Jump to content

Hararihr

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Recent Profile Visitors

714 profile views
  1. שום למכור ושום נעליים. פחות מ-25 מיליון יורו וזה שוד לאור היום. זה גול ברמה של זהבי והוא חצי מהגיל שלו, מה זה הדבר הזה?!?!!?? כוכב כדורגל!
  2. אני לא יכול אפילו לתאר לכם מה התמונה הזאת עושה לי בחלציים עלק אוהדי חיפה לא מפחדים, התמונה הזאת צריכה להיכנס לקטגוריית ״תוכן לא הולם, יכול לפגוע בחלק מהאנשים / תוכן פורנוגרפי לגילאי 21+״.
  3. שחצנים, גרמנים, כלליים חסרי זהות
  4. וואלה אני מתרגש ולא חשבתי שזה יקרה. עכשיו יש לנו התקפה פשוט מטורפת, רק צריך פארפה בשמאל, עוד שחקן כנף זר לימין, שני בלמים ואפשר להיות אופטימיים לגבי העונה הבאה. מיותר לציין שבאיזור הכרמל הרעש שהביצים שם עושות שומעים בכל רחבי ארץ ישראל, מק״ש ועד אילת
  5. כתבות הקליקבייט היומיות יצאו עכשיו בכל האתרים. מבחינתי דבר לא השתנה, עד שאין הודעה רשמית ממכבי, הכל חרטא ברטא.
  6. זה היה כזה ברור מההתחלה שכל הכתבי זין האלה ממציאים ומבלבלים בשכל של כולנו בשביל קליק-בייט הכי זול שיש. בפועל, הם לא באמת יודעים מה קורה, הם לא באמת יודעים מה הולך מאחורי הקלעים מסיבה מאוד פשוטה - ערן זהבי עדיין לא החליט עצמו לאן הוא הולך. זה החוזה האחרון (כנראה) שלו בקריירה, מן הסתם שייקח את הזמן ויחליט. אני בטוח שההצעה ממכבי כבר הייתה מונחת על השולחן כבר בינואר-פברואר האחרון כשהוא הגיע לארץ, עכשיו ההצעה מברזיל קצת בלבלה אותו והוא עדיין מתלבט. זה כל הסיפור. לא כסף, לא תנאים ולא נעליים. כל הכתבי זין האלה מבלבלים במוח כאילו הם יודעים משהו. אף אחד לא יודע מה גולדהאר דיבר עם זהבי ומה הוא הציע לו. מה, טוכמן וצנציפר מדברים עם גולדהאר פעמיים בשבוע? כל מי שיש לו טיפת שכל מבין שכל מה שהם מפרסמים זה בולשיט. צריך לחכות בסבלנות, אם יגיע - מצוין. אם לא יגיע - יש לנו 2 חלוצי על שיפרקו פה הגנות בליגה שלנו, רק צריך שחקן כנף לימין (גויאגון כנראה יהיה שמאל, רק שיחתום על החוזה כבר) צריך בלם זר גרזן ובלם ישראלי (ניר ביטון כנראה) ואפשר להביא עוד גרזן לקישור (כגיבוי לגזר או ביחד איתו). לא יותר מדי, באמת שסתם אנחנו במתח גבוה על זהבי שבעמדה הזאת אנחנו סגורים כבר מינואר. צריך לשחרר ומה שיהיה, יהיה. מה שבטוח - תפסיקו לעקוב אחרי הכתבים האלה שלא מבינים כלום. לא תראו, לא תילחצו.
