Jump to content

Hararihr

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by Hararihr

1. תנו להם לשמוח, הכל בסדר. עשו עלייה יפה וצריך לפרגן כשצריך עם כמה שזה מגעיל אותנו לעשות את זה. הכסף לא מעניין כי זה לא יעשה פה שינוי לטווח ארוך, גם אנחנו היינו שם ולא שינה יותר מדי, גם לא להפועל, גם לחיפה בפעמיים הקודמות. דבר אחד טוב יצא מכל הסיפור הזה - הם ידממו נקודות בליגה וזה יעזור בעיקר למכבי. השנה יש מטרה אחת - להחזיר את האליפות למקום לו היא שייכת - לקריית שלום. זה מה שצריך לקרות ואז בסוף העונה אף אחד לא יזכור שהם היו בליגת האלופות וזה יעניין את הביצה לכולם. יכול להיות שההעפלה שלהם היום לאלופות זה מה שיחתום על העונה הזאת אליפות של מכבי. השנה יותר מתמיד - זה שלנו לקחת. אנחנו פאריירים אם לא לוקחים, בעיקר לאור מה שקרה הערב. תנו להם לראות כוכבים ולקבל רביעיות מאריות היבשת. רק שמכבי שלנו תעשה את העבודה בליגה ובחודש מאי נצחק להם בפרצוף. אמן כן יהי רצון.
  2. אתה כנראה לא זוכר את אבי נמני השחקן וגם את אבי נמני המאמן / מנג׳ר. כשניר קלינגר ולוני גירשו אותו ממכבי, הדון יענקל’ה החביב ישר עט על הטרף והציע לו חוזה ל-4 שנים. נמני סירב בנימוס, והלך למאבקי תחתית בבית״ר ירושלים. עכשיו בואו ונזכיר - קיץ 2003, אמנם חיפה הפסידה אליפות למכבי אבל הייתה בסיום אותה העונה בליגת האלופות עם סגל מפלצתי, נמני היה בא תפור להם ואיתו הם היו יכולים לקחת 5 אליפויות רצוף ולא 3 כמו שלקחו במציאות. אבל נמני לא רצה ללכת ליריבה הישירה של מכבי על האליפות, הפועל כמובן שלא הייתה אופציה אז הוא חתם בבית״ר ירושלים. את כל זה הוא אמר בראיון שלו עם לירן שכנר בסערה בממלכה בספורט 1. זה בניגוד לזין הפדופיל שברגע שמיץ׳ זרק אותו ישר הוא טס עם הלשון בחוץ ליענקלה בשביל לחתום בחיפה. נכון, גם אני לא אוהב את הדברים שנמני אומר, אני גם לא זוכר לטובה את התקופה שלו כמנג׳ר ונכון, הוא גם סוכן שחקנים עם אינטרס כספי מובהק. אבל כשחקן מכבי? גדול המכביסטים בכל הזמנים, אף אחד לא מגיע אליו בכלל ברמת המכביסטיות שלו. כן, גם לא ערן זהבי. את שלושת המשחקים שהוא הביא בסיום עונת 2002/03 אני בחיים לא אשכח, זה הזיכרון הכי מתוק שלי בתור ילד כאוהד מכבי.
  3. לדעתי ב-15 דקות אין סיכוי למהפך, ייגמר 2-0 וסתם בשביל העצבים עוד חיפה ישימו גול 2-1 מגעיל כזה בדקה 91.
