Jump to content

Hararihr

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by Hararihr

1. אוקיי, זה הולך להיות ארוך אבל זה על הזין שלי. אני פשוט מתוסכל ועצבני איך כל פעם אנחנו מפשלים את זה בפלייאוף. זאת לא מכבי שלי וזה לא מכביזם, פשוט עונה פח אשפה. קודם כל ברור לאור היכולת ואיבוד הנקודות היקרות בפלייאוף שאין כאן שום סיכוי לאליפות השנה (ואני היית מהאופטימיים ביותר עד לפני שבועיים שבזכות המכביזם וצמד החלוצים האימתני שלנו אנחנו עוד מסוגלים לקחת את זה לחיפה מתחת לאף כנקמה על העונה שעברה, אבל בואו - מכביזם אין בקבוצה הזאת השנה). דבר שני, אני כולי תקווה שבאר-שבע תצליח לעשות את הבלתי יאומן ביום שני ותנצח ותיקח לחארות האלה אליפות על הראש. אמנם לא סובל אותם, אבל בשנה האחרונה פיתחתי שנאה למטומטמים האלה מהכרמל ובעיקר לפדופיל שבגד בנו (יא בן של זונה, לא יכולת להשאיר את הזין שלך במכנסיים ולהישאר פה ולתת לנו אליפות רביעית ברציפות ביחד עם מיכה? כוס אמקום ערס!). אבל זה משני ולא משנה כבר. דבר שלישי והעיקרי ביותר - הדאגה שלי היא מקצועית. אנחנו קבוצה חולה ומועדון חולה. הנהלה שמורכבת מישראלים לא תביא אותנו לשום מקום. לגבי הסגל ואיכות הקבוצה - למעט דניאל (שניהם כמובן), סאבוריט, גבי, ביטון, גולסה (למרות שנפצע כל הזמן וזה כבר נמאס), יובאנוביץ׳ (לב צהוב ענק) ופריצה (פשוט חולה על הרגש איתן והוא חלוץ ענק) את כל השאר צריך לשלוח בקיץ וכמה שיותר מהר. הבעיה העיקרית - אין את מי להביא חוץ למהמר על זרים. על פריצה ויובאנוביץ׳ הימרנו נכון. על קובאס לדוגמא פשוט נפלנו נפילת בנג׳י. וזה הבעיה בשחקנים זרים - אתה לא יודע באמת מה תקבל ואיך הם יתאקלמו פה. הרי כולנו יודעים שהכדורגל שיש ברגליים של קובאס לא קיים באף שחקן ישראלי, אפילו לא ברגליים של אצילי. אבל החיבור שלו לקבוצה כנראה לא טוב, הוא כבד מדי, כנראה שאין לו חשק לשחק כבר ברמות האלה וככה זה נראה. חייבים להביא קשר גרזן, שני שחקני כנף איכותיים (שם צריך לשים את כל הכסף כי בכנפיים אין כלום) וכמובן בפאקינג בלם. אפילו שניים. זהבי לדעתי לא יגיע בעונה הבאה, סתם פנטזיה ומשאלת לב שלנו האוהדים. פארפה גויאגון חייב להיות כאן עונה הבאה, בר כהן ויתר הצעירים חייבים לקבל צ׳אנס כי פשוט אין אופציה אחרת, בעיקר אם סאבוריט, יובאנוביץ׳ ופריצה נשארים. אז זוסוואה סה סימן שאלה גדול ואם הוא נשאר ופארפה חוזר - זה אומר שיש לנו כבר 5 זרים ויש מקום רק לזר אחד. זו בעיה מאוד מאוד קשה. אין לנו כנפיים, הקישור לוקה בחסר לעומת שנים קודמות (איך אני מתגעגע לקישור של גלזר-פרץ-גולסה אינעל העולם, קיר באמצע המגרש) והתקפה שאמנם יש לה 2 אימתניים באמצע אבל בכנפיים כלום ושום דבר. אם ג׳ורדי היה כאן הוא היה מתאבד על דוידה אבל ליצחקי אין שיניים כדי לקחת אותו מהפועל וגם הוא ינחת בחיפה בשלב מסוים. אנחנו במצב קשה, לדעתי יש כאן צורך בעמדה אחת להביא זר (ובמקרה וזה יעזוב יש להביא עוד זר בדגש על בלם איכותי לפני הכל!) ובכל שאר העמדות לעשות מה שעשינו עם הפייר פליי ולהביא שחקנים צעירים שלנו ולהכניס אותם למים - חנציס, בר כהן, אוסקר גלוך וכן הלאה. לפחות שבעוד שנתיים תהיה פה קבוצה בריאה ומאוזנת שתצליח להתמודד על האליפות עד הסוף, כי כרגע - אני לא רואה מצב שבעונה הבאה אנחנו בכלל נדגדג את המאבק על התואר. מבאס, מעצבן ומקומם ההתרסקות שלנו בכל פלייאוף בשנים האחרונות (במקרים שבהם אנחנו לא מסיימים את העונה הסדירה במקום הראשון). צריך כאן חריש עמוק ויסודי וזה צריך לבוא רק מלמעלה, כל עוד יצחקי את תמם מנהלים את מכבי - אני לא רואה שזה קורה. צפו לעוד קיץ של סחבת ושחרור סיטונאי של שחקנים ללא כל התקדמות עד השבוע האחרון של החלון. זה מה יש, נקווה שלא נתעצבן יותר מדי הפעם.