  7. הצורה הדקיקה של אותיות מכבי זה הדבר שהכי מפריע בסמל הזה, כמובן חוסר הצבע הצהוב הבולט. וכחול כהה בגימור של המסגרת עם כחול בהיר יותר במרכז - כאילו עשו את זה בצייר בווינדוס. קודם כל - הרקע חייב להיות צהוב. נקודה. האותיות של ״מכבי״ חייבות להיות עבות ורגילות כמו שהיו תמיד. מסגרת? שיהיה עיגול, שיהיה מגן זה לא באמת רלוונטי, וארבעה כוכבים מעל. מעבר לכך - כמו בתמונה הזאת שזה נראה פשוט שלמות:
  8. איזה אושר כשראיתי את הפוש. כאילו חוויתי שוב את המשפט האלמותי ״…אופואדו לבד… והנההההה ה-4-3!!!!!!!! הנה ה-4-3!!!!!! יונתן כהן מנצח את המשחק הזה!!!!!״. דיווח ראשוני לאור חתימה ולאדן ריבית כמאמן מכבי ת״א - רעש מחריש אוזניים נשמע בחיפה והקריות, כאשר רבבת זוגות אשכים החלו לנוע מצד לצד באי נוחות מוגזמת…״
  9. ישששששששש סוף סוף הרעש של הביצים באיזה חיפה והקריות מגיע עד גוש דן
  10. איך הפועל הגרדנים האלה הגיעו להסכם עם אדידס ומכבי החליטה לא לחדש את ההסכם איתם לפני 5 שנים? חיפה המוגבלים האלה עם נייק ואנחנו נשארנו עם פילה. למרות שתכלס, היו לנו תלבושות יפות עם פילה, רובן היו מדהימות, בעיקר הבית משבצות של עונת איביץ׳ השנייה והבית של השנה.
  11. באמת שהנבחרת לא מעניינת בכלל, בעיקר כשזהבי לא משחק בה. כל הזמן התלוננו שהורגים את השחקנים שלנו בפגרות של הנבחרת, אז סוף סוף רק שחקן אחד זומן לשם. מבורך לאין שיעור. אמן שכל שחקני חיפה ישברו את הצלעות שאולי ישבית אותם לאיזה יומיים (חוץ מהפדופיל שישר יקום על הרגליים כי קיום יחסי מין עם ילדה בת 15 הפך אותו לאיש הברזל). בכלל המינוי של בניון שמינה את חזן למאמן זו בדיחה גדולה. הישראליאדה שתהיה פה כאשר הנבחרת תיכשל יהיה הדבר הכי מצחיק והכי מעניין שיקרה בנבחרת הזאת בעשור האחרון.
  12. וכרגיל ״הפתעה גדולה״, היריקה של הכוכב הגדול של הירוקים לא נרשמה בדוח השיפוט. מעניין על כמה אגורות קנס תובע ההתאחדות רשף יסגור עם יענקל’ה כשישבו על הכוס קפה מחר.
  13. יום של דרבי ואני מרגיש כל-כך מכובה, לא הגיוני שאני מרגיש שלא בא לי ללכת. הזייה מה שהעונה פח אשפה הזאת גרמה לנו להרגיש, איכס. אבל כמובן נבוא לקרוע את הגרון ולשבור להם ת׳רגליים. כי הפועל תמיד תהיה הזונה מספר אחת שלנו.
  14. כאילו לא מספיק צרות יש לנו על הראש, עכשיו לשחק נגד השרמוטות האלה שיבואו לשתות לנו ת׳דם עם קשית. בכל מקרה, על הזין מה המצב המקצועי - צריך לבוא ולזיין את אמא שלהם. הם קבוצה פח אשפה. אם נבוא בראש ״תיקו וזה טוב בשבילי״, עוד נפסיד ונבכה על הרצף המדהים שנקטע על כלום ושום דבר.