  4. חחחחחחחחחחחחחחחחח אני בוכה איזה מפגר דין דוד
  5. קודם כל זה ברור שחיפה משחקים מצוין, שמרו על רוב הסגל שלהם וחיזקו ברכש מצוין נקודתית מה שהיו צריכים - שני בלמים וחלוץ (ונראה שפגעו בינגו). הפאניקה כאן בפורום נובעת בעיקר מהיכולת שאנחנו מציגים והיעדר רכש נכון במקומות שאנחנו צריכים. הרבה תלוי במה ינחת כאן בחודש הקרוב. בתסריט הוורוד בו דסה, יוני כהן, דור פרץ ובלם זר בינגו נוחתים פה, מכבי תיקח את האליפות על הראש של חיפה, אין לי ספק בזה. כי אם יש לנו הרכב שנראה ככה: דניאל פרץ סאבוריט, ניר ביטון, בלם זר, דסה גלזר פרץ, גלוך / גולסה פארפה, זהבי / יובא / פריצה, יוני כהן בתוספת העובדה שכנראה לא נעשה בתים השנה ונהיה מרוכזים בליגה בלבד - בהרכב כזה מכבי תשחט את הליגה ותיקח אליפות על הראש של חיפה. תסתכלו על ההרכב הזה ותבינו כמה הפאניקה כאן יכולה להשתנות ברגע לדעה שהולכים לקחת אליפות אם אכן נביא את הרכש הזה וזה לא בשמיים להביא את זה. צריך לפגוע בבלם זר ואת השלושה שכבר היו אצלנו ללחוץ עליהם כמה שיותר שיחזרו כמה שיותר מהר. אני רואה את ההרכב לעיל ומקבל אורגזמה בכל הגוף. זה לא דומה בכלל לשנתיים האחרונות אבל כמו שכתבתי לעיל, הכל תלוי מה ינחת פה בחודש הקרוב. נקווה שהתסריט יהיה כמה שיותר קרוב לעיל.
  6. אפילו פחות, היו 14.5 בערך על סף ה-15, אני אומר את זה מידיעה. נולדו ב-2004 אאל״ט. הפרשה התפוצצה ב-2020, לפני שמלאו להם 16 בוודאות. איך בא לי שאצילי יקבל את בצינור עד העצם, זה היה עונג כשעכשיו הוא ״מככב״ בחיפה.
  7. איך אני מבסוט שזה יוצא עכשיו אחרי שנתיים שהלבינו את הבן של זונה הזה. אם התיק נפתח והם הולכים למשפט, קצת כואב על מיכה הכי באמת אהבתי אותו, אבל בשביל שאצילי יקבל את הזין עד העצם זה אכן שווה את זה אחרי מה שעברנו איתו והלבנה שהתקשורת הירוקה עשתה עליו (והטינופת כאשר היה שחקן שלנו). מכבי הונדה ״האדם לפני השחקן״ וולוו חיפה, או יותר נכן כבוד הנשיא יצטרכו לתת כאן המון הסברים מוסריים איך החתימו פדופיל שפעל בזדון לזיין קטינות. בעזרת השם היום של הזין הזה מגיע בקרוב. נ.ב - ברור שהזין הזה שדומה לאביב גפן ישים אותם במדי מכבי, אבל זה ישכח מהר מאוד אם זה יתפוצץ שוב והציק ייפתח כי הפעם הם שניהם ביריבות הכי גדולות שלנו, מעז ייצא מתוק
  8. העובדה שעדיין לא התקבלה החלטה לגבי בית״ר ירושלים והיכן היא תשחק בעונה הבאה, זו רק מראה לריקבון שיש כאן. הרי זה לא משנה אם זו בית״ר, הפועל, סכנין או יודעים מה? אפילו מכבי. המועדון הזה כבר חצי שנה במצב בו לא יודעים מאיפה יגיע הכסף לעונה הבאה, זה משהו שכולם ידעו אותו. כבר אז היה צריך לתת דד-ליין לבית״ר ל-31.06 שזה התאריך האחרון לשים בו ערבויות לתקציב המועדון לעונת 22/23 (וגם לכלל קבוצות הליגה). עובדה נוספת, שפאקינג אבי לוזון יושב בבית הדין כפטרון של הורדת בית״ר ירושלים ליגה על מנת שהקבוצה שלו תישאר בליגה אחרי שירדה בצדק על המגרש - אין יותר הרגשה של מפא״י מהחרא הזה. הכדורגל פה רקוב, הניהול שלו רקוב, המוסד הזה שנקרא התאחדות רקוב, בית הדין רקוב והכל אינטרסים, קשרים, עסקנים וקומבינות. וכמובן, גם התקשורת נכנסת פה לעניין, הם האחרונים שנקיים כי הם נותנים לגיטימציה לחרא הזה כבר עשרות שנים. מפתיע אתכם שאחרי שזרקנו שני כוכבי על על זה ששכבו עם קטינות, הלבינו אותם ברגע בו הם חתמו ביריבות הישירות שלנו ואחת מהן לקחה אליפות על הראש שלנו בגלל שהיא לקחה את מי שאנחנו זרקנו? (בלי קשר מה אני / אתם חושבים על העניין, אם היה נכון לעשות את זה או לא). זו הייתה ההלבנה הכי שקופה, הכי מגעילה והכי צבועה שיכולה להיות. למה? העיקר שהם יזיינו את מכבי. מריחים את זה מכל כיוון אפשרי. וזו רק דוגמא אחת ספציפית עלינו ועל מכבי, יש עוד אינספור דוגמאות לא קשורות למכבי שמראות כמה זה רקוב. הכל אינטרסים, הכל שחיתות, הכל רקוב. מבאס שאדם כמו מיץ׳ נכנס לחרא הזה והיחידי שגם עשה את הצעד שמהווה דוגמא, כל השאר בחרו בכיוון ההפוך. וזה לא בגלל מיכה ואצילי, זה לא בגלל האליפות שהפסדנו לחיפה, זה בגלל שזה מראה בדיוק את השורש הרקוב כאן שלא הולך לשום מקום וזו בדיוק הסיבה המרכזית מדוע הכדורגל פה לא יתקדם בחיים. עלק 10.8 דד ליין אחרון, אני שם את הראש שלי שידחו את זה בעוד שבוע-שבועיים וגם זה לא יהיה הדד ליין האחרון.
