Jump to content

Hararihr

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by Hararihr

1. וואלה הנושא הזה סבוך מבחינה משפטית וציבורית. מצד אחד, צודק דור מיכה על הפרשי שכר שמגיעים לו על עונת 20/21 כי היה לו חוזה במכבי על העונה הזאת והמועדון החליט לשחרר אותו. מצד שני, ישנה סיבה מאוד טובה מדוע המועדון שחרר אותו, ברמה הציבורית והתדמיתית מכבי נפגעה מדבר שאותו עשה דור מיכה ללא קשר למועדון, סמל המועדון התנוסס במהדורות חדשות במשך שבועות, הוא ביצע עבירה אתית כשהלך עם חבר נשוי לעשות אורגיה עם בחורות צעירות (גם אם חשב שהן בגירות, איך זה נראה שאתה הולך עם חבר נשוי לשכב איתן?). מכבי איבדה אליפות על ההחלטה לשחרר אותו ואת אצילי, כולם יודעים שאם אצילי נשאר במכבי ולא מגיע לחיפה, בחיים חיפה לא לוקחת אליפות. בקיצור, נושא סבוך משפטית, ציבורית ואתית, רק כאשר יתקיים המשפט והבוררות נדע סוף סוף את הפרטים המלאים ומה באמת קרה מאחורי הקלעים, איך התקבלה ההחלטה ואיך היא בוצעה בפועל, נשמע פתאום את הנערות, נשמע בפעם הראשונה את אצילי ומיכה מדברים על הפרשה באריכות ולפרטים והכל יפורסם בתקשורת. וגם תהיה תביעה נגדית של מכבי נגד מיכה. זה יפוצץ את הפרשה מחדש וזה הדבר הכי גרוע שיכול להיות לדור מיכה ועומר אצילי. קיצר, הולך להיות מעניין. אבל דבר אחד מהדהד פה - מכבי שמה פה סטנדרט שאף מועדון בארץ שמתיימר להיות מקצועני ובכל אתיקה מוסרית, לא הגיע לפניה ולא יגיע אחריה. ואם במשפט הזה מכבי תנצח - זו תהיה עובדה עם חותמת רשמית שמכבי ת״א המועדון האתי, המוסרי והגדול ביותר בכדורגל הישראלי וישים מראה לכל אולם קבוצות שכן לקחו את השחקניםה אלה, בראשם הנשיא. זו הסיבה שמכבי חייבת לנצח בתביעה הזאת. פשוט חייבת, התקשורת לא תדע להסביר דבר כזה בצורה הגיונית - איך מועדון ״חזירי קפיטליסטי״ עשה את המעשה הכי לא חזירי ומוסרי שיש והוכיח שמוסרית הוא מעל כולם, כולל ובעיקר מעל ״מכבי האמיתית״. זה יפוצץ להם את המוח, זה יהיה תענוג לראות את זה.
  2. חחח אני חושב שאתה מדבר על דני לוי שהיה בעלי הפועל פ״ת, הירידות שלו על הלוזונים בכל סוף משחק היו להיט. ״היום היו בדרבי של פתח-תקווה 20 אוהדים, וגם הם כולם ממשפחת הלוזונים…״
  3. זה באמת מעצבן אותי הדבר הזה. ראיתי את המשחק המלא אתמול וממש הבחנתי בחדות מי ניצח בהטלת מטבע על מנת להבין מה קרה פה ואיך שוב אנחנו תוקפים ל-11 מחצית ראשונה. הפעם, ייני זכה בהטלת המטבע והחליט לתקוף ל-11 מחצית ראשונה. אם למישהו פה יש קשר ישיר או עקיף לשרן שיעביר לו את המסר הבא - לתקוף לשער 11 מחצית שנייה!!!! זה פשוט מעצבן, זה לא כיף, זה חרא, בעיקר לאחד כמוני שיושב ב-11. ברמת ההשפעה המנטלית יש לזה השפעה שלילית על הקבוצה, ככה לפחות אני מרגיש. חייבים להעביר את המסר הזה למועדון ולקפטן שלנו. זה משהו שחייב להשתנות, בסמי עופר חיפה תמיד תוקפים לצפוני במחצית השנייה, לא זוכר מקרה אחד שקרה ההיפך, הפועל תוקפים לשער 5 מחצית שניה, למה אצלנו זה הפוך? מרתיח.