  2. זה פשוט דופק לי את המוח איך נתניה לוחצת אותנו ורצה לשים גול ניצחון ואנחנו לא, אנחנו אלו שצריכים את הנקודות יותר מהם! כל פלייאוף שאנחנו מגיעים לא ממקום ראשון תמיד יש סדרה של תוצאות תיקו, זה מטריף אותי!
  3. חג שמח מכביסטים קחו משהו שפרסמתי בפורום לאחר המשחק בנושא של ממים אאל״ט, אני לא מאמין שהייתי כזה יצירתי, כתבתי משהו בסגנון של דרדסים וגרגמל: "כאן ראש הכפר" נשמע בכל עץ רענן הכריז הדובי על משבר ענק בחדר ההלבשה התקווה אבדה לחלוטין ואפילו הדרדסים ננעלו בשירותים. בכו והתייסרו על מר גורלם שאפס אפס שבע ללא רחמים הפציץ אותם. מי? אפס אפס שבע, זהו ילד הזהב! בחלקו הדרומי של הכפר, החגיגה החלה, שמחה רועשת התפרצה כהר געש על שהאריה הצהוב זיין את האיילה האדומה בחור של התחת! כי יש מסורת שחובה להם לשמור אנאלי חזק על התחת האדום. חגגו הצהובים אל תוך הלילה בחפלה הכי גדולה שנראתה עד השמיימה! לאחר הנעילה בשירותים לקונדסון עלה רעיון מבריק איך לצאת ממצב הביש קונדסון ראה שיש אופציה לנצל ובכך לנקום את תבוסתם בצהבהב גרגמל! קרא קונדסון לדרדסית וזמם עליה לפתות את הצהובים. שמה חוטיני אדום ועקבים גבוהים אך לא ידע שמטרתה לקבל זיון של החיים! באה דרדסית לעמק השלום. תדהמה הכתה בליבה מהיופי הצהוב. חברה אל עבר נסיך הכפר הלו הוא ילד הזהב. קונדסון כרגיל הפך לבדיחה והאדומים ליבם צמא לנקמה! קיללו את דרדסית שהפכה לה לבלונדינית. זונה, שרמוטה, קראו לה מכל עבר! אך שכחו האדומים את הימים העליזים שהפועל שלהם הייתה עומדת בצמתים עם חוטיני זעיר ותלבושות מהממות הייתה מחלקת לכל השכונה ים של מציצות! מאז אותם ימים עליזים עברו במים הרבה דגים אך מזכרת קטנה נשארה מאותה התקופה היצירה המופלאה על הזונה של השכונה! בקול גדול ואחדות נדירה שרו בקול כל תושבי השכונה: "הפועל זונה, הפועל זונה הפועל מוצצת לכל השכונה!".
  4. שכחתי להוסיף שישימו שם צילום של מילון אבן שושן על הערך ״אימפריה״ ולצידה יהיה סמל של מכבי חיפה על רקע מפעלי האמוניה במפרץ חיפה, על מנת להראות לכולם שאימפריה (ומכבי) יש רק אחת בכל ההיסטוריה האנושית. ולא, זה לא 1984, כי הספירה מתחילה מהיום שבו זכתה מכבי האמיתית באליפות הראשונה שלה, ככה שאנחנו בשנת 38 לספירת הכימיקלית המפרץ-חיפאית הראשונה שנוסדה על ידי שליימל׳ה שרף החביב והחמוד. אה וכמובן - אסור לומר את המילה מכבי בצירוף העיר תל-אביב, רק מ. ת״א שזה שווה ערך לגרמניה. 2 מוטיבים מרכזיים ילוו את הסיור במוזיאון הענק הירוק על שם יענקל׳ך: ״האדם לפני השחקן״ - דוגמא ומופת למועדוני ספורט ברחבי העולם ובראשונה החתמה הכוכב הבלתי מעורער, הסמל הירוק (שגדל בכלל בצהוב אבל כמובן שלא יזכירו את זה), הלב, הנשמה של הקטינות במפרץ חיפה - עומר אצילי (או לחלופין - הבועל). ״נשבור להם את הרגליים״ - שזה מה שהם מאוד רוצים לעשות בכל משחק בעיקר נגד גרמניה, אבל בסוף כשהם מצליחים לגרד ניצחון הם הולכים לפינת הקרן כי רועדות להם הביצים שלא ינצחו כמו שלא ניצחו עשר שנים לפני כן. ובסיום הסיור ביחד בשירה אדירה - ״נראה לכל הליגה (שמה?!?) שמכבי יש רק אחת - מול מסך ענק שרואים את קיארטנסון בועט בכדור, בום, 1-0 גרמניה. ללא ספק המוזיאון הטוב בהיסטוריה (והיסטוריה זה כמובן 38 שנה בלבד).
