Jump to content

Adi07

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Adi07

1. אני לא משחק סינגל גם אם יורים לי בראש, יש גבול לכמה משועמם אפשר להיות.

אולי פשוט תקנה חבילות, שיצא לך כרסיטאנו/מסי. תמכור ב5 מליון ותזרוק לי מליון?

גם אני ככה אבל תעשה שכל מחצית 3 דקות תוך פחות מחצי שעה אתה מסיים כבר סיזן 10, אתה שם להם גול אחד לוקח את הכדור עומד הם לא באים לקחת וחוזר בשריקה והשגת איזה 3000 מזה בקלות.

ותקנה בוסטים מהקטלוג הכי חשוב!!

2. 5 :|?

תבנה גרמנית נון רייר ב5 אלף יש שחקנים מעולים כמו אוליץ פרישיץ אוגו ועוד, תשחק רק בסינגל אתה מגיע בקלות לסיזן 6 ככה גם אני עשיתי בהתחלה ותעשה כל משחק שיהיה 3 דקות מחצית ככה אתה מסיים את זה מהר, אוסף כסף ואז תבנה משהו טוב

3. נראה טוב מאוד, אפשר ללטש, תנסה לשחק עם זה הרבה תהפוך את השוק...

http://www.futhead.com/15/squads/4357674/

אני נוטה כרגע לזאת. ושמתי את וולקוט במקום סאנצז כי סאנצז כרגע עולה 60 אלף (הבאתי ב65 לפני כמה ימים) אבל רק צונח במחיר ועוד חודש יגיע לאיזה 25 ואני לא רוצה להפסיד עליו הרבה כנ"ל לוריס, אז אני הולך על שחקנים שלא עוברים את ה20 אלף חוץ מבואטנג כדי שלא אפסיד עליהם הרבה. מה אתה אומר?

4. איזה אח, ניסיתי להתחיל קצת אנגלית. אבל זה לא אפשרי.

השחקנים שפעם היו ה"בקטנה" עולים מאה מליארד.

להביא את רמי זה לא אפשרי.

לך על הגרמנית והאיטלקית אני בניתי בהתחלה קבוצה של 5K וזה מעולה לכמה סיזנס באונליין.

דרך אגב גם הטורקית והרוסית השנה מעולות, כשיש את אמניקה בטורקית ודומביה ומוסה ברוסית.

5. חבילה שניה, רנה אדלר.

שווה משהו? אני הולך על BPL - אבל אם ימכר תמורת קצת כסף יהיה נחמד.

בקודם הוא היה שווה קצת. נראה אחלה שוער האמת

חוץ ממנו כל מני קוייט ואפסים אחרים.

עכשיו הגולד פאק.

יאללה מכבי!!

גולד פאק כלום.

סעמק.

הRARE שלי זה איזה +10 לכל האימונים או משהו. כאילו מה אני מסכן :|? אני בעונש?

חחח BPL הכי יקר בתכלס כל שחקן שם עולה מלא ואדלר שווה משהו כמו 1500, תיכנס לFUTBIN יש מחירים לכל שחקן.

מה ההרכב שיש לך עכשיו/תקציב?

6. סיימנו, ALL PLAYERS PACK X2, GOLD PACK X1

סביר.

האול פליירס זה 4 ברונז 4 סילבר 4 גולד - 1 מכל צבע ראר

גולד פאק רגיל. 12 אייטמס, 10 גולד, 1 רייר.

אני פותח - תאחל לי בהצלחה!

בהצלחה! מי ייתן וEA יעשו משהו לטובתנו פעם אחת

7. לנסות לסחוט עוד? זה אפשרי?

אני הייתי מחכה כמה ימים, כי הנציגים יכולים להסתכל שיחה קודמת להגיד לך קיבלת כבר חבילת זהב על אותה תלונה אבל אם יעברו כמה ימים זה כאילו קרו לך הבאגים שוב.

יצא משהו מעניין בחבילה?

8.  

שאלתי אותו אם זה הצ'אט תמיכה של EA או גריינדר.

בהצלחה איתו רק על כל הטרחה שאתה עובר איתם צריכים לפצות אותך, תזכיר להם גם את הזמן המתנה והנציג המטומטם

9. There may be a problem communicating with Gerrald. Please wait while your chat is transferred to another EA Advisor.

אולי מעבירים אותי למישהו שדובר שפה מערבית כלשהי.