  4. מעודד לראות את הנחישות של השחקנים. קניקובסקי זה ״אצילי״ הבא שלנו, רכישה מצוינת של מכבי ומזל שנחת פה ולא בחיפה / ב״ש. נקווה שניצחון היום יביא ביטחון לקראת הדרבי ונכתוש את הפועל. בינתיים לאסק גם מובילה והיא עם אותם נקודות כמונו בבית. זה יהיה קרב ראש בראש מולם על ראשות הבית.
  5. בית הדין הזה וכל ההתאחדות הזו (וכמובן איגוד השופטים) הם ביזיון אחד גדול. מה זה העונשים הלא נורמליים האלה? וכמובן הנהנת העיקרית, האימפריה הכי גדולה בכל תבל בהיסטוריה האנושית על פי ניסן קניאס - מ. וולוו חיפה. רק דבר אחד לא הבנתי, אם שער 5 יהיה סגור במשחק של הפועל נגד חיפה, בהנחה שאוהדי חיפה יושבים בשער 11, איפה בדיוק הפועל יושיבו את האוהדים שלהם (מנויי שער 5)? כל זה בהנחה ויש להם מנויים רשומים (גם אם מעטים) על שער 8 ו-13. אולי ישימו אותם במזרחי עליון בנתניה? והעונש של בית״ר, איכס פשוט איכס. מה חטאה קבוצה אחרת שצריכה לארח את בית״ר ולא תוכל לקבל כסף על כרטיסים? אני אישית רואה את העונשים האלו כפרומו ליום שבו אנחנו נגיע לבית הדין, כי ביום שנגיע לשם ויסגרו את שער 11, לנוכח 20 אלף מנויים, לא יהיה מקום לשים 5 אלף אוהדים בשער אחר, אז זה פשוט יהפוך לרדיוס בסמי עופר. תתכוננו, זה יגיע יותר מהר ממה שאתם מדמיינים בכלל, איזה התאחדות מיותרת.
  6. יש אלוהים והוא צהוב סיומת מתוקה לערב שחור. נקווה שמכאן הדברים ייראו אחרת. אם ברק יצחקי מאמן זמני זה אומר שאין להם עדיין מאמן שצריך להגיע (או שעדיין לא הגיעו לסיכום איתו. אם מביאים את איביץ׳ בחזרה זה יהיה הדבר הכי חשוב לחזור למסלול הנכון של העשור האחרון. אני מקווה שזה הכיוון ומקווה שגולדהאר יעשה הכל כדי שזה יקרה. רק איביץ׳ יכול במינימום זמן לשפר לאין ערוך את איך שמכבי נראית.
  7. מחזור שמאוד-מאוד כיף להיות בו אוהד מכבי
  8. איפה חותמים? בחיים לא יקרה במכבי הנוכחית, לצערי הרב.