  5. רק בשביל לשמוע בווליום מקסימלי את אוהדי חיפה צועקים ״נראה לכל הליגה (שמה?!?) שמכבי יש רק אחת!״ - בום, קיארטנסון, 1-0 מכבי. רק בשביל זה שווה לשים שם גג :)
  6. אני באמת חושב שבלומפילד אצטדיון מצוין גם בכמות וגם בקרבה שלו למגרש, אבל אצטדיון בגודל כזה בלי גג זה פשע לעידוד במשחקי כדורגל. גג יכול ליצור בבלומפילד אפקט עידוד מפחיד שייקח כל אצטדיון בארץ (טוב נו בסדר, אולי רק טדי יעלה עליו גם במקרה הזה). גג אמיתי על כל האצטדיון (כולל שערים 11 ו-5) שמכסה את כל היציע ייצור אפקט עידוד מפחיד שיהפוך את בלומפילד למבצר שאנחנו כל כך מתגעגעים אליו. רק תחשבו מה היה קורה שלשום בדרבי אם היה גג על בלומפילד. בדקה ה-93 שער 11 היה קורס מהחגיגות אם היה עליו גג. איך בנו אצטדיון כזה בעשור השלישי של המאה ה-21 בלי גג עליו, זה פשוט נשגב מבינתי.
  7. מעבר לפנדל ולאדום שלא נשרק שזה ביזיון בפני עצמו, לדעתי הביזיון האמיתי היה ההתעלמות המוחלטת של השופט מהשוער של ק״ש. כל כדור שוער, אבל כל כדור שוער שנמצא בידיים של הזין הזה, 10 שניות בדיוק (ואחת לא פחות) מתבזבזות מהשעון. וכמה תוספת זמן? 3, 4 דקות בלחץ. רק השוער הזין הזה העביר 5 דקות מהמשחק. אני עצבני על זה כי ממש קורה כל משחק אבל היום כאילו בפנים אמרו לנו ״אנחנו מזיינים אתכם וזה על הזין שלנו״. נשבר לי כבר מהחובבנות בליגה הזאת. איכס.
  8. לא שאני תופס יותר מדי מצ׳יבוטה, אבל הוא יותר טוב ממה שיש לנו בכנפיים. יש ישראל יחסית בכיר על המדף, למה לא מתאבדים עליו ונותנים לנבלות האלה לקחת אותו??? נשגב מבינתי. יש כאן מגמה ועקביות מדאיגה בהתנהלות של מכבי ואני באמת שלא מבין את זה. איך לפני שנתיים הייתה לנו קבוצה מטורפת עם שחקנים ל-3-4 שנים קדימה רק לדרוס את הליגה, 12 שחקני מפתח שוחררו ולא הגיעו מחליפים ראויים במשך 4 חלונות רצופים? באמת שזה מטריף אותי, בעיקר לאור הכישלון המהדהד בעונה במכבי.
  9. קודם כל אתה צודק אחי שזו טעות שלי שאני עדיין צופה בהם פשוט אין אלטרנטיבה אחרת בטלוויזיה להתעדכן בחדשות ספורט. תאני כן שומע םודקאסטים כמו הפודיום וציון 3 אבל זה יותר מדי ארוך בשבילי דבר שני, חיפה היו מגיעים במוד אחר לגמרי אפ זה היה נגדנו בבלומפילד, בבלומפילד הם עדיין לא ניתחו אותנו עשר שנים (או קצת פחות אבל מלא זמן) ואתמו לזה היה נראה כאילו זה המשחק הכי קל שלהם מתחילת העונה. ב-3-2 מולנו לפני שבועיים הם התקשו הרבה יותר. גם ב-2-2 בבלומפילד בפלייאוף שנה שעברה היינו קרובים לנצח אותם אם גררו היה שם את ה-3-0 במצב שלו. אסל כמובן זה כבר היסטוריה רחוקה ואין מה להתעסק בזה.