  9. אני דווקא חושב שהחולצה פחות נוראית במציאות ממה שחשבנו מלכתחילה. היא עוברת בגרון לדעתי. אם זה היה כחול נייבי זה היה מכוער עוד יותר. ונתניה מפרקת אותנו במרכז השדה, אנחנו לא עוברים את החצי כבר 12 דקות.
  10. שידור לטלפון לאלה שנמצאים מחוץ לבית בבקשה חברים
  11. שום למכור ושום נעליים. פחות מ-25 מיליון יורו וזה שוד לאור היום. זה גול ברמה של זהבי והוא חצי מהגיל שלו, מה זה הדבר הזה?!?!!?? כוכב כדורגל!
  12. אני לא יכול אפילו לתאר לכם מה התמונה הזאת עושה לי בחלציים עלק אוהדי חיפה לא מפחדים, התמונה הזאת צריכה להיכנס לקטגוריית ״תוכן לא הולם, יכול לפגוע בחלק מהאנשים / תוכן פורנוגרפי לגילאי 21+״.
  13. שחצנים, גרמנים, כלליים חסרי זהות
  14. וואלה אני מתרגש ולא חשבתי שזה יקרה. עכשיו יש לנו התקפה פשוט מטורפת, רק צריך פארפה בשמאל, עוד שחקן כנף זר לימין, שני בלמים ואפשר להיות אופטימיים לגבי העונה הבאה. מיותר לציין שבאיזור הכרמל הרעש שהביצים שם עושות שומעים בכל רחבי ארץ ישראל, מק״ש ועד אילת
  15. כתבות הקליקבייט היומיות יצאו עכשיו בכל האתרים. מבחינתי דבר לא השתנה, עד שאין הודעה רשמית ממכבי, הכל חרטא ברטא.
  16. זה היה כזה ברור מההתחלה שכל הכתבי זין האלה ממציאים ומבלבלים בשכל של כולנו בשביל קליק-בייט הכי זול שיש. בפועל, הם לא באמת יודעים מה קורה, הם לא באמת יודעים מה הולך מאחורי הקלעים מסיבה מאוד פשוטה - ערן זהבי עדיין לא החליט עצמו לאן הוא הולך. זה החוזה האחרון (כנראה) שלו בקריירה, מן הסתם שייקח את הזמן ויחליט. אני בטוח שההצעה ממכבי כבר הייתה מונחת על השולחן כבר בינואר-פברואר האחרון כשהוא הגיע לארץ, עכשיו ההצעה מברזיל קצת בלבלה אותו והוא עדיין מתלבט. זה כל הסיפור. לא כסף, לא תנאים ולא נעליים. כל הכתבי זין האלה מבלבלים במוח כאילו הם יודעים משהו. אף אחד לא יודע מה גולדהאר דיבר עם זהבי ומה הוא הציע לו. מה, טוכמן וצנציפר מדברים עם גולדהאר פעמיים בשבוע? כל מי שיש לו טיפת שכל מבין שכל מה שהם מפרסמים זה בולשיט. צריך לחכות בסבלנות, אם יגיע - מצוין. אם לא יגיע - יש לנו 2 חלוצי על שיפרקו פה הגנות בליגה שלנו, רק צריך שחקן כנף לימין (גויאגון כנראה יהיה שמאל, רק שיחתום על החוזה כבר) צריך בלם זר גרזן ובלם ישראלי (ניר ביטון כנראה) ואפשר להביא עוד גרזן לקישור (כגיבוי לגזר או ביחד איתו). לא יותר מדי, באמת שסתם אנחנו במתח גבוה על זהבי שבעמדה הזאת אנחנו סגורים כבר מינואר. צריך לשחרר ומה שיהיה, יהיה. מה שבטוח - תפסיקו לעקוב אחרי הכתבים האלה שלא מבינים כלום. לא תראו, לא תילחצו.