  9. אני שמח שדבר כזה קורה ובעיקר שהוא גאה בזה, זו ההוכחה שחור על גבי לבן כמה אוהדי חיפה הם יצורים בעלי רגשי נחיתות, מטומטמים, שטופי אמוניה עם פחות משלוש גרם שכל. במקומם אני תובע את המדינה על הנזק הקוגניטיבי שנגרם להם משאיפת אמוניה במפרץ חיפה, תראו איך הם מגיבים לכל דבר כשזה נוגע לנו (למכבי שלנו כמובן) עם קללות, תקיפות ועצבים, הכל מקנאה, אובססיביות ורגשי נחיתות. הם מתים להיות מכבי, הם מתים להיות מספר אחת והם מקנאים בנו ובזהות והגישה שלנו שאנחנו באים לדרוס כל דבר ולנצח בכל מחיר ולא מתנצלים על זה. הם לא יודו בזה בחיים, אבל הם מתים להיות כאלה אבל אסור להם לומר זאת בקול רם! אחרת, הם יהיו ״גרמנים״ / ״חזירים״ / ״מכביסטים חזירים וצהובים״ כמונו. כי זה מ. ת״א, זה מגעיל״ (אני צוחק תוך כדי שאני כותב את זה, כמה קנאה וטמטום יכול להיות בבנאדם שרושם את השם שלנו ככה?). אז עכשיו הם למעלה עם האף בעננים, אבל אל דאגה. עדיין רועדות להם הביצים מאיתנו, עדיין הם פוחדים פחד מוות כשהם רואים צהוב ויגיע היום שניתן להם את הכאפה רק הפעם חזק יותר. בפעם הקודמת שהם באו לבלומפילד ורצו להרוס לנו את העיר (לפני המשחק האחרון כמובן) הייתה ב-2016 בשביל לחגוג ולהרוס לנו אליפות, אז אליפות לא לקחנו אבל שמנו להם ״שש על הפנים״. מי יודע, אולי בפעם הבאה שהגלגל יתהפך ניתן להם 10, ואז בחיים הם לא יזכירו את אותו הערב בשנת 88׳ שהם ניתחו את הנוער שלנו 10-0. ונסיים בשיר אהוב - ״או, מה זה חיפה? אין שם פאבים, זה בית קברות!״.
  10. זה לא שווה את העובדה שהמגן שלהם עם הזרת ינער את חוזז מעליו בקלי קלות מה שיגרום לעוד איבודי כדור בהתקפה. איזה משחק פח אשפה, פשוט גועל נפש.
  11. יש דבר חיובי אחד מהעונה המסויטת שהולכת להיות לנו - דניאל פרץ. אם לא הוא יש פה כבר 3-0 לאוסטרים.
  12. שורף לי בעיניים לראות את ההגנה הזאת, מוכנות רמה אפס.
  13. עם כמה שפיבן עשה סגירה גרועה בגול שלהם, מי שעצבן אותי יותר זה הרננדז. כל מרכז ההגנה הופקר ובכדור החוזר מהקורה השחקן שלהם היה חופשי לשים את הגול, אני באמת לא מבין על מי הרננדז שמר שם. צריך להביא בלם זר אחר במקומו, לא רק שהוא לא משדרג את ההגנה, הוא גם עושה חורים שכל אחד מהם זה גול ליריבה. פשוט מתסכל.