  10. זה פשוט הזייה כמה הם מתנפלים על כל פוסט וכל כתבה בתגובות כנגד מכבי, הם כמו הפלסטינים - מנסים להנדס תודעה ומציאות כוזבת עד שכולם יאמינו בזה. פשוט חסרי חיים, הם מאוסים, אני מתחיל להעריך את אוהדי הפועל, זו גם שנאה טהורה ואמיתית ולפחות הם מודעים לכך שהם טינופת ולא שווים כלום מבחינה ספורטיבית. את המסע שעשינו בגביע שנה שעברה אני לא חושב שהייתה קבוצה כלשהי שעברה וזכתה בו בסוף עם ההגרלות שקיבלנו, אולי מכבי של 96׳ שעד חצי הגמר קיבלנו רק קבוצות גדולות. מעבר לכך, בושה וחרפה מה שהיה בשעות האחרונות בערוץ הספורט, הנהי של שרון פרי ואייל ברקוביץ׳ על כך שהרחיקו את רז מאיר כי קילל את בנאדו (קוקסינל לעוזר מאמן יריבה זו קללה לכל דבר) וחפרו על זה כל הלילה. רז זהבי המטומטם אומר שבכר שהתעצבן ובעט בבקבוק והשתולל, עשה מהלך גאוני כי זה הדליק את השחקנים שלו. כמה מטומטם בנאדם יכול להיות? כמה אפשר לראות את זה ולחשוב שמישהו כאן אובייקטיבי בכלל??? כמה ליקוקים לזין שזרקנו (״איזה גול, השער הכי יפה העונה!!!״ כאילו עדן שמיר בחיבורים בסמי עופר לא היה), איזה ליקוקים לבכר ולחיפה, פשוט גועל נפש, איכס! מעצבן אותי שהם למעלה כי כל-כך לא מגיע להם, הם כאלה מאוסים עם הקהל המטומטם שלהם והגב מהתקשורת ומהשופטים, פשוט פספוס שמכבי לא שם צמודה אליהם כי אם המשחק הזה היה בבלומפילד עם פער נקודה ממכבי, הם היו מחרבנים במכנסיים ובחיים לא היו יוצאים עם ניצחון. באסה שיעשו שושלת על פארש, בדיוק כשמכבי בבנייה מחודשת. אני מקווה שנעשה את השינויים הנדרשים בקיץ על מנת לחזור עונה הבאה ולדרוס את החארות האלה ולקחת אליפות על הראש שלהם, 2 עונות שהם אלופים זה יותר מדי בשבילי.
  11. השופטים האלו מטומטמים מדי בשביל לשפוט כמו שצריך ואני חושב שמצאתי את הסיבה. לא סתם הם עושים הכל בשביל חיפה והכל למען חיפה ולא סתם רוב הטעויות הולכות לטובת המועדון. פתטי הזה. אוהדי חיפה הם האנשים הכי מטומטמים שקיימים והשופטים פשוט אוהדי מכבי חיפה כי אין הסבר אחר. אני מגיב על פוסט בפייסבוק של ערוץ הספורט (או של וואלה ספורט, לא זוכר כבר) על השוער של נוף הגליל שהעביר זמן נגד הפועל בצורה מוגזמת והצדקתי גם את האוהדים של הפועל שקיללו אותו כי נשבר הזין משוערים וקבוצות שמבזבזים זמן כמו חארות. ישרררררררררר עשרות תגובות של מוגבלים שכלית מהר הכרמל ״זה מה ששוער הזין שלכם עשה לפני שבועיים נגדנו / זה מה שגרמניה עשתה נגדנו / אתם צבועים…״וכן הלאה. על אבו פאני שפתח התנחלות על דגל הקרן לא דיברו מילה, על עשרות משחקים בעשור האחרון שרק רצנו עד הסיום לזיין אותם ולשים להם כמה שיותר גולים לא דיברו, על ההחמצה של יונתן כהן בסיום ה-4-3 האגדי לא דיברו מילה. למה חיים בינינו אנשים כאלו מטומטמים???? למה? זה נשגב מבינתי. אפילו אלוהים לא ידוע על איזה גל המוח שלהם משדר. הטמטום שלהם פשוט מתסכל אותי
  12. למישהו יש לינק להפועל או לסיטי-צ׳לסי?
  13. אחרי שני הגמרים ההם בטדי נגד חיפה ובני יהודה נשבעתי שלעולם אני לא חוזר למקום הזה (אותה שבועה נתתי גם על סמי עופר). בפועל, ברוב המשחקים של מכבי בטדי הלכתי אי אפשר לקבוע גמר בבלומפילד וזהו? היה תענוג בגמר האחרון. סיוט שני האצטדיונים האלה בתפוסה מלאה.
