Jump to content

nirc2

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by nirc2

1. 21.6 - דיסלדורף - סלובקיה - עולה מהמוקדמות (אולי ישראל...) 22.6 - קלן - בלגיה - רומניה 26.6 - פרנקפורט - רומניה - סלובקיה קטגוריה 1 (מיקום הכי טוב), כל משחק 2 כרטיסים
  2. אפשר קישור בבקשה? אפשר גם בפרטי
  3. יש לי כמה כרטיסים ליורו שאני רוצה למכור, לא מנסה לעשות עליהם כסף, רק להחזיר את המחיר ששילמתי עליהם יש למישהו המלצה לאתר או פלטפורמה שאני יכול למכור? או לחילופין מישהו רוצה?
  4. בכר מסוגל להצליח בליגה רק בעונה שמכבי חלשה בה. הוא אוברייטד בטירוף. הוא מאמן טוב, לא אומר שלא, אבל שבעונה בה יוקנוביץ דפק לנו את העונה, ובעונות עם כל מיני ליצנים סטייל שוטא, ליטו, דוניס, ואן לייבן וקרנקה, גם רוני לוי, גוטמן או אלישע היו לוקחים אליפויות בקבוצות עם ווקמה/אצילי. קין מכוון לקריירה בליגה האנגלית ונבחרת אירלנד. הוא לא ישאר פה דקה אחרי סוף העונה.
  5. אולי להפך? הוא צריך לצבור דקות, לצבור מומנטום עכשיו עם כל העין שפתחתם פה על זהבי, הוא יפתח נגד חדרה ויפצע
  6. לא יודע לגבי אוסטריה, הגרמנית שלהם לא כזו שונה. זה בעיקר הבדל מבטא וכמה מילים וסלנג, אבל מישהו מהמבורג יתקשה להבין מישהו משווייץ, אבל מישהו משווייץ יבין בקלות מישהו מהמבורג
  7. וואלה גם אני. צעקתי יש רק בשריקת הסיום.
  8. לפי חוקי האולטראס פלסטין צריכה להתפרק
  9. בדיוק. אני לא מדבר על הרגש, אני מדבר על ההנהגה. לגבי ביידן, הוא יאויים על ידי המפלגה שלו
  10. לא הבנת את המשל שלי. אני לא מדבר על המוטיבציה לצאת למלחמה אחרי השואה שעברנו ב7.10, שללא ספק היתה גבוהה, אלא על המוטיבציה של הדרג המדיני (ובעיקר ביידן) להמשיך במלוא העוצמה עכשיו אחרי שכבר הפסיקו לכמה ימים והתחילו לשחרר חטופים. ושוב, אני לא מדבר על הציבור. מכאן והלאה זה יהיה לחץ אמריקאי מטורף על האיש הכי לחיץ בארץ. לחץ על להתמקד בעסקאות, הסדרים, ערובות ביטחוניות וכל הג'אז הזה. אני בספק ענק שנראה תמרון במלוא הכח לעומק הרצועה כמו שראינו בצפון הרצועה עד כה. אולי מקסימום קצת "פירי מנהרות וקני שיגור" מחוץ לערים. ברור שהחמאס יחטוף ילדים באם תינתן לו האפשרות. זה החמאס. אני אומר שהוא לא יעשה את זה בשבועיים הקרובים. זה ***כרגע*** לא משרת אותם (וישרת אותם מעולה עוד חצי שנה אגב). וזה שייך למה ששי אמר: "הנה הסיפור שלך מותאם למצב הנוכחי: אחרי שאתה אומר 10 דקות הולכים הביתה, פתאום באים מחבלים, חוטפים לך את הילדים וגוררים אותם איתם לבריכה." אבל זה לא מסתדר כרונולוגית. היציאה למלחמה/"לבריכה" היה ב7.10 מיד אחרי שהם נחטפו. עכשיו, מה שאני ממשיל לאותו 3 בצהריים, זה כבר חודשיים אחרי. באווירה של "טוב נו. עברנו לשלב העסקאות עם טיווח קטארי. טוב נו, ביידן מסובב לנו את הזרוע מאחורי הגב. החמאס קיבל מכות קשות. נשלח את ההנדסה הקרבית להרוס קצת פירים כדי להשתיק את הציבור"