  14. ממש ככה. אני כבר חיכית בציפייה לדקה ה-16 שדוידזאדה ישלח כדור ארוך, עופרי ארד יפספס, זה ינחת ברגל של פריצה והוא מול פלאניץ יגלגל לפינה השמאלית של ג׳וש כהן ובום - 2-0! למזלנו זה לא קרה, כי אז אצילי השרמוטה היה מבשל שני גולים לאחרי עבירה על דן ביטון בתוך הרחבה. במקום זה פריצה שם את הגול בדקה 61 וכמו תמיד הכנסנו להם יפה את הבולבול לתוך הפה. ״נהרוס לכם את העיר הלילה״, עלק. אלופה של הזין שלי. חייב לציין לטובה את הקהל שלנו שישיב לאצילי על הצוואר, לא עזב אותו לרגע, אהבתי את השירה ״אצילי מזיין קטינות״, צריך להשתמש בזה יותר ולהוסיף את השיר ״פדופיל״ על הלחן של ״מהמר״. הבן זונה אמנם איש הברזל מאז שחתם שם אבל מנטלית הוא ילדה עם קוקיות, מול האקסיות שלו הוא מחרבן במכנסיים, בעיקר כשזה מול קהל עוין. ויא ראבי איזה עוין היה הקהל שלנו אליו אתמול, יותר עוין מכפי שהיינו ב-2-2. פיקנטריה: ברדיו חיפה באפטר גיים עלה אוהד מכבי מוכר שלנו (לא זוכר את שמו) וניסן קניאס היצור הזה (שחושב שהמילה אימפריה נולדה כשמכבי חיפה זכתה באליפות ב-84׳) שאל אותו ״אני לא מבין, בוא תסביר לי מה אוהדי מכבי תל-אביב רוצים מעומר אצילי, למה הם מקללים אותו? המועדון זרק אותו, גמר לו את הקריירה מה ציפיתם שיילך לעבוד בקונדיטוריה?״. הוא לא ענה לו כמו שצריך אז אני אגיד מה היה צריך לענות לו - לא, לא ציפינו שילך לעבוד בקונדיטוריה וגם על הזין שהלך לחיפה. פשוט לא ציפינו שהשרמוטה הקטנה הזה יהפוך את כל הבנות של הקהל שרק חיזק אותו בתקופה הכי קשה שלו בחיים לזונות עם תעודות. אותו קהל שתמך בו שהוא זיין ילדה בת 15 כשיש לו אישה בהריון שמגדלת לו את הילד שלו בבית. שחקן שגדל במועדון והמועדון הזה עשה אותו לשחקן שהוא היום. הוא חייב לאיביץ׳ את הקריירה שלו. זה הכל. אם הטמטום היה גובה האנטנות של רדיו חיפה היו נוגעות בשמיים.
  15. כל ה-״אצילי מת״ לא אפקטיבי בכלל. צריך לשיר לו ״פדופיל״ (על הלחן של מהמר) בכל פעם כשהוא בא להרים קרן ליד שער 11. גם השיר הבא בא בחשבון: ״כל הקטינות שברחוב תחזיקו ת׳תחתון קרוב תסגרו את הרגליים תהיו ערניות כי עומר מזין קטינות עומר מזיין קטינות עומר מזיין קטינות עומר מזיין, עומר מזיין עומר מזיין קטינות!״. צריך לשבת לו על הצוואר כמו שאוהדי חיפה ישבו על עטר בזמנו. רק ככה נצליח להוציא אותו מאיזון.
  16. אם הדבר הזה קורה, הקיץ הזה יזכר כקיץ הגרוע ביותר בעידן מיץ׳ גולדהאר. איך גויאגון נכנס כהעברה קבועה, איך בר כהן, שחקן בית עם פוטנציאל מעולה, נכנס כהעברה קבועה? ואיך על שניהם מוספים מעל חצי מיליון דולר?!?!! קניקובסקי שחקן מעולה, אבל זה לא המחיר שהוא שווה, עם כל הכבוד! אם זו העסקה שתצא בסוף לפועל, ברק יצחקי יאבד את מעט הקרדיט שעוד אנחנו הקהל נתנו לו. הרי את קניקובסקי איבדנו כי וויתרנו עליו ועכשיו אנחנו משלמים ביוקר, למה שיקרה עם שני השחקנים האלו עוד פעם? פשוט חוזרים על טעויות, לא יאומן.
  17. שרק יתנו לדן ביטון ופריצה כמה דקות בשביל שיתחילו להיכנס לעניינים. אנחנו לא אמורים להסתבך מול הקבוצה הזו ובטח לא עם התוצאה שהשגנו בחוץ.