  14. כבר בחצי גמר ההוא מול סכנין לפני 5 וחצי שנים הבנתי שהם ערוץ אנטי מכבי בצורה מוגזמת. על הוצאה חות וחידוש משחק מהיר (והצגה של חסארמה על עלק פציעה והוצאת כדור החוצה) הם שחטו אותנו ונתנו לגיטימציה לסכנין לפתוח רגליים נגד ב״ש ולעשות הכל בכדי שלא ניקח אליפות ועוד השחקנים שלנו נכנסו לעימותים עם חברי הנהלה שלהם במשחק עצמו בליגה. על כל הדבר הזה ניצח ערוץ הספורט. הם חולים על מכבי חיפה ושונאים אותנו שנאת דם. תומר לוי, שרון פרי, יגאל גולדשטיין - כולם או די מכבי חיפה מוצהרים, לאחד מהם יש שחקן שפאקינג משחק במכבי חיפה. ואני חשבתי שיותר צבוע, נמוך וניגוד אינטרסים מובהק יותר מאופירה ו-ONE לא יכול להיות. הערוץ הזה חגג בצורה מטורפת את הזכייה של חיפה באליפות, דווקא בגלל שזה היה על הראש שלנו. כל הקמפיין של השופטים בשנה שעברה, החיצים הארסיים על מיכה ואצילי כשהתפוצצה הפרשה (וכמובן עכשיו כשהוא אצלם הם מלקקים לו) וההלבנה הבלתי נתפסת של אצילי בכלי התקשורת - כל זה מהווים גועל נפש אחד גדול, ניגוד אינטרסים וגניבת דעת אחת גדולה. אם היה לנו בעלים ישראלי סטייל שחר, אלונה או רחמנא ליצלן, אבי לוזון, בחיים זה לא היה עובר בשתיקה. גולדהאר טעה כשלא הבין את הראש הישראלי שכרן שמים זין על ערכים ולכן חטפו מיד את אצילי ומיכה ישר ליריבות הישירות שלנו ואנחנו נשלם על זה בשנים הקרובות. אבל לא לעולם שחור, אנחנו רצים מרתון וישוב היום שהגלגל יתהפך ואנחנו נזיין אותם אפילו חזק יותר ממה שהיינו אותם במהלך העשור האחרון. עניין של שנה-שנתיים, אולי אפילו שלוש-ארבע, אבל זה יתהפך!
  15. צריך נייר טואלט חדש כי הוא נעול בשירותים
  16. מדובר באדם מטומטם ברמה מטורפת, הוא נדבק מהחברים שלו ברדיו חיפה וככל הנראה שואף יותר מדי אמוניה. מבחינתו יש אימפריה אחת ויחידה וקוראים לה מכבי חיפה. אחרי הזכייה שלהם באליפות הוא טען שמכבי תל אביב היא כלום ושום דבר ומכבי חיפה האימפריה היחידה שקיימת. אידיוט, כמו כל האוהדים שלהם, קיצר
  17. לאחר שנרגעתי מהערב המשוגע שהיה אתמול, יש לי כמה תובנות. קודם כל מכבי הוכיחה לפחות בפתיחת המשחק שהיא באה לשחק ולהופיע למשחק ולא להיות תפאורה. ההתרסקות שבאה לאחר מכן היא מ-2 סיבות: 1. מדקה 30 מכבי החליטה להתגונן עד סוף המשחק ולצאת למתפרצות, מספיק שהנגיעה של גררו הולכת סנטימטר אחד יותר למעלה מעל ג׳וש כהן וזה 3-0 ומזה חילה לא היו חוזרים בחיים. כמובן שהתכוננות הזאת שעה לסיום המשחק היא דבר נוראי וזוועתי, זה לא מה שאפיין את מכבי של העשור האחרון. 2. השחקנים שלנו מדקה 70 נפלו מהרגליים, בעיקר לאור הלחץ העצום מצד שחקני חיפה, צריך להפנים ולהבין שאין לנו דור פרץ, דור מיכה, איתי שכטר, אלירן עטר ודומה להם שיודעים להסתדר בלחץ כזה עם ניסיון של משחקי עונה. הסגל שלנו ברובו חדש ולא מכיר משחקים כאלה, תוסיפו את הכושר הלקוי שהם נמצאים בו (רוב תודות לפטריק) ושילוב של שני הדברים הללו הביא להתרסקות בסוף. אני אפילו לא משבר על הקהל של חיפה שבגול של שרי התעורר ודחף איתם וזה היה ברור שיהיה כאן מהפך. דבר שלישי, עדן שמיר