Jump to content

Hararihr

משתמשים רשומים
  • Content Count

11
  • Last visited

• Days Won

1

Recent Profile Visitors

328 profile views
  1. אין יותר פאתטיים מאוהדי חיפה, אני חי סביבם ומרגיש כאילו אני נמצא בניסוי קוגניטיבי על מוח האדם. אחד החברים שלי (אוהד שרוף של חיפה) הראה לי סרטון שרץ חזק בקבוצות הסגורות שלהם בפייסבוק שנקרא ״שופטים בצהוב״, סרטון ב-3 חלקים!!! של ״טעויות שיפוט לטובת ״הגרמנים״ (קרי, אנחנו, מכבי) וטעויות שיפוט כנגד מכבי (קרי, חיפה)״. שלחתי אותו לראות את משחק הגביע שלנו בעונת סוזה מול אשדוד שכבוד אלון יפת שלח את זיו עם אדום (שהוא פאקינג נכנס מחליף באותו המשחק וגם שם שער!) וגם נתן להם פנדל בדקה 118, ולקח לנו פאקינג גביע ודאבל באותה העונה. וזה כמובן בלי להזכיר את הנפילות של השחקנים של היריבה במשחקים
  2. אפשר בבקשה לתת לי כאן תשובה מנומקת לטענה ההזויה של אוהדי חיפה ש-״השופטים של הצהבת ובגלל הפנדלים שנתנו להם בתוספת הזמן הם במאבק על האליפות ואם לא השופטים ואם לא גולדהאר משחד אותם במקום לקנות רכש, הם נאבקים על מקום בפלייאוף העליון...״? נמאס לי מהפאתטיות שלהם, המון חברים שלי אוהדי חיפה והם פשוט מוכיחים לי כמה הם חסרי מוח כל פעם מחדש. רגשי הנחיתות שלהם כבר מעצבנים אותי. אז אם מישהו כאן יכול לכתוב תגובה עם עובדות ונתונים (מעבר לזה שכל קבוצה בליגה נופלת כל המשחק בשביל למשוך זמן נגדנו) ולהוכיח להם שהם חיים בסרט, זה יעזור לי מאוד, חבר׳ה.
  3. אני האמת די מרוצה ממשחק ההתקפה של מכבי, למרות חוסר הדיוק במסירות, יש מחץ בהתקפה שלנו וזה יש לזה עקביות במשחקים האחרונים.
  4. לוזון צריך ציפרלקס דחוף, חולה בראש עם הצעקות שלו. ושוב אפק הבן זונה הזה עם הסובייקטיביות שלו, ההתקפות של מכבי מפרקות את פ״ת, היה צריך להיות כבר 2-0 למכבי.
  5. נבדל ברור, אפק יא בן של אלף זונות. אפשר בבקשה כבר לשים להם את הכדור ברשת?!?!?
  6. אני יודע שמשה חוגג לא נכנס לכאן, אבל רק בשביל לסבר את פניו (ואת ראשו) של המטומטם שחושב שאם יש לו ביטקוין כנכס אז זה כסף אמיתי שתמיד יישאר בערך של 30 אלף דולר: נכון אדון חוגג, אף אחד לא חקר ככה את מיץ׳ גולדהאר, אתה יודע למה? כי כשמגיע לך הבעלים של פאקינג חברת ״וולמארט״, רשת הסופרמרקטים הגדולה ביותר בצפון אמריקה, עם כ-200-300 מיליון לקוחות שקונים שם מדי חודש, עם הכנסות של מאות מיליוני דולרים כל חודש, כל מה שצריך לבדוק זה את רשמיות המסמכים שמיץ׳ גולדהאר הוא הבעלים האמיתי וזה אכן מיץ׳ גולדהאר ולא מתחזה אליו. דבר, שבכמה ימים בודדים אפשר לבדוק ולסגור. לכן לא חקרו את מיץ׳ ג
  7. מרוב משחקים כל יומיים כבר שכחתי מתי המשחק נגד חיפה, אם זה עוד 3 מחזורים זה עוד יותר טוב, כי אנחנו צריכים לנצח 3 משחקים רצוף עד אז. אז סבבה, מחזור אחרי הם לפנינו. תנצח את חיפה, הפער 5 נקודות, יבוא מחזור שבו הם יעשו תיקו ויאבדו נקודות, תנצח באותו המחזור שהם ימעדו, הפער יורד ל-3 ואתה מרחק משחק אחד ממקום ראשון. כלומר, הכל תלוי בשני משחקים, שאחד מהם הוא ברגליים שלך ועל מנת לייצר את המצב הזה, אתה צריך לקחת עכשיו 3 משחקים בניצחונות ולא לאבד נקודה אחת! לגבי הנקודות שיש להם העונה אל מול העונה שעברה - יש להם סך הכל 3 נקודות יותר והפער נשען על פתיחת העונה הגרועה שלנו, זה רק מחז