פוטר בדוק
  10. נו כלום, אנחנו מדברים

הוא רק מצטער ומגמגם. לא נראה לי הוא יודע מה זה פיפא או אנגלית

מה זה בכלל אומר?

נראה לי נפלת על אחד מההודים המפגרים שלהם
  11. נראה לך,

הוא רוצה להעביר אותי לתמיכה טכנית..

אין לו מושג מהחיים שלו

הוא הכי טיפש שראיתי + לא יודע להקליד

אני בטוח שהוא בתול + חדש.

חחחח אז מה הוא הביא לך בסוף

בחיים לא שמעתי על 3 גמבו יפטרו אותו בקצב הזה

12. טוב הוא אמר לי שאני יכול לקבל או 3 ג'מבו גולד פאק (מזה?)

או 3 שחקנים לבחירתי עד רייטינג 85.

מה כדאי?

ואם שחקנים אז איזה. ולמה רק 85? לא מבקש 90.. אבל בייל וכאלו.. משהו..

3 גמבו גולד םאק???? יא מזליסט על מי פאקינג נפלת

לבדוק לך 3 שחקנים הכי שווים עד 85?

13. הוא כתב לי:

Hi there Gal, I'm sorry to hear that you were getting disconnected every time you play the game, let me check what I can do to help with your concern.
    כרגע אני מחכה 10 דק שיגיב.
    אחרי זה אני אפציץ אותו בכל השקרים שכתבתם.

נראה לי גם התשובות כתובות מראש,

לא כתבתי לו בכלל שמתנתק לי כל פעם. כתבתי שיריבים מתנתקים מולי לפעמים ואני לא מקבל ניצחון..

הבאג הכי נפוץ זה שלפעמים יש מרקט קראש ואתה מציע על שחקן, מישהו מנצח במכרז ואתה לא מקבל את הכסף חזרה, זה גם שקר טוב

14. איך אומר שלומי: "פס פס איטס אה קומ", שחק תרוויח קוינס, אם יש לך זמן פשוט תתעסק במרקט ולא תבין כמה אתה יכול להרוויח.

30 אלף זה לא המון אם הבאת את סטרלינג ששווה היום 70K.

http://www.futhead.com/15/squads/4345056/

במספרים לא תראה הבדל גדול, סך הכל ההרכב ששמתי פה טוב יותר ב1, אבל לפי דעתי אתה תרגיש את היעילות במשחק, יש פה שחקנים של עשרות אלפי קוינס, אבל אתה תשיג את הקוינס עם הזמן, זה לא בעייתי כל כך..

אני לא ממש אוהב את המערך הזה, אני בטוח שאם הייתי מתאמץ ממש הייתי בונה לך פה סגל יותר חזק ויעיל,

לדעתי שילוב של הליגה האנגלית והגרמנית או הגרמנית והספרדית הוא מאוד טוב, אנגלית וספרדית קצת פחות.

אפשר להתעמק בזה עוד הרבה, תנסה להרכיב בעצמך סגלים שמתאימים לך יותר...

את ה200 אלף הראשוניים שלי השגתי מטריידים ואחרי זה לא היה לי כוח להתעסק בזה.

איך זאת? http://www.futhead.com/15/squads/4350198/

15. עוד שעה :|?

בכל מקרה, תסביר לי שוב מה להגיד לו.

בין הדברים שקרו לי:

- לא קיבלתי אף חבילת התחלה

- ניתוקים

- שיחקתי נגד שחקן, נתתי לו דקה 80 ת5-1 הוא כאילו עצר, כמה שניות.. והתנתק (בכוונה) - לא קיבלתי ניצחון

- יש לי קבוצת ברונז מסריחה וכולם נגדי עם זהב ממוצע 80 ואונסים אותי :|

במידה ואתה משחק כבר יותר משנה בUT תגיד לו שאתה לקוח מסור של פיפא ואתה קונה כל משחק ולא קיבלת חבילת התחלה ואין לך עם מה להתחיל לשחק כי הכל נורא יקר בתחילת המשחק, והרבה פעמים באמצע המשחק פשוט מתנתק לך יוצא מהאולטימייט וכותב לך DNF ואתה מקבל הפסד טכני או שלפעמים היריב מתנתק לך ואתה לא מקבל ניצחון טכני ואתה מפסיד המון חוזים ולא מקבל את ה400 כל משחק וכל החוזים והפיטנס הולכים לפח ואי אפשר לשחק ככה.

זה כבר יוציא ממנו משהו אלא אם כן נפלת על בונקר

16. כתוב לי sep. 11

יאללה נלך לצ'ט עם EA אולי נוציא משהו.