הוא המרענן הרשמי שלנו לעונה הזאת, סוף סוף הוא הגיע. הוא יהיה שחקן אדיר במכבי והגול השלישי שהיה עליו זה שולי, ככה או ככה היינו סופגים את השלישי. מתפתח פה שחקן שיכול להחזיק אמצע וחיבור שלו עם גולסה וגלזר יכול לייצר פה אמצע מטורף לא פחות מהאמצע שהיה לנו שלוש שנים אחורה. הסגל לאט לאט מתחבר ונראה טוב יותר, עם הזין שה ישתפר וכמובן צריך עוד 2-3 שחקני רכש ובעיקר בלמים. יש לבנות את העונה הבאה כי העונה הזו כבר נסגרה ונחתמה עם חותמת. לגבי ההפס דן שבירת הרצף - כואב, מעצבן, מתסכל, היה בידיים שלנו ואיבדנו את זה כי נפלנו מהרגליים אבל בסופו של דבר - מכבי באה להילחם ופשוט הפלה מהרגליים לקראת הסוף כי זה מה שהיא שווה כרגע בכושרה הנוכחי. האם תסריט של 5-0 חיים כמו שכולם ציפו בהתחלה היה מנחם אותנו יותר? בוודאי שלא. אז הגלגל התהפך וכרגע הם למעלה ואנחנו למטה. אבל אל תשכחו - אנחנו מכבי וגם אתמול ב-30 שקית ראשונות הראנו אשכים. כשהגלגל יתהפך שוב, זה יבוא עליהם בצורה הכי קשה שיש. בפעם האחרונה שהם עיצבנו אותנו הם קיבלו 6. מי יודע? אולי בפעם הבאה כשהגלגל יתהפך והם יעצבנו אותנו יותר מדי (ואתמול דקות הסיום בקרן עם אבו פאני וחזיזה עם החיוכים והקללות התחיל את העצבים אצלנו) יכול להיות שהפעם הבאה הם יקבלו 10 ואז הם יסתמו ת׳פה שלהם על ה-10-0 ההוא מול הנוער שלנו בעונת 88׳. אני יודע שזה נשמע הזוי מה שקורה כאן אבל בואו, אנחנו לא הפועל, לא ב״ש וגם לא חיפה. הגלגל יתהפך ובסוף עוד מחייך ונצחק על היום הזה.
  18. אם את שכטר וטיבי לא השאירו שהם היו מאוד חשובים לחדר הלבשה ובחיים לא עשו בעיות משמעת בתוך המועדון, על אחת כמה וכמה את עטר אין מה להחזיר. מכבי בכל המהלכים שעשתה בקיץ עשתה זאת במטרה להסתכל קדימה אל העתיד ולבנות כאן קבוצה חדשה וזו הדרך הנכונה בסופו של דבר גם אם נשלם מחיר אי-הצלחה בשנה-שנתיים קדימה. צריך חיזוק אין כאן ספק. צריך בלם זר איכותי במקום הרננדס. צריך מחליף לקובאס שלא מרשים (וגם כבד להחריד למרות שכדורגל יש לו). ומעל הכל - חייבים שחקן לכנף שמאל בכדי שגבי יעבור לאמצע באופן קבוע יחד עם גולסה וגלזר. זה רכש המפתח בכדי שכל ההרכב יסודר כמו שצריך. ברגע שגלזר, גבי וגולסה יהיו במרכז, אנחנו כבר נראה אמצע הרבה יותר קשוח ושליטה טובה יותר במרכז השדה. לדעתי, צ׳יבוטה חייב לנחות כאן החודש. ללבן את העיניינים, יצחקי צריך לשבת איתו לסגור את הדם הרע בין הצדדים ולפתוח דף חדש עם המועדון ולא פחות חשוב - עם האוהדים. לעשות סגירת מעגל שבו צ׳יבוטה חוזר למועדון מהדלת הראשית להזדמנות שנייה ודף חלק ובסוף זה יעבוד כי יש לו כדורגל ברגליים. ברגע שיבואו 3 שחקנים כאלה כרכש החודש וההרכב סוף סוף יתייצב, יחד עם המאמן שיבנה שיטה ויכניס את תפיסת המשחק וצורת המשחק לשחקנים, תהיה כאן נסיקה ביכולת ונסיקה בתוצאות. בקיץ נוכל לעשות חושבים אם צריך שינויים ורכש חדש. כך נגיע במומנטום מצוין וחיובי בעונה הבאה להחזיר את הצלחת. אני מקווה שזה אכן הכיוון של המועדון לחודש הקרוב, אחרת אני לא רואה שינוי גדול שיקרה בקבוצה מעתה ועד סוף העונה.
