Jump to content

_meir

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. אקסברד סיכם בק"ש http://m.sport5.co.il/Articles.aspx?docID=192430
  2. מסכים עם הכל, חוץ מדבר קטן אחד- פריצה פעל לפעמים מהבטן, כמו בדרבי 3-2. כשמשחקים איתו חזק הוא לפעמים קצת מאבד את הראש. ברור שהסהכ שלו אגדי, אבל צריך לא להסתנוור
  3. נראה שחקן מטורף!להביא! אם כל אוהד שם מאה יש מימון חיצוני להעברה
  4. הפועל החתימה את הקשר הניגרי הרמוני איקנדה. מישהו מכיר? יודע במה מדובר? הגנתי/התקפי? מוכשר כמו בואטנג/כשלון מוחלט? קוסמיק?
  5. כמובן שהמודל צריך להיות דומה לסמי עופר. לא גדול מדי, ובעיקר סגור מכל הכיוונים
  6. לא ממש אנטי מכבי, אבל חובבנות נוראית של הפרשנים (אולי חובבנות זה כן אנטי מכבי? ;-) ) 1. איציק זוהר (בטור ב- one) : אייגיבור לא יודע לבעוט, שמישהו יראה לו את השער של נוסא במדי ניגריה.. אעלק לא יודע .. 2. עוד איציק זוהר: היה לי חסר ההצטרפות של אלברמו להתקפה. מתי לאחרונה ראית את מכבי??????? 3. אלי אוחנה באולפן : "אני אמנם לא ראיתי את שני המשחקים הקודמים, אבל ממה שהבנתי...." חובבנות לשמה!! 4. עוד מאוחנה: דיברו על הברזילאי שלהם שלא משחק בנבחרת. אז אלי אמר שבגלל שהוא לא משחק בליגה רצינית לא סופרים אותו. עכשיו, אני לא חושב שהוא שחקן ששווה סגל ברזיל, אבל מה זה משנה באיזה ליגה הוא משחק?? וזה מאמן של נבחרת ישראלית, אם אלו השיקולים...פלא שחטפנו שלישיות באליפות
  7. המחצית הראשונה הייתה אחת מהטובות של מכבי בשנה האחרונה. הבעיה הייתה בחדות ליד השער (בחייאת נוסא, איך דפקת את העקב המדהים של זהבי!) אבל הגענו למצבים ושלטנו במשחק. נוסא היה נהדר וברור שהוא ישדרג לגמרי את הקישור במחצית השניה אלברמן היה ממש חסר, וכשאייגיבור יצא נראינו ממש פריכים במרכז. ולמרות זאת, היה מצב גדול לעדן שאם רק היה קצת יותר מרוכז זה היה גול מצוין. ההגנה הייתה קצת נסוגה (אחרי שהם השתחררו מהלחץ, שהיה אפקטיבי בעיקר במח' ה-1) ואיפשרה לסלובנים לבעוט מרחוק ולהבליט את היכולות של ח"פ. סה"כ משחק טוב אבל תחושה קשה של החמצה. אם היינו סופגים בדקה הראשונה, העשירית, בשלושים, היינו מרגישים הרבה יותר טוב, אבל כשסופגים בדקה 94 זה ממש מאכזב. בקפריסין עוברים אותם! (ואם הייתה לי אפשרות הייתי טס.. מעריץ כל מי שיגיע לשם!) (נ. ב. מי זה המזוקן בקהל שהיה גם במשחק אימון של מכבי? שרוף אמיתי!)
  8. יפה! בדיוק מה שאני רוצה! אגב, כתבה של דור בלוך על מאריבור ב"דהבאזר" http://debuzzer.com/bloch/2014/07/30/%d7%94%d7%9b%d7%99%d7%a8%d7%95-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%99%d7%a8%d7%99%d7%91%d7%94/
  9. חבר'ה, מה עם הצד המקצועי? מי פותח? נשחק בונקר? נדרוס אותם בלחץ משוגע על כל המגרש? (בכל זאת, פארגו חתם.. ;-) ) לדעתי ההרכב ח"פ עמב"ה קרלוס טיבי ייני אלברמן ראדי זהבי מיכה פריצה בן-בסט אייגיבור וטב"ח יחכו על הספסל. הלואי שעדן ישחק כמו עטר אצל אוסקר
  10. יהיה שידור באתר? מישהו יודע? עריכה: ראיתי שאין שידור באתר. באסה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.