  11. על המילואימניקים אני סומך בעיניים עצומות. אני מדבר על הדרג המדיני. וכשאני אומר הדרג המדיני אני מתכוון לביידן. החמאס לא יחטוף ילדים עכשיו, ורואים את זה לפי החיוכים המזוייפים שלהם ונפנופי הידיים שלהם לחטופים. הם במוד של דובוני אכפת לי הומניטרים וישראל רשעים הורגים תינוקות וזקנים בהריון :((( הם מבחינתם לחזור להכין ביצורים טובים יותר, נשק איכותי יותר ולהתכונן לפעם הבאה בעוד כמה חודשים. את הסבב הזה הם מיצו. ברור שכל עוד אנחנו בתוך הרצועה הם ימשיכו לתקוף ולירות עלינו, אבל הם לא יעשו עוד 7.10 בסבב הנוכחי
  12. מכיר את זה שאתה הולך עם הילדים לבריכה, מגיעים מוקדם בבוקר ונכנסים למים ונהנים. ואז בסביבות 2 יוצאים מהמים, יושבים קצת בחוץ, שמים חולצה והולכים לקפטריה של הבריכה לאכול ארוחת צהריים. ומפה לשם כבר 3 וחצי, כולם יבשים כבר, שבעים אחרי ארוחת צהריים, ודי נגמר היום ולא תחזור כבר לבריכה, אולי מקסימום הילדים יכנסו לכמה דקות ואתה תשב כזה סתם בקטנה על שפת הבריכה רק עם הרגליים במים, כי די מיצית את היום ואתה כבר יבש ויאללה, "10 דקות והולכים הביתה"? אז המצב כרגע במלחמה הזאת
  13. תיארת את אבא שלי אחד לאחד. זה בלתי נסבל לראות איתו מכבי. אנחנו יכולים לנצח 6:0 ולהוביל את הטבלה ב30 הפרש, והוא יתמרמר על "עזובתך לא קבוצה מכבי. חלשים נורא. תראה, הם לא יודעים להוציא חוצים. כל כדור חוץ הולך ליריבה"
  14. בדיוק. ובמקום שהפאנטיקס יגידו "וואי, מכבי מעדיפים אפילו לשחק בלעדינו בגלל הנזק שאנחנו עושים לקבוצה" הם ממשיכים להצדיק את עצמם בשם מלחמה מדומיינת שהם רק יפסידו בה
  15. יש הבדל בין להתגודד ב 5/11 לעומת 8/11 ובלי להעליב, הוא אמר "בואו מחוץ למגרש כדי להראות להם שההחלטה שלהם תגרום לבלאגן גדול יותר!!" ועל זה אני כתבתי לו שזה מחליא שהוא מעודד אלימות. כי כשהוא אמר בוא נראה להם שההחלטה שלהם תגרום לבלאגן, הוא לא התכוון למפיות וקשיות שיזרקו על הרצפה...
  16. 1. מבחינתי מספיק שיכניסו כדור לרשת. חוץ מזה, תופים נותנים לכם להכניס? נותנים. דגלים נותנים להכניס? נותנים. חולצות צהובות וגרונות נותנים להכניס? נותנים. שלטי גדר נותנים להכניס? נותנים. המטרה של הקהל זה לדחוף את הקבוצה לנצח, לא לעשות שיעורי מלאכה ואמנות לבני נוער. אנשים פה מפריזים בחשיבות של תפאורות ודגלי פריסה. וחוץ מזה, אם זה כ"כ חשוב לכם, אפילו על חשבון הצלחה מקצועית של מכבי, אני בטוח שאבוקות זה לא הדרך לגרום לזה לקרות. 2. כן, יש. זה שהוא אומר "בוא ניפגש בכוונה מחוץ למגרש כדי לעשות בלאגן!"
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.