  18. לגבי הציטוט על מה שאמר יענקל’ה שחר על מכבי - אתם לא מבינים כמה זה מעצבן אותי. יא בן של זונה, אתה מכביסט בדם שלך והיום היית זורק את מכבי חיפה לאלי טביב בשביל להיות בעלים של 10% ממכבי. שנים שהתקשורת מלקקת לו, עושה אותו עם תדמית של ניהול אירופאי ומקצועני הכי טוב בארץ. אז אחרי עשור שמכבי הראת לו מה זה באמת ניהול אירופאי ומקצועני, במהלך של הבאת אצילי לחיפה הוא הוכיח כמה הוא צבוע וכמה הוא עסקן שמעורבב בכל הסחלה של הכדורגל הישראלי (ואם זה לא מספיק, תראו מה קרה בחצי גמר הגביע מולם ששיחקנו למרות שטילים עפו פה מעל חצי מדינה. כי כשזה טוב לנשיא, אז עושים מאמץ לשחק). מכבי שמה פה סטנדרט שאף מועדון לא שם לפניה ולא ישים גם אחריה. אל דאגה, היום אנחנו משלמים על זה מקצועית, אבל הגלגל יתהפך ועוד נשתה להם ת׳דם עם קשית בצורה יותר כואבת ממה שעשינו להם בעשור האחרון. אני רק מקווה שיגיע רכש בחלונות הקרובים שתעמיד קבוצה לא פחות טובה מחיפה לקראת השנים הבאות. נ.ב. - מכבי חיפה אימפריה של הזין שלי.
  19. אני עדיין חושב שההחלטה לזרוק את אצילי ומיכה הייתה טעות ואם לא הזריקה שלהם היום אנחנו עם אליפות שלישית רצופה עם סיכוי גבוה לרביעית. יחד עם זאת, למרות האובדן המקצועי, למרות שחיפה עכשיו חוגגים, למרות שהתקשורת כיף לה עכשיו שמכבי נדפקת מזה, דבר אחד חיובי יצא מכל הסיפור הזה - מכבי חשפה את הכדורגל הישראלי ואת מי שמנהל אותו שה-״המלך הוא עירום״. מכבי עשתה מעשה הכי מוסרי, אצילי (המילה המקורית ולא הבן של זונה הזה) והערכי ביותר ואמרה ״לא אצלנו, לא בערכים שלנו, שחקן שבגד באשתו ושכב עם ילדה קטינה, לא יהיה חלק ממכבי. נקודה״. מכבי נתנה כאן אמירה, במקום שהתקשורת, השחקנים, הקבוצות וכולם ביחד ישלבו ידיים עם המסר הזה ויתנו לו חיזוק, עשו בדיוק את ההיפך. חיפפו, כמו בתרבות הישראלית, בקטנה, זה לא פלילי, לא משפטי וכן הלאה. כי כאשר זה משרת את האינטרס - פגיעה במכבי, הכל הולך וזה בסדר גמור. אוהדי חיפה - הכי צבועים, פאתטיים ומטומטמים שקיימים. כשהתפוצצה הפרשה ידעו יפה מאוד לקלל אותו, כשקילל אותם ״חיזבאללה״ ידוע יפה לקלל את ה-״גרמני״ הזה כי הוא צהוב. רק נזרק ממכבי, חתם בחיפה והוא הגיבור הירוק שלהם. זה מצחיק אותי, כי תכלס? עומר אצילי צהוב ומכביסט בנשמה שלו, הבנאדם גדל פה, הוא חתם במכבי גם אחרי שקיבל הצעות עם הרבה מאוד כסף בחיפה וב״ש. אני בטוח שגם היום אם גולדהאר יורק לכיוון שלו הוא חוזר על ארבע. בסוף, מכבי חיפה תעיף אותו כשהוא יירד בכושר כי מכבי חיפה הרי יודעת איך לזרוק שחקנים שעשו אצלה קריירה, ראו ערך יוסי בניון, טאלב טוואטחה, יניב קטן, קבוצות מנודים וכן הלאה. את שלו הוא עוד יקבל. מכבי ובעיקר גולדהאר חשפו כאן שהכדורגל רקוב מהיסוד, דבר שהיה ידוע, אבל עכשיו נראה לעיני כל. פלא שזימנו אותו לנבחרת? הבנאדם צריך 3 פעמים להתנצל ולכתוב נוסח סליחה ולחשוב עוד כמה פעמים אם לפרסם אותו, כולם מבינים שזה חרטא ולא באמת התנצלות. כמו שכתב כאן מישהו מעליי, גולדהאר רץ למרחקים ארוכים, יגיע היום שבו הגלגל יתהפך בחזרה והקארמה תכה בכל השונאים שלנו. מכבי זה המועדון החזק ביותר בארץ, היציב ביותר והמקצועי ביותר. כל עוד גולדהאר פה, הגלגל יחזור להתהפך, אנחנו עוד נרקוד לחיפה ולתקשורת על הדם כמו שעשינו בעשור האחרון. תהיו אופטימיים חברים, ובינתיים, ניקח הפסקה ממשחקי הנבחרת כל עוד הפדופיל שם.