  19. אנשים פה אומרים איך לעשות לו טקס אם הוא תבע את המועדון. להזכיר לכם השחקן הכי גדול שגדל ושיחק במכבי תבע את המועדון מיד אחרי שהמועדון זרק אותו בבושת פנים. לשחקן הזה קוראים אבי נמני. זה לא מנע מאיתנו ללבוש חולצות שחורות ולתת לו כבוד ענק עד היום, ראו את המשחק בונה שעברה נגד אשדוד עם הרטרו והטקס המרגש לשחקני עונת 91/92, בראשם אבי נמני שקיבל כבוד מלכים מהקהל שלנו. כמובן שאני לא משווה בין השחקנים ובין סיבת הזריקה. יחד עם זאת, דור מיכה זכאי לטקס ובינינו? על הפרשי שכר בעונה הקודמת שבה היה תחת חוזה במכבי, מגיע לו כל שקל. דור מיכה זה אחד מאיתנו, דור מיכה זה מכביסט ענק מבטן ומלידה ודור מיכה זו הנשמה הכי גדולה שמסמלת את העשור האחרון ותחיית המכביזם שאנחנו חווים. בחיים לא אקלל את דור, בחיים. כל עוד הוא יכבד אותנו ולא יחגוג בהתרסה כמו האפס הבוגד השני, אין שום סיבה לקלל אותו. יש לי חולצה של דור ולמשחק נגד ב״ש אגיע איתה למשחק. דור מיכה היה חייב לחזור לכאן בקיץ אחרי גלות של שנה, די הבנאדם קיבל את העונש שלו, השם שלו הוכתם, עזב את הארץ, התנצל. מה עוד אפשר לבקש? אז דור בחיים לא יחזור למכבי כל עוד מיץ׳ בעלים, לפחות בואו ולא נשכח מה הוא נתן לנו וכמה הוא אחד משלנו, גם אם טעה. אם התקשורת מלבינה ככה את הבוגד השני והפכה אותו לכוכב, לפחות מהצד שלנו הקהל, ניתן לסלוח לדור ולהראות לו שאנחנו זוכרים לו את מה שעשה עבורנו. מחכה לשירה האדירה משער 11 ״…שבווווווווו דור מיכה עולה, יאללה דור מיכה אואואואווווו״.
  20. לא צריך ללכת כל-כך רחוק. מספיק לקחת את הלחן של ״אלירן זיין אותכם״ ולשים את זה ככה: ״כל הקטינות שברחוב תחזיקו את הכוּס קרוב פקחו את העיניים תהיו ערניות כי אצילי מזיין קטינות!״. אפשר לשחק עם המילים בהתחלה אבל הכיוון די ברור לכם, מספיק בשביל לגרום לשרמוטה הקטנה לשלשל במכנסיים כל פעם שהוא פוגש בקהל שלנו.
  21. אנחנו כבר 15 (או 20? אני כבר לא זוכר) שנה תוקפים בבלומפילד מחצית שנייה לשער 11 ומעולם לא היו בעיות עם זה. זריקת חפצים? אתם מאשימים את הקהל בביזיון של בזבוזי הזמן של השוער הזין הזה? בחיים לא ראיתי שוער מבזבז ככה זמן ואני כבר 20 שנה במגרשי הכדורגל. זה היה ביזיון שאין כדוגמתו שהיה חייב לקבל צהוב שני ואדום. אם זה היה קורה במשחק של חיפה, זה היה פותח את המהדורה בחדשות הספורט ובאולפן הלילה. אבל כאשר זה נגד מכבי, זה בסדר וזה ״חכם״ (כמו שאמרו לי חברים שראו בבית שזה בדיוק מה שהשדרים אמרו). כבר לא משנה זריקת כוסות או לא, כן יסגרו את שער 11 או לא. העונה הזאת גמורה, מתה ומנוילנת בשקית שחורה עם פתק רשמי מחברת קדישא. בליגה אין לנו מה לחפש אלא רק לשמור על מקום שלישי על מנת להגיע לקמפיין אירופי בעונה הבאה. ללכת בכל הכוח על הגביע וזה הכל. כבר לא מעניין מה קורה בליגה, לא מעניין מה עם חיפה או ב״ש כי על הזין איזו נבלה או טרפה תזכה באליפות. צריך להתחיל לתכנן את השנים הבאות את הקבוצה הבאה של מכבי שתפרק כאן את הליגה ובראשה מכבי חיפה. הסגל הזה לא מספיק טוב, השלד אמנם מצוין אבל לא מספיק טוב. חייבים 4-5 שחקני מפתח על מנת לשדרג את השלד הקיים - בלם זר איכותי, קשר אמצע דפנסיבי חזק, כנף שמאל איכותי וכנף ימין איכותי (מחליף לקובאס שמאכזב מאוד, איטי ולא מתאים לסגנון המשחק של מכבי שחייב להיות מהיר באגפים). זה המינימום שחייבים ברכש. עונת 21/22 כבר מזמן נגמרה ויש להכיר בזה. צריך לעשות עכשיו בינואר ובקיץ מהלכים של רכש על מנת שעונות 22/23 ו-23/24 לא ייראו כמוה.
