ובחייאת, שאיש הסאונד יכוון את עצמת האלמנטים הסאונד של הקהל, המגרש, השחקנים וכן הלאה. כלום לא מסונכרן כמו שצריך להיות בשידור נורמלי. למה אי אפשר להיות כמו צ׳רלטון שמשדרים ליגה אנגלית, יש משחק, רק שדר בריטי מדבר ופה ושם השדרן הישראלי נכנס ומתרגם. אפילו עדיף בלי קול של פרשנים. תנו לנו לראות משחק בשקט, לא צריכים שתזיינו לנו בשכל על קלישאות מיותרות שגם מטומטם שלא מבין בכדורגל אומר לעצמו ״בואנה, אלו שני טמבלים שלא מבינים בכדורגל, אלו...״. חלום, פשוט חלום שיקחו מהם את הזכויות למשחק המרכזי ובעזרת השם יקחו מהם את הזכיון לליגת האלופות, ככה ניפטר מ-5 ערוצים שמשדרים בהם משחק של נוער נשים א׳ במתנס באור יהודה בשידורים חוזרים.
  18. רק על מנת להמחיש את ההבדל בין היריבויות של חיפה והפועל, קחו שאלת תם קצרה: כשמכבי חיפה לקחה אליפות אחרי אליפות (סה״כ 7) בעשור הראשון של שנות האלפיים, איך הרגשת? קחו שאלת תם שנייה: כשהפועל לקחו דאבל בטדי בדקה 92 שבוע אחרי שחגגנו את הריסת האליפות שלהם בדרבי, איך הרגשת? כשתענו על שתי השאלות הללו, תבינו בדיוק את מי אתם שונאים יותר. ואם עדיין זה לא ברור, תנו לי להזכיר לכם כמה דברים ״שוליים״ ״ולא רלוונטיים״ בכלל: שירי שואה דרבי פואד דרבי מקלות (2012, שהכלב של הפועל מת) סלים טועמה (בעיקר החופשיות בדרבי) אוהדי הפועל וערן זהבי סופו ואוהדי הפועל (אני יודע שזה מהכדורסל, אבל זה אותו קהל מטונף) וכמובן, מעל הכל לפחות מבחינתי - יוסי אבוקסיס (וחצי הגמר של הגביע ב-2016). עכשיו בואו ותגידו לי 10 אחוז מהרשימה לעיל שקרתה ביריבות עם מכבי חיפה שמשתווה בכלל למה שיש לנו עם הפועל. זו שנאה טהורה ואידיאולוגית, אני מתעב את המועדון הזה ואין שום דבר בעולם שיסביר את הטירוף שקורה לי בגוף כשאני נכנס בשער 11 בדרבי ורואה את כל שער 5 אדום. חיפה? פתטיים להחריד וזה רק מצחיק אותי כמה הם רוצים להיות כמונו ולא מצליחים. נכון, חיפה איום רציני על ההגמוניה שלנו לטווח הארוך, אין ספק. שנאה? יריבות הכי חשובה? הפועל לוקחת בענק. רק תחשבו מה היה קורה אם חיפה הייתה בתחתית והפועל היו מקום שני נקודה מאיתנו על סף הפלייאוף. רימוני הלם מיציע ליציע היו הולכים בדרבי הקרוב חחח....
  19. אני חושב שאפשר לעשות מחקר אמפירי על מוח האדם ולקחת את אוהדי חיפה כקבוצת ניסוי. האמוניה במפרץ חיפה ריסקה להם ת'מוח! עלק סאן מנחם מגן טוב יותר מסאבוריט, עוד מעט הם יגידו שרוקאביצה סקורר גדול יותר מערן זהבי.
  20. אין יותר פאתטיים מאוהדי חיפה, אני חי סביבם ומרגיש כאילו אני נמצא בניסוי קוגניטיבי על מוח האדם. אחד החברים שלי (אוהד שרוף של חיפה) הראה לי סרטון שרץ חזק בקבוצות הסגורות שלהם בפייסבוק שנקרא ״שופטים בצהוב״, סרטון ב-3 חלקים!!! של ״טעויות שיפוט לטובת ״הגרמנים״ (קרי, אנחנו, מכבי) וטעויות שיפוט כנגד מכבי (קרי, חיפה)״. שלחתי אותו לראות את משחק הגביע שלנו בעונת סוזה מול אשדוד שכבוד אלון יפת שלח את זיו עם אדום (שהוא פאקינג נכנס מחליף באותו המשחק וגם שם שער!) וגם נתן להם פנדל בדקה 118, ולקח לנו פאקינג גביע ודאבל באותה העונה. וזה כמובן בלי להזכיר את הנפילות של השחקנים של היריבה במשחקים שלנו. בנוסף, שלחתי אותו לראות את החצי הגמר מול בני יהודה לפני שנתיים, שהשופט על נגיעת יד ברחבה בדקה 88 לא הלך אפילו לואר לראות אם היה שם משהו. אבל העיקר השופטים של ״הצהבת״. וזה שהעונש שלהם על הדרבי היה ״עסקת טיעון״ שאנחנו בחיים לא היינו מקבלים, כל זה הם לא אומרים מילה ועוד חושבים שזה עונש ״קשה״. כנראה שהכימיקלים במפרץ חיפה יכולים להזיק למוח גם אם אתה גר במרכז בארץ ונוסע לשם אחת לשבועיים. פשוט פאתטיות לשמה.
  21. אפשר בבקשה לתת לי כאן תשובה מנומקת לטענה ההזויה של אוהדי חיפה ש-״השופטים של הצהבת ובגלל הפנדלים שנתנו להם בתוספת הזמן הם במאבק על האליפות ואם לא השופטים ואם לא גולדהאר משחד אותם במקום לקנות רכש, הם נאבקים על מקום בפלייאוף העליון...״? נמאס לי מהפאתטיות שלהם, המון חברים שלי אוהדי חיפה והם פשוט מוכיחים לי כמה הם חסרי מוח כל פעם מחדש. רגשי הנחיתות שלהם כבר מעצבנים אותי. אז אם מישהו כאן יכול לכתוב תגובה עם עובדות ונתונים (מעבר לזה שכל קבוצה בליגה נופלת כל המשחק בשביל למשוך זמן נגדנו) ולהוכיח להם שהם חיים בסרט, זה יעזור לי מאוד, חבר׳ה.
  22. אני האמת די מרוצה ממשחק ההתקפה של מכבי, למרות חוסר הדיוק במסירות, יש מחץ בהתקפה שלנו וזה יש לזה עקביות במשחקים האחרונים.
  23. לוזון צריך ציפרלקס דחוף, חולה בראש עם הצעקות שלו. ושוב אפק הבן זונה הזה עם הסובייקטיביות שלו, ההתקפות של מכבי מפרקות את פ״ת, היה צריך להיות כבר 2-0 למכבי.
  24. נבדל ברור, אפק יא בן של אלף זונות. אפשר בבקשה כבר לשים להם את הכדור ברשת?!?!?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.