Jump to content

Hararihr

משתמשים רשומים
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

473 profile views
 1. מחזור שמאוד-מאוד כיף להיות בו אוהד מכבי
 2. איפה חותמים? בחיים לא יקרה במכבי הנוכחית, לצערי הרב.
 3. אני שמח שדבר כזה קורה ובעיקר שהוא גאה בזה, זו ההוכחה שחור על גבי לבן כמה אוהדי חיפה הם יצורים בעלי רגשי נחיתות, מטומטמים, שטופי אמוניה עם פחות משלוש גרם שכל. במקומם אני תובע את המדינה על הנזק הקוגניטיבי שנגרם להם משאיפת אמוניה במפרץ חיפה, תראו איך הם מגיבים לכל דבר כשזה נוגע לנו (למכבי שלנו כמובן) עם קללות, תקיפות ועצבים, הכל מקנאה, אובססיביות ורגשי נחיתות. הם מתים להיות מכבי, הם מתים להיות מספר אחת והם מקנאים בנו ובזהות והגישה שלנו שאנחנו באים לדרוס כל דבר ולנצח בכל מחיר ולא מתנצלים על זה. הם לא יודו בזה בחיים, אבל הם מתים להיות כאלה אבל אסור להם לומר זאת בקול רם! אחרת, הם יהיו ״גרמנים״ / ״חזירים״ / ״מכביסטים חזירים וצהובים״ כמונו. כי זה מ. ת״א, זה מגעיל״ (אני צוחק תוך כדי שאני כותב את זה, כמה קנאה וטמטום יכול להיות בבנאדם שרושם את השם שלנו ככה?). אז עכשיו הם למעלה עם האף בעננים, אבל אל דאגה. עדיין רועדות להם הביצים מאיתנו, עדיין הם פוחדים פחד מוות כשהם רואים צהוב ויגיע היום שניתן להם את הכאפה רק הפעם חזק יותר. בפעם הקודמת שהם באו לבלומפילד ורצו להרוס לנו את העיר (לפני המשחק האחרון כמובן) הייתה ב-2016 בשביל לחגוג ולהרוס לנו אליפות, אז אליפות לא לקחנו אבל שמנו להם ״שש על הפנים״. מי יודע, אולי בפעם הבאה שהגלגל יתהפך ניתן להם 10, ואז בחיים הם לא יזכירו את אותו הערב בשנת 88׳ שהם ניתחו את הנוער שלנו 10-0. ונסיים בשיר אהוב - ״או, מה זה חיפה? אין שם פאבים, זה בית קברות!״.
 4. זה לא שווה את העובדה שהמגן שלהם עם הזרת ינער את חוזז מעליו בקלי קלות מה שיגרום לעוד איבודי כדור בהתקפה. איזה משחק פח אשפה, פשוט גועל נפש.
 5. יש דבר חיובי אחד מהעונה המסויטת שהולכת להיות לנו - דניאל פרץ. אם לא הוא יש פה כבר 3-0 לאוסטרים.
 6. שורף לי בעיניים לראות את ההגנה הזאת, מוכנות רמה אפס.
 7. עם כמה שפיבן עשה סגירה גרועה בגול שלהם, מי שעצבן אותי יותר זה הרננדז. כל מרכז ההגנה הופקר ובכדור החוזר מהקורה השחקן שלהם היה חופשי לשים את הגול, אני באמת לא מבין על מי הרננדז שמר שם. צריך להביא בלם זר אחר במקומו, לא רק שהוא לא משדרג את ההגנה, הוא גם עושה חורים שכל אחד מהם זה גול ליריבה. פשוט מתסכל.