  8. בואו ותנו לי לעשות לכם סדר לגבי חיפה והמאבק שלנו על האליפות העונה: חיפה מנצחת 8 משחקים רצוף, הם מקום ראשון, פער 8 נקודות יציב (ו-11 זמני), כל אלו דברים ידועים. המשבר שלהם יגיע, אני לא יודע מתי, אבל הוא יגיע. כי חיפה היא לא מכבי של איביץ׳ שלא סופגת שערים 13 משחקים מפתיחת העונה, היא לא מכבי של סוזה שהתקפית עם פריצה, זהבי ובן חיים שרפה את הליגה והיא לא הפועל של גוטמן עם יעילות גרמנית. היא קבוצה שיש לה סקורר אחד, רוקאביצה, והברקות של שרי כמו שראינו היום, ומאמן שיודע לחבר אותם יפה שקוראים לו ברק בכר. הם לא יותר טובים מהעונה שעברה, הם באותו קצב נקודות כמו שנה שעברה, פשוט ניצלו את הפת
  9. אני לא יודע מה אתם רוצים, היום דוניס עלה עם ההרכב הנכון ככה ששמנו 4 להפועל (מהמטרילים)
  10. אנחנו משחקים הרבה יותר טוב מאשר המשחקים האחרונים, אבל אני מסרב להתלהב יתר על המידה. הפועל הקבוצה הכי חלשה בליגה, וכבר מחצית שלמה לא שמנו כדור ברשת נגד אותה הפועל שהיא הכי חלשה בליגה. גם פה אנחנו מתקשים לשים גול, זה מטריף אותי!
  11. תחשבו על תסריט כזה בינואר: חיפה מחתימים את אצילי בית״ר מחתימים את מיכה ומכבי מחתימה את זהבי קונים?
  12. בדקתי עשרים פעמים שאין את באזל ברשימת הקבוצות בהגרלה ועכשיו ברצינות, אני באמהלא יודע את מי אני מעדיף לקבל, כל קבוצה כאן היא כמעט בלתי עבירה. אבל כמו שאני מכיר את הקירח, למרות שהוא לא מגריל כבר כמה שנים, הוא ידאג שבמקרה של מכבי, הכדור של נאפולי יהיה חם. תתכוננו לטוס לאצטדיון דייגו ארמנדו מראדונה
  13. יוצאים מחר עם ניצחון, נקודה. לא מבין בכלל איך אפשר לחשוב על תיקו או על כל תוצאה אחרת. להזכירכם - אנחנו במינוס 4 נקודות מהם, ועוד יש להם יש משחק חסר, בפוטנציאל אחרי מחר, הם עם 7 פור עלינו, אולי 10 פור עם המשחק החסר. מעבר לאפקט שפער כזה בשלב כל-כך מוקדם העונה יכול לעשות להמשכה, ברק בכר ידוע כאחד שיודע לנצל מומנטום של קבוצה ויודע לעלות על הגל כמו שעשה בבאר שבע 15/16. וזו בדיוק הנקודה שבה מכבי חייבת להיות חדה וברורה - לא יהיה שחזור של עונת 15/16, לא יהיה שוב מצב שבו בכר לוקח אליפות על הקשקש על הראש של מכבי. וזה מתחיל מחר בסמי עופר. חיפה ניפחה בלון מאוד גדול במוקדמות האירופית ובפתיחת
  14. מנצחים היום 2-0 ועולים לליגת האלופות. למה? כי אנחנו מכבי, זה ב-ד.נ.א שלנו. הכל או כלום בלי אופציה לכלום.
  15. מצטרף לגישה הזו בכל מילה אחי, בכל מילה ומילה! אנשים שהם לא אוהדי מכבי אמיתיים שחיים את מכבי ביום-יום, לא יכולים להבין בכלל מה זה להיות ווינר אמיתי. להיות ווינר אמיתי זה להיות מכביסט - זה לבוא לפלזן אחרי שהפסדת בבית, אחרי שכל התקשורת נעצה בך חיצים על ״כישלון״ וכולם מחייכים מאוזן לאוזן ומחכים להדחה הבלתי נמנעת שלך, הרי פלזן לא הפסידו שנתיים בבית במסגרת אירופאית, להיות מכביסט - זה לבוא לפלזן ולתת להם בדיוק 2-0, לקחת את התוצאה שאתה צריך בשביל לשלוח אותם הביתה ולעלות לפלייאוף ליגת האלופות. להיות ווינר אמיתי זה להיות מכביסט, ולגלות אחרי שהעפת את פלזן ששוב הוגרלת מול באזל, להיות מכביסט זה לבוא
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.