  22. אפשר להרוס את החצי של יציעי 2-5-7? אולי ככה הם יתקפו כל המשחק ל-11 וזהו דבר כזה עקבי ומעצבן עוד לא יצא לי לראות ב-30 שנותיי כאוהד מכבי.
  23. בן של זונה פדופיל שרמוטה לא יכול לראות אותו יאללה שיקרע צולבת וישחרר אותנו ילד זין
  24. אני גם בטירוף על הנושא הזה. לדעתי, זה מ-2 סיבות: 1. לא מבינים באמת עד כמה המשחק הזה ספציפית חשוב - לדירוג לשנים הקורובות, הכסף שייכנס אם מנצחים מחר (1.5 מיליון יורו) וכמה זה ישפיע על ההגרלות בשנים הבאות בקונפרנס / אירופית / אלופות. 2. חוסר עניין די מוצדק במפעל הזה. אני כמובן לא מזלזל בו וזו הרמה הראויה למכבי הנוכחית, אבל בואו לא ניתמם ונשחק אותה טיפשים - המפעל הזה בובה מבחינת ניקוד, תוצאות יפות וכסף. יוקרתיות? כאין וכאפס. המפעל השלישי בחשיבותו במפעל, הקבוצות הגדולות שמות עליו זין, היריבות שלנו בבית קבוצות מאוד נחותות (אולי לאסק ברמה קצת יותר גבוהה, אבל ניחא). ברור שמכבי תעשה כאן הישג ענק אם תגיע לשמינית או רבע גמר במפעל הזה. אבל זה לא דומה לשמינית או רבע גמר ליגה אירופית. לא דומה בכלל. לכן לדעתי הקהל לא עף על זה. אגב, אני סבור ובטוח שגם אם נוגרל נגד סלטיק / רומא / טוטנהאם, גם אז לא יהיה בלומפילד מלא, גג 20 אלף יבואו בגלל השם של היריבה, אבל לא חושב שיהיה סולד אאוט. כי תכלס? המפעל הזה לא כזה מרגש אותי ואני ממש מתאמץ להתרגש, וואלה לא יוצא לי. ואני מאלו שיבואו מחר למשחק, כן? קיצר, זו הנקודה המרכזית. נקווה ל-16-17 אלף מחר. סיבה נוספת (ופחות מוצדקת לטעמי שמשפיעה גם על משחק הליגה) - כבר חודש אין מאמן ומכבי נראית לא טוב מתחילת העונה (למרות שיפור יחסי במשחקים האחרונים עם ברק).
  25. למה שישלמו? בית משפט ומפרק כבר פירקו אותם אחרי חובות מטורפים, ירדו ליגה והם לא החזירו שקל ועד היום לא מחזירים שקל, מישהו עושה להם משהו? בכל מדינה נורמטיבית אחרת היו מפרקים את המועדון הזה לחתיכות, צו של בית משפט היה מעקל להם כל גרגיר חול בוולפסון ומוריד אותם לליגה ג׳ בלי זכות לערעור (זה מה שקרה לריינג׳רס בסקוטלנד לפני כעשור, המועדון פשט את הרגל וירד עד לליגה האחרונה בסקוטלנד, סלטיק בזמן הזה קטפו כל שנה אליפות. ככה זה שיש בית משפט / בית דין אמיתי ולא חלטורה כמו בארץ). אבל בכדורגל החלטורה שלנו? ככל שאתה יותר נוכל, ככה אתה יכול להתחייב ולא לשלם שקל! הם ככה מאז שטביב עזב אותם ב-2012, כבר עשור שהם מחתימים מאמנים ושחקנים, זורקים ולא משלמים. הם פשוט מגיבים תגובה פבלובית ״זה מתקופת טביב…״ או ״זה מתקופת כבירי / רמון / בעלים-נוכל שקר אחר כלשהו…״ ופה נגמר העניין מבחינתם. רק אם הקאס של אופ״א יתערב, אולי זה באמת ישנה אצלם בהתנהלות משהו. כל עוד זה לא קורה, זה יימשך ולא יהיה לזה סוף. מאור בוזגלו שמח על החלטת בית הדין שהפועל צריכה לשלם לו כסף. הוא רק לא הבין שאת הפועל זה ממש לא מעניין ולא מחייב לשלם חחחחח, הוא פשוט לקח מספר ועכשיו הוא מחכה בתור אינסופי של אנשים שהפועל חייבת להם כסף. מועדון מטונף, הן מוסרית, הן ניהולית והן כלכלית. בושה וחרפה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.