 8. ממש ככה. אני כבר חיכית בציפייה לדקה ה-16 שדוידזאדה ישלח כדור ארוך, עופרי ארד יפספס, זה ינחת ברגל של פריצה והוא מול פלאניץ יגלגל לפינה השמאלית של ג׳וש כהן ובום - 2-0! למזלנו זה לא קרה, כי אז אצילי השרמוטה היה מבשל שני גולים לאחרי עבירה על דן ביטון בתוך הרחבה. במקום זה פריצה שם את הגול בדקה 61 וכמו תמיד הכנסנו להם יפה את הבולבול לתוך הפה. ״נהרוס לכם את העיר הלילה״, עלק. אלופה של הזין שלי. חייב לציין לטובה את הקהל שלנו שישיב לאצילי על הצוואר, לא עזב אותו לרגע, אהבתי את השירה ״אצילי מזיין קטינות״, צריך להשתמש בזה יותר ולהוסיף את השיר ״פדופיל״ על הלחן של ״מהמר״. הבן זונה אמנם איש הברזל מאז שחתם שם אבל מנטלית הוא ילדה עם קוקיות, מול האקסיות שלו הוא מחרבן במכנסיים, בעיקר כשזה מול קהל עוין. ויא ראבי איזה עוין היה הקהל שלנו אליו אתמול, יותר עוין מכפי שהיינו ב-2-2. פיקנטריה: ברדיו חיפה באפטר גיים עלה אוהד מכבי מוכר שלנו (לא זוכר את שמו) וניסן קניאס היצור הזה (שחושב שהמילה אימפריה נולדה כשמכבי חיפה זכתה באליפות ב-84׳) שאל אותו ״אני לא מבין, בוא תסביר לי מה אוהדי מכבי תל-אביב רוצים מעומר אצילי, למה הם מקללים אותו? המועדון זרק אותו, גמר לו את הקריירה מה ציפיתם שיילך לעבוד בקונדיטוריה?״. הוא לא ענה לו כמו שצריך אז אני אגיד מה היה צריך לענות לו - לא, לא ציפינו שילך לעבוד בקונדיטוריה וגם על הזין שהלך לחיפה. פשוט לא ציפינו שהשרמוטה הקטנה הזה יהפוך את כל הבנות של הקהל שרק חיזק אותו בתקופה הכי קשה שלו בחיים לזונות עם תעודות. אותו קהל שתמך בו שהוא זיין ילדה בת 15 כשיש לו אישה בהריון שמגדלת לו את הילד שלו בבית. שחקן שגדל במועדון והמועדון הזה עשה אותו לשחקן שהוא היום. הוא חייב לאיביץ׳ את הקריירה שלו. זה הכל. אם הטמטום היה גובה האנטנות של רדיו חיפה היו נוגעות בשמיים.
 9. כל ה-״אצילי מת״ לא אפקטיבי בכלל. צריך לשיר לו ״פדופיל״ (על הלחן של מהמר) בכל פעם כשהוא בא להרים קרן ליד שער 11. גם השיר הבא בא בחשבון: ״כל הקטינות שברחוב תחזיקו ת׳תחתון קרוב תסגרו את הרגליים תהיו ערניות כי עומר מזין קטינות עומר מזיין קטינות עומר מזיין קטינות עומר מזיין, עומר מזיין עומר מזיין קטינות!״. צריך לשבת לו על הצוואר כמו שאוהדי חיפה ישבו על עטר בזמנו. רק ככה נצליח להוציא אותו מאיזון.
 10. אם הדבר הזה קורה, הקיץ הזה יזכר כקיץ הגרוע ביותר בעידן מיץ׳ גולדהאר. איך גויאגון נכנס כהעברה קבועה, איך בר כהן, שחקן בית עם פוטנציאל מעולה, נכנס כהעברה קבועה? ואיך על שניהם מוספים מעל חצי מיליון דולר?!?!! קניקובסקי שחקן מעולה, אבל זה לא המחיר שהוא שווה, עם כל הכבוד! אם זו העסקה שתצא בסוף לפועל, ברק יצחקי יאבד את מעט הקרדיט שעוד אנחנו הקהל נתנו לו. הרי את קניקובסקי איבדנו כי וויתרנו עליו ועכשיו אנחנו משלמים ביוקר, למה שיקרה עם שני השחקנים האלו עוד פעם? פשוט חוזרים על טעויות, לא יאומן.
 11. שרק יתנו לדן ביטון ופריצה כמה דקות בשביל שיתחילו להיכנס לעניינים. אנחנו לא אמורים להסתבך מול הקבוצה הזו ובטח לא עם התוצאה שהשגנו בחוץ.