  17. הצורה הדקיקה של אותיות מכבי זה הדבר שהכי מפריע בסמל הזה, כמובן חוסר הצבע הצהוב הבולט. וכחול כהה בגימור של המסגרת עם כחול בהיר יותר במרכז - כאילו עשו את זה בצייר בווינדוס. קודם כל - הרקע חייב להיות צהוב. נקודה. האותיות של ״מכבי״ חייבות להיות עבות ורגילות כמו שהיו תמיד. מסגרת? שיהיה עיגול, שיהיה מגן זה לא באמת רלוונטי, וארבעה כוכבים מעל. מעבר לכך - כמו בתמונה הזאת שזה נראה פשוט שלמות:
  18. איזה אושר כשראיתי את הפוש. כאילו חוויתי שוב את המשפט האלמותי ״…אופואדו לבד… והנההההה ה-4-3!!!!!!!! הנה ה-4-3!!!!!! יונתן כהן מנצח את המשחק הזה!!!!!״. דיווח ראשוני לאור חתימה ולאדן ריבית כמאמן מכבי ת״א - רעש מחריש אוזניים נשמע בחיפה והקריות, כאשר רבבת זוגות אשכים החלו לנוע מצד לצד באי נוחות מוגזמת…״
  19. ישששששששש סוף סוף הרעש של הביצים באיזה חיפה והקריות מגיע עד גוש דן
  20. איך הפועל הגרדנים האלה הגיעו להסכם עם אדידס ומכבי החליטה לא לחדש את ההסכם איתם לפני 5 שנים? חיפה המוגבלים האלה עם נייק ואנחנו נשארנו עם פילה. למרות שתכלס, היו לנו תלבושות יפות עם פילה, רובן היו מדהימות, בעיקר הבית משבצות של עונת איביץ׳ השנייה והבית של השנה.
  21. באמת שהנבחרת לא מעניינת בכלל, בעיקר כשזהבי לא משחק בה. כל הזמן התלוננו שהורגים את השחקנים שלנו בפגרות של הנבחרת, אז סוף סוף רק שחקן אחד זומן לשם. מבורך לאין שיעור. אמן שכל שחקני חיפה ישברו את הצלעות שאולי ישבית אותם לאיזה יומיים (חוץ מהפדופיל שישר יקום על הרגליים כי קיום יחסי מין עם ילדה בת 15 הפך אותו לאיש הברזל). בכלל המינוי של בניון שמינה את חזן למאמן זו בדיחה גדולה. הישראליאדה שתהיה פה כאשר הנבחרת תיכשל יהיה הדבר הכי מצחיק והכי מעניין שיקרה בנבחרת הזאת בעשור האחרון.
  22. וכרגיל ״הפתעה גדולה״, היריקה של הכוכב הגדול של הירוקים לא נרשמה בדוח השיפוט. מעניין על כמה אגורות קנס תובע ההתאחדות רשף יסגור עם יענקל’ה כשישבו על הכוס קפה מחר.
  23. יום של דרבי ואני מרגיש כל-כך מכובה, לא הגיוני שאני מרגיש שלא בא לי ללכת. הזייה מה שהעונה פח אשפה הזאת גרמה לנו להרגיש, איכס. אבל כמובן נבוא לקרוע את הגרון ולשבור להם ת׳רגליים. כי הפועל תמיד תהיה הזונה מספר אחת שלנו.
  24. כאילו לא מספיק צרות יש לנו על הראש, עכשיו לשחק נגד השרמוטות האלה שיבואו לשתות לנו ת׳דם עם קשית. בכל מקרה, על הזין מה המצב המקצועי - צריך לבוא ולזיין את אמא שלהם. הם קבוצה פח אשפה. אם נבוא בראש ״תיקו וזה טוב בשבילי״, עוד נפסיד ונבכה על הרצף המדהים שנקטע על כלום ושום דבר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.