Jump to content

nirc2

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by nirc2

1. אה כן. אם נעלה מחירים יגיעו עשירי הארץ וכל המי ומי, וכמובן תיירים מכל העולם יבואו למגרשים בהמוניהם. ממש כמו באנגליה. הוא צודק.
  2. לא אמרנו שמכבי בהדממה עד אחרי החג?
  3. למה שישחק בנבחרת? הוא יהודי, לא ישראלי
  4. נקבל הורדת נקודות על תנאי, שיופעל בפעם הבאה שמישהו יזרוק ארטיק קרח משער 8 לפי בקשת הנשיא
  5. גם בעונה שנגמרה לא מזמן, עם מאמן על הקווים אתה לוקח אליפות. אחרי הניצחון ההוא מול חיפה, אם היית מנצח את הדרבי היית עולה למקום ראשון. מאמן טוב לא היה מוציא לך אלפיים תוצאות תיקו כמו קראנקה
  6. קראנקה. איביץ' בגד באמון שמיטש נתן בו וירק לבאר ממנה שתה, אבל את קראנקה אני לא מצליח לעכל. הבן אדם התאמן בריאל מדריד, למד ממורניו, העלה קבוצה בצ'מפיונשיפ. לכזו נפילה וניתוק לא ציפיתי.
  7. שנינו מסכימים. מיטש מבחינתי זה האיש הכי גדול שאי פעם היה. אנחנו צריכים להודות כל יום 30 פעם שיש לנו אותו. במיוחד אנשים שעברו את תקופת לוני, או אפילו סתם אנשים שמסתכלים על קבוצות כמו ביתר ירושלים או הפועל תל-אביב ורואים מה הולך שם. אני רק אומר שזה בסדר להעיר את תשומת ליבו לרחשים הלא מרוצים מהקהל.
  8. דבר ראשון, הסגנון הזה לא מכבד אותך. קשה לדבר כמו בן אדם? אפילו אם אתה לא מסכים. לגופו של עניין, אתה לא חושב כמו מיליארדר. מיטש לא צריך לרדוף אחרי השקל. אם הוא רוצה הוא מחר פורש מכל העסקים שלו, חי על חוף פרטי בקאריבים וחי כמו מלך עד יומו האחרון. אנשים כמוהו נשארים בעסקים כי בוערת בהם רוח תחרותית מטורפת. להיות הכי טוב שיש. להיות המוביל, להמשיך לגדול. הכסף שהעסקים שלו מכניסים לו זה כבר רק תוצר לוואי ומזמן לא המטרה עצמה. אין לזה משמעות חומרית יותר מאשר תארים עם מכבי תל אביב. זה נטו האתגר והדרייב לגדול. אנחנו לא מדברים כאן על הניסנובים או טביב שנמצאים בכדורגל בשביל כל מיני קומבינות ודרך לעשות כסף, קשרים עסקיים או הון פוליטי. בוא גם נשים דברים בפרופורציות. זה לא שהלכו אליו הביתה וזרקו לו חפצים על האוטו. כולנו בפוסט טראומה אחרי המחאות נגד לוני, אבל איפה המחאות האלה ואיפה המחאות של היום. זכותו של הקהל להגיד שהוא לא מרוצה. (גם אם אני בפן האישי לא מסכים עם זה, אגב, וסומך על מיטש בעיניים עצומות)
  9. אם מחר תתחיל מחאת צרכנים נגד פינגווין פיק אפ שהם תמיד מאחרים במשלוחים שלהם, אני מאמין שמיטש יקים צוות שתפקידו לראות איך אפשר להשתפר, והוא לא יגיד "אה אנשים מתלוננים על השירות, אז אני מוכר ועוזב"
  10. איך בדיוק? אתה חושב שמיטש עושה לנו דווקא?
  11. זה דוח השופט. הוא חייב לציין את זה. זה לא אומר שיעמידו אותם לדין על זה
  12. קראנקה מביא לנו דאבל וכולנו נצטט את הנושא הזה ונצחק
  13. איך שאני רואה את זה, זה או להמר על מאמן זר, שיכול להיות או 10 או 0 (וכל מספר באמצע) או ללכת על רבש, ולדעת שאתה מקבל 7 בטוח. מאחר שבכר עזב (לפחות עד הפיטורים הצפויים שלו בינואר), ואנחנו לא מתחרים כאן נגד מוחות כדורגל חריפים, אני באמת חושב שהשנה מאמן שהוא 7 יכול להספיק לנו לאליפות, וזה עדיף על לקחת סיכון וליפול. מה שיעשה את ההבדל זה הסגל, שם אנחנו נופלים בגדול ושם צריך להשקיע ובשביל זה הביאו את מנספורד
  14. אמר שהוא התחיל לעבוד במרץ על העונה הקרובה?
  15. נראה לי רק על קלינגר זה לא נעים ולא לעניין, אבל אפשר להבין את הקהל. עם כל מאמן אחר שלא הצליח ידענו שזה בסדר שלא מצליחים, זה חלק מהכדורגל וידענו שבקרוב יפרדו דרכנו ושיהיה לו בהצלחה בהמשך. הטמבל הזה מדבר על עונה הבאה, וכששואלים אותו אם הוא נכשל הוא עונה "כבר 3 שנים המועדון נכשל, זה לא אני"
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.