 12. לגבי הציטוט על מה שאמר יענקל’ה שחר על מכבי - אתם לא מבינים כמה זה מעצבן אותי. יא בן של זונה, אתה מכביסט בדם שלך והיום היית זורק את מכבי חיפה לאלי טביב בשביל להיות בעלים של 10% ממכבי. שנים שהתקשורת מלקקת לו, עושה אותו עם תדמית של ניהול אירופאי ומקצועני הכי טוב בארץ. אז אחרי עשור שמכבי הראת לו מה זה באמת ניהול אירופאי ומקצועני, במהלך של הבאת אצילי לחיפה הוא הוכיח כמה הוא צבוע וכמה הוא עסקן שמעורבב בכל הסחלה של הכדורגל הישראלי (ואם זה לא מספיק, תראו מה קרה בחצי גמר הגביע מולם ששיחקנו למרות שטילים עפו פה מעל חצי מדינה. כי כשזה טוב לנשיא, אז עושים מאמץ לשחק). מכבי שמה פה סטנדרט שאף מועדון לא שם לפניה ולא ישים גם אחריה. אל דאגה, היום אנחנו משלמים על זה מקצועית, אבל הגלגל יתהפך ועוד נשתה להם ת׳דם עם קשית בצורה יותר כואבת ממה שעשינו להם בעשור האחרון. אני רק מקווה שיגיע רכש בחלונות הקרובים שתעמיד קבוצה לא פחות טובה מחיפה לקראת השנים הבאות. נ.ב. - מכבי חיפה אימפריה של הזין שלי.
 13. אני עדיין חושב שההחלטה לזרוק את אצילי ומיכה הייתה טעות ואם לא הזריקה שלהם היום אנחנו עם אליפות שלישית רצופה עם סיכוי גבוה לרביעית. יחד עם זאת, למרות האובדן המקצועי, למרות שחיפה עכשיו חוגגים, למרות שהתקשורת כיף לה עכשיו שמכבי נדפקת מזה, דבר אחד חיובי יצא מכל הסיפור הזה - מכבי חשפה את הכדורגל הישראלי ואת מי שמנהל אותו שה-״המלך הוא עירום״. מכבי עשתה מעשה הכי מוסרי, אצילי (המילה המקורית ולא הבן של זונה הזה) והערכי ביותר ואמרה ״לא אצלנו, לא בערכים שלנו, שחקן שבגד באשתו ושכב עם ילדה קטינה, לא יהיה חלק ממכבי. נקודה״. מכבי נתנה כאן אמירה, במקום שהתקשורת, השחקנים, הקבוצות וכולם ביחד ישלבו ידיים עם המסר הזה ויתנו לו חיזוק, עשו בדיוק את ההיפך. חיפפו, כמו בתרבות הישראלית, בקטנה, זה לא פלילי, לא משפטי וכן הלאה. כי כאשר זה משרת את האינטרס - פגיעה במכבי, הכל הולך וזה בסדר גמור. אוהדי חיפה - הכי צבועים, פאתטיים ומטומטמים שקיימים. כשהתפוצצה הפרשה ידעו יפה מאוד לקלל אותו, כשקילל אותם ״חיזבאללה״ ידוע יפה לקלל את ה-״גרמני״ הזה כי הוא צהוב. רק נזרק ממכבי, חתם בחיפה והוא הגיבור הירוק שלהם. זה מצחיק אותי, כי תכלס? עומר אצילי צהוב ומכביסט בנשמה שלו, הבנאדם גדל פה, הוא חתם במכבי גם אחרי שקיבל הצעות עם הרבה מאוד כסף בחיפה וב״ש. אני בטוח שגם היום אם גולדהאר יורק לכיוון שלו הוא חוזר על ארבע. בסוף, מכבי חיפה תעיף אותו כשהוא יירד בכושר כי מכבי חיפה הרי יודעת איך לזרוק שחקנים שעשו אצלה קריירה, ראו ערך יוסי בניון, טאלב טוואטחה, יניב קטן, קבוצות מנודים וכן הלאה. את שלו הוא עוד יקבל. מכבי ובעיקר גולדהאר חשפו כאן שהכדורגל רקוב מהיסוד, דבר שהיה ידוע, אבל עכשיו נראה לעיני כל. פלא שזימנו אותו לנבחרת? הבנאדם צריך 3 פעמים להתנצל ולכתוב נוסח סליחה ולחשוב עוד כמה פעמים אם לפרסם אותו, כולם מבינים שזה חרטא ולא באמת התנצלות. כמו שכתב כאן מישהו מעליי, גולדהאר רץ למרחקים ארוכים, יגיע היום שבו הגלגל יתהפך בחזרה והקארמה תכה בכל השונאים שלנו. מכבי זה המועדון החזק ביותר בארץ, היציב ביותר והמקצועי ביותר. כל עוד גולדהאר פה, הגלגל יחזור להתהפך, אנחנו עוד נרקוד לחיפה ולתקשורת על הדם כמו שעשינו בעשור האחרון. תהיו אופטימיים חברים, ובינתיים, ניקח הפסקה ממשחקי הנבחרת כל עוד הפדופיל שם.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.