Jump to content

Adi07

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Adi07

1. Adi07

Fifa 15

דבר עם EA אני הוצאתי מהם אתמול חבילת זהב על ניתוק שהיה לי באונליין
  2. http://www.futhead.com/15/squads/3440646/ זאת הקבוצה שלי סיזן 3 באונליין אם מישהו רוצה לשחק תוסיפו לPSN AdiLaz8
  3. Adi07

Fifa 15

מי שרוצה שיוסיף AdiLaz8 מי שרוצה משחק בUT מוזמן
  4. שגיב יחזקאל לא היה בלם פעם? או שזה רק במנגר?
  5. אני מאוד מקווה שהוא לא חותם יום אחרי בלידס או פולהאם, ואז המצב הבטחוני הוא רק תירוץ...
  6. לא רק זה, הוא מגלה לחמאס דברים סודיים מחדר ההלבשה של מכביאיבדתם את זה לגמרי
  7. באמת תשחקו עם 9 שחקנים שהם לא ממכבי ועוד תשמחו אם אידריסו יבקיע גול או דברים כאלה? אני לא פותח רק בגלל זה, כשזה פרמייר ליג או מונדיאל לא אכפת לי, אבל עד מכבי...
  8. תוסיף אם בא לך AdiLaz8יש לי את הפלייסטיישן כמה ימים אני חורש על הut להגיע למה שהיה לי באקסבוקס חחח
  9. מישהו פה משחק פיפא 14 בPS4?
  10. ניל מאופיי האגדי אצלי בעונה רביעית ב5 מיליון ופחות ממיליון דולר לעונה, כשמכרתי את מקאדה שהבאתי בחינם ב4.9 מיליון לקטאר. מפחיד מה שהצלחתי לעשות. עונה ראשונה: העפלה לאלופות, סיום במקום שלישי והגעה עד לשמינית באלופות. עונה שנייה. שמינית באלופות. עונה שלישית: מבית של אתלטיקו, אולימפיאקוס ובאיירן הצלחתי להפעיל מהמקום השני ולנצח באליאנץ!! זהבי מפחיד, להשאיר לכל החיים.
  11. עדיף את פריצה כחלוץ יכול להתמודד פיזית ועולה לכדורי גובה מאשר להוציא 1.5 מיליון יורו על דמארי וגם להציל את הפועל. להביא בכסף הזה קשר אחורי זר ועוד איזה שיר צדק או מישהו בסגנון
  12. אם ורמוט יבוא הוא יוכל לשחק. על פי מה שאני זוכר ממנג'ר, כל סיבוב חדש מותר לרשום שני שחקנים חדשים שלא נרשמו בסיבוב הקודם או משהו בסגנון, ואם שחקן שיחק בשלב הבתים אפילו משחק אחד ועבר לקבוצה אחרת באותה עונה הוא לא יכול לשחק איתה באירופה (לדוגמה: חואן מאטה, שיחק עם צ'לסי בשלב הבתים של האלופות, עבר ליונייטד ולא יכול היה להירשם לשמינית הגמר).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.