פפפ זמן המתנה משוער 40-45 דקות

חחח תגיד תודה אני אתמול הייתי מעל 60 דקות בהמתנה.

תגיד להם שאתה לקוח מסור ומ2011 משחק ולא קיבלת חבילות השנה ואתה צריך את זה כי הכל יקר במשחק השנה ובלה בלה בלה

17. מה??? אני מפיפא 11 ולא קיבלתי

על כל שנה ששיחקת בUT, כתוב לך EST ואז חודש ושנה, אני בPS4 רק מלפני חודשיים אז לא קיבלתי כלום בהתחלה אבל בXBOX 360 הייתי שנתיים וקיבלתי 2 חבילות שחקנים על ההתחלה (לא שזה עוזר לי במשהו כי אני ממילא בPS)

18. מה? איך?

אתה לא רציני.

פרט נמק והסבר.

היה לי ניתוק מהצד של היריב ולא קיבלתי על זה טכני, הלכתי לצאט לייב שלהם, דיברתי עם נציג עשיתי לו קצת רגשות אשם של אני חייב את הקוינס הכל יקר במשחק הזה והוא הביא לי חבילת זהב "מקרה חד פעמי" (הם נותנים לכל אחד יש כאלה שנופלים אפילו על נציגים שמביאי 3 פרימיום גולד פאק).

המשתמש מהאוריגן שלך מאיזה שנה הוא? כי בהתחלה אמורים לקבל חבילה על כל שנה ששיחקת במשחק

19. אתה מנסה להיות יצירתי ולבנות קבוצה משתי ליגות, לפי דעתי זה לא מספיק טוב, אם כבר אתה "מקריב" חיבורים אדומים, תעשה את זה רק לשחקנים שמתחברים לשני קווים ולא ארבע כמו קרוס.

ווקר זה קנייה משולמת אבל הרסת עם סנצ'ז, שחקן אוברייטד בטירוף, בכנפיים שמים את השחקנים הכי מהירים ובגלל זה וולקוט זאת הבחירה הטבעית.

אם כבר אתה צריך להציב את חדירה באמצע ולא את קרוס, חדירה הוא מאוד פיזי והגנתי בעוד שקרוס הרבה יותר התקפי,

ככה אתה חשוף להתקפות של שחקנים פיזים ומהירים מהאמצע, אם תציב את חדירה באמצע אתה תהנה מסלע הגנתי,

בכלל הייתי מציע לך לשחק עם קשר אחורי, אבל זה כבר שיקול שלך.

גם בבלמים שלך יש בעיה, תשים לב ששניהם יחסית לבלמים מאוד מהירים-וחלשים פיזית והגנתית באותה מידה,

שבוחרים בלמים צריך שאחד מהם יהיה מהיר בשביל חלוצים מהירים ואחד מהם בשביל חלוצים חזקים,

לא פעם מצאתי את עצמי מקבל גולים טיפשיים בגלל בלם חלש שלא הצליח להתמודד עם חלוץ חזק,

אם יהיה לך משני הסוגים הם תמיד יוכלו לחפות אחד על השני.

אם יש לך מספיק כסף תעיף את קונטראו לאלף עזאזל, פשוט אפס, הוא לא יודע למסור הוא לא פיזי הוא לא מהיר, אין לו דריבל טוב, בעע..

האמת סאנצז אצלי מעולה, אני אוהב אותו יש לו בעיטות מדהימות ובRF הם ממש כמו שלושה חלוצים וזה אגדי למהירויות של שורלה, סטארידג וסאנצז.

חדירה אתה צודק מאה אחוז כבר עשיית את ההעברה הזאת לפני כמה שחקנים, וחדירה הוא M\H ככה שהוא נשאר בהגנה זה לא כל כך משנה אני חושב אם הוא מתופקד בCM או CDM.

במקום ואראן להביא את פפה? הוא נחשב די חזק למרות שאני בכלל רוצה לעשות שינוי גדול ולהעיף את הצד הספרדי ולהביא אולי גונדוגאן, בנדר מדורטמונד, דאנטה ומגן שמאלי מהבונדסליגה אולי AOGO IF או Rodriguz IF שהיה מדהים שנה שעברה מה אתה אומר?

וקואנטראו זבל אמיתי מסכים איתך דופק לי מלא משחקים אבל אלבה ומרסלו עולים בסביבות 30 אלף זה מטורף!!

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.