  20. אצל ג׳ורדי בחיים לא היה עובר חלק הזריקה של מיכה ואצילי, מעבר לשחרור פאקינג 8 שחקני מפתח בשנה אחת. צחוק צחוק. בדיוק לפני שנה, יולי 2020, ניצחנו בדרבי את הפועל 3-0 וזכינו באליפות כששכטר קופץ על איביץ’ כמו שערן לוי קופץ על שווארמה. לא האמנתי שתוך שנה מקבוצה אלופה ששוחטת את הליגה עם סגל שצריך לשלוט אבסולוטית בליגה ל-3-4 שנים קדימה, נגיע לסגל שיש לנו עכשיו שגם חיפה ובאר-שבע עם סגל עדיף על שלנו כמעט בכל עמדה, בלי אצילי, בלי מיכה, בלי שכטר, בלי טיבי, בלי אמאדור ובלי דור פרץ. מדהים. ג׳ורדי היה שורף את קרית שלום בעצבים רק מהמחשבה על מצב כזה.
  21. שחקן מעולה, תנועה ללא כדור פשוט מעולה, סיומת טובה, משקיען, רץ ומטריד הגנות בצורה מאוד טובה והכי חשוב - רוצה להוכיח לעצמו לכולנו שהוא שווה את המקום בהרכב. אני מתחיל לאהוב אותו, והיום צרחתי את השם שלו ביחד עם סידי. לגבי זה שהוא ערבי - על הזין! כל עוד הוא שחקן טוב שנותן את התפוקה שאנחנו רוצים וכובש עבור מכבי ומשמח אותנו האוהדים, אני מבסוט עליו. מבחינתי מכבי זה המקום היחידי שאין לי שום עניין להכניס בו פוליטיקה וכל בושליט כזה או אחר. ואם כבר שיר, יש שיר שיושב על השם שלו כמו כפפה על יד - מכירים דורון מירן? ככה זה הולך: ״אם במרום האיר לכם כוכב אז תשירו יא חלאילה ועכשיו יא חליאלה, יא חליאלה איזה קצב יא חלאילה יא חלאילה זה מהלב יא חלאילה אותך אוהב!״
  22. הבוגד ובועל קטינות הזה שחקן גדול, זה היה ידוע עוד כששיחק אצלנו. אבל די, הוא כבר היסטוריה ולא מעניין בשיט. הגאורגים מביכים את ההגנה שלהם פעם אחר פעם, שימו לב. חיפה מוכיחה שחוץ מהבועל קטינות, אין בה כלום. פשוט כלום. אני עד היום בעצבים איך קבוצת הפח שלהם גנבה לנו אליפות.
