Jump to content

Adi07

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Adi07

1. לי לאן בכלל מכרו כרטיס שחסום ולא יכול לעבור בברקוד, אחרי חצי שעה של טרטורים סביב כל האצטדיון הענק הזה אוהד מכבי אחד העביר אותי איתו בשער האלקטרוני, אם לא הוא כנראה לא הייתי נכנס אי פעם. זבלים
  2. יש לי כרטיס לעליון וכרטיס לתחתון למחר, אחרי שעוברים עם הברקוד ואני בלובי יש מצב להיכנס עם שניהם לעליון/תחתן ולא להידפק?
  3. התלבטות: להביא קלישי SIF או נוייר בקבוצה הזאת. יש לי כסף כנראה לאחד מהם אבל אני נוטה לכיוון קלישי כי קורטואה תותח בשער. http://www.futhead.com/15/squads/14885937/
  4. נשארו עוד כרטיסים? אם כן, איך מגיעים מהתחנת רכבת של נתניה לאצטדיון ובחזור? הרכבת האחרונה חזרה היא ב11 ורבע כד שנצא מהאצטדיון זה 10 וחצי בערך אז צריך לדעת אם יש אוטובוס לתחנה ואם הוא עובד בשעות האלה.
  5. אני רוצה מחר ללכת לקנות כרטיסים בחנות, עוד נשארו? ואני בן 14 ייתנו לי לקנות במזומן כן לא יעשו בעיות?
  6. אני יכול לקבל את השובר 3 פעמים? או שאני צריך לפתוח 3 משתמשים בפאןזון עם אימלים שונים, תז שונות ומספרי פלאפון שונים? ואני יכול להשתמש בשובר על כרטיס ילד? כדאי לקנות כרטיס לרכבת ביום ראשון ולא רבע שעה לפני? לא נראה לי יהיו כרטיסים לפני
  7. בשעה טובה עליתי לדיווזן 1 באולטימייט, 7 ניצחונות ותיקו מ8 משחקים הביאו לי אליפות בדיווזן 2. זאת הקבוצה שלי: http://www.futhead.com/15/squads/10695949/ יש לי 120 אלף בצד והסיבה היחידה שאני לא משפר כלום הוא שאני מחכה לתחילת ינואר ואז אני אבנה קבוצה במחירים מעולים בגלל הירידה שתהיה. אגב, רויס כחלוץ - מפחיד נקווה לאליפות.
  8. יש הסעה או משהו לשם? כי אין לי איך להגיע באוטו
  9. אם פואד היה בא ככה לטבח, הוא היה יוצא בחתיכות מבלומפילד...
  10. 0/3 שיישרפו לאן בהתחלה אמרה שאי אפשר להגיד ואז אמרתי לה שמכבי כתבו בצאט שאפשר ויש כאלה שקיבלו את המידע שיישרפו
  11. משהו פה מסריח אש, מ1 עד 3 רק 2 אנשים מפה אמרו שהם זכו, כל הקטע הזה של להתקשר במקום הודעה. מסריח אש
  12. לקבל הודעה מאורנג שהמילה הראשונה שלה היא מנוי ולהמשיך לקרוא ולהבין שניצלתי את החבילת גלישה...
  13. יש עוד כרטיסים בקופות? הפקקים נוראים אני אמור להגיע עוד 20 דקות בערך
  14. מאמן זה בשביל לתת כימיה וגם מוסיף לך אחוזים לחוזים: אם קנית מאמן מהליגה האיטלקית לדוגמה ויש לך בקבוצה את דה רוסי עם 9 כימיה, הוא יקבל עוד אחד ל10 וכל מאמן נון רייר יוסיף לך אחוז לחוזים וכל מאמן גולדר רייר יוסיף לך 3 אחוז לחוזים. אחוז לחוזים זה אומר שאם נגיד תיתן חוזה של 28 ונגיד יש לך 5 אחוז הוספה אז זה יוסיף לך את מספר החוזים שזה 5 מ28 ל28 שכבר יש.
  15. FUTHEAD לא מעודכן, שלך שווה 27 ומה שאתה רוצה לבנות 40, יש לך את האופציה של מה שאני הבאתי, תביא את נאיגולאן ומווילה שהם מעולים באמת וכשיהיה לך יותר כסף תשדרג לדה רוסי במקום מוילה (ממליץ להישאר עם נאיגולאן עד שבאמת תוכל לעבור לכבדים כמו וידאל ופוגבה, הוא מצוין).
  16. http://www.futhead.com/15/squads/4775817/ השנה האיטלקית חזקה, אפילו מדי, אחלה הרכב להשתדרג ממנו ובול לתקציב שלך
  17. שים את לואיז גוסטבו, סובוטיץ, פרישיץ ויש לך אחלה קבוצה
  18. כן החליפו את בן חיים באושיי הם כנראה חשבו שבן חיים הבלם הבקיע ובישל את מה שהחלוץ עשה
  19. יש לי 300K תקציב ואני בונה קבוצה ב240 ככה כדי שהכשהמחירים יירדו (והם הולכים לצנוח רצח) אני לא אפסיד הרבה על שחקנים כמו סאנצז שרק יורד ויגיע עוד חודש לאיזה 30, אז אני הולך על שחקנים טובים ויחסית זולים
  20. יש לי 50 אלף בצד בערך וכל 4 משחקים לשלם 900 על סקוואד פיטנס לא יהרוג אותי (: תודה על כל העזרה!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.