  15. אוקיי, זה הולך להיות ארוך אבל זה על הזין שלי. אני פשוט מתוסכל ועצבני איך כל פעם אנחנו מפשלים את זה בפלייאוף. זאת לא מכבי שלי וזה לא מכביזם, פשוט עונה פח אשפה. קודם כל ברור לאור היכולת ואיבוד הנקודות היקרות בפלייאוף שאין כאן שום סיכוי לאליפות השנה (ואני היית מהאופטימיים ביותר עד לפני שבועיים שבזכות המכביזם וצמד החלוצים האימתני שלנו אנחנו עוד מסוגלים לקחת את זה לחיפה מתחת לאף כנקמה על העונה שעברה, אבל בואו - מכביזם אין בקבוצה הזאת השנה). דבר שני, אני כולי תקווה שבאר-שבע תצליח לעשות את הבלתי יאומן ביום שני ותנצח ותיקח לחארות האלה אליפות על הראש. אמנם לא סובל אותם, אבל בשנה האחרונה פיתחתי שנאה למטומטמים האלה מהכרמל ובעיקר לפדופיל שבגד בנו (יא בן של זונה, לא יכולת להשאיר את הזין שלך במכנסיים ולהישאר פה ולתת לנו אליפות רביעית ברציפות ביחד עם מיכה? כוס אמקום ערס!). אבל זה משני ולא משנה כבר. דבר שלישי והעיקרי ביותר - הדאגה שלי היא מקצועית. אנחנו קבוצה חולה ומועדון חולה. הנהלה שמורכבת מישראלים לא תביא אותנו לשום מקום. לגבי הסגל ואיכות הקבוצה - למעט דניאל (שניהם כמובן), סאבוריט, גבי, ביטון, גולסה (למרות שנפצע כל הזמן וזה כבר נמאס), יובאנוביץ׳ (לב צהוב ענק) ופריצה (פשוט חולה על הרגש איתן והוא חלוץ ענק) את כל השאר צריך לשלוח בקיץ וכמה שיותר מהר. הבעיה העיקרית - אין את מי להביא חוץ למהמר על זרים. על פריצה ויובאנוביץ׳ הימרנו נכון. על קובאס לדוגמא פשוט נפלנו נפילת בנג׳י. וזה הבעיה בשחקנים זרים - אתה לא יודע באמת מה תקבל ואיך הם יתאקלמו פה. הרי כולנו יודעים שהכדורגל שיש ברגליים של קובאס לא קיים באף שחקן ישראלי, אפילו לא ברגליים של אצילי. אבל החיבור שלו לקבוצה כנראה לא טוב, הוא כבד מדי, כנראה שאין לו חשק לשחק כבר ברמות האלה וככה זה נראה. חייבים להביא קשר גרזן, שני שחקני כנף איכותיים (שם צריך לשים את כל הכסף כי בכנפיים אין כלום) וכמובן בפאקינג בלם. אפילו שניים. זהבי לדעתי לא יגיע בעונה הבאה, סתם פנטזיה ומשאלת לב שלנו האוהדים. פארפה גויאגון חייב להיות כאן עונה הבאה, בר כהן ויתר הצעירים חייבים לקבל צ׳אנס כי פשוט אין אופציה אחרת, בעיקר אם סאבוריט, יובאנוביץ׳ ופריצה נשארים. אז זוסוואה סה סימן שאלה גדול ואם הוא נשאר ופארפה חוזר - זה אומר שיש לנו כבר 5 זרים ויש מקום רק לזר אחד. זו בעיה מאוד מאוד קשה. אין לנו כנפיים, הקישור לוקה בחסר לעומת שנים קודמות (איך אני מתגעגע לקישור של גלזר-פרץ-גולסה אינעל העולם, קיר באמצע המגרש) והתקפה שאמנם יש לה 2 אימתניים באמצע אבל בכנפיים כלום ושום דבר. אם ג׳ורדי היה כאן הוא היה מתאבד על דוידה אבל ליצחקי אין שיניים כדי לקחת אותו מהפועל וגם הוא ינחת בחיפה בשלב מסוים. אנחנו במצב קשה, לדעתי יש כאן צורך בעמדה אחת להביא זר (ובמקרה וזה יעזוב יש להביא עוד זר בדגש על בלם איכותי לפני הכל!) ובכל שאר העמדות לעשות מה שעשינו עם הפייר פליי ולהביא שחקנים צעירים שלנו ולהכניס אותם למים - חנציס, בר כהן, אוסקר גלוך וכן הלאה. לפחות שבעוד שנתיים תהיה פה קבוצה בריאה ומאוזנת שתצליח להתמודד על האליפות עד הסוף, כי כרגע - אני לא רואה מצב שבעונה הבאה אנחנו בכלל נדגדג את המאבק על התואר. מבאס, מעצבן ומקומם ההתרסקות שלנו בכל פלייאוף בשנים האחרונות (במקרים שבהם אנחנו לא מסיימים את העונה הסדירה במקום הראשון). צריך כאן חריש עמוק ויסודי וזה צריך לבוא רק מלמעלה, כל עוד יצחקי את תמם מנהלים את מכבי - אני לא רואה שזה קורה. צפו לעוד קיץ של סחבת ושחרור סיטונאי של שחקנים ללא כל התקדמות עד השבוע האחרון של החלון. זה מה יש, נקווה שלא נתעצבן יותר מדי הפעם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.