  23. התקציב הגדול שלך הולך למחלקת הנוער, שכר השחקנים הנוכחיים שיש לך (כמו הארכת חוזים שעשו לאחרונה לסאבוריט וטננבאום) ותחזוקת המועדון. בשנים האחרונות מכבי לא באמת שמה כסף על קניית שחקנים, כך שתקציב המחלקה הבוגרת לדעתי, כפי שאני רואה את הסכומים שחיפה וב״ש שמות, הוא לא יותר גדול מהתקציב שאלונה מפרקת הקיץ על ב״ש ועל ״מחנה האימונים הטוב מזה עשור״ ברכש ״המפוצץ״ שעשה שחר בחיפה. כך שלא, אתה לא באמת עם התקציב הכי גדול בליגה בכל הקשור לרכש וחוזי שחקנים. זו סתם המצאה של התקשורת. ואגב מקום שני, אתה תכוון להאבק על האליפות עם חיפה. האם זה יספיק? רק הזמן יגיד והמינימום של המינימום זה לחכות לסוף הקיץ ולראות איזה סגל ייסגר פה בפתיחת העונה. ואגב, גם באיירן ופאריז מאבדות אליפות מדי כמה שנים. תוסיף את העובדה שהן יכולות להביא כל שחקן מאירופה ללא שום הגבלה (ועוד 6 זרים לא מהיבשת) כאן יש משמעות מאוד גדולה לתקציב וחסכוני הכסף שאתה שם על רכש. הרי אם תחשוב לעומק, אתה תבין שדן ביטון לא באמת שווה פאקינג 1.1 מיליון יורו וצ׳יבוטה עם כל הכישרון לא שווה 1.3 מיליון יורו (הבנאדם לא באמת קרע זוג נעליים, ערן זהבי הגיע מפארלמו ב-500 אלף דולר, סתם לשם השוואה). נמאס שכל ישראלי שיודע לתת פס ומועלה על נס בידי התקשורת ישר מעלים את המחיר שלו לכיוון המיליון יורו. בעולם שבו בישראל אין מגבלת זרים, דין דוד שווה 200 אלף דולר ותו לא. ושליטה, אתה שולט בליגה הזו. מתוך 9 שנים רצופות אחרונות לקחת 5 אליפויות ושתיים הפסדת רק במחזור האחרון (תחשוב מה היה קורה אם גם את שתיהן היית לוקח, 7 מ-9 אליפויות, מזמן ההתאחדות וכל הליגה היו מחזירים את שיטת הקיזוז ומקשיחים את מגבלת הזרים ל-4 בלבד). זה המחיר שאין כאן זרים בלי הגבלה, כל דין דוד אחד למשנהו עולה מיליון יורו. אני שמח שמכבי החליטה ״עד כאן״ ולא משתתפת בפסטיבל הקיץ כמו שקורה בחיפה ובאר שבע. ראיתי מה שווה חיפה ״המאסיבית״ של בכר אחרי הקיץ הזה, באה קבוצה קצת אגרסיבית שלא דופקת להם חשבון בגלל שהם ״מכבי האמיתית״ ומעיפה אותם בכאפה חזרה למציאות ישר לקונפרנס-ליג. אני מעדיף לחכות לראות מה מכבי יביאו ואז להסיק את המסקנות המתבקשות. שם של דוגמנית רוסיה בנושא לואיסנה, לא? מכבי לא תכוון למקום 2-3, מכבי תכוון להתמודדות על האליפות לפחות עד הפלייאוף, אם היא לא תהיה מספיק חזקה לרוץ עד הסוף. לא צריך מכל דבר להיכנס לפאניקה. בינתיים חיפה חירבנה במכנסיים ברגע הכי חשוב שלה הקיץ ובבאר שבע הכל יקום וייפול על דור מיכה. אם הוא יהיה טוב ויצליח לחבר את כל השחקנים האלו, הם יעשו לנו צרות. אם לא? רכש מפוצץ וכישלון מפואר שיסתיים שוב במקומות 3-4. מכבי תסיים את העונה במקומות 1-2. איזה מהם? רק הזמן יגיד, נחכה מינימום לסוף הקיץ לראות איזה סגל סופי יהיה כאן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.